Uwolnij Swój Potencjał: Dynamika Relacji™ II

ZAPISY ZAMYKAMY ZA:

Uwolnij Swój Potencjał: Dynamika Relacji™ II

Stwórz najdokładniejszą mapę swoich silnych stron, naucz się wsłuchiwać w aktualne potrzeby oraz posługiwać umysłem i odczuciami jak najdoskonalszym kompasem.

Podczas pierwszego poziomu nauczyłeś się pracować ze swoimi słabościami i wewnętrznymi blokadami. Teraz przyszedł czas na drugą stronę monety. Jest znacznie przyjemniejsza. To Twoje ukryte dotąd talenty, naturalne predyspozycje i silne strony. Poznaj najskuteczniejsze narzędzia do tworzenia takiego siebie, jakim chcesz i potrzebujesz być.

Jeśli chcesz:

 • Zbudować swoje życie w oparciu o Twoje naturalne wrodzone predyspozycje i silne strony, których jeszcze nie odkryłeś.
 • Osiągać ponadprzeciętne rezultaty w najważniejszym dla Ciebie obszarze życia.
 • Odblokować i ukierunkować swój potencjał.
 • Odpowiednio określić swoje silne i słabe strony.
 • Przestać stale poprawiać w sobie coś, co i tak daje Ci mizerne skutki.
 • Znaleźć pracę, która będzie naturalnie stymulować Twój rozwój.

Koniecznie przeczytaj tę ofertę do końca. 

Uczestnicząc w tym szkoleniu:

Poznasz i ukierunkujesz swoje talenty

Jeden z najbardziej znanych pracowników Instytutu Gallupa, Marcus Buckingham, powiedział: „Prawdziwa tragedia życiowa nie polega na tym, że komuś brakuje zdolności, lecz na tym, że nie potrafi wykorzystać tych, które posiada”. Żyjesz w świecie, który często wywiera na Tobie presję grania roli, do której nie jesteś stworzony. Robiąc to, nigdy nie rozwiniesz w pełni swoich skrzydeł. Poznaj zestaw cech, predyspozycji i umiejętności, które Instytut Gallupa nazywa „talentami”. Naucz się najbardziej praktycznego podejścia do własnego rozwoju, by osiągnąć ponadprzeciętne efekty.

Uwolnisz swój potencjał

Nie da się zarządzać czymś, czego nie poznałeś i nie nazwałeś. To dlatego tak wiele osób uważa, że rozwój to niekończąca się walka z wiatrakami, w której „zawsze jest coś do przepracowania”. Tak wcale nie musi być. Masz w sobie naturalne predyspozycje do pewnych sposobów myślenia, postępowania i wykonywania określonych czynności. Jeśli je poznasz i nauczysz się nimi zarządzać, z łatwością osiągniesz wyznaczone cele, a woje życie będzie o wiele przyjemniejsze. Przestań marnować czas i energię na czynności, które nie przynoszą Ci upragnionych rezultatów. Oprzyj życie na swoich najsilniejszych stronach i zadziw się własnymi rezultatami.

Zyskasz wewnętrzny spokój

Będąc absolwentem I poziomu wiesz już doskonale, z jak wielu części składa się Twoja psychika. Twój „wewnętrzny zespół” może działać jeszcze efektywniej, jeżeli nauczysz się dostrzegać nawet najdrobniejsze konflikty wewnętrzne i błyskawicznie je rozwiązywać. Nauczysz się zarządzać swoim zespołem tak, jak dyrygent kierujący orkiestrą. Tylko pomyśl, jaka jest siła całego zespołu, który wspólnie, bez żadnych kłótni, gra do jednej bramki. Korzystaj z tego, kim jesteś. W pełni. To jedyny sposób by nieustannie żyć w zgodzie ze sobą.

Każdy z nas ma w sobie potencjał. Nie każdy jednak, ma odwagę, by z niego korzystać, ponieważ wymaga to głębokiej i systematycznej pracy. Niemniej jednak, jet to gra warta świeczki. Podczas tego warsztatu zaprezentuję Ci moje podejście do fenomenalnej pracy Instytutu Gallupa oraz ich testu Strenghths Finder 2.0. Zrozumiesz, że to nie tylko test, który pomoże Ci odkryć wiele ukrytych w Tobie zasobów - to coś znacznie więcej. Pokażę Ci, jak wyciągnąć z tego narzędzia absolutne maksimum, byś jak najszybciej zobaczył namacalne rezultaty. Zobaczysz je już pierwszego dnia, zapewniam. Podejście, którego się nauczysz, diametralnie wpłynie na to, jak postrzegasz swój „rozwój”. Poznasz także kolejne techniki, o których skuteczności przekonasz się już podczas warsztatu.

