Wyjątkowa Kobieta

logo
Promocja kończy się za:

Wyjątkowa Kobieta

Dlaczego tylko niektóre Kobiety osiągają w życiu prawdziwy sukces,
niezależność i pozbywają się stresu:

Pragniesz pozbyć się stresu, wstydu, poczucia winy, zbędnych ograniczeń społecznych, sięgnąć po swoje marzenia i żyć tak, jak TY tego naprawdę chcesz (a nie tak jak wymyśliło to sobie społeczeństwo)? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Daniel Goleman – autor bestsellerowej książki „Inteligencja emocjonalna” – dzieli się w niej odkryciem, że życiowy sukces zależy przede wszystkim nie od ilorazu inteligencji, ale właśnie od inteligencji emocjonalnej.

Umiejętność zarządzania swoimi emocjami, kierowania nimi i rozumienia ich to podstawa zarządzania swoimi decyzjami i swoim zachowaniem na każdym polu – zawodowym i osobistym.

Zdarza się, że właśnie z tym często zmagają się również kobiety. Zmiana nawyków emocjonalnych, zrozumienie własnych impulsów i mechanizmów psychologicznych to często lata ciężkiej pracy i rozwoju osobistego.

Ale jest rozwiązanie, które da Ci na tym polu spektakularne efekty w maksymalnie krótkim czasie.

woman-bg

Szkolenie Online Wyjątkowa Kobieta

Dla kobiet, które pewnego dnia chcą osiągnąć sukces, czuć się wspaniale i pozbyć się niepotrzebnych społecznych ograniczeń.

10

Wyznaczysz sobie jasny kierunek

Jeśli ktoś nie wie, dokąd zmierza, każdy wiatr jest niesprzyjający – mówi przysłowie. Wyznaczenie sobie atrakcyjnego kierunku w życiu, określenie celów, pozbycie się ograniczających barier narzuconych kobietom przez społeczeństwo i zbudowanie własnej wizji szczęśliwego życia – to podstawy, które dostaniesz już na starcie kursu.

14

Stworzysz nową wersję siebie

Są kursy, które także oferują „stworzenie nowego siebie” – ale to nie działa. Ponieważ w 99% przypadków ta chęć zmiany wynika z braku akceptacji siebie. To zły fundament.My stawiamy sprawę inaczej – najpierw pokazujemy, jak zaakceptować siebie. A potem sprawy idą już łatwo – gdyż chęć stworzenia nowej wersji siebie wynika z autentycznego i spójnego pragnienia, a nie sztucznej i narzuconej konieczności.

7

Uporasz się z trudnymi emocjami

Nie możemy w pełni wpływać na swoje życie, jeśli nie umiemy wpływać na swoje emocje. To one tak naprawdę pociągają sekretnie za sznurki naszych decyzji. Czas zrozumieć, jak działają emocje i jak można na nie wpływać mądrze, by podejmować dobre decyzje.

„Fundamentalna wiedza o emocjach i planowaniu życia, która powinna być przekazywana każdej kobiecie i dziewczynie w szkołach.”

Dla kogo jest to szkolenie:

Dla Kobiet, które:

 • Nie wierzą we własne siły i możliwość efektywnej, wewnętrznej przemiany
 • Mają za sobą trudne związki
 • Straciły zaufanie do ludzi i do siebie
 • Chciałyby lepiej zarządzać swoimi emocjami, rozumieć je, wpływać na nie i czuć się lepiej ze sobą.
 • Są ambitne oraz pragną kreatywnie i sprawnie zmienić swoje życie

Kto prowadzi szkolenie:

pawelrawski-blur

Kto może być lepszym lustrem dla kobiety niż świadomy mężczyzna?

Nauczyciel, coach, doradca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 7 lat specjalizuje się w relacjach damsko-męskich, traktując je jako pasję i główny nurt działań.

