The Wolf

The Wolf

Jeśli nie wiesz, jak sprawić, by kobieta pragnęła Twojego towarzystwa – być może do końca życia będziesz kochać się z własną ręką…

moja-fota-847x847

OD: Paweł Rawski

Masz przed sobą jedyną w Polsce Encyklopedię Świadomego Mężczyzny, którą posiada już ponad 1000 zadowolonych użytkowników. Jest to zbiór autorskich materiałów w formie video zebrany w jedną spójną całość z NIEOGRANICZONYM czasowo dostępem. Ten niepowtarzalny projekt nazywa się The Wolf.

Czy naprawdę każdy może nauczyć się, jak tworzyć fantastyczne relacje z kobietami?

Jak bez stresu podejść do atrakcyjnej kobiety na ulicy? Od czego zacząć z nią rozmowę? Jak ją sobą zainteresować? Co zrobić, jeśli odrzuci nasze towarzystwo?

Jak budować z kobietą udaną relację? – bez fochów i awantur.

Przez 4 lata dostawałem takie pytania na maila od setek facetów: studentów, biznesmanów, nastolatków, facetów po 40-stce. Uczyłem ich swoich technik na dziesiątkach szkoleń i dziś wiem na pewno jedno:

Każdy facet może się tego nauczyć – w sposób naturalny i bezstresowy.

Każdy facet może nauczyć się, jak zapewniać kobietom fantastyczne Doznania, o których one tylko marzą. Każdy facet może pozbyć się stresu przed podejściem do kobiety. Każdy może zrozumieć, jak pozytywnie wpływać na płeć piękną.

Jak nauczyć się tego najłatwiej i najszybciej:

Możesz teraz zacząć czytać setki amatorskich poradników internetowych napisanych przez pryszczatych przedszkolaków i zacząć eksperymentować we własnym zakresie – metodą stresujących prób i żenujących błędów.

Nauka zajmie Ci parę lat, zeżre górę pieniędzy, nerwów i… może coś z tego będzie?

Ale możesz zamiast tego skorzystać z mojego e-kursu na temat sprawdzonej i skutecznej metody, którą opracowywałem przez 4 lata, która da Ci natychmiastowe efekty i którą nazwałem…

4 największe korzyści płynące z The Wolf:

Zainicjujesz nowe relacje

Odkryjesz, jak i gdzie inicjować naturalnie nowe relacje z kobietami. Poznasz metody, jak skutecznie uniknąć wrzucenia do przegródki „przyjaciel”. Nauczysz się, jak radzić sobie z 4 najczęstszymi barierami u kobiet.

Podniesiesz swoją atrakcyjność

Zaczniesz rozumieć, jak budować swoją atrakcyjność socjalną i seksualną w naturalny, spontaniczny sposób. Zobaczysz, jak kobiety oglądają się za Tobą na ulicy i z uśmiechem reagują na Twoje znaki.

Wzmocnisz swoją pewność siebie

Bez tremy podejdziesz do atrakcyjnej kobiety na ulicy i zainicjujesz luźną rozmowę. Będziesz naturalny i autentyczny, a z ewentualnym odrzuceniem poradzisz sobie bez problemu.

Podtrzymasz umiejętnie relacje

Nauczysz się tworzyć przyjemne rytuały ze swoją wybranką – będą one wzmacniać waszą relację. Odkryjesz proste i szybkie sposoby, które pozwolą Ci dawać jej emocje, których ona potrzebuje.

Opinie uczestników kursu:

Dzięki szkoleniom i innym wartościowym materiałom od Pawła pozwoliłem sobie wyzbyć się dziesiątek iluzji na temat relacji oraz siebie, o których prawdopodobni nigdy bym się nie dowiedział, bo nikt nie miał by odwagi o nich mówić.

Tak dobitnie, trafnie i konkretnie, tłumacząc złożone koncepty w dziecinnie prosty sposób i pokazując ich znaczenie w niemal każdej sytuacji.

U nikogo innego nie spotkałem się z tak solidnie opracowaną wiedzą, zebraną z lat praktyki i działania.

Odkryłem wiele zalet, a w szczególności odważyłem się zaakceptować siebie. To wszystko przełożyło się a konkretne zmiany: prowadzę takie relacje z kobietami, jakich chcę, odnalazłem swoją drogę i odważyłem się żyć swoim życiem.

Z czego składa się e-kurs THE WOLF

57

ekscytujących nagrań od praktyka, które zmienią Twoje spojrzenie na związki z kobietami

45

wyjątkowych godzin szkoleniowego materiału video, dzięki któremu zrozumiesz, jak łatwo budować udane relacje z kobietami

7

konkretnych modułów wypełnionych po brzegi praktyczną wiedzą

DOSTANIESZ 100% praktycznej wiedzy z nieograniczonym czasowo dostępem:

Podejść czy nie? Spójrz w jej oczy. Tam znajdziesz cenną wskazówkę. Odwzajemnia kontakt? Ucieka wzrokiem? Uśmiecha się? Tak – na 75% jest gotowa żeby do niej podejść. Żeby upewnić się na 100% czy jest gotowa, trzeba…

Jak widzisz – oferuję praktyczną wiedzę.
Zero teorii.

