Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko – Produkt Online

Czy masz już

dosyć monotonii?

Czujesz, że właściwie egzystujesz, wykonując
po prostu kolejne zadania, polecenia, odhaczając
punkty na liście zamiast cieszyć się życiem?

Poznaj swoje Wewnętrzne DzieckoDynamika Relacji™ Intro

produktonline

Żyjemy w bardzo trudnych czasach.

Ludzki organizm nie zdążył się jeszcze przystosować do tego, by spełniać oczekiwania, jakie stawia przed nim XXI wiek. Bo jak wygląda nasza rutyna? Większość z nas pracuje, załóżmy, że w standardowych korpogodzinach – wstajemy rano i, jak dobrze pójdzie, udaje nam się zjeść szybkie śniadanie. Później praca – projekty, klienci, telefony, zebrania. Godziny spędzone przy urządzeniach. Krótkie, porwane komunikaty, choć najczęściej maile lub wiadomości na Slacku wysyłane do współpracowników. Pośpiech i stres.

Jak się uda, przerwa lunchowa. Najpewniej i tak z ludźmi, którzy Cię irytują. Może papieros?

Powrót do pracy, kolejne maile, telefony, videokonferencje. Nigdy nie uda się zrobić tak, by wszystko było na czas i jeszcze dobrze zrobione. Wiecznie jakiś niedosyt.

Po pracy, jeśli nie masz dzieci, może jakaś siłownia czy inne zajęcia sportowe. To nawet dobrze – masz gdzie wypocić stres. Może masz jeszcze chęci na jakąś pasję? Bo pewnie siły i tak brak.

Jeśli masz dzieci, trudno nawet tak naprawdę odpocząć. Przez cały dzień nadwyrężały Cię stresujące sytuacje w pracy, a i teraz wcale niekoniecznie jest lepiej. Trudno być dobrym rodzicem, jeśli się jest na granicy wytrzymałości nerwowej.

Wieczorem, jeśli się akurat uda i jeszcze masz siłę, może jakiś odcinek czy dwa serialu, ale najlepiej jednak byłoby iść spać, bo jutro trzeba wszystko przetrwać od nowa.

A weekendy? Rodzina, dodatkowa praca, studia podyplomowe? Ciągły pęd. I już nawet nie wiesz czy jeszcze robisz to wszystko, bo chcesz czy tak naprawdę po prostu tkwisz w tym kołowrotku i nawet nie szukać już wyjścia.

Brzmi znajomo?

Owszem, są ludzie, którzy od początku wyrywają się temu schematowi. I jeśli uda im się uniknąć rutyny i życia pod czyjeś dyktando – wspaniale.

Inni z nas orientują się w pewnym momencie, że już dłużej tak nie chcą. Jeszcze inni odnajdują się w takim modelu funkcjonowania.

A jak jest z Tobą?

bo jeśli CZUJESZ, że:

  • Jeśli czegoś nie zmienisz TU i TERAZ, oszalejesz, zwyzywasz szefa, rzucisz w kogoś laptopem, trzaśniesz drzwiami i już nigdy nie wrócisz.
  • Marnujesz swój potencjał robiąc rzeczy, które zupełnie nie sprawiają Ci radości i nie pozwalają Ci się rozwijać w kierunku, który Cię interesuje.
  • Coraz mniej rzeczy sprawia Ci radość, nie potrafisz się już cieszyć z wyjścia w weekend, bo i tak wisi nad Tobą wizja kolejnego nieprzyjemnego poniedziałku w pracy.
  • Twoje chroniczne przemęczenie się nasila i nie potrafisz sobie z tym poradzić.
  • Warto coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz dokładnie co i od czego zacząć, by zrobić to z głową, bez rzucania się na głęboką wodę.
  • Coś Cię ogranicza, blokuje przed podejmowaniem się nowych rzeczy, które Cię interesują. Niby chcesz, a jakoś nie możesz się zdecydować. Nie wiadomo dlaczego.
  • Warto byłoby się przyjrzeć temu, co porabia, jak się czuje Twoje Wewnętrzne Dziecko i może zachęcić je nieco do przejmowania kontroli od czasu do czasu.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

MOŻESZ COŚ Z TYM ZROBIĆ.

