The Real Men’s Night

logo
Zapisy zamykamy za:

Weź udział w jednorazowym spotkaniu, poznaj najbardziej skuteczne narzędzia do pracy nad trudnościami, z którymi się zmagasz jako mężczyzna. Wyjdź z gotowym rozwiązaniem.

1. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że...

mężczyźni w dzisiejszych czasach nie mają łatwo. Każdy z nas ma za sobą relację, która zakończyła się z przyczyn, których do tej pory nie rozumiemy.

2. Nikt nam nie powiedział...

co to dokładnie jest. Słyszymy, że facet musi być męski, ale nie rozumiemy co to właściwie oznacza. Nie mamy żadnej konkretnej instrukcji czy wskazówki, która ułatwiłaby nam funkcjonowanie.

3. Jest takie miejsce...

do którego możesz przyjść, poczuć się komfortowo i w męskim gronie, bez oceniania, porozmawiać o tym, czego nie rozumiesz, co chciałbyś zmienić, co Cię martwi lub frustruje. W tym miejscu możesz też posłuchać jak inni poradzili sobie z podobnymi trudnościami, a także podzielić się swoim doświadczeniem z osobami, przed którymi stoją wyzwania, z którymi Ty już dawno się uporałeś.

4. The Real Men’s Night to…

jednorazowe szkolenie dla mężczyzn, które pomaga lepiej odnaleźć się w obecnym świecie, dżungli relacji (nie tylko z kobietami), a jednocześnie stanowi przestrzeń do zadawania pytań na temat męskości, na które od dawna chcesz uzyskać odpowiedzi, ale nie wiedziałeś komu je zadać.

Przyjdź na TRMN

Po Ogromnej liczbie próśb z Waszej strony, postanowiliśmy jednorazowo zrobić to wydarzenie, które dla Wielu z Was było początkiem lub krokiem milowym na własnej drodze. Tym samym, macie po raz kolejny możliwość, spotkania się w bezpiecznym środowisku, gdzie nikt Was nie oceni, gdzie będą znajdować się ludzie podobni do Ciebie, a do tego dostać garść praktycznych informacji, wskazówek i ogrom wniosków. Po ponad 10 latach doświadczeń z tysiącami mężczyzn, z którymi miałem szczęście pracować, mogę śmiało powiedzieć, że doskonale rozumiem trudności, z jakimi borykają się współcześni faceci.

To 4 godzinne wydarzenie, jest odpowiedzią na Wasze największe bolączki. Jakby tego było mało, możesz z nim uczestniczyć albo stacjonarnie w centrum Warszawy, albo nie wychodząc ze swojego mieszkania łącząc się z nami wirtualnie w czasie rzeczywistym.

To wszystko w cenie logistycznej.

Co zyskasz dzięki udziałowi w TRMN?

1Unikniesz popełniania błędów, które mogą Ci mocno zaszkodzić w przyszłości. Każdemu z nas zdarzy się zareagować zbyt impulsywnie, bezmyślnie a później tego żałować. Przyjdź na spotkanie zanim zrobisz coś, czego będziesz później żałować. Nauczysz się lepiej dbać o siebie, swoje granice, których zapewne nie byłeś nawet świadom i swoje emocje, które nie raz sterują Twoim życiem.

2Otrzymasz solidną dawkę inspiracji do działania. Często zdarza się tak, że uczestnicy przychodzą na spotkanie z kilkoma błahymi pytaniami, a wychodzą z odpowiedziami także na te, o których by nawet nie pomyśleli, by je zadać, a które tak naprawdę stanowią sedno problemu. Każdy z nas jest inny, dlatego też podczas The Real Men’s Night tworzymy takie warunki, by maksymalnie sprzyjały Waszej wzajemnej inspiracji i motywacji.

3Zrozumiesz, że nie jesteś osamotniony ze swoją trudnością. Często wydaje nam się, że nikt z naszego otoczenia nie jest w stanie zrozumieć tego, co aktualnie przeżywamy. Tutaj będziesz mieć okazję usłyszeć od kilku osób o tym, jak zmagali się z tym samym problemem i jak sobie z nim poradzili. Być może pokaże Ci to rozwiązanie, którego jeszcze nie rozważałeś? Obecność i wsparcie ludzi, którzy przechodzili podobną ścieżkę pomoże Ci zrzucić ten ciężar.

4Dowiesz się jak w prosty sposób znacząco polepszyć jakość komunikacji z innymi. Doświadczysz tego podczas szkolenia i zdecydowanie będziesz miał się czym zajmować po jego zakończeniu. Absolutnie przy okazji, otrzymasz także sporo inspiracji do tego, by to wszystko wprowadzić w życie, zamiast nieustannie żyć w krainie fantazji i iluzji.

Przyjdź na TRMN z problemem, z którym aktualnie się zmagasz.
Wyjdź z uszytym na miarę rozwiązaniem.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Cena : 97 zł w przedpłacie do 14 kwietnia 2022r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 197 zł
Data:21 kwietnia (czwartek)
godzina 16:00 - 20:00
Miejsce: Warszawa / on-line
Wybierz miejsce szkolenia:
lukasz-palczynski

Opinie z jednego ze szkoleń dla mężczyzn:

Cena : 97 zł w przedpłacie do 14 kwietnia 2022r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 197 zł
Data:21 kwietnia (czwartek)
godzina 16:00 - 20:00
Miejsce: Warszawa / on-line
Wybierz miejsce szkolenia:
09:13:51
10:54:36