Jak konkretnie działa THE WOLF w praktyce

Supermarket. Widzę ją. Jest śliczna, grzebie w sałacie.

Chwytam pospiesznie 2 butelki oliwy z oliwek. Podchodzę i mówię, by wybrała tę lepszą do sałatki greckiej. Patrzy na mnie i niepewnym gestem pokazuje tę z lewej. Następnie informuję ją, że to ona ją przyrządzi wieczorem. Uśmiecha się i już wie, że ma przed sobą pewnego siebie mężczyznę.

Pół godziny później siedzimy w restauracji i świetnie się bawimy.

Zobaczysz i poczujesz na własnej skórze, że to może być AŻ TAK proste.

Moduł 1

Zmiana

To koniec siedzenia przed komputerem, pochłaniania kolejnej bezwartościowej teorii i mentalnej masturbacji: „O, jutro na pewno się uda i poznam fajną kobietę.”

Pokażę Ci, jak przeprowadzić w sobie prawdziwą rewolucję mentalną.

Wkurzysz się, wkurwisz, zaczniesz kląć – ale w końcu zmiana zajdzie. I zaczniesz konkretnie działać – napędzony testosteronem i czystą motywacją.

Jeśli nie jesteś gotowy na taką zmianę – lepiej nie zaczynaj tego kursu. To kurs tylko dla pewnych tego, że chcą coś w sobie zmienić – by mieć lepsze życie i przyciągać atrakcyjne kobiety.

Nagrania i korzyści:

Fundamenty zmiany

Zrozumiesz, co jest potrzebne do dokonania prawdziwej, trwałej zmiany w sobie. Nauczysz się, jak przestać wierzyć w strach przed podejściem oraz jak się od niego w końcu „odkleić”.

Prawdziwa motywacja

Dowiesz się, czym tak naprawdę jest motywacja – dzięki czemu łatwiej będzie Ci ją w sobie odnaleźć, obudzić i wytwarzać. Poznasz 2 rodzaje motywacji i nauczysz się nimi właściwie zarządzać.

Żegnaj komforcie

Dowiesz się, dlaczego komfort Cię ogranicza. I jak się tego ograniczenia pozbyć. Zrozumiesz, w jaki sposób kreuje się prawdziwa pewność siebie i jak czerpać ze swoich doświadczeń maksimum pozytywnych wniosków.

Mentalne bariery

Pozbędziesz się mentalnych barier przed kontaktem z kobietami. Podważysz największe mity – że kobiety lecą na kasę, wygląd, chamów. Dostaniesz narzędzie, dzięki któremu zaczniesz widzieć, kiedy się sam ograniczasz.

Moduł 2

Psychologia kobiet

Choć ciężko zrozumieć kobietę, to jej zachowania zrozumieć jest łatwo – pod warunkiem, że wiesz jak patrzeć. I nie szukasz tam logiki.

W tym module odkryjesz, jakimi prawami kierują się kobiety w swoich zachowaniach. Poznasz ich intencje i zaczniesz komunikować się z nimi – a nie jedynie reagować na zachowania.

Nagrania i korzyści:

Emocja chwili

Odkryjesz, jak wpływać pozytywnie na emocje kobiet – i czym się od nich różnisz pod tym względem. Dowiesz się, dlaczego niektórzy wciąż wpadają w szufladkę „przyjaciel”. A także czym – jeśli nie logiką – kierować się w kontaktach z kobietami.

Kobiece bariery

Poznasz 4 typy barier, które kobiety wytwarzają – nie będąc nawet tego świadome – a także sposoby, jak sobie z nimi radzić prosto, szybko i przyjemnie. Uświadomisz sobie, jakie błędy popełniałeś do tej pory – co pozwoli Ci odkryć nowe możliwości w relacjach z kobietami.

Moduł 3

Jak być atrakcyjnym

Wydaje Ci się, że wiesz, co w oczach kobiet uchodzi za atrakcyjne? Masz rację – wydaje Ci się. Gdybyś wiedział – nie miałbyś dziś najmniejszych problemów w relacjach z kobietami.

Poznaj składowe męskiej atrakcyjności – naucz się ją budować w sposób spójny, spontaniczny i zgodny z Twoją osobowością oraz charakterem.

Nauczysz się prowadzić kobiety i być w tym w 100% autentycznym.

Nagrania i korzyści:

Zbuduj swoją wartość

Przestaniesz się przejmować opinią innych ludzi – zaczniesz za to z niej konstruktywnie korzystać. Nie będziesz już musiał udawać nikogo – bo odkryjesz, że masz wartość. Pokażę Ci metodę budowania atrakcyjności – dzięki czemu przyciągniesz uwagę nawet najbardziej seksownych kobiet. Poznasz także skuteczną i sprawdzoną metodę na zaakceptowanie samego siebie.

Prowadzenie

Zrozumiesz, czym jest prowadzenie i dlaczego jest jedną z najważniejszych umiejętności faceta. Odkryjesz, jakie cechy faceta są dla kobiet najbardziej istotne – i nauczysz się, jak nad nimi pracować.

