Wyjątkowy Mężczyzna

logo
Promocja kończy się za:

Wyjątkowy Mężczyzna

Jaki jest współczesny mężczyzna? Cóż, mówiąc wprost, jest… zagubiony.

Dlaczego? Powodów jest wiele. Z jednej strony wbijają nam do głowy, że mamy być silni i niezależni. Natomiast każdą trudność mamy rozwiązywać samodzielnie, bo przecież poproszenie o pomoc ujmuje naszej godności. Z drugiej jednak strony, wciąż słyszymy od kobiet, że facet ma mieć w sobie to coś. Szkoda tylko, że żadna z nich nie precyzuje tego, czym to „coś” jest. Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy, zastanów się przez chwilę.

 • Gdy ostatnim razem poczułeś się odrzucony lub zraniony emocjonalnie, czy chociaż powiedziałeś o tym na głos?
 • Czy po raz kolejny wolałeś zdusić w sobie wszystkie te emocje?
 • Kiedy ostatnio poprosiłeś kogokolwiek o pomoc, mając w sobie wewnętrzny luz, że po prostu sobie z czymś nie radzisz?
 • Czy w ciągu ostatnich trzech miesięcy chociaż raz poczułeś prawdziwą, głęboką radość płynącą z faktu, że jesteś dokładnie taki, jaki jesteś?

 

Spokojnie, nie jesteś sam. Syndrom silnego faceta jest w naszym kraju bardzo popularnym wzorcem. Jest również niesamowicie szkodliwy, bo niestety nikt nam nie tłumaczy na czym ta cała siła polega. Na pewno nie na zamiataniu wszelkich swoich problemów pod dywan, chowaniu emocji i uczuć pod maską sztuczności czy funkcjonowaniu według czyjegoś planu na Twoje życie.

W czym właściwie tkwi problem?

Często szukamy go w braku wystarczającej pewności siebie czy w zaniżonym poczuciu własnej wartości, które staramy się ukryć w muskularnym ciele lub w  ponadprzeciętnych wynikach. Strach przed tym, że znowu zostaniemy odrzuceni, nie jest czymś, do czego łatwo się przyznać. A to właśnie przez niego chowamy się odizolowani w swojej samotności.

Mimo wszystko, to nie są prawdziwe problemy, a jedynie (mimo, że bardzo ważne i uciążliwe) symptomy czegoś, co jest znacznie głębsze.

Zatem szukanie prostych rozwiązań w stylu zmiany mowy ciała, nauczenia się kilku tekstów czy zaliczenia kilku dziewczyn zostaw chłopaczkom, którzy nadal boją się zostać dojrzałymi mężczyznami.

Zajmując się symptomami osiągniesz najwyżej przeciętne i krótkotrwałe efekty. Gdy zagłębisz się jednak w przyczynę wewnętrznych blokad, poznając ich istotę, uświadamiając sobie ich sens i znaczenie - dopiero wtedy przepracujesz nie tylko symptomy, o których przeczytałeś przed chwilą, a znacznie więcej.

Krytyka boli, szczególnie gdy zamiatasz swój ból pod dywan.

Wstyd się przyznać, to boli nas najbardziej - odrzucenie. Możesz przed tym uciekać, nie dostrzegać, wmawiać sobie, że jest inaczej. Jednak, gdy przyjrzysz się swojemu życiu i tym najtrudniejszym doświadczeniom, zawsze znajdziesz tam odrzucenie.

Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, jak ważne były te liczne momenty w szkole, gdy koledzy śmiali się, że zakochałeś się w Gosi. Każde odrzucenie od kobiety, która Ci się spodobała. Wszystkie rozstania, po których najczęściej w końcu słyszałeś poradę, by „wziąć się w garść”. W każdym z tych doświadczeń było więcej emocji niż przypuszczasz. Te emocje i oparte na nich nieuświadomione mechanizmy nadal są w Tobie i nadal kierują Twoim życiem.

Dwoje ludzi, którzy mieli na Ciebie największy wpływ.

Rodzice. To oni dali Ci życie oraz najgłębsze wzorce dotyczące relacji. Nie oznacza to, że szukasz dla siebie takiej partnerki, jaką była Twoja matka dla ojca, ten temat jest znacznie bardziej złożony. To, w jakiej rodzinie dorastałeś, ma jednak bezpośrednie przełożenie na ogromną liczbę cech, które w sobie wykształciłeś. A wykształciłeś je w pierwszej kolejności po to, by zaskarbić sobie uwagę rodziców; w drugiej, by odnaleźć się w takim modelu rodzinnym. Ma to także największy wpływ na relacje, które tworzysz oraz na sposób, w jaki to robisz.

Obudź się, czas najwyższy!

