Jak dołączyć?

Jak dołączyć?

Już 28.11 spotykamy się na wydarzeniu Core Feelings.

 1. Polecamy uczestnictwo poprzez komputer lub laptopa. Koniecznie przygotuj sobie także słuchawki.
 2. Jeśli nie masz innej możliwości, możesz Korzybski z aplikacji – w sklepie Google nazywa się ona ClickMeeting Webinars & Meetings App , natomiast w sklepie Apple ClickMeeting Webinars Meetings 
 3. Aby dołączyć do szkolenia, na kilka minut przed spotkaniem kliknij TUTAJ  i użyj hasła: CF3772 Trafisz do poczekalni, z której o 11:00 zostaniesz przeniesiony/przeniesiona do głównego pokoju. Polecamy używać w tym celu przeglądarki Chrome.
 4. Inne informacje, które mogą (ale nie muszą) być wymagane w trakcie logowania, zwłaszcza przez aplikację:

  ID wydarzenia: 134-886-164

  PIN uczestnika: 598884681#

 5. Zadbaj o:- stabilne łącze internetowe – jeśli masz taką możliwość, wepnij się do swojego routera kablem- wygodne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał- słuchawki- przybory do notowania- przekąski i coś do picia 
 6. Zaczynamy punktualnie o 11:00.
 7. Z doświadczenia wiemy, że jeśli pojawiają się jakiekolwiek trudności, zazwyczaj jest to wina niestabilnego łącza po stronie uczestników i uczestniczek, dlatego zadbaj proszę o dobre połączenie.

Jeśli wystąpią jakieś problemy warto: zresetować router, wyjść i ponownie wejść do pokoju webinarowego lub zmienić przeglądarkę (polecamy Chrome).
Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe trudności, prosimy o kontakt na biuro@pawelrawski.pl z dokładnym opisem problemu – tak, byśmy mogli sprawnie pomóc.

Jak dołączyć?

02:32:35
15:23:58