Zarządzanie Zmianą: Dynamika Relacji™ III

Zarządzanie Zmianą: Dynamika Relacji™ III

Idea warsztatu: Wyposażyć Cię w najbardziej skuteczne narzędzia, wiedzę i podejście do tego, by efektywnie pomagać innym.

Pomaganie innym w rozwoju ich potencjału, poszerzaniu poziomu świadomości i wspieraniu ich w procesie radzenia sobie ze słabościami. To nie tylko ładnie napisane sformułowanie czy pięknie brzmiąca misja. To przede wszystkim najważniejszy cel tego warsztatu.

Jeżeli więc jesteś człowiekiem, którego interesują głównie tytuły, odznaczenia, kwitki czy skomplikowanie brzmiące sformułowania, ten tekst nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak naprawdę zależy Ci na prawdziwych kompetencjach do pracy z drugim człowiekiem, jesteś w najlepszym możliwym miejscu.

Jeśli chcesz:

 • Umieć szybko i precyzyjnie docierać do przyczyny problemu.
 • Znajdować najlepsze możliwe sposoby poradzenia sobie z trudnościami.
 • Umieć wysłuchać drugiego człowieka, tworząc mu tym samym najlepszą przestrzeń do poznania siebie.
 • Zadawać precyzyjne pytania, które pomogą spojrzeć na każdą sytuację z wielu różnych stron.
 • Umieć poznawać system wartości drugiego człowieka.
 • Być bardziej otwarty i empatyczny w kierunku innych.
 • Korzystać ze znanych Ci już narzędzi w pracy jeden na jeden z drugim człowiekiem.
 • Uświadamiać to, co nieuświadomione.
 • Wiedzieć jak rozwijać się holistycznie i wielopoziomowo.
 • Pomagać ludziom odkrywać ich potencjał.
 • Być najlepszym możliwym wsparciem dla drugiego człowieka.

Koniecznie przeczytaj tę ofertę do końca. 

Uczestnicząc w tym szkoleniu zyskasz:

dr3-podejscie

Podejście

Odpowiednie podejście do drugiego człowieka, oparte na wyrozumiałości, cierpliwości i empatii jest absolutnie niezbędnym czynnikiem do świadomej pracy z innymi.

dr3-wiedza

Wiedzę

Da ci ona lepsze zrozumienie ludzkiej psychiki, emocji oraz wszelkich procesów, które się w nim dzieją, zazwyczaj na poziomie nieświadomym.

dr3-umiejetnosci

Umiejętności

By móc przeprowadzać sesje, które będą najskuteczniejszą formą pomocy, opartą na sprawdzonych i użytecznych sposobach.

8

Liczba dni szkoleniowych

12

Maksymalna liczba uczestników

49

Liczba ćwiczeń podczas warsztatu

W naszym kraju takie zwroty, jak „rozwój” czy „zmiana” nie są odbierane zbyt pozytywnie. Nie ma się co dziwić - w końcu niechętnie podchodzimy do jakichkolwiek zmian. Nie polepsza tej sytuacji fakt, że w środowisku funkcjonuje stanowczo zbyt dużo niekompetentnych osób, które albo przeceniają swoje umiejętności albo opierają swoją wiedzę na dawnych teoriach lub, co gorsza, nie mają za grosz odpowiedniego podejścia do drugiego człowieka. Taka osoba często, mimo pozytywnych chęci, nie tyle nie pomaga, co wręcz szkodzi innym. Wychodząc temu naprzeciw, stworzyłem ten warsztat. Jest on oparty na najskuteczniejszych narzędziach i umiejętnościach, które zdobyłem zarówno podczas sesji indywidualnych z setkami osób, jak i podczas tysięcy godzin spędzonych na rozwijaniu samego siebie. Jestem absolutnie pewny, że każdy kto pomyślnie go ukończy, będzie potrafił skutecznie pomóc drugiemu człowiekowi w różnych obszarach jego życia.

