Promocję kończymy za:

Dołącz teraz

Zacznij żyć
w zgodzie
ze sobą

Wstęp do Dynamiki Relacji TM

Zdarza Ci się sabotować własne działania?
Bywasz nadmiernie samokrytyczny względem siebie?
A relacje z innymi nie wyglądają tak, jakbyś tego chciał?
To, co dzieje się w naszym wnętrzu ma bezpośrednie przełożenie na każdy obszar naszego życia. Problem polega na tym, że nie przyglądamy się temu, jak działamy od strony psycho-emocjonalnej, a gdy już w końcu zwrócimy na to uwagę, nie mamy pojęcia co dokładnie z tym zrobić.

Na pewno Ty także…

Czy zastanawiałeś się kiedyś czyj to właściwie był głos?

Można przecież powiedzieć „co tam, to tylko myśli”. Jednak problem polega na tym, że takie myśli wpływają na Twój stan emocjonalny, a to z kolei sabotuje Twoje działania na wielu płaszczyznach:

Najgorsze jest jednak to, że…

Nie możesz poradzić siebie z tymi problemami, mimo że próbowałeś wielu metod i szukałeś rozwiązań przerabiając wiele materiałów. W większości z nich napotykałeś frazesy w stylu „wszystko jest w Tobie”, jednak żadne z nich nie wskazywało JAK DOKŁADNIE to w sobie znaleźć…

To jest frustrujące, gdy kolejny materiał, do którego siadasz, mimo zapewnień i obietnic, okazuje się być bardzo mało konkretny.

Oczywiście, ładnie brzmiące hasła i garści truizmów mogą łatwo wkręcić się w głowę, jednak oprócz chwilowej ulgi, nie dają nic konkretnego.

Wiesz, są ludzie, którzy nieustannie bawią się w tzw. „rozwój osobisty”, czyli:

Tego typu działania tak naprawdę mają na celu jedynie zagłuszenie prawdziwego problemu.

Ucieczkę przed tym, co jest w Tobie i co nieustannie, na różne sposoby domaga się zauważenia… To pewna część Ciebie, a właściwie części, bo jest ich znacznie więcej niż przypuszczasz.

Dla jasności, nie jest łatwo samemu dostrzec, że zamiast zająć się jakąś trudnością w sobie, tak naprawdę jedynie się ją zagłusza. Jednak jest to w zasięgu Twojej ręki.

Znudzony mężczyzna

Po czym poznasz, że uciekasz od problemu, zamiast się nim właściwie zająć:

 1. Pierwszym i głównym czynnikiem jest to że działania, które podejmujesz nie przekładają się na konkretne rezultaty. To znaczy np., że stres jest tak samo silny, jak był wcześniej; że emocje, które wcześniej Cię blokowały, nadal to robią; że kolejna relacja jest tak samo toksyczna (o ile nie jeszcze bardziej!), jak poprzednia; że Twoja samoocena nie zmieniła się po powtórzeniu sobie kilku ładnych hasełek, bo z każdym wypowiadanym słowem czułeś wewnętrzny zgrzyt.
 2. Drugim czynnikiem ponadprzeciętne reakcje emocjonalne. To te sytuacje, w których drobnostka potrafi Cię wyprowadzić z równowagi. Kiedy jedno zdanie, słowo, gest powoduje, że wybuchasz: złością, frustracją, a niekiedy i agresją.
 3. Trzeci czynnik to ciągłe wewnętrzne poczucie, że coś jest nie tak.Na pewno je znasz.

Jeśli zależy Ci na większym spokoju, mniejszym stresie i przede wszystkim, większej radości z każdego dnia to…

Musisz zająć się tym, co od dawna domaga się Twojej uwagi. Twoim Wewnętrznym Światem, który jest bogatszy niż zakładasz. Nie zmianą myśli na siłę, żadnym kontrolowaniem emocji.

Czymś, co to wszystko generuje - częściami Twojej osobowości!