Gdybyś był w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami samodzielnie, już dawno byś to zrobił. Twoje życie wyglądałoby tak, jak tego chcesz. Jeśli tak nie jest, brakuje Ci niezbędnej wiedzy i konkretnych umiejętności. Nie byłeś uczony tego, jak nasza przeszłość wpływa na obecne relacje ani tego, jak samodzielnie pracować z własnymi emocjami. Na szczęście, możesz się tego nauczyć.

W poprzednich edycjach tego szkolenia uczestniczyło łącznie ponad 300 mężczyzn. Od grudnia 2018 roku to wydarzenie przeszło ogromną transformację. Jest jeszcze bardziej praktyczne, głębsze, intensywniejsze, a przede wszystkim poszerzające świadomość na temat tego, na czym warto się skupić, by żyć pełniej i szczęśliwej.

Zainwestuj dwa dni swojego życia, by móc cieszyć się jego resztą. 

Miej wybór i bądź najlepszym wyborem.

Kiedy?

28-29 maja 2022, 10:00 - 18:00

Inwestycja

990 zł do 09 maja 2022, potem 1290 zł

Gdzie?

Online lub Warszawa

Zarezerwuj miejsce
Musisz wybrać rodzaj szkolenia

Dla kogo jest to szkolenie?

 • Dla każdego mężczyzny, który chce w naturalny sposób wpływać na swoje otoczenie.
 • Dla każdego faceta, który chce traktować każdą sytuację jako zasób, a nie jako moment, w którym nie wie, co zrobić.
 • Dla singli, by potrafili sprawić, aby każda kobieta czuła się przy nich rewelacyjnie.
 • Dla każdego, kto zauważył, że w jego związku zaczyna brakować uśmiechu i wyjątkowych chwil oraz dla tych, którzy chcą swój związek wnieść na wyższy poziom.
 • Dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć kobiecą emocjonalność i żyć z pięknymi kobietami. A także dla tych, którzy chcą stać się najlepszą wersją samych siebie, bez sztuczności czy udawania kogokolwiek.

Czego się nauczysz ?

 • Zrozumiesz jakimi nieświadomymi mechanizmami biologicznymi
  kierują się mężczyźni, i kobiety. Dotyczy to zarówno kwestii wyboru
  partnera, jak i wielu innych czynności dnia codziennego. Mało kto
  zdaje sobie z tego sprawę, mimo że wszyscy funkcjonujemy według
  tych wzorców.
 • Pozbędziesz się ograniczających barier, które wbiło Ci społeczeństwo, przez co będziesz czuł znacznie większą swobodę – nie tylko w kontaktach z kobietami, ale również w codziennym życiu, dzięki czemu zaczniesz poznawać kobiety w naturalny sposób, zamiast przechodzić obok nich niepostrzeżenie.
 • Poznasz nieuświadomione do tej pory potrzeby po to, byś doskonale
  wiedział jakiej partnerki szukasz lub jakie zmiany są niezbędne w
  Twoim związku.
 • Lepiej zrozumiesz kobiecą psychikę. Dziwne i niezrozumiałe do tej pory
  zachowania kobiety staną się dla Ciebie czymś jasnym i zrozumiałym mimo, że ona sama nie będzie potrafiła Ci tego wytłumaczyć. Innymi słowy, nie będziesz bał się jej testów, staną się one dla Ciebie oczywistym etapem znajomości.
 • Poznasz koncept, dzięki któremu nauczysz się być duszą towarzystwa
  w swój indywidualny sposób. Nawet jeżeli jesteś zamkniętym w sobie
  introwertykiem, dzięki tej metodzie będzie Ci o niebo łatwiej w
  dosłownie każdej interakcji, niezależnie czy z jedną czy z wieloma
  osobami.
 • Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, zamiast stale przed nimi uciekać. Staniesz się dzięki temu bardziej empatyczny w kierunku innych, co ułatwi Ci zrozumienie różnych zachowań oraz przede wszystkim, będziesz się bardziej cieszył życiem, zamiast egzystować z dnia na dzień.
 • Raz na zawsze zostawisz za sobą wiele mitów odnośnie atrakcyjności.
  Dowiesz się jak powstały oraz jak bardzo krzywdzące mogą być dla
  tych, którzy w nie wierzą. W tym aspekcie zrozumiesz także to, czego
  nie rozumie prawie żaden facet.
 • Stworzysz własne zasady, które natychmiast wprowadzisz w czyn, byś
  czuł, że masz kontrolę nad swoim życiem. To głęboki proces, który
  zostanie z Tobą na resztę życia.

Kiedy?

28-29 maja 2022, 10:00 - 18:00

Inwestycja

990 zł do 09 maja 2022, potem 1290 zł

Gdzie?

