Dynamika Relacji I

Zapisy zamykamy za:

Jeśli i Ty KIEDYKOLWIEK:

1

Czułeś przytłaczający stres, który stłamsił to, co chciałeś powiedzieć?

2

Miałeś wrażenie, że dryfujesz przez swoje życie, zamiast nim kierować?

3

Chciałeś prawdziwej zmiany ale… zawsze wypadało Ci coś ważniejszego?

4

Czułeś wewnętrzną sprzeczność, jakby w środku Ciebie toczyła się kłótnia?

5

Wpadłeś w emocje, które przeszkadzały Ci w rozwiązaniu problemu. Wiedziałeś o tym, a mimo to nie mogłeś przestać ich odczuwać?

6

I w końcu - czułeś i nadal czujesz, że Twoje emocje, motywacja i chęci do życia nie wyglądają dobrze, ale właściwie nie wiesz od której strony się za to zabrać?

Mam dla Ciebie wiadomość - nie jesteś w dobrym miejscu.
Jesteś w absolutnie DOSKONAŁYM miejscu,
by w końcu poukładać wszystkie elementy tak, by Twoje życie nabrało nowych barw!

Jak mogę Ci w tym pomóc?

Ostatnie 9 lat spędziłem studiując, analizując i rozpracowując na tysiące sposobów ludzką psychikę. Każdą poznaną teorię sprawdzałem i udoskonalałem koncept, który przedstawię Ci za kilka chwil. Niestety, jak pewnie się domyślasz, część poznanych metod była zupełnie nieskuteczna! Z drugiej strony te, które były szalenie przydatne, zostały przedstawione w zupełnie niezrozumiały sposób.

Z radością mogę przedstawić Ci dziś metodę, która jest prawdziwą kwintesencją metody pracy z psychiką i emocjami. Przed Tobą lata mojej ciężkiej, wręcz rzemieślniczej pracy oraz gigantyczny dorobek psychologii i psychoterapii, zebrane razem w jeden spójny, zrozumiały i przede wszystkim PRAKTYCZNY koncept.

IMG_0326

Dlaczego warto, żebyś w ogóle czytał dalej?

Ponieważ to szkolenie jest początkiem bardzo konkretnych zmian w życiu! Wiem, że Ty też jesteś na tej stronie z jakiegoś powodu, który znasz tylko Ty. Zdaję sobie sprawę, że cokolwiek pod etykietką “rozwoju osobistego” może Ci się źle kojarzyć. Wcale mnie to nie dziwi. Ale jeśli miałeś dotychczas okazję poznać jakość mojej pracy to wiesz, że nie rzucam obietnicami bez pokrycia. A jeżeli nie mieliśmy okazji jeszcze się poznać, to niebawem będziesz mieć okazję, by dowiedzieć się na czym polega fenomen Dynamiki Relacji!

To nie jest kolejne szkolenie, gdzie usłyszysz miłe i inspirujące historyjki, a także opowieści o tym, że warto mieć cele, motywacje i marzenia. Przecież to już wiesz! Pytanie nie brzmi “CO warto?”, tylko “JAK tego dokonać!?”.

Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I jest dla Ciebie, jeśli:

Poszukujesz źródła wiedzy, które w końcu pomoże Ci coś naprawdę zmienić

Czujesz, że coś jest nie tak z Twoimi emocjami ale nie potrafisz zlokalizować przyczyny

Chcesz zmniejszyć liczbę zmartwień na swojej głowie i zwolnić trochę miejsca na szczęście i kreatywność

Potrzebujesz metod do samodzielnej pracy po zakończeniu warsztatu, dzięki czemu zyskasz długotrwałe rezultaty

Chcesz po prostu poznać samego siebie i dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś!

Wiesz, że chcesz uniknąć różnych niewłaściwych wzorców, które być może otrzymałeś w dzieciństwie

Masz za sobą trudną przeszłość i obawiasz się, że może ona wpłynąć na Twoją teraźniejszość i przyszłość

Jeśli to, co przeczytałeś wydaje Ci się ciekawe, to zostań ze mną jeszcze chwilę. Mam dla Ciebie znacznie więcej!