Osoba pijąca kawę i czytająca książkę

Zdaję sobie sprawę,

że to może wydawać się dziwne. Można przecież założyć „Części? Jakie części?! Przecież ja mam jedną osobowość!”.
Cóż, kiedyś również tak myślałem. Jednak pewne przemyślenia nigdy nie dawały mi spokoju.

W końcu jak to jest, że każdy z nas potrafi kłócić się ze sobą w myślach? Jak to jest, że sami do siebie mówimy to, co już wiemy, a jednak, gdy wypowiemy (nawet w myślach) pewne zwroty, zaczynamy się uspokajać – zresztą, nawet teraz, czytając te słowa, możesz słyszeć jeden głos, który czyta dany tekst oraz drugi, który go komentuje. Fascynujące jest to, że nie wsłuchujemy się w te głosy, choć z drugiej strony nie ma się co dziwić - są z nami, odkąd tylko pamiętamy, dlatego nie zwracamy na nie uwagi. Niemniej one zarówno przez wspominane dialogi, jak i różnego rodzaju odczucia, tej uwagi się domagają.

Od ponad 5 lat uczę metody, którą nazwałem Dynamiką Relacji™ i która, podobnie jak wiele innych metod skutecznej pracy nad sobą zakłada, że umysł ma naturę wieloraką. To znaczy, że składa się z wielu różnych części. Te części, podobnie jak ludzie, mają różne potrzeby, sposoby zachowania czy uwarunkowania - m.in. dlatego raz na jakiś czas, gdy aktywne jest w Tobie Wewnętrzne Dziecko, cieszysz się z najdrobniejszych rzeczy i świetnie się bawisz czując przy tym beztroską radość. Natomiast innego dnia, gdy za stery Twojej świadomości złapie Wewnętrzny Krytyk, nic Ci nie pasuje, świat widzisz w barwach szarości i… najlepiej zejść Ci z drogi.

Po 10 latach pracy z ludźmi podczas wszelakich warsztatów czy głębokich sesji indywidualnych jestem absolutnie pewny tego, że każdy z nas ma w sobie niesamowicie ciekawy Wewnętrzny Świat. Problem jednak polega na tym, że mało kto przeznacza czas na jego poznanie, a tylko nieliczni przeznaczają także sporo energii, by zrobić w nim odpowiedni porządek.

Podpis Pawła Rawskiego

Oto kilka wybranych opinii osób, które poznały koncept Dynamiki Relacji TM

Wyobraź sobie

To wszystko i znacznie więcej jest możliwe i osiągalne dla każdego, kto naprawdę chce poznać i lepiej zrozumieć swój Wewnętrzny Świat!

Po wielu latach pracy z setkami osób i tysiącami ich części osobowości, postanowiłem podzielić się tym podejściem i narzędziami z innymi poprzez dobrodziejstwo Internetu.

W ten sposób poprowadziłem specjalną, zamkniętą serię szkoleń on-line pt. „Nowa Rzeczywistość, Nowy Ty”, która bardzo spodobała się uczestnikom.

Postanowiłem nagrania z tych wydarzeń odpowiednio opakować i udostępnić w formie kursu on-line, który jednocześnie jest wielkim wstępem do całego konceptu Dynamiki Relacji TM.

Mimo, iż szkolenia były napakowane wartością i ćwiczeniami, nie byłbym sobą, gdybym nie nagrał kilku dodatkowych nagrań. Początkowo miało być ich 4, jednak skończyło się na… 19! Tym samym, właściwie dodałem kolejny kurs do tego kursu ;)

Masz zatem przed sobą podejście, które może zmienić Twój sposób patrzenia na siebie, oraz zbiór technik, które maksymalnie ułatwią Ci przejście przez cały proces. Całość jest odpowiednio posegregowana i ułożona metodą krok po kroku oraz wytłumaczona w sposób, który zrozumie absolutnie każdy.

Masz przed sobą:

Wstęp do Dynamiki Relacji TM

Czego nauczę się z kursu?

Każdy moduł składa się z kilkunastu filmów, a każdy film trwa maksymalnie 20 minut. Wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić Ci zobaczenie kolejnej lekcji.