Zaufało mu już 12866 kobiet. Jednak najlepszą rekomendacją nie są liczby, a efekty jego pracy oraz samopoczucie wspaniałych osób, z którymi miał okazję pracować- „potrafi słuchać i rozumieć jak mało kto”- Małgorzata, „jak nikt inny potrafi wytłumaczyć mi moje damskie, czasem zawikłane emocje"- Justyna, "po jego szkoleniach i ogólnie po kontakcie z nim wskazane byłyby jakieś nasenne prochy, otwiera tyle klapek w głowie i tak zmusza do refleksji, że nie ma opcji zasnąć" Marta.

Twórca produktów internetowych "The Wolf" oraz „The Flame”, które rozwiązały setki relacyjnych problemów ludzi w całej Europie. Jest autorem i pomysłodawcą cyklicznego programu „Przystojny Świadomy Szczery”, w którym porusza najczęstsze problemy ludzi w relacjach oraz prowadzącym szkolenie dla kobiet „The Real Women's Night”.

Swoją pracę opiera na niezawodnych narzędziach, łącząc metody coachingowe z terapeutycznymi w tym m.in.: The Work, Coaching prowokatywny, Coaching klasyczny, Racjonalna Terapia Zachowań, Recall Healing™ czy Time Line Therapy™. Inspirując się oraz ucząc od takich autorów jak David R. Hawkins, Gillbert Renaud, Tad James, tworzy własne koncepty oraz metody do pracy z ludźmi pod indywidualne potrzeby i problemy danych kobiet, szyjąc rozwiązania na miarę. Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™ która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować samą siebie.

 

Dostaniesz skondensowane, intensywne szkolenie, które wpłynie na Ciebie na lata:

Lata naszych doświadczeń szkoleniowych i tworzenia coraz skuteczniejszych programów dało nam fantastyczną możliwość skondensowania i ułożenia programu tak, by dawał maksymalne efekty w minimalnym czasie.

Obliczyliśmy, że techniki i wiedza zawarte w tym szkoleniu online zastąpią Ci co najmniej kilka lat rozwoju osobistego na własną rękę. Dostaniesz ćwiczenia, które pozwolą Ci dokonać sprawnych i kreatywnych zmian znacznie szybciej, niż gdybyś dochodziła do tych rezultatów osobiście.

Otrzymasz tylko bardzo praktyczną wiedzą i konkretne instrukcje:

Prawdziwe i trwałe rezultaty szkolenia osiągniesz tylko wtedy, gdy będziesz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Dlatego nasze szkolenie zawiera aż 11 praktycznych, skutecznych i sprawdzonych ćwiczeń, 15 technik zmiany myślenia oraz instrukcje 3 rodzajów medytacji.

Ponieważ wiemy, że dzisiejsze czasy wymagają szybkiego działania, a my szanujemy Twój cenny czas - wszystkie video są zwięzłe, treściwe i przedstawiają zagadnienia krok po kroku.

Wszystko to po to, byś możliwie jak najszybciej, bez zbędnej teorii i tracenia czasu, stworzyła nową, jasną wizję tego, jak naprawdę chcesz żyć, pozbyła się zbędnych i ograniczających emocji oraz przekonań społecznych.

Gwarantujemy, że prostszej i szybszej drogi do osobistej wolności, spokoju i poczucia spełnienia jako Kobieta nie znajdziesz.

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Cena: 369 zł

Dlaczego forma szkolenia online:

Wiedza z książki jest martwa, dopóki sama jej nie wdrożysz. To zadanie trudne bez kogoś, kto pokazałby Ci i omówił techniki.

Szkolenie online jest formą zdecydowanie bardziej motywującą, angażującą i żywą – ze względu na bezpośredni kontakt. Co więcej – szkolenie online możesz oglądać, gdzie tylko zechcesz i kiedy tylko zechcesz. Dyskretnie, wygodnie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów dojazdu.

Co więcej, otrzymujesz do niego dożywotni dostęp, co jest rzadko spotykane w przypadku tego typu kursów.

A na wszelkie Twoje pytania odpowiemy bardzo chętnie także online.