Jeśli chcesz otrzymać konkretne narzędzia do pracy w powyższymi trudnościami, koniecznie sprawdź produkt on-line
Dynamika Relacji™ INTRO

Dzięki temu produktowi:

Zyskasz narzędzia do samodzielnej pracy ze stresem i chronicznym zmęczeniem, dzięki czemu praca nie będzie Cię tak osłabiać, a i Twoja efektywność w niej wzrośnie.

Nauczysz się dostrzegać i wsłuchiwać się w potrzeby. Jeżeli praca, życie codzienne pochłania Cię tak bardzo, że trudno Ci zadbać o siebie – jak masz dbać o osoby, które są Ci najbliższe? Prędzej czy później zaczniesz odczuwać frustrację spowodowaną olaniem siebie i tego, co TY potrzebujesz.

Przepracujesz wydarzenia, doświadczenia z przeszłości, które nadal rozpamiętujesz i które nie pozwalają Ci pójść dalej i w pełni czerpać radość z tego, co udało Ci się osiągnąć.

Poznasz praktykę wdzięczności – tak, wiem, życie jest trudne, ale za rzadko doceniamy to, ile dobrego nas otacza. Zamiast czerpać z tego siłę, biegniemy po więcej i więcej.

Dowiesz się jak zacząć zauważać i korzystać z dobrodziejstw, które niesie za sobą Wewnętrzne Dziecko – bycie profesjonalnym jest w porządku, jednak bycie ponurym bucem nie sprzyja komfortowi życia.

Przestaniesz odczuwać ten narastający ból i frustrację wynikające z poczucia, że życie przecieka Ci przez palce, że marnujesz najlepsze lata życia na… (tu wstaw dowolne), że tylko piętrzą Ci się kolejne rzeczy do zrobienia – zrobimy razem głęboki wdech i zastanowimy się, co można z tym zrobić.

Dowiesz się jak dbać o odpowiedni poziom beztroski i frajdy w życiu. Mózg człowieka potrzebuje zabawy do tego, by lepiej przyswajać nową wiedzę, by się regenerować. Skoro nauka tak mówi, nie wolno się jej sprzeciwiać.

Przestaniesz się przejmować tym, co pomyślą o Tobie inni. Dowiesz się skąd czerpać rzetelne informacje na swój temat.

Po 8 latach pracy z ludźmi dostrzegam nieustannie jak wielki wpływ na nasze zdrowie emocjonalno-psychiczne ma nasze dzieciństwo i okres wczesnego dojrzewania. W życiu każdego z nas tamten czas był pełen różnych przeżyć, spośród których wiele było radosnych i przyjemnych (o czym często zapominamy), wiele trudnych, a nieraz nawet traumatycznych. O tych ostatnich niektórzy zapominają, stosując pewien mechanizm obronny, by w ten sposób poradzić sobie z tym wewnętrznym cierpieniem, a inni rozpamiętują w nieskończoność, tym samym nieświadomie odgrywając przeszłość na nowo.

Ten produkt on-line jest odpowiedzią na wiele potrzeb, które ma każdy z nas, a które często są kompletnie nieuświadomione. Uczestnicząc w nim lepiej poznasz swój wewnętrzny świat, nauczysz się rozpoznawać i odpowiednio dbać o własne potrzeby, przez co w miejsce frustracji i rutyny wkroczy radość i spokój.

pawel

Gwarantuję Ci owocną we wnioski, merytoryczną i momentami bardzo emocjonalną podróż.
Do zobaczenia!

Referencje:

Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi. Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”. Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami. Podczas samych warsztatów zauważyłem jeszcze jedna fajną rzecz. Dynamika Relacji nie ogranicza się do konkretnej grupy wiekowej czy konkretnej płci, co na przykład zaobserwowałem w niektórych materiałach z rynku niemieckiego. Z Dynamiką Relacji mogą zarówno pracować kobiety jak i mężczyźni, przy czym końcowa granica wieku dla Dynamiki chyba nie istnieje.