Oto poszczególne moduły:

Kobieta, która się zastanawia

Moduł 1

DOSTOSOWANIE SIĘ DO NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

Nowe i stresujące okoliczności sprzyjają ujawnieniu takich części siebie, które do tej pory tkwiły uśpione głęboko w środku. Opanujesz umiejętność komunikacji z częściami swojej osobowości oraz dowiesz się, w jakich okolicznościach powstają.

Podczas tego modułu:

 • Zrozumiesz, skąd bierze się w Tobie tak wiele różnych konfliktów, a właściwie, jak sam nieświadome je w sobie wywołujesz. Najważniejsze jest jednak to, że nauczysz się funkcjonować tak, by przestać to robić!
 • Przyjrzysz się rolom, które pełnisz każdego dnia, a z których często nawet nie zdajesz sobie sprawy. Przekonasz się, że niektóre z nich są całkowicie zbędne. Inne nie dają Ci radości. Dowiesz się, jak nimi zarządzać.
 • Zrozumiesz, jak działają mechanizmy, które utrudniają Ci wprowadzanie upragnionych zmian w życiu. Czasami wystarczy rozbroić już jeden z nich, by nakierować swoje życie na odpowiedni tor.
 • Poznasz swoje głębokie potrzeby, dzięki czemu będziesz w stanie kierować energię i działanie tam, gdzie tego naprawdę potrzebujesz.
 • Dowiesz się jakich konkretnych zmian potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się życiem i dosłownie - każdym dniem!
 • Dowiesz się, co jest niezbędnym czynnikiem, by jakikolwiek proces terapeutyczny przyniósł porządne efekty, przez co nie będziesz tracił całych lat na nieskuteczne praktyki.

Moduł 2

POZNAJ I OPANUJ SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO KRYTYKA

Sprawisz, że Twój Wewnętrzny Krytyk stanie konstruktywnym wsparciem. Koniec z nadmierną krytyką i niską samooceną! Jest to początek bycia bardziej wyrozumiałym i wspierającym względem siebie!

Podczas tego modułu:

 • Poznasz swojego Wewnętrznego Krytyka, czyli tę część, która potrafi Ci najbardziej dowalić. Szczególnie w sytuacjach, gdy popełnisz jakiś błąd.
 • Przestaniesz się obawiać opinii innych. Uwolnienie się od tego lęku da Ci nieopisaną wolność.
 • Nauczysz się uspokajać swój wewnętrzny głos. Przestaniesz tracić energię na zastanawianie się co by były, gdyby... Zyskasz czas na zajmowanie się rzeczami, które dają Ci radość.
 • Poznasz swój typ Krytyka po to, by lepiej zrozumieć wiele ze swoich nieświadomych zachowań. Będzie Ci przez to znacznie łatwiej zmienić te, które Cię blokują.
 • Wyciągniesz lekcje i konstruktywną informację zwrotną z tego, co mówi Twój Wewnętrzny Krytyk. Tym razem jednak bez oceniania, obwiniania i kopania samego siebie!
 • Nauczysz się wyciągać wnioski z krytyki i poznasz nową perspektywę na każdy krytyczny głos w Twoim kierunku. Zadecydujesz, co uznasz za prawdę, a co za zupełnie zbędny komentarz!
 • Zrozumiesz przyczyny, dla których ludzie krytykują i wytykają palcami zachowania innych osób. Przestaniesz z tym walczyć i nauczysz się rozumieć trudności drugiej strony.

Moduł 3

RELACJE W NAS, A RELACJE Z INNYMI

Nauczysz się tworzyć relacje tak, by były oparte na prawdzie i autentyczności! Koniec z życiem z iluzorycznym obrazem drugiej strony. Koniec z toksycznymi relacjami. To początek głębokiego zrozumienia względem siebie i innych.