Wyobraź sobie swoje idealne życie:

W którym nie musisz nikogo słuchać. Nie musisz odgrywać żadnej narzuconej Ci przez społeczeństwo roli. W którym robisz to, na co naprawdę masz ochotę – nie przejmując się ocenami innych. Życie wypełnione zdrowymi emocjami, w zgodzie ze sobą oraz innymi i zmierzające do jasno określonych celów.

Dobrze wiesz, że takie życie to nie kwestia pieniędzy czy szczęścia. To przede wszystkim kwestia tego, co ma się w głowie. Kwestia mentalności, emocji, poczucia sensu życia.

To są rzeczy, które tylko Ty sama możesz sobie dać. Czas najwyższy, byś odkryła, w jaki sposób.

Program szkolenia:

MODUŁ 1: Wyznaczanie celów i kierunku

modul-1-wk
 • Usuniesz społecznie wdrukowane, niepotrzebne bariery odnośnie roli kobiety w społeczeństwie i staniesz się w końcu prawdziwie wolną od społecznego programowania, niezależną osobą, która sama świadomie o sobie decyduje
 • Stworzysz atrakcyjną i osiągalną wizję swojego nowego życia za pomocą praktycznych technik i ćwiczeń
 • Przestaniesz marnować czas i nerwy na zajmowanie się kwestiami, które tylko pożerają Twoją uwagę i energię, oraz odgrywanie ról, których nie chcesz pełnić
 • Sformułujesz poprawnie swoje życiowe, ekscytujące i motywujące cele tak, że od razu nabierzesz ochoty na ich realizację

MODUŁ 2: Projektowanie Nowej Wersji Siebie

modul-2-wk
 • Dostrzeżesz wyparte części siebie, które bojkotowały Twoje starania – i rozpoczniesz z nimi konstruktywny i uwalniający dialog
 • Rozpoczniesz projektowanie Nowej Wersji Sobie – w oparciu o zaakceptowanie samej siebie i autorską metodologię Dynamika Relacji™
 • Dostaniesz superskuteczne techniki zmiany osobistej z autorskiej metodologii Dynamiki Relacji™, które pozwolą Ci budować wysoką samoocenę oraz pewność siebie w oparciu o wewnętrzne, stabilne czynniki (a nie zewnętrzne i zmienne)
 • Otrzymasz proste instrukcje oraz techniki, jak łatwo i szybko wprowadzać w swoim życiu konstruktywne zmiany oraz wyznaczać zdrowe granice – oraz jak mądrze to komunikować otoczeniu, by zminimalizować ryzyko konfliktów i zewnętrznych sabotaży

MODUŁ 3: Uporanie się z przeszkodami i trudnymi emocjami

modul-3-wk
 • Zaczniesz kreatywnie radzić sobie ze swoimi emocjami – ponieważ otrzymasz cały zestaw wielokrotnie przetestowanych technik, które Ci w tym pomogą – od tych najszybszych do bardziej zaawansowanych i angażujących
 • Odnajdziesz wewnętrzny spokój i harmonię – gdyż otrzymasz konkretne instrukcje, jak medytować na kilka różnych sposobów, a także rzetelną wiedzę, czym tak naprawdę jest medytacja (bo krąży wiele różnych, nieprawdziwych opinii na ten temat)
 • Uwolnisz się od toksycznych emocji – dzięki technice Uwolnienia, która sprawi, że porzucisz wewnętrze blokady przed przeżywaniem złych emocji (tzw. mechanizmy obronne) i z odwagą stawisz im w końcu czoła, by pozbyć się ich raz na zawsze
 • Zaczniesz cieszyć się każdym dniem i każdą drobną rzeczą – ponieważ poznasz technikę Wdzięczności, która pozwoli Ci spojrzeć na swoje życie z zupełnie innej, bardziej konstruktywnej i bogatszej perspektywy
 • Zaczniesz lepiej sypiać – gdyż nauczysz się techniki „Przed Snem” – która każdego wieczoru uporządkuje Twoje myślenie o tym, co zdarzyło się w ciągu dnia

Przed Tobą teraz ważny życiowy wybór:

Możesz żyć jak dotychczas. Możesz nadal rozwiać się po swojemu, czytać książki i podejmować próby zmiany siebie, swoich nawyków i życia.

