Wystąpienia Publiczne Poziom Zaawansowany

Ten warsztat jest kontynuacją poziomu I. Jeśli chcesz podnieść poziom swoich kompetencji, czuć się swobodniej na scenie, być jeszcze pewniejszym w występowaniu przed różnymi grupami, potrafić zainteresować słuchaczy już od pierwszych chwil wystąpienia i, przede wszystkim, czerpać jeszcze większą radość z każdej przemowy - jest on stworzony dla Ciebie.

Podczas tego zaawansowanego treningu, poznasz autorski model Dynamiki Relacji™ w kontekście wystąpień publicznych. Dostaniesz więc gotowe narzędzie, które po tych dwóch dniach będziesz mógł stosować w dosłownie każdym jednym wystąpieniu. Wykorzystując je, zyskasz o wiele większą uwagę publiczności na treści jaką prezentujesz, a Twoje przemówienie zostanie w ich głowach na bardzo długo. Gwarantuję Ci, że będziesz pod ogromnym wrażeniem skuteczności tej metodologii. Z równie silnym, jak nie jeszcze większym, będziesz zostawiał swoją publiczność.

Czego się nauczysz?

 • Nauczysz się opowiadać wciągające historie. Jak je odpowiednio dobierać i mówić w swoim indywidualnym stylu, na którego wykształcenie po raz kolejny położymy ogromny nacisk.
 • Poznasz 4 uniwersalne elementy opowieści, które zawsze działają
  na słuchaczy.
 • Dowiesz się jak błyskawicznie wchodzić w stany flow po to, by łączyć w jedną wielką całość każdą, nawet najdrobniejszą historię. Znasz już ten stan. Tutaj poznasz masę przydatnych metod, by wchodzić w niego jeszcze szybciej i znacznie głębiej niż dotychczas.
 • Poznasz różne osobowości, w jakie nieświadomie wchodzą ludzie na widowni. Dowiesz się jak radzić sobie z tymi, które występują podczas niemalże każdego wystąpienia.
 • Dowiesz się także, jak samemu wchodzić w różne osobowości na scenie, dzięki czemu Twoje wystąpienia będą nie do zapomnienia, a Ty przy tym będziesz się niesamowicie dobrze bawił. Podobnie zresztą jak wszyscy ci, którzy będą Ciebie słuchać.
 • Zrozumiesz czym jest naturalna charyzma mówcy, dzięki czemu
  będziesz potrafił sprawić, by ludzie w ciągu kilku sekund czuli, że
  jesteś konkretnym człowiekiem, mającym do przekazania ważną
  dla nich treść.
 • Nauczysz się dbać o poziom swojej energii oraz o poziom energii grupy, co da Ci możliwość zarówno prowadzenia o wiele dłuższych wystąpień, jak i kilku z rzędu, nie odczuwając wielkiego zmęczenia.
 • Poznasz wiele przydatnych zagadnień związanych z mową ciała, co
  da Ci możliwość tworzenia o wiele ciekawszego i pełniejszego
  wystąpienia.
 • Podobnie jak podczas pierwszego warsztatu, tak i tutaj nie zabraknie emocji przez jakie przejdziesz po to, by czuć się o wiele pewniejszym na scenie.
 • Nauczysz się także jeszcze lepiej wpływać na emocje grupy.
 • Nauczysz się odpowiednio dobierać intencję do grupy, przez co
  Twój przekaz będzie o wiele lepiej odbierany.
 • Poznasz także wiele zaawansowanych sposobów budowania bardzo dobrego kontaktu z grupą.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, dlatego liczba miejsc jest ściśle ograniczona do 12 osób.

Uczestniczyć w nim mogą jedynie osoby, które ukończyły szkolenie Wystąpienia Publiczne I

Inwestycja

790 zł do 7 października, później 1190 zł

Kiedy?

26 - 27 października 2019, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.