Podczas tego modułu:

 • Zrozumiesz, dlaczego w Twoim życiu są osoby, które motywują Cię do działania i takie, które nie wspierają Twojego rozwoju. Poznanie mechanizmu, na podstawie którego dobierasz sobie ludzi do życia pozwoli Ci lepiej poznać i świadomie zorganizować swoje otoczenie.
 • Dowiesz się, jak powstają konflikty wewnętrzne, które bardzo łatwo przeradzają się w konflikty na zewnątrz. Dzięki temu będziesz w stanie znacznie szybciej załagodzić kłótnie i spory, często nawet całkowicie im zapobiegać.
 • Nauczysz się być prawdziwym wsparciem dla swoich bliskich. Dowiesz się, jak identyfikować ich potrzeby i towarzyszyć im w trudnych chwilach, tak by naprawdę czuli Twoją obecność.
 • Zidentyfikujesz przyczyny dotychczasowych konfliktów w swoich relacjach. Nauczysz się także poznawać potrzeby innych w relacji z Tobą oraz komunikowania swoich potrzeb, aby Twoi bliscy wiedzieli, czego potrzebujesz w danej chwili.
 • Poznasz relacje, które zachodzą w Tobie - pomiędzy Twoimi częściami. Dowiesz się, w jaki sposób dojść do wewnętrznej zgodności, przez co unikniesz wielu dylematów i konfliktów wewnątrz Ciebie!

Dlaczego warto?

Jaki jest koszt?

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na kilkudniowy stacjonarny warsztat w Warszawie. Zarówno ze względów finansowych, jak i logistycznych.

W związku z tym, że zależy mi na tym, by jak najwięcej osób korzystało z użytecznych narzędzi postanowiłem, że cena za ten kurs będzie osiągalna dla każdego.

Otrzymujesz:

 1. Zbiór nagrań ułożonych w przemyślany proces metodą krok po kroku, który pomoże Ci w lepszym zrozumieniu siebie, swoich emocji oraz zachowań, który jest oparty o autorską metodę.
 2. 41 nagrań trwających łącznie ponad 6 godzin, posegregowanych i pociętych w krótsze, łatwiejsze do przyswojenia fragmenty.
 3. Wygodę w przerabianiu materiałów. Dostęp otrzymasz natychmiast, a korzystać z materiałów możesz z każdego miejsca na ziemi, w którym masz dostęp do Internetu.

Biorąc to wszystko pod uwagę, pewnie myślisz, że dostęp do tego produktu jest bardzo drogi.

Zaskoczę Cię. Cena za ten kurs wynosi jedynie

290 zł

Dołącz teraz!

To nie wszystko...

Aby jak najbardziej ułatwić Ci przerabianie i wdrażanie całego materiału, dostajesz ode mnie także 3 bonusy!

Bonus #1

Lekcje w formacie MP3 do słuchania. Możesz je ściągnąć i przesłuchiwać w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Na spacerze, podczas biegania, przy śniadaniu - gdzie i kiedy tylko chcesz. Ułatwi Ci to3także regularne praktykowanie dwóch prowadzonych procesów.

Ikonka przedstawiająca plik mp3

Bonus #2

Notatki w formie PDF z opisem poszczególnych ćwiczeń i technik, by absolutnie nic Ci nie umknęło.

Ikonka przedstawiająca plik pdf

Bonus #3

Dostęp do zamkniętej grupy Progressive Group, w której znajdziesz inne otwarte osoby, które podobnie jak Ty chcą od życia czegoś więcej. To niesamowita społeczność!

Ikonka przedstawiająca grupę osób

Wybierz pakiet dla siebie!

Pakiet silver

 • Wstęp do Dynamiki Relacji TM
 • Produkt Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko
 • 3-dniowe szkolenie stacjonarne Poznaj Siebie Dynamika Relacji TM
 • Lekcje audio w formacie MP3
 • Notatki w formie PDF
 • Progressive Group

290 zł

Kup Pakiet

Pakiet gold

 • Wstęp do Dynamiki Relacji TM
 • Produkt Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko
 • 3-dniowe szkolenie stacjonarne Poznaj Siebie Dynamika Relacji TM
 • Lekcje audio w formacie MP3
 • Notatki w formie PDF
 • Progressive Group

490 zł

Kup Pakiet

Pakiet Platinum

 • Wstęp do Dynamiki Relacji TM
 • Produkt Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko
 • 3-dniowe szkolenie stacjonarne Poznaj Siebie Dynamika Relacji TM
 • Lekcje audio w formacie MP3
 • Notatki w formie PDF
 • Progressive Group

2300 zł

Kup Pakiet

Produkt Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko

Jeśli chcesz: zyskać narzędzia do pracy z chronicznym stresem, lepiej poznać i zacząć dbać o swoje potrzeby, a także znaleźć odpowiedni dla Ciebie kierunek w życiu – koniecznie sprawdź ten produkt!