Autentyczność

Dzięki temu modułowi odkryjesz, dlaczego niektórzy faceci udają kogoś, kim nie są. Odkryjesz swoją autentyczność i nauczysz się ją utrzymywać w najróżniejszych sytuacjach. Dowiesz się, jaką bronią dysponują kobiety w walce ze sztucznością facetów.

Moduł 4

Początek relacji

W tej właśnie chwili tysiące kobiet czekają w samotności, aż podejdzie do nich jakiś facet i bez trudu zagada.

Czekają, aż oczaruje je swoją osobą, autentycznością i poprowadzi relację tak, by czuły się fantastycznie.

Dlaczego to nie miałbyś być właśnie Ty?

Po tym module Twój strach przed podejściem wyparuje. Nauczysz się tego, jak wzbudzać kobiece zainteresowanie, dlaczego warto być „tu i teraz” w trakcie kontaktu z kobietą a także poznasz praktyczne sposoby radzenia sobie z odrzuceniem… oraz lękiem przed odrzuceniem.

Nagrania i korzyści:

Podejdź

Dlaczego tylko niektórzy mężczyźni nie boją się podejść do kobiet i zagadać? Jak sprawiają, że kobiety się uśmiechają i im ulegają? Tego dowiesz się z tego nagrania. A także tego, na co kobiety zwracają uwagę w ciągu pierwszych sekund kontaktu.

Bądź obecny

Umiejętność bycia „tu i teraz” daje Ci dostęp do fantastycznych zasobów: luzu, spontaniczności czy empatii w relacjach z kobietami. One zauważą, że je słuchasz – i będą bardzo wdzięczne. Dzięki temu nagraniu dowiesz się, jak być obecnym i świadomym w kontakcie z kobietami – ponieważ poznasz technikę medytacji, która Ci to umożliwi.

Zainteresuj ją

Poznaj kilka technik, które wzbudzą w kobietach dzikie zainteresowanie Twoją osobą – bo to właśnie to, kim jesteś, kobiety interesuje najbardziej. A ucząc się czerpać radość ze wszystkiego, co robisz, nauczysz się pozytywnie wpływać na ich emocje bez problemu – gładko i spontanicznie.

Odrzucenie

To właśnie lęk przed odrzuceniem jest najgłębiej zakorzenioną obawą wszystkich uczestników szkolenia. Czy to nie zabawne, że boimy się odrzucenia przez osobę zupełnie obcą? Czas z tym skończyć. Nauczysz się niwelować lęk przed odrzuceniem i odkryjesz, że nie musisz słuchać każdej opinii – więc przestaniesz się nimi przejmować.

Testy

Odkryj, czym są kobiece testy i jak sobie z nimi radzić na piątkę z plusem. Poznasz także powody, dla których kobiety przeprowadzają testy. Oraz nauczysz się rozpoznawać oznaki ich zainteresowania.

Król logistyki

Chcecie spędzić miły wieczór. Idziecie do niej, zapowiada się ciekawe a tu nagle… wchodzi jej współlokatorka. I czar pryska. Jak temu zapobiegać? To nagranie nauczy Cię, jak zdobywać o niej najważniejsze informacje – tak, abyś mógł zaplanować idealny wieczór z nią. Nauczysz się też sposobu, który pozwoli Ci reagować w sytuacji, gdy coś nie idzie zgodnie z Twoim planem.

Realne oczekiwania

Czas byś przestał wymagać od siebie i innych nierealnych rzeczy. Poznaj metodę dawania sobie konstruktywnego feedbacku – dzięki czemu przestaniesz powtarzać w kółko te same błędy. To sprawi, że kobieta szybciej zaangażuje się w relacje z Tobą.

Moduł 5

Komunikacja

Jak prowadzić komunikację z kobietą, by Cię polubiła? Jak do niej mówić, ja reagować, jakich emocji jej dostarczać – aby relacja z nią była maksymalnie satysfakcjonująca dla niej i dla Ciebie?

Odpowiedzi znajdziesz w tym module. A one dadzą Ci szybkie i trwałe rezultaty.

Nagrania i korzyści:

Subkomunikacja

Dzięki nieświadomym sygnałom nauczysz się rozpoznawać emocje kobiet oraz ich pragnienia. Dowiesz się także, jak subkomunikacja zdradza, czy jesteś spójny – i jak na to reagują kobiety. Dostaniesz także praktyczne ćwiczenia na ton głosu.

Eskalacja dotyku

Prawdziwy facet nie może bać się dotknąć kobiety. Jednak jak to robić, aby jej nie zrazić? Jak przełamywać jej opory przed dotykiem? Co zrobić, aby jej się to podobało? Jak zapobiec wpadnięciu w szufladkę „przyjaciel”?

Stymuluj jej emocje

Odkryj 4 kluczowe emocje, które musi czuć kobieta, by zechciała budować z Tobą bliższy kontakt. Dowiesz się z tego nagrania także tego, jak wzmacniać jej emocje i je utrwalać – by torować sobie drogę do jej serca.

Poznasz, czym jest technika „emocjonalnego rollercoastera” i jak ją stosować, by wzmacniać Waszą relację. Dowiesz się także, jak działa transfer emocjonalny i jak go wykorzystywać, by przyspieszyć budowanie udanego związku.