Online lub Warszawa

Zarezerwuj miejsce
Musisz wybrać rodzaj szkolenia

Szkolenie Pawła zupełnie zmieniło moje podejście do tematu poznawania kobiet, a w zasadzie w ogóle relacji międzyludzkich. Była na Nim cała masa konkretów, których konkretyzm był tak wielki, że teraz, już po szkoleniu przy każdej kolejnej sytuacji w moim życiu wyciągam kolejne rzeczy dla siebie i staje się lepszy - bez kitu, nie będzie przesadą, jak napiszę, że czuję to w tym momencie, jak piszę ten feedback! 🙂 Poza tym, że szkolenie było konkretne w treści, to miało w sobie również masę praktyki, dzięki czemu wiem, że przyswojona wiedza działa w życiu, bo sam ją praktykuje, dzięki temu wiem, że kobiety nie gryzą i są spragnione takich ludzi jak JA. Poza tym szkolenie uwolniło i nadal uwalnia mnie od masy bezsensownych przekonań, których obecności nawet nie byłem świadom, a które niszczyły mnie od środka i odbierały chęci do życia. Co ciekawe, teraz sam łapie się na myślach, które traktuje jak OBCYCH i staram się wyrzucić z głowy. Nie powiem, że strach przed porażką zniknął całkowicie, bo byłem z Nim w związku przez ostatnie ponad 20 lat życia i nie jest to takie hop, ale wiem, że wygram tę batalię ze swoimi słabościami - już prowadzę, chcę tego najbardziej w świecie. Poza tym atmosfera na szkoleniu była fantastyczna, Paweł całą swoją postawą i wiedzą zdobył moje zaufanie, przez co otworzyłem się na każdą osobę na sali i... na siebie. Udało się to chyba komukolwiek pierwszy raz, od kiedy pamiętam! Każdą osobę na sali łączyła przeogromna chęć do zmiany swojego życia na lepsze, więc Potencjalny Wyjątkowy Mężczyzno, jeśli czujesz w sobie taką chęć i masz odwagę do tego, żeby być przede wszystkim lepszym facetem to to szkolenie jest dla Ciebie i gwarantuję, że wyjdziesz z niego w pełni zadowolony, z wielką mocą do działania w codziennym życiu. Jeszcze jedno - Paweł wiele razy podkreślał, że sukces zależy tylko od tego, jak bardzo zaangażuje się w swoją zmianę. Teraz wiem, że wiedział, co mówił w 200%, więc jeśli myślisz, że przyjdziesz na szkolenie, Paweł pstryknie palcami i Twoje życie się zmieni od tak, bez Twojego zaangażowania, to lepiej odpuść sobie! Raz jeszcze Dziękuję za wiedzę i bodźce, które już zmieniły moje życie.

Szymon Kędziora

Dla mnie największym szokiem było to, że podczas szkolenia kilkukrotnie poczułem tak silne emocje, że z trudem powstrzymałem się od płaczu. Przypuszczam, że taka jest reakcja organizmu, gdy w jednej chwili wali mu się cały światopogląd - umysł traci grunt pod nogami, musi zbudować nowe generalizacje, stworzyć nowe przekonania, bo na chwile pojawia się taka dziwna "pustka" i nie wiesz, co masz myśleć. Co mi dało szkolenie? Bardzo konkretnie - zacząłem podchodzić. Siedzę w rozwoju osobistym dwa lata. Przez ten czas było dosłownie kilka podejść. W weekend, w którym trwało szkolenie poszedłem na miasto z poznanym na szkoleniu chłopakiem i podchodziliśmy. To też było świetne, że poznałem kogoś, z kim praktycznie od razu nawiązałem głębszą relację niż z niektórymi znajomymi, których znam kilka lat. Czułem, że to jest ten moment, najlepszy moment, żeby zrobić wielki krok. Sam siebie zadziwiłem. Podszedłem łącznie do około dwudziestu kobiet. Zobaczyłem, że ja mogę to zrobić. Tak, pomyślałem: "Facet, ty to potrafisz. Zawsze to potrafiłeś". Zobaczyłem, że nie jest trudne, reakcje są pozytywne, a jeśli są negatywne, to wcale mnie nie dotykają emocjonalnie. Atmosfera była świetna. Ciekawi ludzie, dużo luzu, żadnych spięć. Paweł świetnie kalibruje. Nie lubię określenia "czytać ludzi", ale zamieniając kilka zdań z Pawłem w przerwie szkolenia odniosłem wrażenie, jakby mnie znał. Jakby to był mój stary przyjaciel, jakby wiedział, jaki jestem, jakie mam w życiu obawy, jakimi kieruje się wartościami. Widziałem w jego oczach zrozumienie. U Pawła najbardziej podobają mi się dwie rzeczy. Szczerość i klasa. Widać, że jest autentyczny, szczery, wszystko co mówi jest z nim spójne. Ale jednocześnie nie jest gburem ani pozerem. Przeciwnie, jest ciepły i to ciepło biło od niego od początku do końca szkolenia. Ma klasę, takt, dobrze kalibruje. Wiedza, którą przekazuje jest przede wszystkim zdrowa. To dla mnie najważniejsze. Podejście Pawła jest zdrowe, jego strategie są ekologiczne. Nie wciska ci bzdur, których już i tak masę zainstalowało ci społeczeństwo. Nie zaszkodzi ci. Nie wiem czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi. Niestety według mnie jakieś 90% wiedzy podciąganej pod "relacje" dostępnej na świecie jest nie tyle niepraktyczna, co po prostu szkodliwa. Jeśli chodzi o tematykę relacji to Paweł jest dla mnie absolutnym numerem jeden w Polsce. Może nawet na świecie. Przez dwa lata zgłębiania rozwoju osobistego poznałem przynajmniej kilkudziesięciu trenerów (większość nie osobiście), w tym kilkunastu z Polski. Dopiero Paweł sprawił, że poczułem coś w rodzaju "To jest gość, który mnie rozumie. On to przeżył, on zmagał się z tym emocjami. To nie jest facet, któremu w liceum uwodzenie wychodziło naturalnie, który miał zawsze wysokie poczucie własnej wartości i był pewny siebie. To jest człowiek, który nie zapomniał, jak było kiedyś."