Inwestycja

1987 zł (w tym 23% VAT)
Możliwość zapisu zamykamy 8 marca.

Kiedy?

22-24 marzec 2024

Gdzie?

Warszawa

Ten warsztat jest dla ludzi, którzy:

 • chcą poznać, ukierunkować i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału
 • wypalają się zawodowo oraz dla tych, którzy uważają, że już się wypalili
 • chcą lepiej zarządzać sobą - nie tylko w czasie, a w różnych obszarach życia
 • interesują się głębszym poznaniem i zrozumieniem ich wewnętrznego świata
 • chcą poznać następne skuteczne techniki, z których można w prosty sposób korzystać każdego dnia

Podczas warsztatu:

 • Odkryjesz swoje talenty i oparte na nich silne strony. Nauczysz się z nich korzystać po to, by znacząco poprawić jakość Twojego życia.
 • Dowiesz się, jakie są ciemne strony każdego z Twoich talentów, dzięki czemu będziesz wiedział, na co zwrócić szczególną uwagę.
 • Poznasz strategię Instytutu Gallupa - Nazwij/Poznaj/Wyceluj. Na jej podstawie nauczysz się także znacznie pełniejszego i głębszego podejścia do Twoich naturalnych predyspozycji.
 • Dowiesz się, jak wyciągnąć maksimum korzyści z testu StrenghtsFinder 2.0.
 • Poznasz i przeanalizujesz własną hierarchię wartości. Dzięki temu zrozumiesz, co było motorem napędowym wszystkich Twoich dotychczasowych decyzji i wyborów. Nauczysz się także rozpoznawać własne potrzeby oraz zaspokajać je w taki sposób, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Dzięki tym umiejętnościom zamiast bezwiednie podążać za innymi, będziesz tworzył życie na miarę własnych standardów.
 • Przyjrzysz się różnym rejonom Twojego życia. Zrozumiesz, które z nich są najbardziej zaniedbane i dlaczego tak się stało. Zdecydujesz, na których musisz się skupić bardziej. Określisz jakich dokładnie zasobów potrzebujesz i jakie czynności wprowadzisz, by o nie zadbać. Dzięki tym narzędziom zadbasz o balans w swoim życiu i znacząco podniesiesz efektywność w najbardziej istotnych dla Ciebie kwestiach.
 • Nauczysz się zarządzać sobą precyzyjniej i dokładniej niż kiedykolwiek. Ta wiedza, połączona z Twoimi umiejętnościami z pierwszego poziomu Dynamiki Relacji™, stanie się dla Ciebie esencją skutecznej i świadomej zmiany.
 • Określisz najbardziej istotne na ten moment Twojego życia role oraz zaplanujesz, w jaki sposób krok-po-kroku zadbasz o wybrane przez Ciebie sfery życiowe. Dzięki tym narzędziom Twoja skuteczność, a zarazem radość i satysfakcja z życia nie raz Cię zadziwią.
 • Poznasz różne sposoby na integrację skłóconych ze sobą części po to, byś potrafił poradzić sobie samodzielnie z absolutnie każdym konfliktem wewnętrznym, jaki kiedykolwiek pojawi się na Twojej drodze. Zyskasz tym samym o wiele większy spokój wewnętrzny i nauczysz się podtrzymywać ten stan.
 • Zadbasz o to, by liczba Twoich konfliktów wewnętrznych i wszelkich autosabotaży stale malała.
 • Poznasz wiele autorskich metod i ćwiczeń do pracy nad sobą. Dzięki tym narzędziom będzie Ci o wiele łatwiej zlokalizować przyczyny wewnętrznych blokad, mieć lepszy kontakt z własną intuicją, pokonywać różne napotkane trudności oraz lepiej wykorzystywać własny potencjał. Zrozumiesz jak tworzyć środowisko tak, by Twoja zmiana była trwała i głęboka.

W tym szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły Poziom I.

Inwestycja

1987 zł (w tym 23% VAT)
Możliwość zapisu zamykamy 8 marca.

Kiedy?

22-24 marzec 2024

Gdzie?

Warszawa

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

gwarancja
03:46:58
16:18:35