Nowa rzeczywistość

Nowa Rzeczywistość, Nowy Ty!

Nie idziemy w kierunku nowej rzeczywistości.
My już w niej żyjemy. Żeby umieć w niej funkcjonować, potrzebujesz nowego podejścia, wiedzy
i odpowiednich narzędzi!

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej i niekomfortowej sytuacji.
Jesteśmy stworzeni w taki sposób, że nowe, wyjątkowe okoliczności gwarantują nam ogromny stres. Niepewność, bezradność, frustracja - to tylko kilka stanów, w których ostatnio znajdujemy się zbyt często. A jednak musimy jakoś funkcjonować na co dzień, prawda?

Obecna sytuacja sprzyja ujawnianiu takich wersji Ciebie, które do tej pory tkwiły uśpione głęboko w środku. Drobnostka dużo łatwiej wyprowadza z równowagi. Funkcjonowanie w tym samym środowisku każdego dnia nuży i zabija Twoją efektywność. Ograniczone możliwości regeneracji męczą i dobijają. A bezradność, która momentami napiera z każdej strony, staje się nie do zniesienia.

Możesz siedzieć z założonymi rękami i czekać, aż coś się stanie. Złościć się i dawać upust swojej wściekłości w internecie. Jednak, jak zapewne zdajesz sobie sprawę, że to nic Ci nie da. Nie poprawi Twojej sytuacji w żaden sposób.

Na szczęście, można do tego wszystkiego podejść inaczej. Jak do wielkiego wyzwania, z którym można, a nawet warto sobie poradzić!

Przejdź przez bezpłatną serię 3 szkoleń on-line, dzięki którym uporządkujesz chaos, który Cię otacza, by móc spokojniej i odważniej funkcjonować w tych niepewnych czasach.

Tak, dobrze przeczytałeś.

To nie jest zwyczajne wydarzenie. To nie webinar. To nie jest też zwykły Live.

To specjalnie stworzona seria, która odbędzie się na zamkniętej grupie na Facebooku.

Pomiędzy wydarzeniami otrzymasz ode mnie specjalne ćwiczenia, które pozwolą Ci łatwiej i sprawniej wprowadzić w życie wiedzę zdobytą w trakcie całego treningu.

WAŻNE:

To jednorazowe przedsięwzięcie, z którego nie udostępniamy żadnych nagrań.
Dlatego już dziś, zapisz się i koniecznie zarezerwuj sobie czas w ciągu tych 3 dni!
Będziesz potrzebować zaledwie 2 godzin dziennie.

Rejestrując się tę serię bezpłatnych szkoleń zyskujesz szansę na wygranie:

wartościowych edukacyjnych
nagród w postaci kursów on-line

person

3-dniowego szkolenia
stacjonarnego w Warszawie

Dostosowanie się do nowej rzeczywistości

Co najbardziej utrudnia nam funkcjonowanie? Z jakich niezaspokojonych potrzeb nie zdajesz sobie sprawy? Co dokładnie sprawia, że czujesz się obecnie zmęczony, przybity, bezradny? Czy jesteś zadowolony z tego, jakim jesteś człowiekiem tu i teraz? Czy wiesz, w jaki sposób zmodyfikować swoje zachowanie tak, by wdrożyć zmiany, których potrzebujesz?

KORZYŚCI

 • Przyjrzysz się rolom, które pełnisz każdego dnia, a z których często nie zdajesz sobie nawet sprawy. Przekonasz się, że niektóre z nich są całkowicie zbędne. Inne nie dają Ci radości. Dowiesz się, jak nimi zarządzać.
 • Zrozumiesz jak działają mechanizmy, które utrudniają Ci wprowadzanie upragnionych zmian w życiu. Czasami wystarczy rozbroić już jeden z nich, by nakierować swoje życie na odpowiedni tor.
 • Poznasz swoje głębokie potrzeby, dzięki czemu będziesz w stanie kierować swoją energię i działanie tam, gdzie tego naprawdę potrzebujesz.
 • Zidentyfikujesz swoje ograniczające emocje i dowiesz się, w jaki sposób możesz z nimi pracować.
 • Dowiesz się jakich konkretnych zmian potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się życiem i dosłownie - każdym dniem!

Poznaj i opanuj swojego Wewnętrznego Krytyka

Jak by to było nie złościć się na siebie, gdy popełnisz błąd? Jak być w swoim kierunku bardziej wyrozumiałym? Jak dokładnie zachowuje się Twój Wewnętrzny Krytyk? Wolisz się wspierać czy wytykać sobie błędy? Spraw, by Twój Wewnętrzny Krytyk był Twoim konstruktywnym wsparciem, a nie hejterem wewnątrz głowy!

