Zdrowe poczucie własnej wartości

logo
Promocja kończy się za:

Zdrowe poczucie własnej wartości:

Jak przeszłość wpłynęła na to jak widzisz siebie?

Nie każdy z nas był wychowywany we wzorcowym domu przez rodziców, którzy wyposażyliby nas w pozytywne myślenie o sobie, wiarę w siebie, zaufanie do własnych kompetencji i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zdecydowana większość z nas boryka się z nawracającymi myślami typu:
- Nie jestem wystarczająco dobry
- Nie zasługuję na…
- Nikt nie liczy się z moim zdaniem

Niemal każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, które kiedyś zostało boleśnie zranione. Na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale niesiemy w sobie ten ból od wielu lat. Wpływa on na to, w jaki sposób myślimy o sobie, kiedy nam się coś nie uda oraz to, jak np. budujemy nasze relacje z innymi ludźmi.

Jeżeli chcesz przyjrzeć się swojej przeszłości, odnaleźć przekonania, które sprawiają, że w siebie nie wierzysz, a następnie trwale się ich pozbyć i wykreować takie, które będą Cię wspierać, koniecznie sprawdź ten produkt online.

Dowiesz się w jaki sposób docierać do momentów z życia, które pozostawiły ból w Twoim ciele czy Twojej psychice. Zrozumiesz je i dasz im szansę wybrzmieć po to, by móc je w końcu odpuścić i żyć dalej bez ich ciężaru.

Nauczysz się pracować na konkretnych wydarzeniach z przeszłości, w trakcie których powstały schematy myślenia, przekonania, które Cię blokują w dorosłym życiu. Dowiesz się jak je przekształcać w takie, które będą Ci służyć.

Zrozumiesz jak duży wpływ mają, na pierwszy rzut oka nic nie znaczące, doświadczenia z przeszłości na to: jak myślisz o sobie, z jakimi ludźmi próbujesz tworzyć związki, kim się otaczasz i co robisz w życiu. Dotrzesz do tego, czy to naprawdę są Twoje wybory czy może jednak schematy narzucone Ci przez innych ludzi czy dawno minione wydarzenia.

Otrzymasz konkretne narzędzia do pracy z lękiem przed oceną. Każdy z nas na pewnym etapie życia doświadcza tego paraliżującego strachu przed tym, co powiedzą inni. W takich sytuacjach często podejmujemy decyzje nie w oparciu o to, czego pragniemy, a bazując na tym, co się spodoba: rodzinie, nauczycielom, znajomym. Życie jest zbyt krótkie, by żyć pod dyktando innych.

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Czas trwania: 1h 27min.

Cena: 97 zł

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
  • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
  • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
  • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
  • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

Gwarancja satysfakcji

Albo w ciągu 30 dni rzeczywiście poczujesz efekty z naszego produktu i faktycznie spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej strony – dostrzegając jednocześnie nowe możliwości rozwoju i pozytywnego wpływania na siebie.

Albo oddamy Ci Twoje pieniądze – bez zbędnych pytań i problemów.

.

03:36:26
18:51:23