The Way

Cena wzrośnie za:

Pozbądź się ograniczeń i zacznij żyć po swojemu!

Jedną z najgorszych rzeczy jakie sobie wyrządzamy, jest wiara w bzdury, które usłyszeliśmy, albo pomyśleliśmy na swój temat.

 • "Jestem niewystarczający"
 • "Jestem bezwartościowy"
 • "Jestem niewystarczający"
 • "Jestem beznadziejny"
 • "Jestem głupi"
 • "Jestem brzydka"

...ale to nie jesteś TY!

Na pewno znasz ten głos, który w trudnych sytuacjach dobija Cię tak, jak żaden inny. Szepcze, że sobie nie poradzisz, że to nie dla Ciebie, że znowu zrobiłeś coś źle, że to wszystko Twoja wina... Przypomina krzywdzące słowa, które usłyszałeś w przeszłości. Stale je powtarza niczym zapętlone nagranie. Zastanawia się i dywaguje, dlaczego to wszystko znowu spotyka właśnie Ciebie... Albo wyładowuje swoje frustracje, zrzucając winę na innych...

I tak można by w nieskończoność. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ten głos to nie jesteś TY!

Bo jesteś kimś znacznie więcej...

Choć może Ci być trudno w to uwierzyć, nie jesteś tym, co Cię spotkało. Nie jesteś sumą wszelkich zdarzeń, które przeżyłeś. Nie jesteś wynikową błędów, które popełniłeś. Nie jesteś ofiarą przeszłych doświadczeń ani kimś, kto musi nieść w sobie cały ich emocjonalny ciężar.

Jesteś kimś znacznie więcej. I czas najwyższy byś tego doświadczył!

Rozpocznij nowy rozdział w Twoim życiu.

Zacznij brać z życia to, na co naprawdę zasługujesz!

Rok 2020 był dla nas wszystkich jednym wielkim chaosem. Ogrom zmian, niepewności i bezradności mógł przytłaczać. Można nadal siedzieć i rozpaczać, rozkładając ręce czy biernie czekać aż coś zmieni się w Twoim życiu. Jednak wiesz doskonale, że takie podejście nie daje żadnych rezultatów.

Wykorzystaj wszystko, czego doświadczyłeś w minionym roku i wznieś się ponad to. Spraw, by reszta Twojego życia zależała od Ciebie, a nie od warunków zewnętrznych. Jeśli jesteś gotów, wiesz doskonale, że potrzebujesz innego podejścia, wiedzy i sposobów by poradzić sobie w nieustannie zmieniającym się świecie. Do tej pory mogłeś mieć nieodparte wrażenie, że życie wymyka się spod kontroli, a Ty jesteś w tym wszystkim kompletnie bezsilny.

Ale tak nie jest!

Poznaj unikalne podejście i narzędzia, które pomogą Ci w codziennym życiu!

Żyjemy w coraz szybszym, drastycznie zmieniającym się świecie. Dziś nie wystarczy już wiedzieć czy rozumieć, dziś trzeba umieć działać. Niezależnie od okoliczności. Dostosować się do tego, co się dzieje zamiast z tym ślepo walczyć. Zadbać o swoją psychikę i emocje, które zazwyczaj targają nami w różnych kierunkach. Dostrzegać własne potrzeby i odpowiednio je zaspokajać. Komunikować się z innymi, by zamiast kłótni i niedomówień, tworzyć naprawdę głębokie i szczęśliwe relacje.

Zgadza się, mimo iż te kompetencje są bardzo ważne w życiu, nie byliśmy ich uczeni w szkole.

Wyjdź tym specyficznym czasom na przeciw i weź udział w wydarzeniu, które wpłynie na resztę Twojego życia.

To intensywny, trwający dwa i pół dnia trening, którego doświadczysz, bez wychodzenia z domu!

NAUCZYSZ SIĘ, POZNASZ I DOŚWIADCZYSZ:

Zrozumiesz, w jaki sposób przeszłość wpłynęła na to, kim jesteś obecnie. Dowiesz się także jak przestać stale odgrywać nieuświadomione do tej pory wzorce zachowań. Z tą wiedzą zyskasz także ogromny wgląd w siebie, własne potrzeby i sposoby tworzenia relacji.