KORZYŚCI

 • Poznasz swojego Wewnętrznego Krytyka, czyli tę część siebie, która potrafi Ci najbardziej dowalić. Szczególnie w sytuacjach, gdy popełnisz jakiś błąd.
 • Przestaniesz się obawiać opinii innych. Uwolnienie się od tego lęku da Ci nieopisaną wolność.
 • Nauczysz się uspokajać swój wewnętrzny głos. Przestaniesz tracić energię na zastanawianie się co by były, gdyby... Zyskasz czas na zajmowanie się rzeczami, które dają Ci radość.
 • Wyciągniesz lekcje i konstruktywną informację zwrotną z tego, co mówi Twój Wewnętrzny Krytyk. Tym razem jednak bez oceniania, obwiniania i kopania samego siebie!
 • Nauczysz się wyciągać wnioski z krytyki i poznasz nową perspektywę na każdy krytyczny głos w Twoim kierunku. Dzięki temu to będzie Twoja decyzja, co uznasz za prawdę, a co za zupełnie zbędny komentarz!
 • Zrozumiesz przyczyny, dla których ludzie krytykują i wytykają palcami zachowania innych osób. W ten sposób nie będziesz chciał z tym walczyć, a jedynie zrozumieć trudności drugiej strony.

Relacje w nas, a relacje z innymi

Dlaczego masz koło siebie mało wspierające osoby? Czy jesteś zadowolony z relacji, które tworzysz? Czy widzisz w nich przestrzeń do tego, by wspierać się w trudnych momentach i szczerze cieszyć się wzajemnymi sukcesami?
Naucz się tworzyć relacje tak, by były oparte na prawdzie i autentyczności!

KORZYŚCI

 • Zrozumiesz, dlaczego w Twoim życiu są osoby, które motywują Cię do działania i takie, które nie wspierają Twojego rozwoju. Poznanie mechanizmu, na podstawie którego dobierasz sobie ludzi do życia pozwoli Ci lepiej poznać i świadomie zorganizować swoje otoczenie.
 • Dowiesz się, jak powstają konflikty wewnętrzne, które bardzo łatwo przeradzają się w konflikty na zewnątrz. Dzięki temu będziesz w stanie znacznie szybciej załagodzić kłótnie i spory, często nawet całkowicie im zapobiegając.
 • Nauczysz się być prawdziwym wsparciem dla swoich bliskich. Dowiesz się, jak identyfikować ich potrzeby i towarzyszyć w trudnych chwilach tak, by naprawdę czuli Twoją obecność.
 • Zidentyfikujesz przyczyny dotychczasowych konfliktów w swoich relacjach. Nauczysz się także poznawać potrzeby innych w relacji z Tobą oraz komunikowania swoich potrzeb, aby Twoi bliscy wiedzieli, czego potrzebujesz w danej chwili.
 • Poznasz relacje, które zachodzą w Tobie - pomiędzy Twoimi częściami. Dowiesz się w jaki sposób dojść do wewnętrznej zgodności, przez co unikniesz wielu dylematów i konfliktów wewnątrz Ciebie!

TO WYZWANIE PROWADZI:

PAWEŁ RAWSKI

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 9 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.

Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich.

Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

pawel

Referencje

Po szkoleniach Pawła bardzo często słyszę pozytywne opinie, że się zmieniłem, że jestem w stanie gdzieś natchnąć kogoś do działania, do poprawy samego siebie, do walki. Walki, żeby się rozwijać. To jest chyba dla mnie najfajniejsze co udało mi się z tego wyciągnąć - właśnie to, że moi przyjaciele idą za mną.

Dawid Wilk

Na pewno Paweł jako jedyny mówi o tym, że można mieć problemy z emocjami. Mówi także jak sobie z tymi emocjami radzić, że się będą pojawiać, bo jest to normalne, żeby się nie martwić tym. Daje też konkretne narzędzia, metody. Mówi, jakie uczucia mogą się pojawiać w trakcie pracy nad sobą. Przygotuje nas na to.

Dawid Kupis

UWAGA!

To jednorazowe przedsięwzięcie, z którego nie udostępniamy żadnych nagrań. Dlatego już dziś, zapisz się i koniecznie zarezerwuj sobie czas w ciągu tych 3 dni!

podejmujewyzwanie

[wpforms id="24940"]

04:05:16
17:10:54