Jan Mrowiec

Najczęściej zadawane pytania:

Prawda jest taka, że w obecnych czasach nikt nas nie uczy, w jaki sposób tworzyć relacje. Coraz więcej ludzi pochodzi z rozbitych rodzin, które rzadko są w stanie zapewnić odpowiednie wzorce, dlatego osoby, które starają się świadomie pochodzić do relacji zawsze będą się wyróżniać. Już wkrótce to Ty będziesz wzorem do naśladowania i źródłem wiedzy dla Twoich kolegów.

Dobre relacje z kobietami są efektem tego KIM jesteś. Dlatego praca nad sobą zawsze była, jest i będzie kluczowa, niezależnie od tego czy Ci się to podoba czy nie.

Już podczas pierwszego dnia szkolenia rozbijam mity typu “kobiety lecą tylko na chamów/na kasę/na wygląd” – znacznie ważniejsze jest to, jak się czują w Twoim towarzystwie, jakich emocji im dostarczasz. Podczas szkolenia nauczysz się wpływać na stan emocjonalny kobiety tak, by czuła się przy Tobie dobrze, swobodnie.

Na każde moje szkolenie obowiązuje gwarancja satysfakcji – jeżeli podczas pierwszego dnia uznasz, że nie odpowiada ono na Twoje potrzeby, otrzymasz 100%-owy zwrot zainwestowanej kwoty bez zadawania żadnych pytań.

Należy pamiętać, że nad relacją trzeba pracować przez cały czas jej trwania – starania nie mogą ustać w momencie, w którym decydujecie się na związek. Na każdym etapie relacji pojawiają się różne trudności, z którymi trzeba sobie wspólnie poradzić. Jedną z najbardziej powszechnych jest tzw. “brak ognia w związku” – pokażę Ci jak dbać o ten ogień tak, by partnerka była zachwycona.

To od Ciebie zależy, kiedy zdecydujesz się na konkretne zmiany w Twojej codzienności. Pamiętaj jednak, że relacje międzyludzkie to podstawa do czerpania satysfakcji z życia. Ludzie otaczają nas od zawsze i to się raczej nie zmieni, dlatego warto zadbać o umiejętność tworzenia więzi, nie tylko z kobietami, które Ci się podobają.

Hybrydowa forma szkolenia - stacjonarnie lub online.

Teraz możesz wziąć udział w szkoleniu BEZ wychodzenia z domu***. Forma hybrydowa pozwala Ci wybrać czy być z nami stacjonarnie lub cieszyć się szkoleniem w czasie rzeczywistym z dowolnego zakątka świata.

My zadbamy o świetną jakość audio i wideo, aby zapewnić Ci niepowtarzalne doświadczenie szkolenia w formie online, a Ty możesz uczestniczyć w szkoleniu ze swojej kanapy bez konieczności przyjeżdżania do Warszawy!

Realizujemy nagrania i webinary najwyższej jakości już od ponad 6 lat, więc możesz nam zaufać - znamy się na swojej pracy i dbamy nie tylko o wartościową treść szkoleń, ale i o atrakcyjną formę ich prowadzenia. Nie musisz nigdzie dojeżdżać, by być razem z nami na sali, słuchać i zadawać pytania!

*** - Większość szkoleń jest dostępna w wersji hybrydowej, za wyjątkiem cyklu "Dynamika Relacji". Możesz ponownie wziąć udział w szkoleniu z cyklu w formie online pod warunkiem, że za pierwszym razem byłeś/aś z nami stacjonarnie!

wstawka

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

gwarancja