Coaching

Czym jest? To indywidualna praca 1:1 w relacji klient- coach, której głównym celem jest rozwiązanie zgłoszonego problemów lub zagadnienia. Odbywa się w tak zwanych sesjach trwających ok. półtorej godziny.

Dla kogo? Coaching stworzony jest dla osób, które chcą wprowadzać w swoim życiu trwałe zmiany, pragną wydostać się z błędnego koła, mają problem, którego same nie są w stanie rozwiązać lub pragną rozwijać się bardziej i szybciej, zmienić perspektywę patrzenia na rzeczywistość.

Dlaczego? Ludzie mają naturalną tendencję do szukania rozwiązania problemów tam, gdzie ich nie ma. Pomoc fachowca, który potrafi zlokalizować problem za pomocą naukowych metod pracy okazuje się nieocenionym rozwiązaniem.

 

W jakich obszarach pracy się specjalizuję?

Relacje Główny obszar życia, wpływający na wszystkie inne aspekty. Rozwiązywanie problemów głównie z zakresu relacji damsko-męskich z naciskiem na: zrozumienie własnych potrzeb oraz potrzeb partnera, poprawa jakości komunikacji, wychodzenie z toksycznych związków, praca z lękiem przed odrzuceniem oraz metody radzenia sobie z rozstaniem. Dodatkowo relacje rodzinne (głównie mama, ojciec) oraz biznesowe (partnerzy, pracownicy, współpracownicy).

Pewność siebie Kluczowa w przypadku realizowania założeń. Jest podwaliną do osiągania zamierzonych celów oraz wewnętrznego spokoju. Przepracowywana w obszarach, gdzie nieśmiałość, niezdecydowanie i zaniżone poczucie własnej wartości blokują rozwój.

Pożegnanie się z przeszłością By żyć pełnią w teraźniejszości, musisz uporać się z tym, co działo się wcześniej. Dlatego kluczowe jest zamknięcie procesów, które nie są wygodne i wyciągnięcie lekcji, które przekładają się na dalsze życie, głównie bazując na narzędziu jakim jest Sesja Przełamania.

Wystąpienia publiczne Wg badań najbardziej przerażająca z czynności. Wypracowywanie poziomu świetnych wystąpień publicznych poprzez zlokalizowanie źródeł tremy, rozwiązanie problemów wywoływanych przez stres, dzięki stosowaniu metod i narzędzi stworzonych podczas kilkuletniej pracy jako instruktor taneczny oraz mówca i trener.

Sesja Przełamania

Sesja Przełamania (Brakteatu Session) jest jednym z najsilniejszych cyklów coachingowych, podczas którego uporządkowujesz swoją przeszłość tak, by już nigdy nie była dla Ciebie utrapieniem. Poznasz i jeszcze lepiej zrozumiesz samego siebie, poprzez bardzo głęboką pracę ze swoim umysłem nieświadomym. W precyzyjny sposób wyznaczysz sobie także cele na przyszłość, by móc osiągnąć jeszcze więcej niż dotychczas. Cały cykl jest oparty na technologii Time Line TherapyTM, stworzonej przez Tada i Adrianę James ponad 25 lat temu.

Dzięki Sesji Przełamania:

Sesja przełamania składa się z kilku spotkań w zależności od indywidualnych potrzeb. W związku z tym, że jest ona bardzo intensywnym procesem, czas trwania jednej sesji wynosi od 4 do nawet 6 godzin. Całość może rozciągnąć się do 40 godzin. Jej długość zależy od indywidualnej formy pracy i problemów klienta. Bez względu na czas jej trwania, cena nie ulega zmianie. Płacisz za skuteczność procesu, nie za jego długość.

Coaching od strony technicznej

  1. Wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony, zaznaczając, jaki rodzaj pracy preferujesz: spotkanie na żywo, on-line czy kontakt poprzez e-mail. Opisz w niej nurtujący Cię problem lub zagadnienie, nad którym chcesz pracować. Bądź spokojny, nikt oprócz Ciebie i mnie nigdy nie przeczyta tej wiadomości.
  2. W ciągu 24 godzin dostaniesz ode mnie wiadomość zwrotną wraz z najbliższymi wolnymi terminami. Gdy wspólnie wybierzemy dogodną dla nas datę, wyślę Ci specjalny zestaw pytań. Twoje odpowiedzi przełożą się bezpośrednio na jakość spotkania.
  3. Podczas pierwszej sesji wybierzemy najdogodniejszą formę pracy oraz ewentualną częstotliwość spotkań. Na zakończenie dostaniesz także zadania do samodzielnego wykonania.
  4. O następnym spotkaniu, o ile będzie ono potrzebne, decydujesz w 100% samodzielnie.

Inwestycja

Możesz wybrać spośród trzech dostępnych form coachingu:

Spotkanie bezpośrednie

Jedna sesja standardowo trwa 1,5 h, koszt spotkania wynosi 250 zł. Najbardziej polecana forma coachingu ze względu na bogactwo możliwości, jakie daje bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.

Coaching On-line

Rozmowa trwa 1,5 h, koszt spotkania wynosi 250 zł. Metoda polecana, gdy mieszkasz zbyt daleko od Warszawy lub poza granicami kraju.

Sesja Przełamania

Ilość sesji, ich częstotliwość i długość jest ustalana indywidualnie na pierwszym spotkaniu. Całkowity koszt to 3.200 zł