Moduł 6

Dynamika Socjalna

Wejście w nową grupę jej znajomych czy rodziny przestanie być problemem – jeśli tylko zrozumiesz, jak działa dynamika socjalna.

Co więcej – nauczysz się także rozkręcać imprezy i tworzyć spontanicznie okazje, by poznawać nowe kobiety.

Nagrania i korzyści:

Wyczucie socjalne

Wyczucie socjalne to mój autorski koncept, który powstawał kilka lat. Dzięki niemu krok po kroku nauczysz się czuć komfortowo w każdej grupie, w jakiej tylko chcesz się znaleźć. Poznasz 4 filtry, które pozwalają szybko się odnaleźć. Zobaczysz, jak Twoja postawa wpływa zniechęcająco lub zachęcająco.

Dynamika grup

Jeśli zawsze chciałeś być „tym kolesiem”, który rozkręca imprezę – to nagranie dla Ciebie. Uwaga i zainteresowanie wszystkich kobiet – gratis.Odkryjesz, jak przestać czekać na dobre okazje, by poznać kobiety – a nauczysz się je tworzyć na zawołanie.

Moduł 7

Lifestyle

Jak powinno wyglądać życie prawdziwego mężczyzny? Jak powinien on dbać o relację z kobietą? Jaki styl życia sprawia, że związek z kobietą jest udany? – tego dowiesz się w tym module.

Nagrania i korzyści:

Dbaj o relację

Dzięki temu nagraniu przeanalizujesz, jakie relacje masz w swoim życiu – które warto wzmocnić, które przebudować, a które zakończyć. Odkryjesz, jak budować dobrą relację z samym sobą – co jest podstawą udanych relacji z innymi. Nauczysz się wzmacniać relacje, które już masz.

Dbaj o związek

Do Twojego związku wkradła się nuda?

Twoja partnerka nie jest już taka, jak kiedyś? A może usłyszałeś coś takiego o sobie? Coś między Wami wygasło? A może partnerka postawiła Ci ultimatum: albo Twoja pasja / znajomi, albo ona.

Dzięki temu nagraniu odkryjesz, jak dbać o związek, aby go wzmacniać i podnosić z niego satysfakcję.

Nauczysz się dbać o swoją przestrzeń – zainteresowania, znajomych, pasję – by nie musieć poświęcać jej na rzecz związku. Odkryjesz rytuały, które będą Was uszczęśliwiać. Poznasz metodę, dzięki której unikniesz wpadania w toksyczne związki.

A także to, o co musisz zadbać, by partnerka nie zmieniła się w Twoją psychofankę, która stale się narzuca.

Jak zakończyć relację

Niektóre związki trzeba zakończyć. Nigdy nie jest to przyjemne. Pytanie – co zrobić, aby przebrnąć przez to możliwie jak najłatwiej? Jak zminimalizować cierpienie swoje i swojej ex partnerki?

Dbaj o środowisko

Dowiedz się, jak skomponować sobie otoczenie, które będzie wzmacniało Twoje dobre strony i odgradzało Cię od ludzi, którzy mogą mieć na Ciebie zły wpływ.

Extra

9 zasad interakcji

Dwa nagrania internetowych szkoleń, dzięki którym wejdziesz jeszcze głębiej w świat dynamiki socjalnej. Poznasz aż 24 konkretne sposoby na rozwijanie każdej z 9 Zasad. Jakie unikatowe korzyści płyną z tych nagrań? Dowiesz się jak jeszcze szybciej i skuteczniej wchodzić w stany flow i korzystać z wypracowanych już silnych stron. Dodatkowo, nauczysz się co robić, by ograniczające emocje przestały Ci towarzyszyć w interakcjach z innymi oraz jak sprawić, byś czuł się swobodniej nie tylko przy najbardziej atrakcyjnych kobietach, ale także po prostu na co dzień.

To unikatowy koncept, który może stać się dla Ciebie pewnego rodzaju instrukcją z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. Te nagrania to nowość w kursie. Można powiedzieć, że to kolejny produkt, który jeszcze bardziej wzbogaca cały projekt The Wolf.

Jak powstał The Wolf:

Nogi mi drżały, gdy do niej zagadałem. Gdy popatrzyła na mnie swoimi pięknymi, niebieskimi oczami, wiedziałem, że wpadłem po uszy.

Nie mogłem uwierzyć, że ona odwzajemniła to uczucie do mnie. Tak samo nie mogłem uwierzyć, gdy po paru latach powiedziała, że… to koniec.

6 miesięcy – tyle trwała żałoba. Z trudem łapałem każdy kolejny oddech. I zadawałem sobie pytanie: Jak to spieprzyłem?

Wtedy trafiłem na pierwsze materiały dotyczące relacji damsko-męskich.

BYŁEM W SZOKU!

Wcześniej nawet przez myśl mi nie przeszło, że tego wszystkiego można się nauczyć. I że nie jestem jedynym facetem, który kompletnie nie rozumie świata kobiet.

Po kilku tygodniach wchłaniania całej tej wiedzy zrobiłem coś, co DOSŁOWNIE ODMIENIŁO moje życie i stało się pasją do dnia dzisiejszego – zacząłem wszystko to, czego się dowiedziałem, SPRAWDZAĆ W PRAKTYCE.