Ten warsztat jest dla ludzi, którzy:

 • chcą samodzielnie umieć radzić sobie z problemami i trudnościami życia
 • pragną skutecznie pomagać innym w trudnych sytuacjach
 • myślą o wspieraniu innych na ścieżce rozwoju ich potencjału
 • planują zostać rodzicami i chcą umieć pomóc własnemu dziecku w mierzeniu się z trudnościami w życiu, a także zadbać o to, by nie obarczyć go bagażem swoich negatywnych doświadczeń
 • pracują indywidualnie (managerowie, trenerzy personalni, coachowie) i chcą wznieść jakość swoich usług na wyższy poziom
 • chcą wejść na absolutne szczyty w sposobach komunikacji i umieć dogadywać się praktycznie z każdym

Inwestycja

8500 zł w przedpłacie do 19 kwietnia 2024. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 9900 zł

Kiedy?

10-17 maja 2024, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

Podczas warsztatu:

 • Poznasz różne sposoby pracy z drugim człowiekiem: od klasycznego coachingu przez konsultacje do wymagającej interwencji pracy z emocjami. Niezależnie od formy pracy, największy nacisk położymy na etyczne i ekologiczne podejście do każdej osoby. Poprzez lepsze poznanie siebie i zdobycie doświadczenia nauczysz się, z jakimi problemami jesteś w stanie pracować, a jakie jeszcze nie są na Twoje siły. Nauczysz się o tym odpowiednio komunikować, by każdy, kto do Ciebie przyjdzie czuł od samego początku, że jesteś osobą kompetentną i godną zaufania.
 • Poznasz unikatowy koncept Poziomów Świadomości Gravesa, którego liczne zastosowania są przydatne podczas każdej sesji. Dzięki niemu nauczysz się rozpoznawać system wartości Twojego rozmówcy oraz sposób, w jaki patrzy na świat, docierać do całych systemów przekonań - zarówno tych wspierających, jak i ograniczających. Ponadto, będziesz w stanie o wiele precyzyjniej określić niezbędne obszary do pracy oraz dokładniej lokalizować źródła problemów i wewnętrznych blokad. Tych materiałów nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce!
 • Nauczysz się słuchać swojego rozmówcy. Nie tylko wsłuchując się w strukturę powierzchowną, jaką są słowa, ale także w strukturę głęboką, jaką jest ich specyficzny dobór połączony z wieloma nieświadomymi komunikatami, które nieustannie nadajemy. Będziesz uczył się także odczytywania mowy ciała drugiego człowieka, ponieważ często jest ona bogatym źródłem istotnych sygnałów.
 • Zaczniesz zupełnie inaczej patrzeć na zagadnienia „problemu” "trudności" lub "wyzwania". Nie tylko będziesz w stanie rozłożyć je na czynniki pierwsze, aby lepiej zrozumieć jego strukturę, ale także zrozumiesz, że bardzo często (a właściwie zawsze) ich przyczyna leży zupełnie gdzie indziej.
 • Nauczysz się, jak prowadzić sesje związane z rozwiązaniem jakiegoś problemu oraz oparte na rozwoju potencjału i zasobów drugiej strony. Opanujesz też sposób prowadzenia pojedynczych sesji i całego dłuższego procesu, rozłożonego w czasie. Dostaniesz narzędzia do pracy z emocjami, przekonaniami i wartościami drugiej osoby. Wszystko po to, by prowadzone przez Ciebie sesje były jak najskuteczniejsze.
 • Zrozumiesz, jak kreować własne pytania: otwarte (pozwalające lepiej poznać dane zagadnienie i punkt widzenia Twojego rozmówcy), punktowe (pozwalające wyciągnąć jak najwięcej informacji) i naprowadzające (pozwalające uzyskać rozwiązanie problemu).
 • Dowiesz się, jak korzystać ze znanych Ci już technik Dynamiki Relacji™ w pracy z drugim człowiekiem. O ich skuteczności przekonałeś się wielokrotnie podczas wcześniejszych warsztatów oraz w życiu codziennym. Wiesz zatem doskonale, jak ich zastosowanie może pomóc w wielu obszarach życia. Poznasz także szereg kolejnych technik, procesów i ćwiczeń.
 • Nauczysz się rozpoznawać mechanizmy obronne oraz nieświadome sabotaże, aby nie tylko im zapobiegać, ale i znacząco ułatwić proces wprowadzania trwałych i skutecznych zmian.
 • Dowiesz się, jak przygotowywać się przed sesją, jakie informacje warto jest uzyskać od drugiej strony, co komunikować, a także co robić po sesji. Nauczysz się tworzyć odpowiednie zadania po to, by po zakończeniu sesji wprowadzać w życie ustalone zmiany, a następnie odpowiednio je weryfikować. Będziesz potrafił zadbać o odpowiednią logistykę, aby wasza praca odbywała się w najkorzystniejszych warunkach i przyjemnej atmosferze.
 • Nauczysz się pomagać w efektywnym tworzeniu i udoskonalaniu istniejących już celów. Poznasz unikatowy, skuteczny model, dzięki któremu nie tylko zapobiegniesz wielu możliwym trudnościom, problemom z brakiem motywacji czy innym wewnętrznym sabotażom, ale także znacząco ułatwisz sposób patrzenia na cel oraz wszelkie konsekwencje jego osiągnięcia.
 • Poszerzysz swój wachlarz umiejętności o narzędzia tworzenia i opowiadania metafor oraz historii, które w pracy indywidualnej są wręcz niezastąpione. Będziesz jeszcze lepiej rozumiał sposób przekazu Twojego rozmówcy oraz nauczysz się tak konstruować swoje wypowiedzi, by były w pełni zrozumiałe dla drugiej strony.
 • Swoje sesje będziesz prowadził tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał drugiej strony oraz Twoją wiedzę, umiejętności i doświadczenia. Przy każdym ćwiczeniu podczas warsztatu będziesz dostawał konkretne informacje zwrotne, byś lepiej poznał własne zasoby oraz obszary, nad którymi warto popracować.
 • Dowiesz się, jakie specyficzne sytuacje mogą Ci się przydarzyć podczas sesji, jak sobie z nimi radzić oraz, przede wszystkim, jak im zapobiegać.
 • Zarówno podczas samego warsztatu, jak i w czasie trwania okresu certyfikacyjnego jeszcze lepiej poznasz siebie, swoje silne strony oraz preferowany styl i sposób pracy. Zrozumiesz, na czym opierać formę przekazu marketingowego, by trafiały do Ciebie osoby, z którymi trudnościami i zasobami jesteś w stanie najefektywniej pracować.