Waldemar Bednarczyk

Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany. Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO. Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę. Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym. Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę 😉

Dariusz Świetlik

Nigdy wcześniej nie doświadczyłem niczego podobnego. Po medytacji na szkoleniu w końcu poczułem ulgę i spokój, a także uwolnienie całego niesionego przez dotychczasowe życie cierpienia i bólu. Mimo krótkiego czasu od szkolenia czuję wewnętrzny spokój. Powoli zaczynam panować nad wybuchami złości i dzięki medytacji częściej pojawia się taki zwykły uśmiech na twarzy. Po raz pierwszy czułem, że ilość wydanych pieniędzy nijak się ma do wartości, którą otrzymałem!

Kacper Noga

Nigdy nie uczestniczyłam w innych warsztatach ani sesjach. Byłam zdania, że jestem silna i sama sobie poradzę. Próbowałam sama sobie radzić czytając wiele różnych książek i artykułów. Jestem wdzięczna za to, że trafiłam na stronę ze szkoleniami Pawła, że zgłosiłam się na to szkolenie. Dzięki niemu zobaczyłam, że mam jeszcze trochę do przepracowania.

Magdalena Żukowicz

Dosłownie po 10 minutach od zakończenia warsztatu odkryłam wiele istotnych spraw, które spędzały mi sen z powiek, m.in co do zaufania, związków I trudności w relacjach z innymi ludźmi. Teraz zupełnie inaczej myślę i postrzegam swoje trudności. Mało tego, otrzymałam klucz do tego, jak powinnam zachować się w następnej podobnej sytuacji, bądź jak mogę inaczej to zinterpretować, by nikogo nie ranić, a spojrzeć też z perspektywy innej osoby. Szkolenie było naprawdę nie tylko super przygodą coś wynoszącą w moje życie, ale także mocno otwierającą oczy na pewne aspekty mojego życia.

Aneta Turocha

Paweł przekazuje wiedzę, którą można od razu wdrożyć w życie. Przede wszystkim, w prosty sposób, nawet dla tych, którzy nie lubią robić notatek. Sam proces jest skonstruowany tak, że łatwo można wszystko zapamiętać, jeśli tylko się w nim uczestniczy w 100%. Na szkoleniu tworzy się pewna więź, która jest bardzo przyjemna i pomaga w przyswajaniu wiedzy. Czuję się wtedy jakbym rozmawiał z kimś bardzo bliskim. Czuję ogromną radość, szczęście i satysfakcję. Fakt, w trakcie przerabiania procesu czułem dużo wzruszenia i żalu, co powodowało łzy. Jednak nie bałem się ich i mogłem przeżyć i uwolnić te emocje. Czuję, że akceptuje siebie bardziej niż wcześniej. Mam narzędzia do dalszej pracy nad sobą w dalszej perspektywie.

Dawid Góra

Alisa
Aneta
Beata
Kacper
Magdalena
Mariusz
Paweł
Renata
Waldek
Anna

Ile warta jest dla Ciebie wiedza, która wpłynie na lepsze zrozumienie siebie i poznanie swoich potrzeb?

Otrzymasz:

3 bardzo głębokie procesy, które sprawią, że dotrzesz do znaczących wydarzeń ze swojej przyszłości i zrozumiesz, w jaki sposób ukształtowany Twoje życie

Pigułkę wiedzy stworzoną na podstawie mojego 9-letniego doświadczenia w pracy z ludźmi w kontekście pracy z wewnętrznym dzieckiem

Dożywotni dostęp do produktu - możesz przerabiać materiały w swoim tempie, bez pośpiechu i obawy, że wygasną.

Biorąc to wszystko pod uwagę, pewnie myślisz, że dostęp do tego produktu jest bardzo drogi.

Może wyda Ci się to dziwne, jednak naprawdę zależy mi na tym, by na tak istotną wiedzę i umiejętności mógł pozwolić sobie każdy, kto jej potrzebuje.