Jest to mój autorski kurs online składający się z 3 bardzo głębokich procesów - medytacji, które sprawią, że dotrzesz do znaczących wydarzeń ze swojej przyszłości i zrozumiesz, w jaki sposób ukształtowany Twoje życie. Są to nagrania przygotowane do tego, by samodzielnie, z większą łatwością wejść w proces.

Możesz je ściągnąć na telefon i włączać za każdym razem, kiedy poczujesz taką potrzebę.

Co więcej, przygotowałem dla Ciebie także aż 70 stron materiałów pomocniczych, które pomogą Ci łatwiej przyswoić i sprawnie usystematyzować wiedzę z produktu.

Dostęp online Okładka produktu

Szkolenie stacjonarne Poznaj Siebie Dynamika Relacji TM

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

 • poszukujesz źródła wiedzy, które w końcu pomoże Ci coś naprawdę zmienić;
 • czujesz, że coś jest nie tak z Twoimi emocjami, ale nie potrafisz zlokalizować przyczyny;
 • chcesz pozbyć się części zmartwień i zwolnić trochę miejsca na szczęście i kreatywność;
 • potrzebujesz metod do samodzielnej pracy po zakończeniu warsztatu, dzięki czemu zyskasz długotrwałe rezultaty;
 • chcesz po prostu poznać samego siebie i dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś!
 • wiesz, że chcesz uniknąć różnych niewłaściwych wzorców, które być może otrzymałeś w dzieciństwie;
 • masz za sobą trudną przeszłość i obawiasz się, że może ona wpłynąć na Twoją teraźniejszość i przyszłość.
Zdjęcie ze szkolenia Dynamika Relacji Zdjęcie ze szkolenia Dynamika Relacji

Poznaj opinie uczestników szkolenia Dynamika Relacji TM

 • Zdjęcie Marleny Skupińskej

  Dorastałam w patologicznej rodzinie, w której codziennością był alkohol, krzyk, przemoc. Pomimo tego, nie poszłam w ślady rodziców i zbudowałam samą siebie indywidualnie. Przepracowałam z Tobą wewnętrzne dziecko, wyciągając z tego 110%. To jeszcze nie koniec, bo wracam do tego, co było dla mnie przełomem, pozwoliło mi przeżyć emocje, które były głęboko skryte, zakopane, bo sprawiały ból. Pozwoliło mi to spojrzeć na rodziców z zupełnie innej perspektywy, z większą empatią i zrozumieniem. Moja relacja z tatą całkowicie się zmieniła. Żal i pretensje ustąpiły akceptacji i zrozumieniu. A moje najlepsze lustro, czyli pięcioletnia córka, każdego dnia pokazuje mi jakie zmiany we mnie zachodzą. Ona stała się spokojniejsza. Widzę że łatwiej radzi sobie z własnymi emocjami i nie zamyka się na rozmowę. Każdego dnia powtarza jak mnie kocha i że jestem najlepszą mamą - a to największa wartość dla mnie. Ogromne dzięki❤️. Wciąż pracuję nad sobą, bo jest jeszcze wiele do zrobienia: problemy z zaufaniem i poczuciem własnej wartości, ale jestem bardziej świadoma siebie, tego co wymaga pracy, tego co się dzieje we mnie. Dzięki Tobie staję się lepszą mamą. Dorastałam w głęboko zakorzenionym przekonaniu, że na nic nie zasługuję: na miłość, na troskę, na uwagę. Nie szukam tego na siłę w ludziach, zgadzając się gorsze traktowanie. Niedawno postawiłam granice, powiedziałam stop w relacji, w której na mnie są przerzucane ograniczające emocje, wynikające z braku akceptacji samego siebie. Jak każdy z nas zasługuje na uwagę miłość i moja córka zasługuje na świadomą mamę, która będzie dla niej dobrym źródłem do modelowania. Jest we mnie sporo części, których jeszcze nie poznałam, nie potrafię się z nimi porozumieć. Skoro praca z Wewnętrznym Dzieckiem, jedną z wielu części, była takim przełomem, poznanie i porozumienie się z resztą z nich, będzie krokiem milowym na mojej drodze. Już dziękowałam, ale będę to jeszcze wielokrotnie robić, bo dajesz ludziom niesamowicie dużo wartości, DZIĘKUJĘ ❤️

