Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko

Czy masz już

dosyć monotonii?

Czujesz, że właściwie egzystujesz, wykonując
po prostu kolejne zadania, polecenia, odhaczając
punkty na liście zamiast cieszyć się życiem?

Poznaj swoje Wewnętrzne Dziecko

Dynamika Relacji™ Intro

Dynamika Relacji™ Intro

Szkolenie On-Line

Żyjemy w bardzo trudnych czasach. Ludzki organizm nie zdążył się jeszcze przystosować do tego, by spełniać oczekiwania, jakie stawia przed nim XXI wiek. Bo jak wygląda nasza rutyna? Większość z nas pracuje, załóżmy, że w standardowych korpogodzinach – wstajemy rano i, jak dobrze pójdzie, udaje nam się zjeść szybkie śniadanie. Później praca – projekty, klienci, telefony, zebrania. Godziny spędzone przy urządzeniach. Krótkie, porwane komunikaty, choć najczęściej maile lub wiadomości na Slacku wysyłane do współpracowników. Pośpiech i stres.

Jak się uda, przerwa lunchowa. Najpewniej i tak z ludźmi, którzy Cię irytują. Może papieros?

Powrót do pracy, kolejne maile, telefony, videokonferencje. Nigdy nie uda się zrobić tak, by wszystko było na czas i jeszcze dobrze zrobione. Wiecznie jakiś niedosyt.

Po pracy, jeśli nie masz dzieci, może jakaś siłownia czy inne zajęcia sportowe. To nawet dobrze – masz gdzie wypocić stres. Może masz jeszcze chęci na jakąś pasję? Bo pewnie siły i tak brak.

Jeśli masz dzieci, trudno nawet tak naprawdę odpocząć. Przez cały dzień nadwyrężały Cię stresujące sytuacje w pracy, a i teraz wcale niekoniecznie jest lepiej. Trudno być dobrym rodzicem, jeśli się jest na granicy wytrzymałości nerwowej.

Wieczorem, jeśli się akurat uda i jeszcze masz siłę, może jakiś odcinek czy dwa serialu, ale najlepiej jednak byłoby iść spać, bo jutro trzeba wszystko przetrwać od nowa.

A weekendy? Rodzina, dodatkowa praca, studia podyplomowe? Ciągły pęd. I już nawet nie wiesz czy jeszcze robisz to wszystko, bo chcesz czy tak naprawdę po prostu tkwisz w tym kołowrotku i nawet nie szukać już wyjścia.

Brzmi znajomo?

Brzmi znajomo?

Owszem, są ludzie, którzy od początku wyrywają się temu schematowi. I jeśli uda im się uniknąć rutyny i życia pod czyjeś dyktando – wspaniale.

Inni z nas orientują się w pewnym momencie, że już dłużej tak nie chcą. Jeszcze inni odnajdują się w takim modelu funkcjonowania.

A jak jest z Tobą?

A jak jest z Tobą?

Bo jeśli czujesz, że:

 1. Jeśli czegoś nie zmienisz TU i TERAZ, oszalejesz, zwyzywasz szefa, rzucisz w kogoś laptopem, trzaśniesz drzwiami i już nigdy nie wrócisz.
 2. Marnujesz swój potencjał robiąc rzeczy, które zupełnie nie sprawiają Ci radości i nie pozwalają Ci się rozwijać w kierunku, który Cię interesuje.
 3. Coraz mniej rzeczy sprawia Ci radość, nie potrafisz się już cieszyć z wyjścia w weekend, bo i tak wisi nad Tobą wizja kolejnego nieprzyjemnego poniedziałku w pracy.
 4. Twoje chroniczne przemęczenie się nasila i nie potrafisz sobie z tym poradzić.
 5. Warto coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz dokładnie co i od czego zacząć, by zrobić to z głową, bez rzucania się na głęboką wodę.
 6. Coś Cię ogranicza, blokuje przed podejmowaniem się nowych rzeczy, które Cię interesują. Niby chcesz, a jakoś nie możesz się zdecydować. Nie wiadomo dlaczego.
 7. Warto byłoby się przyjrzeć temu, co porabia, jak się czuje Twoje Wewnętrzne Dziecko i może zachęcić je nieco do przejmowania kontroli od czasu do czasu.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość:

MOŻESZ COŚ Z TYM ZROBIĆ.

Jeśli chcesz otrzymać konkretne narzędzia do pracy
w powyższymi trudnościami, zapisz się na warsztat on-line
Dynamika Relacji™ INTRO

Dzięki udziałowi w tym jednodniowym szkoleniu on-line:

Zyskasz narzędzia do samodzielnej pracy ze stresem i chronicznym zmęczeniem, dzięki czemu praca nie będzie Cię tak osłabiać, a i Twoja efektywność w niej wzrośnie.

Nauczysz się dostrzegać i wsłuchiwać się w potrzeby. Jeżeli praca, życie codzienne pochłania Cię tak bardzo, że trudno Ci zadbać o siebie – jak masz dbać o osoby, które są Ci najbliższe? Prędzej czy później zaczniesz odczuwać frustrację spowodowaną olaniem siebie i tego, co TY potrzebujesz.

