Wypalenie Zawodowe

Wypalenie zawodowe

Wypalenie - jak się z nim uporać?

Szacuje się, że Polsce co 4 osoba może cierpieć na wypalenie zawodowe.

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się usłyszeć, że „jeśli kochasz to co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu". Może i ładnie brzmi, ale... nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Jeśli kochasz to co robisz, pracujesz jeszcze ciężej, bo zależy Ci jeszcze bardziej.

Twoim staraniom i wysiłkom towarzyszy jednak coś jeszcze - silny stres, z którym często nie potrafisz sobie poradzić. Ten temat nie tyczy się jedynie pracy, ale także naszego życia osobistego. Choć to właśnie w środowisku pracy spędzasz najwięcej czasu, wszędzie tam, gdzie mocno się angażujesz, może pojawić się wypalenie.

Jedną z najgorszych rzeczy jakie możemy zrobić to mylnie zakładać, że nas ono nigdy nie dotknie.

Takie założenie powoduje, że nie zwracamy uwagi na wczesne, drobne symptomy, bagatelizując je lub narzekając na chwilowy brak motywacji, pogodę czy inne czynniki zewnętrzne. To kolosalny błąd, który może kosztować Cię więcej niż myślisz.

Skąd to wiem? To proste.

Kiedyś też tak myślałem. Aż pewnego dnia nawet nie chciało mi się wstać z łóżka do pracy, którą tak bardzo kochałem.

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Czas trwania: 1h 30 min.

Cena: 98 zł

Dzięki temu produktowi on-line:

Businessmen are stressed with work in the office.

Dowiesz się czym jest wypalenie, nie tylko zawodowe, ale także emocjonalne. Zrozumiesz jak działa oraz jakie są jego pierwsze, często bardzo subtelne objawy. Dzięki temu będziesz umieć dostrzec je zawczasu i natychmiast się z nimi uporać.

Poznasz kilkanaście sprawdzonych i skutecznych metod, których praktykowanie sprawi, że temat wypalenia Cię nie dotknie. To konkretne nawyki, które należy w sobie rozwinąć i regularnie ich przestrzegać. O ich skuteczności przekonasz się na własnej skórze.

wymagasz-zbyt-wiele
boisz-sie-odpowiedzialnosci

Zrozumiesz jakie są najczęstsze przyczyny wypalenia - a często są mniej oczywiste niż nam się wydaje. Nauczysz się dochodzić do sedna problemu zamiast zajmować się jedynie symptomami.

Poznasz technikę, która dosłownie wywróci Twój sposób patrzenia na wiele czynności, które wykonujesz. Dzięki temu narzędziu będziesz w stanie bardzo szybko segregować te zadania, które naprawdę warto jest robić od tych, które kompletnie nie są dla Ciebie.

Untitled-23
podczas-warsztatu-2

Otrzymasz profesjonalnie przygotowany pdf "Analiza potrzeb
w miejscu pracy", który pomoże Ci ustalić jakie są Twoje zasoby, motywacje i potrzeby w miejscu zatrudnienia. Ten dokument wesprze Cię w wybraniu optymalnej drogi rozwoju Twojej kariery.

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Czas trwania: 1h 30 min.

Cena: 98 zł

Zanim sięgnąłem po ten produkt czułem, że w moim życiu coś jest nie tak. Jedyna motywacja, jaka u mnie się pojawiła, to do treningów i tutaj zbudowałem w sobie determinację i samodyscyplinę. Miałem w sobie przepracowane poczucie własnej wartości, jednak było ono bardzo kruche. Nie potrafiłem znaleźć w sobie silnych stron, nie wiedziałem jak to zrobić, więc odpuściłem. Co do produktu, Paweł jest konkretny i szczery. Przed każdym ćwiczeniem otrzymujemy przygotowanie, dostajemy konkretnie instrukcje krok po kroku, co powinniśmy zrobić. Czuć energię, czuć, że wkłada w każdy produkt wielkie serducho i masę pozytywnej energii. Nie spotkałem się nigdy z kimś ,chociażby w najmniejszym stopniu podobnym do Pawła. Jest to nie do porównania, po prostu Paweł jest najlepszy, wie co robi i robi to wspaniale.

Dawid

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
  • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
  • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
  • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
  • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Albo w ciągu 30 dni rzeczywiście poczujesz efekty z naszego szkolenia i faktycznie spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej strony – dostrzegając jednocześnie nowe możliwości rozwoju i pozytywnego wpływania na siebie.

Albo oddamy Ci Twoje pieniądze – bez zbędnych pytań i problemów.

gwarancja