Ale możesz też oszczędzić czas i sięgnąć po skuteczną, sprawdzoną i szybką receptę – szkolenie online Wyjątkowa Kobieta, które pozwoli Ci w końcu stać się w pełni niezależną, bezstresową i skuteczną Kobietą.

Wybór należy do Ciebie!

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Decydując się na zakup produktu, otrzymasz także 3 BONUSY!

Naturalna pewność siebie

Pewność siebie to stan, w którym czujesz się dobrze z samą sobą, niezależnie od wad, które w sobie dostrzegasz. W dzisiejszych czasach mamy skłonność do budowania poczucia samoakceptacji w oparciu o rzeczy materialne, wygląd, partnera. Niestety czasami zdarza się tak, że tracimy nasz „budulec”, a rezultacie nasza pewność siebie szybuje w dół. W tym video znajdziesz techniki, dzięki którym już nigdy nie doświadczysz tego uczucia.

Wartość: 79 zł

bonus-naturalna-ps

30 lekcji

Jest to nagranie pochodzące z najbardziej osobistego webinaru, jaki w swoim życiu poprowadził Paweł. Znajdziesz w nim 30 lekcji, które wyciągnął ze swoich doświadczeń – zarówno sukcesów, jak i porażek. To video stanowi źródło inspiracji oraz motywacji do osiągania celów – niezależnie od wieku!

Wartość: 49 zł

bonus-30-lekcji

Dostęp do Progressive Group

Jest to grupa, której celem jest ułatwienie komunikacji pomiędzy posiadaczami produktów, uczestnikami szkoleń i sesji, na których mieliśmy okazję razem pracować.

Możecie się tutaj śmiało dzielić swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami czy wątpliwościami, a także czerpać z wiedzy i rad innych osób.

Jest to przestrzeń, w której rozmawiamy o najważniejszych dla nas kwestiach po to, by wciąż stawać się lepszymi wersjami nas samych. W każdym momencie możesz podzielić się swoją refleksją lub zapytać o radę. Spotkasz tam także inne uczestniczki tego kursu.

Wartość: bezcenne

bonus-dostep-do-pg

Co się dzieje po zamówieniu:

Etap 1

Po zamówieniu kursu logujesz TUTAJ, następnie przechodzisz do TEJ ZAKŁADKI  i przechodzisz do kursu "Wyjątkowa Kobieta".

Etap 2

Po zalogowaniu do platformy przechodzisz przez wszystkie nagrania zawarte w produkcie oraz kompletujesz pytania, które przyjdą Ci na myśl podczas jego przerabiania.

Etap 3

Dzielisz się swoją wiedzą, przemyśleniami i doświadczeniami w Progressive Group.

Paweł jest wulkanem energii, ale jednocześnie potrafi być cholernie uważny i ma niezwykły talent do nawiązywania głębokich relacji. Kiedy go słucham, zastanawiam się, skąd ma taką wiedzę o kobietach. Aż trudno uwierzyć, że szkolenie "Wyjątkowa kobieta On-lline" zaprojektował mężczyzna! Jest ono odpowiedzią na większość kobiecych potrzeb, tęsknot, marzeń, lęków i ograniczeń. Przechodząc kolejne moduły, można wreszcie przestać być szkatułką na cudze oczekiwania i zacząć żyć na własnych zasadach.

Kamila Goryszewska

podcast Słucham Gadam

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Cena: 369 zł

 

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
 • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
 • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
 • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
 • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Albo w ciągu 30 dni rzeczywiście poczujesz efekty z naszego szkolenia i faktycznie spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej strony – dostrzegając jednocześnie nowe możliwości fantastycznego rozwoju i pozytywnego wpływania na siebie.

Albo oddamy Ci Twoje pieniądze – bez zbędnych pytań i problemów.

gwarancja
11:27:40
12:16:24