Wystąpienia Publiczne Poziom Zaawansowany

Wystąpienia Publiczne Poziom Zaawansowany

Ten warsztat jest kontynuacją poziomu I. Jeśli chcesz podnieść poziom swoich kompetencji, czuć się swobodniej na scenie, być jeszcze pewniejszym w występowaniu przed różnymi grupami, potrafić zainteresować słuchaczy już od pierwszych chwil wystąpienia i, przede wszystkim, czerpać jeszcze większą radość z każdej przemowy - jest on stworzony dla Ciebie.

Podczas tego zaawansowanego treningu, poznasz autorski model Dynamiki Relacji™ w kontekście wystąpień publicznych. Dostaniesz więc gotowe narzędzie, które po tych dwóch dniach będziesz mógł stosować w dosłownie każdym jednym wystąpieniu. Wykorzystując je, zyskasz o wiele większą uwagę publiczności na treści jaką prezentujesz, a Twoje przemówienie zostanie w ich głowach na bardzo długo. Gwarantuję Ci, że będziesz pod ogromnym wrażeniem skuteczności tej metodologii. Z równie silnym, jak nie jeszcze większym, będziesz zostawiał swoją publiczność.

Czego się nauczysz?

 • Nauczysz się opowiadać wciągające historie. Jak je odpowiednio dobierać i mówić w swoim indywidualnym stylu, na którego wykształcenie po raz kolejny położymy ogromny nacisk.
 • Poznasz 4 uniwersalne elementy opowieści, które zawsze działają
  na słuchaczy.
 • Dowiesz się jak błyskawicznie wchodzić w stany flow po to, by łączyć w jedną wielką całość każdą, nawet najdrobniejszą historię. Znasz już ten stan. Tutaj poznasz masę przydatnych metod, by wchodzić w niego jeszcze szybciej i znacznie głębiej niż dotychczas.
 • Poznasz różne osobowości, w jakie nieświadomie wchodzą ludzie na widowni. Dowiesz się jak radzić sobie z tymi, które występują podczas niemalże każdego wystąpienia.
 • Dowiesz się także, jak samemu wchodzić w różne osobowości na scenie, dzięki czemu Twoje wystąpienia będą nie do zapomnienia, a Ty przy tym będziesz się niesamowicie dobrze bawił. Podobnie zresztą jak wszyscy ci, którzy będą Ciebie słuchać.
 • Zrozumiesz czym jest naturalna charyzma mówcy, dzięki czemu
  będziesz potrafił sprawić, by ludzie w ciągu kilku sekund czuli, że
  jesteś konkretnym człowiekiem, mającym do przekazania ważną
  dla nich treść.
 • Nauczysz się dbać o poziom swojej energii oraz o poziom energii grupy, co da Ci możliwość zarówno prowadzenia o wiele dłuższych wystąpień, jak i kilku z rzędu, nie odczuwając wielkiego zmęczenia.
 • Poznasz wiele przydatnych zagadnień związanych z mową ciała, co
  da Ci możliwość tworzenia o wiele ciekawszego i pełniejszego
  wystąpienia.
 • Podobnie jak podczas pierwszego warsztatu, tak i tutaj nie zabraknie emocji przez jakie przejdziesz po to, by czuć się o wiele pewniejszym na scenie.
 • Nauczysz się także jeszcze lepiej wpływać na emocje grupy.
 • Nauczysz się odpowiednio dobierać intencję do grupy, przez co
  Twój przekaz będzie o wiele lepiej odbierany.
 • Poznasz także wiele zaawansowanych sposobów budowania bardzo dobrego kontaktu z grupą.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, dlatego liczba miejsc jest ściśle ograniczona do 12 osób.

Uczestniczyć w nim mogą jedynie osoby, które ukończyły szkolenie Wystąpienia Publiczne I

Inwestycja

1190 zł

Kiedy?

26-27 października 2019, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

gwarancja