Dodatkowo

skrypt

Otrzymasz profesjonalny skrypt szkoleniowy, który będzie dla Ciebie najbardziej praktycznym źródłem wiedzy w kontekście efektywnego pomagania innym. Zawarty w nim, specjalnie skonstruowany, diagram znacząco ułatwi Ci pracę, a tym samym podniesie skuteczność Twoich sesji.

dodatkowe-materialy

Otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów video, które pomogą Ci jeszcze lepiej zrozumieć wybrane zagadnienia omawiane na warsztacie. Wśród nagrań znajdą się m.in dodatkowe narzędzia do pracy z emocjami, wybrane wzorce lingwistyczne czy Poziomy Wartości Gravesa w kontekście pracy z drugim człowiekiem. Do każdego nagrania dostaniesz także zestawy dodatkowych ćwiczeń, abyś mógł samodzielnie rozwijać swój warsztat.

okres-certyfikacyjny

Każdy uczestnik po zakończeniu warsztatu otrzymuje możliwość przejścia przez 6-miesięczny okres certyfikacyjny, którego pozytywne ukończenie jest warunkiem do otrzymania certyfikatu

Aby móc wziąć udział w tym szkoleniu musisz mieć ukończony poziom I i II.

Inwestycja

8500 zł w przedpłacie do 19 kwietnia 2024. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 9900 zł

Kiedy?