  Marlena Skupińska

 • Zdjęcie

  Dynamika Relacji pomogła mi przejrzeć na oczy i rozwikłać problemy, które niosłem ze sobą od bardzo dawna. Oczekiwałem bardziej miękkiego szkolenia, a dostałem 3-dniową dawkę wiedzy, do pracy na wiele miesięcy! Być może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale to szkolenie jest prawdziwą REWOLUCJĄ. Poprawiłem swoją codzienność, swoje opanowanie w trudnych sytuacjach i pogłębiłem relacje z bliskimi. Nabrałem wielkiego zrozumienia wobec innych ludzi i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nigdy tak dobrze nie znałem siebie. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że prowadzący jest dla uczestników ciągle dostępny. Paweł prowadził moduły, a w przerwach odpowiadał na pytania i cały czas dało się wyczuć, że jest tam obecny dla nas. Podobało mi się, że podczas szkolenia padło naprawdę dużo case'ów, które jeszcze bardziej pobudzały do refleksji i wglądu w swoje doświadczenia. Widać, że Dynamika Relacji to przepracowany i sprawdzony koncept, za którym stoi doświadczenie, a nie jedynie teoria.

  Michał Zaorski

 • Zdjęcie

  Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi. Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”. Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami. Podczas samych warsztatów zauważyłem jeszcze jedna fajną rzecz. Dynamika Relacji nie ogranicza się do konkretnej grupy wiekowej czy konkretnej płci, co na przykład zaobserwowałem w niektórych materiałach z rynku niemieckiego. Z Dynamiką Relacji mogą zarówno pracować kobiety jak i mężczyźni, przy czym końcowa granica wieku dla Dynamiki chyba nie istnieje.

  Waldemar Bednarczyk

 • Zdjęcie

  Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany. Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO. Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę. Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym. Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę:)

  Dariusz Świetlik

 • Zdjęcie

  Warsztat Dynamika Relacji, tak... te kila dni zmieni Twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili, widząc jakieś reklamy wyzwań na kolejne dni, noworocznych postanowień, szkoleń czy programów motywacyjnych skwitujesz je jedynie uśmiechem i będziesz robić swoje. Dzięki temu warsztatowi dostaniesz konkretne narzędzia do lepszej organizacji czasu, motywacji i realizacji swoich celów życiowych. Nie ma jednak nic za darmo. Sam warsztat to niestety początek długiej, ale skutecznej drogi, którą zaczynasz od... zrobienia porządku z samym sobą :)

  Tomasz Badura

 • Zdjęcie

  Dynamika Relacji pozwoliła mi zrozumieć czym jest ego i na jakich emocjach jest oparte. Zrozumiałem rolę intencji oraz głębiej poczułem rolę i znaczenie energii. Dzięki szkoleniu większą rolą zwracam na mentalną ekologię w życiu i relacjami z ludźmi. Niesamowita dawka wiedzy. Wiedzy, która pozwala spojrzeć na życie zupełnie z innej perspektywy. Gotowe narzędzia do pracy nad sobą, które przynoszą efekty niemal natychmiastowe.

