Wystąpienia Publiczne

Wystąpienia Publiczne

Przejdź ten intensywny trening. Mów tak, by Cię rozumiano i zapamiętano. Występuj, jak nigdy dotąd.

Być może i Ty czasami musisz wyjść przed grupę ludzi i powiedzieć coś tak, by Cię zapamiętano. Może niekoniecznie na scenie, ale np. podczas zebrania w pracy, na bankiecie czy po prostu, przed nowo poznanymi ludźmi. Być może i Tobie pocą się wtedy dłonie, nie możesz przełknąć śliny i łapiesz się na tym, że nie wiesz co, ani tym bardziej jak masz powiedzieć.

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele razy strach przed wystąpieniem publicznym przeszkodził Ci w życiu.

Umiejętność skutecznego prezentowania się przed grupą jest jedną z tych cech, w które zawsze warto inwestować. I mimo, iż lęk przed wystąpieniami publicznymi wciąż w wielu sondażach zajmuje pierwszą pozycję, warto pamiętać, że sztuki wystąpień można się nauczyć, a nawet ją pokochać.

W dzisiejszym świecie właściwie nieustannie występujesz przed mniejszymi lub większymi grupami: podczas rozmowy o pracę, przy prezentacji handlowej, na uczelni czy w kontaktach międzyludzkich. Ta umiejętność może Ci pomóc zarówno w karierze zawodowej, jak i w życiu osobistym.

Masz możliwość uczyć się od człowieka, który występuje publicznie od 22 lat. Przez ponad 13 lat jako tancerz, kiedy to bez słów, a jedynie za pomocą mowy ciała, gestów i ekspresji porywał tłumy. Przez ponad 6 lat pracował jako nauczyciel tańca - prezentował ludziom sztukę wystąpień, radzenia sobie z ograniczającymi emocjami, wywoływania emocji u innych, czy bycia w tu i teraz. Teraz występuje jako trener, który nieustannie występuje przed rożnymi ludźmi, poczynając od nastolatków, kończąc na dojrzałych ludziach. Za każdym razem serwując bogate wystąpienie nacechowane merytoryką, emocjami i niesamowitą energią.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, dlatego liczba miejsc jest ograniczona do 12 osób.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • mówców oraz przyszłych mówców
 • trenerów oraz przyszłych trenerów
 • nauczycieli, pedagogów
 • dla wszystkich, którzy występują lub chcą występować przed ludźmi
 • dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym oraz polepszeniem
  umiejętności komunikacji w każdej grupie i sytuacji, w jakiej się znajdują

Czego się nauczysz?

 • Nauczysz się przygotowywać do każdego wystąpienia, niezależnie od tego czy będzie trwać 15 minut czy 3 godziny.
 • Poznasz 3 aspekty, które dadzą Ci wewnętrzny spokój oraz pomogą merytorycznie poprowadzić każdą grupę.
 • Nauczysz się radzić sobie z tremą.
 • Poznasz „7 Przekonań Świadomego Mówcy”, dzięki którym zyskasz większa moc sprawczą podczas każdego wystąpienia.
 • Dostaniesz unikalny schemat wystąpienia, do którego z łatwością dopasujesz swoje treści. Będziesz mieć wzór, który pomoże Ci odpowiednio przygotować treść do danej grupy, sposób jej przekazania, dobór odpowiednich historii i przykładów, a wszystko to po to, by Twoje przemówienie zostało zapamiętane na długo.
 • Zrozumiesz, czym właściwie jest pierwsze wrażenie, jak działa i przede wszystkim, jak o nie zadbać.
 • Nauczysz się przeprowadzać grupę przez specjalny cykl, przez co Twoje wystąpienia będą bardziej interesujące.
 • Poznasz potęgę gestów, skupiając się na swoich własnych, które dotąd pewnie były zupełnie nieświadome oraz nauczysz się nimi zarządzać.
 • Poznasz proste, a zarazem bardzo skuteczne ćwiczenia do pracy z głosem.
 • Nauczysz się lepiej zarządzać swoimi emocjami oraz emocjami grupy, do której przemawiasz.
 • Dowiesz się, jak dbać o odpowiednią energię podczas przemówienia oraz jak czerpać ją od publiczności.
 • Dowiesz się, jak czerpać informację zwrotną z każdego wystąpienia tak, by każde następne było jeszcze lepsze.
 • Doświadczysz bardzo przełomowego momentu podczas tego treningu,
  po którym każde następne wystąpienie będzie znacznie łatwiejsze niż
  kiedykolwiek przedtem – możesz być tego absolutnie pewien!
 • Będziesz nieustannie dostawał profesjonalny i konkretny feedback odnośnie własnych wystąpień podczas szkolenia.

Inwestycja

Kiedy?

24 kwietnia 2024,

Gdzie?

Skończ już pierdolić – w taki oto grzeczny sposób, zdarza mi się coraz częściej komentować starania trenerów, których mam okazję słuchać na szkoleniach i w rozwojowych filmikach na YT. Gdybym miał za zadanie napisać Manifest Ogarniętego Uczestnika Szkoleń, to jeden z jego punktów brzmiałby następująco: Oczekujemy konkretów, zamiast ogólników i paplaniny! Dość! Żądamy esencji wiedzy, która przekłada się na realne skuteczne działanie! Nie mamy czasu na słuchanie infantylnego teoretyzowania nauczycieli, dla których występowanie przed ludźmi, służy wyłącznie pobudzeniu wibracji własnego ego! W lutym 2016 roku, uczestniczyłem w dwudniowym szkoleniu Pawła Rawskiego Wystąpienia Publiczne. Paweł nie pierdoli. Uczy w sposób odmienny niż inni trenerzy. Inspiruje. Motywuje. Często zaskakuje. Nawet starych lisów i wyjadaczy szkoleniowych. Kompletnie inną perspektywą patrzenia na proces uczenia się. Upraszczającą. Ułatwiającą. Działającą.

Krzysztof Rafał

Paweł to świetny mówca, ale przede wszystkim doskonały nauczyciel. Wystąpienia Publiczne u niego to jedno z tych szkoleń, które dały mi najwięcej. Masa praktycznej wiedzy i profesjonalne podejścia do tematu. Nie przypuszczałem, że z dwudniowego szkolenia mogę wynieść aż tyle. W ciągu dwóch dni wystarczyło czasu na świetne i przemyślane ćwiczenia, a także ogrom wiedzy (wyciągniętej wprost z wieloletniej praktyki Pawła na salach szkoleniowych). Ogromny plusem było także uświadomienie jak wystąpienia publiczne przenikają się z takimi zagadnieniami jak choćby relacje. Polecam każdemu kto w jakikolwiek sposób występuje przed ludźmi (a przecież wszyscy robimy to każdego dnia).

Jan Mrowiec

Takiego szkolenia się nie spodziewałem! Myślałem, że temat wystąpień publicznych jest tak rozległy, że 2 dni i to może być za mało na zrozumienie tematu w całości, a tu proszę! Wszystko podane na tacy i wszystkie podstawy w pigułce. Do tego jeszcze ćwiczenia praktyczne, gdzie Paweł indywidualnie zwraca uwagę na to co można poprawić oraz na co zwrócić uwagę przy wystąpieniach. Mistrzostwo świata! Brawo!

Miłosz Dudziak

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy dostajesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli nie wywiążemy się z oferty, masz możliwość odzyskać 100% zainwestowanej kwoty.

gwarancja
02:56:34
18:26:44