Wartość rynkowa tego typu usługi to 790 zł. Myślę, że zgodzisz się ze mną, że cena 270 zł za dostęp do szkolenia jest uczciwa i bardzo przystępna.

Otrzymaj dostęp do tego produktu on-line.

Inwestycja: 270 zł

UWAGA: W produkcie znajdziesz 3 prowadzone medytacje do pobrania. Są to nagrania przygotowane do tego, by samodzielnie, z większą łatwością wejść w proces. Możesz je ściągnąć na telefon i włączać za każdym razem, kiedy poczujesz taką potrzebę.

Co więcej, przygotowałem dla Ciebie także aż 70 stron materiałów pomocniczych, które pomogą Ci łatwiej przyswoić i sprawnie usystematyzować wiedzę z produktu.

Gdyby tego wszystkiego było mało...

BONUS: Nagranie z webinaru Wewnętrzny
Spokój - Jak zapanować nad stresem?

Obecnie wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, która mocno zachwiała naszym codziennym rytmem życia. Ten brak równowagi powoduje jeszcze większe spustoszenie wewnątrz nas samych. Ogromny stres, czarne scenariusze dotyczące przyszłości, samotność i wiele niezaspokojonych potrzeb. Zadbanie o swój wewnętrzny spokój nie jest aktualnie wyborem - to już niezbędna umiejętność, by móc normalnie funkcjonować.

Na co dzień nie przyglądamy się temu, co tak naprawdę siedzi głęboko w nas. Robimy to dopiero wtedy, gdy emocjonalnie i psychicznie mamy już dość tej wewnętrznej udręki. Niestety, nie byliśmy uczeni tego, by dostrzegać to, co pokazuje nam nasza podświadomość. Tego, by zamiast tłamsić w sobie różne uczucia, podejść do nich z empatią i najzwyczajniej na świecie pozwolić im wybrzmieć. Nie zwracając na to uwagi możemy przegapić, jak wielki bagaż nosimy w sobie. On jednak stale w nas jest i co jakiś czas mocno daje o sobie znać.

W chwilach, w których trudno Ci wytrzymać ze sobą i nieświadomie zagłuszasz własne myśli serialami, filmami, głośną muzyką czy ucieczką w świat wirtualny. W momentach, gdy nie możesz wysiedzieć z bliską Ci osobą i obwiniasz ją za to, co czujesz. W tych sytuacjach, gdzie jakaś błahostka kompletnie wytrąca Cię z równowagi. Nie obwiniaj się. Takie skłonności ma każdy z nas, a tylko nieliczni robią z tym porządek.

Uporasz się

Uporasz się z blokadami, które nieświadomie wyciągnęliśmy ze swoich rodzinnych domów i pogłębiliśmy w okresie szkolnym. Tak, te wewnętrzne bariery są z nami do dzisiaj: lęk przed oceną, przymus dopasowania się do niewygodnych norm, strach przed wyrażaniem siebie i wile innych.

Odzyskasz spokój

Nauczysz się bardziej wsłuchiwać w samego siebie. Nie chodzi tu o analityczne przyglądanie się własnym myślom, a o odzyskanie głębokiego, dającego Ci radość kontaktu ze sobą.

Nauczysz się

Konkretnych metod, dzięki którym nawet w trudnych sytuacjach będziesz w stanie zapanować nad stresem i różnymi emocjami, które do tej pory Cię blokowały.

Otrzymasz narzędzia

Do świadomego rozpoznawania nieuświadomionych do tej pory potrzeb, dzięki czemu zamiast się smucić, żalić, wściekać czy złościć, będziesz w stanie kierować całą swoją energię na odpowiednie ich zaspokajanie. Pomyśl, jak bardzo taki sposób funkcjonowanie wpłynie na resztę Twojego życia.

Wartość bonusu: 199 zł

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy
otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji.
Jeśli ten produkt on-line nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty.

gwarancja
13:35:08
22:02:31

Privacy Preference Center