Paweł jest człowiekiem Który zawsze wkłada całe serce w to co robi i to jest kwestia, którą należy zdecydowanie podkreślić!

Daje niesamowicie skuteczne narzędzia, dzięki którym Możesz zmienić i wykreować Swoje Życie do takiego poziomu, o jakim wcześniej nawet nie śmiałeś marzyć!

W moim przypadku odpalił lont do pracy nad sobą, który później sam roznieciłem do większego płomienia… Dzisiaj ten płomień świeci coraz jaśniejszym Światłem – bardzo szybko zmieniły i cały czas zmieniają się moje relacje z wszystkimi dookoła, a przede wszystkim ze samym Sobą.

Nie ma lepszej rekomendacji niż Życie jakim Żyję!

-  Szymon Kędziora

Pakiet Pro

Co ekscytującego Cię ominie, jeśli nie wybierzesz pakietu Pro:

Wraz z pakietem PRO otrzymasz dostęp do ekskluzywnych, dodatkowych nagrań, które poruszają najważniejsze kwestie dotyczące umysłu i jego rozwoju. Tematy obejmują kwestie kluczowe i ważne dla każdego, kto chce budować udane związki i żyć szczęśliwie – wpływ dzieciństwa czy też balansowanie energii męskiej i żeńskiej.

Nowość

Wzorzec męskości

Najbardziej uświadamiające nagranie jakie widziałeś w swoim życiu. Ten materiał jest na tyle wartościowy, że spokojnie mógłby stanowić oddzielny produkt. Usłyszysz w nim około 200 (!) pytań, dzięki którym samodzielnie popatrzysz w głąb siebie. Dotrzesz do głęboko zakorzenionych wzorców z dzieciństwa, którymi zapewne kierowałeś się do tej pory. Gdy je zidentyfikujesz, będzie Ci o wiele łatwiej wprowadzić w nich zmiany. Uświadomisz sobie swoje najsilniejsze strony, z których pewnie nie zdawałeś sobie nawet sprawy. Przyjrzysz się także swoim słabościom i najbardziej kluczowym na tę chwilę blokadom po to, by było Ci łatwiej nad nimi pracować. Zbudujesz wielopoziomową motywację, dzięki której przestaniesz w końcu odkładać najbardziej istotne kwestie na później.

Zaczniesz inaczej, pełniej, głębiej patrzeć na wiele wydarzeń w swoim życiu, a także na każdy aspekt związany z prawdziwą męskością.

logo-dynamika

Poznaj moją autorską metodologię, którą nazwałem Dynamiką Relacji™. Nagrania, do których masz tutaj dostęp, stanowią istną rewolucję w aspekcie postrzegania emocji, poszerzania samoświadomości oraz pracy nad zdrowym poczuciem własnej wartości i naturalną pewnością siebie. Uwaga – obejrzenie tych trzech materiałów i zastosowanie się chociaż do 30% wiedzy w nich zawartych zaskutkuje absolutną transformacją Twojego życia.

Nowość

Fundamenty

Być może słyszałeś, że człowiek składa się z wielu różnych osobowości. Często wchodzą one w interakcję z kobietą w trakcie rozmowy – i „przejmują stery”. Odkrycie, jakimi regułami kierują się te części Ciebie i jak nimi kierować znacząco poprawi Twoje relacje z kobietami i pomoże Ci stworzyć udaną relację.

Dzięki temu nagraniu zrozumiesz, co właściwie oznacza sformułowanie „kobieta najlepszym lustrem mężczyzny”. Nauczysz się także rozpoznawać osobowości w kobiecie – będziesz wiedział o niej więcej, niż ona sama o sobie.

Otrzymasz także metodę rozwiązania własnych konfliktów wewnętrznych, co bardzo ułatwi Ci podejmowanie życiowych decyzji.

Dowiesz się, czym jest prawdziwa, naturalna pewność siebie, która bardzo różni się od wielu powtarzanych mylnie sloganów i stereotypów. Dzięki temu zrozumiesz, co warto jest zacząć robić, by ją w sobie rozwijać i stale pielęgnować, zamiast marnować czas i energię na udawanie kogoś, kim tak naprawdę nawet nie chcesz się stać.

Poznasz sprawdzone metody na zwiększanie pewności siebie. Nie będziesz uczył się sztucznego napompowywania Ego. Zamiast tego otrzymasz konkretne narzędzia, dzięki którym w sytuacjach, w których bałeś się podjąć działanie, strach i inne emocje nie będą stanowić dla Ciebie przeszkody.

Nowość

Naturalna pewność siebie

Nowość

Proces zmiany

Dzięki temu nagraniu nie tylko uświadomisz sobie, jakie błędy przy wprowadzaniu zmian w życie nieświadomie popełniałeś, ale także nauczysz się metodą krop po kroku tworzyć własny, skuteczny plan zmiany w taki sposób, by był spójny z Twoimi obecnymi potrzebami, wartościami i przede wszystkim bazował na tym, czego naprawdę chcesz.