Przepracujesz wydarzenia, doświadczenia z przeszłości, które nadal rozpamiętujesz i które nie pozwalają Ci pójść dalej i w pełni czerpać radość z tego, co udało Ci się osiągnąć.

Poznasz praktykę wdzięczności – tak, wiem, życie jest trudne, ale za rzadko doceniamy to, ile dobrego nas otacza. Zamiast czerpać z tego siłę, biegniemy po więcej i więcej.

Dowiesz się jak zacząć zauważać i korzystać z dobrodziejstw, które niesie za sobą Wewnętrzne Dziecko – bycie profesjonalnym jest w porządku, jednak bycie ponurym bucem nie sprzyja komfortowi życia.

Przestaniesz odczuwać ten narastający ból i frustrację wynikające z poczucia, że życie przecieka Ci przez palce, że marnujesz najlepsze lata życia na… (tu wstaw dowolne), że tylko piętrzą Ci się kolejne rzeczy do zrobienia – zrobimy razem głęboki wdech i zastanowimy się, co można z tym zrobić.

Dowiesz się jak dbać o odpowiedni poziom beztroski i frajdy w życiu. Mózg człowieka potrzebuje zabawy do tego, by lepiej przyswajać nową wiedzę, by się regenerować. Skoro nauka tak mówi, nie wolno się jej sprzeciwiać.

Przestaniesz się przejmować tym, co pomyślą o Tobie inni. Dowiesz się skąd czerpać rzetelne informacje na swój temat.

Po 8 latach pracy z ludźmi dostrzegam nieustannie jak wielki wpływ na nasze zdrowie emocjonalno-psychiczne ma nasze dzieciństwo i okres wczesnego dojrzewania. W życiu każdego z nas tamten czas był pełen różnych przeżyć, spośród których wiele było radosnych i przyjemnych (o czym często zapominamy), wiele trudnych, a nieraz nawet traumatycznych. O tych ostatnich niektórzy zapominają, stosując pewien mechanizm obronny, by w ten sposób poradzić sobie z tym wewnętrznym cierpieniem, a inni rozpamiętują w nieskończoność, tym samym nieświadomie odgrywając przeszłość na nowo.

To szkolenie on-line jest odpowiedzią na wiele potrzeb, które ma każdy z nas, a które często są kompletnie nieuświadomione. Uczestnicząc w nim lepiej poznasz swój wewnętrzny świat, nauczysz się rozpoznawać i odpowiednio dbać o własne potrzeby, przez co w miejsce frustracji i rutyny wkroczy radość i spokój.

Gwarantuję Ci owocną we wnioski, merytoryczną i momentami bardzo emocjonalną podróż. Do zobaczenia!

Referencje:

Waldemar Bednarczyk
Waldemar Bednarczyk

Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi.

Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”.

Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami.

Podczas samych warsztatów zauważyłem jeszcze jedna fajną rzecz. Dynamika Relacji nie ogranicza się do konkretnej grupy wiekowej czy konkretnej płci, co na przykład zaobserwowałem w niektórych materiałach z rynku niemieckiego. Z Dynamiką Relacji mogą zarówno pracować kobiety jak i mężczyźni, przy czym końcowa granica wieku dla Dynamiki chyba nie istnieje.

Dariusz Świetlik
Dariusz Świetlik

Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany.

Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO.

Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę.

Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym.

Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę 😉

Jeżeli podoba Ci się taki plan na jedną kwietniową sobotę.

Zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu on-line.

Data: 25 kwietnia         Godzina: 11-18         Miejsce: On-Line

This is heading element

Na szkolenie można zapisać się jeszcze przez:

Zapisy zostały zamknięte. Zapraszamy na następne terminy i pozostałe szkolenia online

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

[woo_clear_after_promo id=16426]

1 bilet

[woo_clear_price id=16426]
1 bilet w cenie
[woo_clear_after_promo id=16427]

3 bilety

[woo_clear_price id=16427]
3 bilety w cenie

Wartość szkolenia: 790 zł

UWAGA: To warsztat on-line, a nie kurs. Bierzesz w nim udział w czasie rzeczywistym tak, jakbyś był na sali szkoleniowej, z tą różnicą, że nie wychodzisz z własnego domu. Nie przewidujemy udostępniania nagrania ze szkolenia.

Dlaczego warto wybrać szkolenie online?

 • Taka forma prowadzenia warsztatów nie jest dla mnie żadną nowością, pracuję w ten sposób od 6 lat. Nie będziesz moim królikiem doświadczalnym 😉
 • Dysponuję profesjonalnym sprzętem do przeprowadzania szkoleń online - dzięki temu masz pewność, że forma przekazu będzie wysokiej jakości.
 • Od 23 lat występuje publicznie - z czego 8 także wirtualnie. Wiem jak przeprowadzić Cię przez proces szkoleniowy krok po kroku po to, by każde zagadnienie było dla Ciebie jasne.
 • Mam za sobą kilkadziesiąt poprowadzonych webinarów, wystąpień live i sesji online, jestem autorem największego w Europie kursu dla mężczyzn.
 • Decydując się na warsztat, masz pewność uzyskania skutecznych efektów.
wstawka

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy
otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji.
Jeśli to szkolenie on-line nie spełni Twoich oczekiwań,
otrzymasz zwrot całej kwoty.

gwarancja
02:02:28
20:04:34