Dynamika Relacji w krokach

1 Poznasz podstawy metody, która pozwoli Ci spojrzeć zupełnie inaczej na Twoje emocje, problemy i wszystkie sytuacje, które spotkały Cię w życiu.
2 Nauczysz się samodzielnie lokalizować przyczyny problemów, blokad i ograniczeń.
3 Zrozumiesz, w jaki sposób uporać się z konfliktami wewnętrznymi, odczuwaniem rozdarcia w wielu sytuacjach, w których trudno Ci szybko podjąć właściwą decyzję. W sytuacjach, w których decydujesz się na coś, by potem żałować. Nauczysz się żyć i postępować w pełnej zgodzie ze sobą.
4 Uwolnisz się od ciążącego bagażu emocjonalnego, który ciągniesz za sobą nawet od wczesnych lat dzieciństwa.
5 Sięgniesz wgłąb siebie i uporasz się ze swoimi ograniczającymi emocjami. Nauczysz się również zachowywać bardziej zasobnie w danej sytuacji, przez co nie pozwolisz sobie “wejść na głowę” w żadnym środowisku.
6 Dotrzesz do swoich najgłębszych potrzeb, co wpłynie na kierunek Twojego życia. Dowiesz się, jak odpowiednio je zaspokajać, tak byś nigdy już nie czuł się nieswojo.
7 Poznasz 7 założeń Dynamiki Relacji, dzięki czemu cała metoda będzie dla Ciebie klarowna i zrozumiała już od pierwszego spotkania. Oczywiście każdego z tych założeń doświadczysz - to w końcu praktyczny warsztat!
8 Poprawisz jakość Twoich relacji z bliskimi - wszędzie tam, gdzie chcesz. W pracy, w domu, a być może nawet z własnymi dziećmi lub rodzicami. Brzmi niemożliwie? Spójrz na rekomendacje osób, które ukończyły Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I!
9 Otrzymasz bogaty skrypt szkoleniowy, który ułatwi Twoją pracę nad sobą po zakończeniu warsztatu. Ponadto otrzymasz od nas także materiały wideo, które pozwolą Ci poszerzyć Twoją nowo zdobytą wiedzę. Koniec warsztatu nie oznacza końca Twojej przygody z Dynamiką Relacji!
10 Spędzisz 3 dni z ludźmi, którzy podobnie jak Ty - mają swoje powody, by tam być. Mniejsze lub większe problemy, które potrzebują rozwiązania. Z całą pewnością to będą 3 dni, których nigdy nie zapomnisz!

Kiedy?

1 - 3 marca 2024 r.
godz. 10-18

Inwestycja

1987 zł (w tym 23% VAT)
Możliwość zapisu zamykamy 16 lutego.
Liczba miejsc ograniczona.

Gdzie?

Warszawa

Opinie uczestników

Od pewnego czasu czułem, że trochę za mocno doświadczam stresu, złości i miałem dziwne wrażenie, że coś jest nie tak - nie potrafiłem jednak określić, o co mi samemu chodzi. Wydawało mi się, że przy prowadzeniu swojego biznesu, takie rzeczy są na porządku dziennym. Uznałem, że wybiorę się na Dynamikę Relacji I, bo może dowiem się czegoś fajnego i porozmawiamy sobie o emocjach. Generalnie wyszedłem z założenia, że pewnie niewiele się zmieni, ale może wyłapię 2 lub 3 sposoby na uporanie się ze stresem i złością. Bardzo się myliłem! Dynamika Relacji pomogła mi przejrzeć na oczy i rozwikłać problemy, które niosłem ze sobą od bardzo dawna. Oczekiwałem bardziej miękkiego szkolenia, a dostałem 3-dniową dawkę wiedzy, do pracy na wiele miesięcy! Być może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale to szkolenie jest prawdziwą REWOLUCJĄ. Poprawiłem swoją codzienność, swoje opanowanie w trudnych sytuacjach i pogłębiłem relacje z bliskimi. Nabrałem wielkiego zrozumienia wobec innych ludzi i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nigdy tak dobrze nie znałem siebie. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że prowadzący jest dla uczestników ciągle dostępny. Paweł prowadził moduły, a w przerwach odpowiadał na pytania i cały czas dało się wyczuć, że jest tam obecny dla nas. Podobało mi się, że podczas szkolenia padło naprawdę dużo case'ów, które jeszcze bardziej pobudzały do refleksji i wglądu w swoje doświadczenia. Widać, że Dynamika Relacji to przepracowany i sprawdzony koncept, za którym stoi doświadczenie, a nie jedynie teoria. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie to, że w bardzo krótkim czasie Paweł stworzył na sali warunki, w których kilkanaście obcych sobie osób nie miało problemu, żeby wyrażać naprawdę trudne emocje i dzielić się swoimi doświadczeniami. Dzięki temu bardzo szybko nawiązaliśmy kontakt i obecność na sali była zwyczajnie przyjemna! W lutym 2021 minął rok od szkolenia, a ja średnio raz w miesiącu wracam do skryptu, który jest naprawdę potężny! Żadna rekomendacja i oferta nie jest w stanie oddać tego, czego naprawdę doświadczysz podczas Dynamiki Relacji I. Ten warsztat powinien być 3 razy droższy, bo absolutnie nigdzie nie znajdziesz instrukcji do samego siebie :). Możesz być pewny jednego - to szkolenie PRZEKROCZY Twoje oczekiwania, tak samo jak przekroczyło moje i wszystkich innych uczestników. To nie jest jedno z tych szkoleń po których wracasz do domu i rzucasz notatki w kąt. To jest sposób, w jaki zaczynasz funkcjonować i patrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość.