Usłyszysz 5 pytań, dzięki którym będzie Ci łatwiej zapobiegać wszelkim trudnościom, jakie mogą się pojawić na Twojej drodze.

Gdy zobaczysz jakie korzyści płyną z zastosowania tego uniwersalnego procesu, który możesz za każdym razem dostosować do swoich potrzeb, z radością będziesz korzystać z niego regularnie.

Pozostałe nagrania z pakietu PRO:

Wpływ dzieciństwa

Twoi rodzice byli pierwszym źródłem informacji o świecie. To na bazie ich przekonań i filtrów zbudowałeś swoje doświadczenie. Dzieciństwo ma ogromny wpływ na Twoje życie. Czas przyjrzeć mu się bliżej.

Odkryj, jak budujesz swoją motywację – dzięki systemom, których nauczyłeś się już we wczesnym dzieciństwie.

Zaakceptujesz siebie i swoich rodziców – dzięki czemu będziesz silniejszy i zyskasz dostęp do zasobów, o których nawet nie wiedziałeś, że je masz.

Lepiej rozumiejąc swoich rodziców – będziesz w stanie sam być lepszym rodzicem i założyć szczęśliwą rodzinę.

Te dwie siły dążą do balansu – choć znacząco się od siebie różnią. O filozofii Yin i Yang mogłeś już czytać lub słyszeć, jednak zazwyczaj nie było to nic, co miałoby konkretne i praktyczne przełożenie na Twoje życie. Do teraz.

Dzięki temu nagraniu rozwiniesz swoją męską energię. Przy niej rozkwitnie kobieca energia – kobiety przy Tobie będą się czuć bezpieczne, atrakcyjne i seksowne.

Zrozumiesz, na czym polegają różnice między energiami męską i kobiecą – a także poznasz zasadę złotego środka – która umożliwi Ci zarządzanie tymi energiami.

Męskość i kobiecość

Umysł w świecie relacji

Instrukcja Twojego umysłu.

Dzięki niej nauczysz się dostrajać świadomie swoje filtry percepcyjne i programować swoją podświadomość.

To sprawi, że będziesz koncentrował się na celach, zamiast na problemach, łatwiej przyswajał nową wiedzę i czuł się lepiej w swoim życiu.

Odkryjesz tajemnicę myślenia dualistycznego, co pozwoli Ci łatwiej akceptować siebie i rzeczywistość – a także odkrywać zalety tam, gdzie inni widzą tylko wady.

Sprawisz także, że Twój umysł przestanie Cię ograniczać.

Pakiet Gold

Co ekscytującego Cię ominie, jeśli nie wybierzesz pakietu Gold:

Zamawiając pakiet GOLD, dostaniesz dostęp do elitarnych materiałów, przeznaczonych tylko dla zmotywowanych i wytrwałych mężczyzn.
Tutaj już nie ma przestrzeni na odkładanie czegoś na później.

To jest pakiet dla najbardziej wymagających.

Dołącz do elity.

9 Zasad – ZAAWANSOWANE

Tutaj znajdziesz bardzo konkretne i gruntowne rozwinięcie zasad, o których mówiłem w materiale znajdującym się w pakiecie NORMAL. Nagranie jest przeznaczone dla najbardziej zaangażowanych i aktywnie przerabiających materiały oraz sukcesywnie wdrażających w życie posiadaczy The Wolf. Znajdziesz tutaj aż 30 (!!!) najbardziej skutecznych technik do poprawy relacji z kobietami. Do wprowadzenia od zaraz!

To kolejne nagranie, które spokojnie mogłoby stanowić oddzielny produkt.

Wskazówki z nim zawarte są bardzo przydatne do ugruntowania całej wiedzy zawartej w The Wolf.

Gdy przerobisz już wszystkie materiały z The Wolf, masz do dyspozycji kolejną unikatową porcję wiedzy. Trwający 8 godzin i 40 minut materiał, który traktuje o moim kolejnym autorskim modelu – 8 Sferach Męskości.

Jest to koncept, dzięki któremu będzie Ci jeszcze łatwiej usystematyzować nabyte już umiejętności oraz przyjrzeć się tym obszarom Twojego życia, o które warto zadbać.

Sfery, nad którymi będziesz pracował składają się na całościowy obraz mężczyzny na miarę dzisiejszych czasów. Pokierują Cię na drodze do wykreowania swojego obrazu ideału męskości, do którego chcesz dążyć. To jedyny sposób na to, byś mimo zmian, pozostał wierny swoim zasadom, zamiast stać się kopią innego mężczyzny.

Zrozumiesz, dlaczego tak wiele kobiet narzeka na brak prawdziwych mężczyzn, natomiast Ty, dbając holistycznie o 8 Sfer, nie tylko się nim staniesz, ale także sprawisz, że będziesz najlepszym wyborem dla świadomej kobiety.

Uwaga! Do tego nagrania otrzymasz także skrypt, który pomoże Ci lepiej przerobić i przyswoić wiedzę w nim zawartą. A jest co przyswajać.

8 Sfer Męskości

Nagranie z eventu The Wolf

To nagranie z eventu The Wolf z 30 kwietnia 2016, podczas którego dostaniesz do ręki ARCYskuteczne koncepty.