10-17 maja 2024, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

6-Miesięczny Okres Certyfikacyjny

Ideą okresu certyfikacyjnego jest to, byś po jego ukończeniu był absolutnie pewien swoich umiejętności.

Podczas jego trwania będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności, rozszerzyć zasoby, których potrzebujesz najbardziej oraz uczyć się na podstawie własnych doświadczeń, a także doświadczeń całej grupy. Aby go ukończyć, każdy z uczestników będzie zobligowany do przeprowadzenia określonej liczby godzin sesji z drugim człowiekiem, a także wykazać się pełnym zrozumieniem posiadanych narzędzi oraz zdać egzamin praktyczny składający się z kilku części składowych.

W ramach wsparcia w tym procesie będziesz mógł kontaktować się z Opiekunem Akademii po to, by  przedyskutować swoje postępy i zadać wszelkie pytania.

Po zdaniu egzaminu oraz przejściu procesu rekrutacyjnego możesz także dołączyć do Teamu Dynamiki Relacji™.

Aby móc wziąć udział w tym szkoleniu musisz mieć ukończony poziom I i II.

Inwestycja

8500 zł w przedpłacie do  10 listopada 2023 r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 9900 zł

Kiedy?

10-17 maja 2024, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

Oto opinie osób, które przeszły Akademię, zdały egzamin oraz przeszły proces rekrutacji:

Na III poziom Dynami Relacji™ zdecydowałem się już na pierwszym poziomie warsztatu. 30-minutowy proces odmienił moje życie. Dosłownie. Poznałem swój cel w życiu i poczułem, co chcę robić – pomagać ludziom.

III poziom to nie tylko warsztat, który nauczy Cię, jak pomagać innym. Narzędzia i wiedza, którą tam zyskałem, pozwala mi teraz dużo skuteczniej i szybciej pracować nad sobą. Te 8 dni to ciągła praca nad sobą, każde narzędzie jest od razu testowane i używane. Mimo, że tempo jest duże, to chcesz więcej i więcej, a ostatniego dnia nie dowierzasz, że to już koniec.

Podczas warsztatu będziesz poznawał i uczył się tylko tego, co jest skuteczne i sprawdzone. Tam nie ma miejsca i czasu na czcze gadanie, liczy się działanie i namacalne efekty. Jeśli jesteś osobą gotową na to, jest to warsztat dla Ciebie.

Dzisiaj mogę z całą pewnością siebie powiedzieć, że dumnie reprezentuję Pawła Rawskiego i koncept Dynamiki Relacji™. Ukończyłem Akademię Dynamiki Relacji™ (3 poziomy). Mam za sobą 6-miesięczny okres certyfikacyjny. Pracuję z ludźmi na sesjach 1 na 1, podczas których wykorzystuję narzędzia i wiedzę zdobytą na warsztatach. Co więcej, wraz z Pawłem i pozostałymi absolwentami Akademii tworzymy Team Dynamiki Relacji™, którego misją jest szerzyć koncept DR, a co za tym idzie, świadomość wśród ludzi na dużo większą skalę.

Podsumowując, jeśli widzisz i czujesz, że chcesz pomagać innym, jeśli chcesz, aby proces zmiany i pracy nad sobą był dużo bardziej skuteczny i jesteś gotowy na ciężką pracę, jest to warsztat dla Ciebie. Wiedz jedno, to jest droga w jedną stronę. Nie ma powrotu, jednak z całą pewnością siebie mogę powiedzieć - WARTO

- Maciej Zagawa

Kilka lat temu, gdzieś na piątym roku technicznych studiów, doszło do mnie, że droga, na której jestem, nie jest moja. Rozejrzałam się wokół i zobaczyłam dużo oczekiwań, jakie na siebie nałożyłam lub przyjęłam, które zupełnie mi nie służyły i nie dawały mi spełnienia czy szczęścia. Poszukałam zatem w sobie odpowiedzi na pytanie, co chcę robić i wyszło mi, że pomagać ludziom. Chwilę myślałam o szukaniu szkoły dla coachów, aż pewnego grudniowego wieczoru Paweł oznajmił, że rusza Akademia. Webinar się jeszcze nie skończył, a byłam już zapisana na wszystkie trzy poziomy kursu.