Michał Zaorski

Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi. Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”. Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami. Podczas samych warsztatów zauważyłem jeszcze jedna fajną rzecz. Dynamika Relacji nie ogranicza się do konkretnej grupy wiekowej czy konkretnej płci, co na przykład zaobserwowałem w niektórych materiałach z rynku niemieckiego. Z Dynamiką Relacji mogą zarówno pracować kobiety jak i mężczyźni, przy czym końcowa granica wieku dla Dynamiki chyba nie istnieje.

Waldemar Bednarczyk

Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany. Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO. Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę. Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym. Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę 😉

Dariusz Świetlik

Warsztat Dynamika Relacji, tak... te kila dni zmieni Twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili, widząc jakieś reklamy wyzwań na kolejne dni, noworocznych postanowień, szkoleń czy programów motywacyjnych skwitujesz je jedynie uśmiechem i będziesz robić swoje. Dzięki temu warsztatowi dostaniesz konkretne narzędzia do lepszej organizacji czasu, motywacji i realizacji swoich celów życiowych. Nie ma jednak nic za darmo. Sam warsztat to niestety początek długiej, ale skutecznej drogi, którą zaczynasz od... zrobienia porządku z samym sobą 🙂

Tomasz Badura

Dynamika Relacji pozwoliła mi zrozumieć czym jest ego i na jakich emocjach jest oparte. Zrozumiałem rolę intencji oraz głębiej poczułem rolę i znaczenie energii. Dzięki szkoleniu większą rolą zwracam na mentalną ekologię w życiu i relacjami z ludźmi. Niesamowita dawka wiedzy. Wiedzy, która pozwala spojrzeć na życie zupełnie z innej perspektywy. Gotowe narzędzia do pracy nad sobą, które przynoszą efekty niemal natychmiastowe.

Jarosław Orlikowski

Uczestnikom szkoleń nie trzeba przedstawiać Pawła - ale czym właściwie jest Dynamika Relacji? Niekonwencjonalnym spojrzeniem na psychikę? Narzędziem rozwoju osobistego, kładącym nacisk na świadomość siebie? Psychologią na miarę XXI wieku? Bez względu na definicję, jedno jest niezaprzeczalne - Paweł Rawski stworzył kompletny system do zarządzania sobą. Dynamika Relacji, podana w przystępnej formie, jest jednocześnie potężnym narzędziem skutecznej zmiany i zastosowana właściwie daje niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie. Za sam koncept uwalniania emocji jestem Pawłowi osobiście wdzięczny i wartość tylko tego jednego narzędzia znacznie przewyższa cenę kursu. Rzadko kiedy piszę rekomendacje, niemniej tu zrobię wyjątek - DR to bez dwóch zdań jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem w życiu, absolutnie warte każdej złotówki.

Krzysztof Barcicki

Bardzo polecam Wszystkim uczestnictwo w warsztacie Dynamiki Relacji. Można na nim poznać różne nieuświadomione części siebie oraz nauczyć się transformować energię za nimi stojącą. Dlaczego warto zagłębić się w ten temat? Bo jak powiedział Carl Gustav Jung: „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”. Z całego serca polecam.

Adam Witkowski

Ile kosztują pakiety?

NORMAL

1987 (brutto)

Wartość: 3 380 zł

Dynamika Relacji I

 • Ponad 14 h materiałów bonusowych
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Produkt online Poznaj swoje wewnętrzne dziecko (prawie 7h)
 • Produkt online Język Świadomości (prawie 9 h)
 • Produkt online: Jak strategicznie rozwiązywać problemy (2 h)
 • Przemyślany okres certyfikacyjny, który pomoże Ci utrwalić nową wiedzę
 • Egzamin praktyczny ze znajomości materiału i technik
 • 120 ćwiczeń/technik do samodzielnej pracy oraz do pracy z drugim człowiekiem
Dodaj do koszyka

PAKIET

3499 (brutto)