Poznasz koncept „flirtuj z jej filtrami”, który pozwoli Ci rozmawiać z kobietą dosłownie godzinami.

Poznasz technikę na to, by w każdym miejscu i czasie bez problemu wchodzić w stan „tu i teraz”, dzięki czemu bez problemu będziesz obecny i uważny podczas rozmowy z kobietą.

Zobaczysz na własne oczy, jak skutecznie i pozytywnie wpływać na emocje kobiety.

Nauczysz się specjalnej techniki medytacji, która pozwoli Ci szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych stresów i ograniczających emocji ze swojego życia.

Poznasz ćwiczenia, które usprawnią Twoje działania i sprawią, że fantastyczne efekty będą na wyciągnięcie ręki.

Wraz z kursem on-line z nieograniczonym dostępem otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy Progressive Group na Facebooku:

Bezcenne porady praktyków, wartościowe wskazówki, wymiana unikalnych doświadczeń, doradztwo w Twoich problemach i dokładny, precyzyjny feedback – to, co dostaniesz, wchodząc do naszej ekskluzywnej, zamkniętej grupy facebookowej Progressive Group.

Wprowadzam tu zasadę „Do Or Get The Fuck Out”, oznacza to, że każdy kto będzie chciał jedynie brać, a nie da nic od siebie, zostanie z niej bezapelacyjnie usunięty.

Dodatkowe BONUSY do kursu – korzystaj, póki są dostępne:

7-emocjonalnych-blokad

7 Emocjonalnych Blokad

Wstyd, poczucie winy, żal, lęk, pożądanie, gniew i duma – te emocje, czy Ci się to podoba czy nie, czy się z tym zgadzasz czy nie, czy jesteś ich świadom czy nie, są dla Ciebie większa blokadą niż możesz przypuszczać. Dzięki temu nagraniu, dowiesz się jak dokładnie działa każda z nich. Poznasz 4 mechanizmy, którymi jako mężczyźni posługujemy się w kontekście naszych emocji. Jest to niesłychanie przydatna wiedza w szczególności dlatego, że my – mężczyźni często nawet nie jesteśmy świadomi tego, co czujemy w danej chwili.

Dowiesz się także dlaczego tak wiele osób zaczyna swoją przygodę w świecie relacji damsko-męskich, jednak odpada przy pierwszych delikatnych trudnościach. Ważne jest, byś wiedział jak zachować się w tych trudniejszych sytuacjach i jak radzić sobie z pewnymi emocjami, które na pewno się pojawią.

jak-dzialac-2

Jak skutecznie działać we dwóch

Samotnego, zaprawionego w boju Wilka trudno jest zatrzymać, ale zgrana wataha jest siłą nie do okiełznania.

Zgrany kumpel może być świetną pomocą w poznawaniu nowych kobiet. Jednak jak się zgrać, porozumiewać bez słów i współdziałać, aby efekty były najlepsze – tego dowiesz się z nagrania.

Wspólnie z Dawidem mówimy o naszych wnioskach i przemyśleniach, bazujących na wielu różnych doświadczeniach, które razem zdobyliśmy.

jak-dzialac-2
czego-nie-powie-ci-kobieta-1

Czego nie powie Ci kobieta – część I

Rozmawiam z jedną z najbardziej świadomych, pewnych siebie i szczerych kobiet, jakie poznałem w swoim życiu. Z materiału dowiesz, jakie błędy popełnia niemalże każdy facet na samym początku znajomości.

Poruszamy także kwestię zasad, jakie powinien mieć w życiu mężczyzna – i jak powinien pokazywać to kobiecie, by ona była zachwycona. Odkryjesz także to, co zrobić, by każda kobieta czuła się przy Tobie komfortowo.

czego-nie-powie-kobieta-2

Czego nie powie Ci kobieta – część II

Druga część rozmowy, która niesie za sobą jeszcze większą wartość i zawiera w sobie mnóstwo przydatnych wskazówek z ust kobiety. Z materiału dowiesz się, co jest najbardziej atrakcyjnymi cechami dla kobiet, a co je odpycha od mężczyzn.

Usłyszysz także o tym, czym właściwie jest pewność siebie i jak jest rozumiana przez płeć piękną. Dowiesz się także, jakimi konkretnymi zachowaniami powinien się kierować każdy mężczyzna, by być atrakcyjny w oczach kobiety.

czego-nie-powie-kobieta-2
jak-odzyskac-byla

Jak odzyskać byłą

Czasem tak bywa – zawaliłeś sprawę, ona nie chce Cię znać. Odkryj, co możesz zrobić, by znacząco podnieść szansę na to, by znów chciała z Tobą być.

Ten sposób patrzenia na całe to zagadnienie najprawdopodobniej za pierwszym razem WYWRÓCI TWÓJ ŚWIAT do góry nogami.

4-ego-1

Ego – jak z niego korzystać

Skomplikowana wiedza psychologiczna, przedstawiona w formie zrozumiałej dla każdego. Poznasz mechanizmy, które są dla Ciebie często ogromną blokadą oraz dowiesz się jak samodzielnie z nimi pracować, by zamiast Cię hamować, były dla Ciebie wsparciem. Uwaga, po tym materiale nic już nie będzie takie samo.