Dziś jestem nie tylko Absolwentką Akademii, ale i należę do Teamu Dynamiki Relacji™ od początku jego powstawania. Cenię sobie bardzo relacje, jakie zbudowaliśmy w tym procesie i wsparcie, na jakie zawsze mogę liczyć ze strony Pawła i innych uczestników warsztatów. Od dziecka byłam świadoma tego, co ludzie wokół mnie czują i czasem myślą. Moje umiejętności pracy z ludźmi po szkoleniach poszybowały jednak w kosmos. Dynamiki Relacji™ jest niesamowitym miejscem dla tych, którym zależy na współpracy z ludźmi - nie tylko w aspekcie sesji indywidualnych. Wiedza, jaką Paweł podzielił się z nami w czasie trwania tych ośmiu dni (i wcześniejszych sześciu) sprawia, że jeszcze lepiej rozumiem, co ludzie mówią i myślą, a to wpływa na moją efektywność w pomaganiu na sesjach oraz w budowaniu więzi w życiu prywatnym.

Okres certyfikacyjny dał mi przestrzeń do zbudowania praktyki. Zadania były bardzo ciekawie przygotowane i ich sens doceniam do dziś.

Prywatnie też odczuwam zaskakujące zmiany w moim odbieraniu rzeczywistości. Na co dzień odczuwam spokój i radość. Stres, kiedy się pojawia, jest słabszy i umiem sobie z nim radzić. Jak to możliwe? Nabrałam nowego zrozumienia dla swojej psychiki i potrafię z niej korzystać, a nie pozwalać, by to ona rządziła moim życiem. Poznane na pierwszy poziomie narzędzia pozwoliły mi na uwolnienie się od bagażu emocjonalnego. Z kolei na III poziomie dostałam turbodoładowanie do pracy ze sobą.

Całym sercem zachęcam każdego, komu inni ludzie są bliscy, do rozważenia tego warsztatu. Akademia Dynamiki Relacji™ to czternaście dni (rozłożonych na trzy części) wycisku warsztatowego, po którym świat już nigdy nie jest taki sam.

- Agnieszka Szczepańska

Trzeci poziom Dynamiki Relacji™ to najbardziej wymagające i satysfakcjonujące szkolenie na jakim byłem. 8 dni to dopiero początek. W czasie szkolenia poznałem techniki do pracy z ludźmi na sesjach. Jednak tak naprawdę jeszcze bardziej zwiększyłem świadomość samego siebie. Idąc dalej, poznałem bardzo ważne modele komunikacji, które wykorzystuję każdego dnia nie tylko w czasie prowadzenia sesji, ale i w życiu codziennym, dzięki czemu szybciej rozumiem czyjeś potrzeby oraz łatwiej się komunikuję. To nie tylko szkolenie przygotowujące do pracy z ludźmi. To także szkolenie pozwalające jeszcze mocniej poznać siebie. 

Po 8 dniach obowiązywał 6 miesięczny okres certyfikacyjny. Nie znam żadnego innego szkolenia, które miało tak wymagający okres certyfikacyjny, jednak to on miał zapewnić, że jesteś gotów do pracy z ludźmi. Miałem tę przyjemność, że jako jeden z pierwszych skończyłem wszystkie 3 poziomy Dynamiki Relacji™.

Aby zdobyć certyfikat nie wystarczy być przez 8 dni na szkoleniu. Musisz wypełnić zadania z okresu certyfikacyjnego oraz zdać egzamin, który odbywa się po tych 6 miesiącach. Zwieńczeniem zdania egzaminu była możliwość dołączenia do Teamu Dynamiki Relacji™.

- Dawid Szkiłądź

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

gwarancja
17:23:18
18:46:43

Privacy Preference Center