Wartość: 5 160 zł

Dynamika Relacji I + II

 • Ponad 14 h materiałów bonusowych
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Produkt online Poznaj swoje wewnętrzne dziecko (prawie 7h)
 • Produkt online Język Świadomości (prawie 9 h)
 • Produkt online: Jak strategicznie rozwiązywać problemy (2 h)
 • Przemyślany okres certyfikacyjny, który pomoże Ci utrwalić nową wiedzę
 • Egzamin praktyczny ze znajomości materiału i technik
 • 120 ćwiczeń/technik do samodzielnej pracy oraz do pracy z drugim człowiekiem
Dodaj do koszyka

AKADEMIA

11 000 (brutto)

Wartość: 29 800 zł

Dynamika Relacji I + II + III

 • Ponad 14 h materiałów bonusowych
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • Produkt online Poznaj swoje wewnętrzne dziecko (prawie 7h)
 • Produkt online Język Świadomości (prawie 9 h)
 • Produkt online: Jak strategicznie rozwiązywać problemy (2 h)
 • Przemyślany okres certyfikacyjny, który pomoże Ci utrwalić nową wiedzę
 • Egzamin praktyczny ze znajomości materiału i technik
 • 120 ćwiczeń/technik do samodzielnej pracy oraz do pracy z drugim człowiekiem
Dodaj do koszyka

Decydując się na Akademię Dynamiki Relacji, otrzymasz znacznie więcej niż 14 dni szkoleniowych! Czeka na Ciebie aż 18 godzin dodatkowych materiałów wideo, które będą doskonałym uzupełnieniem całej Twojej ścieżki rozwoju!

Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko

Przepracujesz najważniejsze wydarzenia z przeszłości, które powstrzymują Cię przed pójściem dalej. Nauczysz się również komunikować ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, dzięki czemu Twoja codzienność zyska nowy wymiar!

Kiedy ostatnio świetnie się bawiłeś bez myślenia o tym, co powiedzą inni? Dowiesz się jak sprawić, by przychodziło Ci to zupełnie naturalnie. Ten produkt jest uzupełnieniem wiedzy, która czeka na Ciebie podczas Dynamiki Relacji - może być dla Ciebie świetnym startem, jeśli jeszcze nie byłeś na Dynamice Relacji I: Poznaj Siebie.

Co więcej, są w nim zawarte 3 bardzo głębokie procesy, dzięki którym jeszcze lepiej zrozumiesz swoje potrzeby i motywacje.

wd-course

Cena: 189 zł 0zł dla uczestników Akademii Dynamiki Relacji

Język Świadomości

Jak często zdarzało Ci się mylnie odczytywać potrzeby Twoich bliskich? A jak często ktoś chciał zachować się dobrze wobec Ciebie ale zupełnie nie o to Ci chodziło? Na tym właśnie polega świadoma komunikacja.

Nauczysz się jasno komunikować swoje potrzeby, a także dostrzegać prawdziwe potrzeby osób z Twojego otoczenia. Ponadto dowiesz się, jak dobrać najlepszy sposób do zaspokojenia każdej z tych potrzeb, aby jakość Twoich relacji weszła na zupełnie nowy poziom świadomego porozumienia.

jezyk-potrzeb

Cena: 397 zł 0zł dla uczestników Akademii Dynamiki Relacji

Jak strategicznie rozwiązywać problemy?

Problemy z którymi się mierzysz na ogół odpowiadają schematowi i mechanizmom, o których być może jeszcze nie masz pojęcia! Spójrz na każdy problem z zupełnie nowej, wielopłaszczyznowej perspektywy. Zaczniesz rozumieć i analizować swoje problemy w taki sposób, by ich rozwiązanie przychodziło z naturalną łatwością.

Poznasz nieświadome mechanizmy, które wpędzają Cię w kółko w te same sytuacje. Dowiesz się, jak w obiektywny sposób spojrzeć na problem i docierać do powodów, które doprowadziły do danej sytuacji. Przestaniesz skupiać się na dialogach w swojej głowie i zaczniesz skutecznie rozwiązywać problemy - bez niepotrzebnego wchodzenia w trudne emocje!

jak-rozwiazywac-problemy

Cena: 245 zł 0zł dla uczestników Akademii Dynamiki Relacji

Najczęściej zadawane pytania

Pewnie pojawiło Ci się w głowie co najmniej kilka pytań. Być może ktoś je już zadał - sprawdź koniecznie nasze najczęściej zadawane pytania! A jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania, to śmiało napisz do nas! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i wyjaśnimy Ci od A do Z wszystko, czego potrzebujesz!

Dynamika Relacji™ to jedna z najgłębszych i najbardziej praktycznych technologii do pracy ze sobą i z ograniczającymi emocjami stworzona w taki sposób, by po warsztacie każdy mógł z niej samodzielnie korzystać.