  Jarosław Orlikowski

 • Zdjęcie

  Uczestnikom szkoleń nie trzeba przedstawiać Pawła - ale czym właściwie jest Dynamika Relacji? Niekonwencjonalnym spojrzeniem na psychikę? Narzędziem rozwoju osobistego, kładącym nacisk na świadomość siebie? Psychologią na miarę XXI wieku? Bez względu na definicję, jedno jest niezaprzeczalne - Paweł Rawski stworzył kompletny system do zarządzania sobą. Dynamika Relacji, podana w przystępnej formie, jest jednocześnie potężnym narzędziem skutecznej zmiany i zastosowana właściwie daje niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie. Za sam koncept uwalniania emocji jestem Pawłowi osobiście wdzięczny i wartość tylko tego jednego narzędzia znacznie przewyższa cenę kursu. Rzadko kiedy piszę rekomendacje, niemniej tu zrobię wyjątek - DR to bez dwóch zdań jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem w życiu, absolutnie warte każdej złotówki.

  Krzysztof Barcicki

 • Zdjęcie

  Bardzo polecam Wszystkim uczestnictwo w warsztacie Dynamiki Relacji. Można na nim poznać różne nieuświadomione części siebie oraz nauczyć się transformować energię za nimi stojącą. Dlaczego warto zagłębić się w ten temat? Bo jak powiedział Carl Gustav Jung: „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”. Z całego serca polecam.

  Adam Witkowski

Gwarancja satysfakcji

Albo w ciągu 30 dni rzeczywiście poczujesz efekty z naszego kursu i faktycznie spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej strony – dostrzegając jednocześnie nowe możliwości rozwoju i pozytywnego wpływania na siebie.

Albo oddamy Ci Twoje pieniądze – bez zbędnych pytań i problemów.

ikonka gwarancji satysfakcji

Najczęściej zadawane pytania...

Czy szkolenie odbędzie w czasie rzeczywistym?
Zdaję sobie sprawę z tego, że czasami trudno jest dopasować swój grafik do szkoleń, dlatego ten kurs udostępniamy w formie video – do nagrań możesz usiąść w dogodnym dla Ciebie czasie, nawet jeśli będzie to 2 nad ranem 😊
Kiedy, w jakiej formie i na jak długo otrzymam dostęp do kursu?
Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast po zaksięgowaniu płatności i jest on dożywotni.
Czy to szkolenie jest dla osób, które znają już koncept Dynamiki RelacjiTM?
Tak! Zdecydowanie! Dynamika Relacji™ to bardzo rozbudowany koncept, który ma wiele zastosowań, a w trakcie kursu będziesz się skupiać i mocno zagłębiać w kilka jego aspektów – mogę to przyrównać do spojrzenia przez lupę na konkretny fragment mapy.
Czy będę w stanie przyswoić cały materiał? Nie jest zbyt skomplikowany?
To jest ogromna zaleta kursu online – wszystko przerabiasz w swoim czasie, tak, jak dla Ciebie jest najbardziej zasobnie. Ponadto, włożyłem bardzo dużo pracy w opracowanie tego kursu w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić Ci przyswajanie z niego wiedzy, zatem jestem pewny, że dasz radę!
Czy, jeśli zainteresuje mnie ten koncept, mogę się zapisać na kolejne szkolenia?
Tak! Zapraszam Cię zarówno na 3-dniowe szkolenie Poznaj Siebie Dynamika Relacji™, które możesz kupić w pakiecie z tym kursem, jak i na całą Akademię Dynamiki RelacjiTM, która składa się aż z 14 dni szkoleniowych!
Czy za udział w szkoleniu przewidziany jest certyfikat?
Niestety, nie przewidujemy certyfikatów do tego kursu.

Podsumowując

Możesz otrzymać dostęp do 41 filmów, trwających ponad 6 godzin, prowadzonych krok po kroku. Do tego, 3 bonusy, by cały proces wdrażania tej wiedzy w życie był dla Ciebie dziecinnie prosty. Gdyby tego wszystkiego było mało, otrzymujesz gwarancję satysfakcji. Nic nie tracisz, a możesz zyskać znacznie więcej niż przypuszczasz.

Na co czekasz?

Obrazek produktu