4-ego-1
7-wizerunek-w-sieci

Twój wizerunek w sieci

W tym nagraniu mówię, jak pokazać siebie i swój styl życia w Internecie po to, by być dobrze postrzeganym przez kobiety, nie udając tym samym nikogo. Wyjaśniam także w jaki sposób Twój profil może przełamywać bariery socjalne kobiet przed odzywaniem się jako pierwsza czy proponowaniem spotkania. Film jest oparty na konkretnych casea’ch użytkowników Facebooka.

Video Opinie

michal-sadowski

Michał Sadowski

krzysztof-barcicki

Krzysztof Barcicki

dawid-wilk

Dawid Wilk

poprawionz

Cennik - Ile kosztuje szkolenie?

Normal390 złWartość rynkowa: 3900 zł Pro770 złWartość rynkowa: 5400 zł Gold970 złWartość rynkowa: 8100 zł
The Wolf[wartość: 2 500 zł]
7 BONUSÓW[wartość: 1 400 zł]
The Wolfpack Grupa FB[bezcenny]
Wzorzec męskości[wartość: 250 zł]
Dynamika Relacji™[wartość: 500 zł]
Umysł w świecie relacji[wartość: 250 zł]
Wpływ dzieciństwa [wartość: 250 zł]
Męskość i kobiecość[wartość: 250 zł]
9 zasad – ZAAWANSOWANE[wartość: 300 zł]
8 Sfer Męskości (8h 40 min)[wartość: 1 200 zł]
5,5h nagrań video z Eventu[wartość: 1 200 zł]
Kup Dostęp Kup Dostęp Kup Dostęp
Normal390 złWartość rynkowa: 3900 zł
The Wolf[wartość: 2 500 zł]
7 BONUSÓW[wartość: 1 400 zł]
The Wolfpack Grupa FB[bezcenny]
Wzorzec męskości[wartość: 250 zł]
Dynamika Relacji™[wartość: 500 zł]
Umysł w świecie relacji[wartość: 250 zł]
Wpływ dzieciństwa [wartość: 250 zł]
Męskość i kobiecość[wartość: 250 zł]
9 zasad – ZAAWANSOWANE[wartość: 300 zł]
8 Sfer Męskości (8h 40 min)[wartość: 1 200 zł]
5,5h nagrań video z Eventu[wartość: 1 200 zł]
Kup Dostęp
Pro770 złWartość rynkowa: 5400 zł
The Wolf[wartość: 2 500 zł]
7 BONUSÓW[wartość: 1 400 zł]
The Wolfpack Grupa FB[bezcenny]
Wzorzec męskości[wartość: 250 zł]
Dynamika Relacji™[wartość: 500 zł]
Umysł w świecie relacji[wartość: 250 zł]
Wpływ dzieciństwa [wartość: 250 zł]
Męskość i kobiecość[wartość: 250 zł]
9 zasad – ZAAWANSOWANE[wartość: 300 zł]
8 Sfer Męskości (8h 40 min)[wartość: 1 200 zł]
5,5h nagrań video z Eventu[wartość: 1 200 zł]
Kup Dostęp
Gold970 złWartość rynkowa: 8100 zł
The Wolf[wartość: 2 500 zł]
7 BONUSÓW[wartość: 1 400 zł]
The Wolfpack Grupa FB[bezcenny]
Wzorzec męskości[wartość: 250 zł]
Dynamika Relacji™[wartość: 500 zł]
Umysł w świecie relacji[wartość: 250 zł]
Wpływ dzieciństwa [wartość: 250 zł]
Męskość i kobiecość[wartość: 250 zł]
9 zasad – ZAAWANSOWANE[wartość: 300 zł]
8 Sfer Męskości (8h 40 min)[wartość: 1 200 zł]
5,5h nagrań video z Eventu[wartość: 1 200 zł]
Kup Dostęp

Po zaksięgowaniu płatności, natychmiast otrzymasz swój dostęp do kursu online The Wolf.

Nie wiesz jaki pakiet wybrać? Zawsze możesz zrobić upgrade do wyższego, dopłacając jedynie różnicę!

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
  • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
  • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
  • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
  • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

Gwarancja satysfakcji

Jestem tak pewien przydatności i praktyczności wiedzy, jaką przekazuję w tym szkoleniu – że nie obawiam się dać Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji.

Jeśli w ciągu tych 30 dni uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie – zwrócę Ci wszystkie pieniądze. Bez pytań i oporów.

Z mojej strony GWARANTUJĘ CI sam konkret i narzędzia do NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia w życie.

Z Twojej strony jednak…

…jeśli chcesz prawdziwej zmiany, potrzebujesz także złożyć pewną OBIETNICĘ przed samym sobą.

Obietnicę, że niezależnie od Tego, jak będzie Ci trudno, zrobisz ABSOLUTNIE WSZYSTKO, co w Twojej mocy, by przekuć tę wiedzę w praktykę.

gwarancja

Masz jakiekolwiek pytania?

Napisz do mnie: biuro@pawelrawski.pl

23:43:25
12:12:18

Privacy Preference Center