Sam udział w warsztacie nic za Ciebie nie zmieni, ale otrzymasz podczas niego zestaw narzędzi i technik, które umożliwią Ci wprowadzenie zmian w życiu, na które do tej pory nie byłeś gotowy lub nie wiedziałeś jak zrobić pierwszy krok.

Warsztat jest nastawiony na praktykę, zatem czeka Cię bardzo dużo ćwiczeń. Kameralna grupa sprawia, że jest dużo czasu na omawianie kolejnych aktywności, dawanie i wysłuchiwanie informacji zwrotnych – zarówno od innych uczestników, jak i ode mnie.

Każdy z poziomów prezentuje inne, coraz głębsze zastosowanie tej technologii. Jeżeli po pierwszym warsztacie poczujesz, że wiedza, którą zdobyłeś jest dla Ciebie wystarczająca do pracy nad bieżącymi trudnościami, wspaniale. Z kolei jeśli zależy Ci na bardziej holistycznym rozwoju, a docelowo także pomaganiu innym, warto wziąć udział we wszystkich poziomach szkolenia.

Dynamika Relacji™ to jedna z najgłębszych i najbardziej praktycznych technologii do pracy ze sobą i z ograniczającymi emocjami stworzona w taki sposób, by po warsztacie każdy mógł z niej samodzielnie korzystać.

Sam udział w warsztacie nic za Ciebie nie zmieni, ale otrzymasz podczas niego zestaw narzędzi i technik, które umożliwią Ci wprowadzenie zmian w życiu, na które do tej pory nie byłeś gotowy lub nie wiedziałeś jak zrobić pierwszy krok.

Warsztat jest nastawiony na praktykę, zatem czeka Cię bardzo dużo ćwiczeń. Kameralna grupa sprawia, że jest dużo czasu na omawianie kolejnych aktywności, dawanie i wysłuchiwanie informacji zwrotnych – zarówno od innych uczestników, jak i ode mnie.

Każdy z poziomów prezentuje inne, coraz głębsze zastosowanie tej technologii. Jeżeli po pierwszym warsztacie poczujesz, że wiedza, którą zdobyłeś jest dla Ciebie wystarczająca do pracy nad bieżącymi trudnościami, wspaniale. Z kolei jeśli zależy Ci na bardziej holistycznym rozwoju, a docelowo także pomaganiu innym, warto wziąć udział we wszystkich poziomach szkolenia.

Czy Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I naprawdę tak wygląda?

Z całą szczerością - NIE! Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ to znacznie głębsze procesy, metody i prawdziwa rewolucja w Twoim życiu. Ale umówmy się - czy uwierzyłbyś mi, gdybym od początku przekonywał Cię do tego, że w 3 dni naprawdę coś takiego jest możliwe?

Potraktuj wszystko to, co przeczytałeś do tej pory jako wstęp do dobrej książki. Kilka słów od autora nie odda tego, co przeczytasz na kilkuset stronach. To absolutnie niemożliwe! Faktem jest, że dotychczasowi uczestnicy dokonali tak spektakularnych zmian i odkryć, że ja sam przecierałem oczy ze zdumienia - a to ja jestem twórcą tego warsztatu!

Wielu uczestników odnowiło kontakt i poprawiło relacje, które były w beznadziejnym punkcie. Wiele osób zdało sobie sprawę z ograniczeń, które nosili w sobie latami. Wszyscy poznali metodę, którą możesz za moment poznać także Ty!

Dlatego koniecznie przeczytaj i obejrzyj opinie osób, które już przeszły poziom I i zobacz, co może wydarzyć się u Ciebie. Wiem, że to oznacza podjęcie decyzji i zmianę ale jeśli nie teraz, to w końcu kiedy?

gwarancja

Gwarancja satysfakcji

Jestem absolutnie pewien jakości, którą Ci oferuję. Jeśli po pierwszym dniu uznasz, że to nie jest dla Ciebie i zupełnie nie odnajdujesz się na tym warsztacie, to zwrócimy Ci całą zainwestowaną kwotę. Nie będziemy zadawać pytań, nie będziemy oceniać ani krzywo na Ciebie patrzeć. Dostajesz natychmiastowy zwrot i tyle! Nie ponosisz żadnego ryzyka!

Kiedy?

1 - 3 marca 2024 r.
godz. 10-18

Inwestycja

1987 zł (w tym 23% VAT)
Możliwość zapisu zamykamy 16 lutego.
Liczba miejsc ograniczona.

Gdzie?

Warszawa

17:23:23
09:29:02

Privacy Preference Center