Doświadczysz głębokich, transformujących i emocjonalnych procesów, przez które przejdziesz w bezpiecznej i komfortowej atmosferze swojego mieszkania. To jedna z największych zalet tej formy szkolenia!

Przekonasz się, że Twoje myśli, zachowania i przekonania NIE są Tobą! Spojrzysz na siebie z zupełnie innej perspektywy i poznasz przyczyny tego, co myślisz na swój temat. Dzięki temu zaczniesz funkcjonować dużo bardziej efektywnie, a Twoje poczucie własnej wartości będzie silniejsze niż kiedykolwiek.

Nauczysz się doświadczać wewnętrznego spokoju - poczucia, że nic nikomu nie musisz udowadniać, nie musisz walczyć o niczyją uwagę. Osiągniesz to dzięki głębszemu poznaniu siebie i swoich prawdziwych potrzeb - nie tych, które narzuca Ci społeczeństwo.

Dowiesz się jak docierać do swoich nieświadomych potrzeb i poznasz sposoby, by spełniać je każdego dnia. Zrozumiesz też zachowania innych. Także te, które do tej pory były dla Ciebie niepojęte lub dziwne. Będzie dla Ciebie jasne, że każde z nich jest sposobem na zaspokojenie jakiejś potrzeby - będziesz wiedzieć jakiej!

Poznasz Yin i Yang atrakcyjności, dzięki czemu zrozumiesz czym jest naturalna atrakcyjność oraz dowiesz się w jaki sposób możesz ją w sobie pielęgnować po to, by czuć się ze sobą wspaniale i działać na płeć odmienną niczym magnes.

Nauczysz się skutecznie komunikować - z bliskimi, z partnerem i każdą osobą, z którą do tej pory mogłeś mieć trudności komunikacyjne. Przekonasz się, że wchodzenie w kłótnie i spory to marnowanie energii.

Przekonasz się, że proces nauki i zmiany w życiu może być nie tylko skuteczny, ale także stanowić dla Ciebie świetną zabawę i intrygującą drogę do poznania siebie.

Poznasz historie innych osób, ponieważ mimo, że będziemy pracować on-line, będziesz mieć kontakt nie tylko z Pawłem, ale także z uczestnikami. Wymiana doświadczeń i dzielenie się swoimi przemyśleniami to takie elementy treningu, które zawsze wnoszą nieocenioną wartość do całego procesu.

Doświadczysz najbardziej przełomowego eventu w formie online! Zapamiętasz te dni na długo, ponieważ czeka Cię podróż w głąb siebie, która pozwoli Ci w końcu żyć pełnią życia!

pawel

Kto prowadzi?

PAWEŁ RAWSKI

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 9 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.

Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich.

Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

 

podpis
pawel

Cały trening koncentruje się na 3 głównych obszarach niezbędnych do stworzenia życia na własnych warunkach:

GŁEBOKIEJ RELACJI ZE SOBĄ

 • Po to, by zrozumieć nieświadome wzorce stojące za różnymi zachowaniami i zmienić te, które są dla Ciebie niekorzystne.
 • Po to, by nigdy więcej nie targały Tobą silne emocje i byś wiedział co dokładnie zrobić w momencie, gdy je poczujesz.
 • Po to, by żyć w zgodzie z własnymi potrzebami i standardami. By doświad czać życia na własnych zasadach i po prostu się nim cieszyć.

GŁĘBOKICH RELACJACH Z BLISKIMI

 • Po to, by zrozumieć największe różnice w bogatym świecie komunikacji między kobietami i mężczyznami.
 • Po to, by relacje, które tworzysz i będziesz tworzyć były czymś, co Cię wznosi, a nie ogranicza.
 • Po to, by łączyć się z najbliższymi na znacznie głębszym poziomie niż tylko słowa.

KOMUNIKACJI

 • Po to, by umieć wyrazić to, co jest w Tobie bez lęku, strachu czy wstydu.
 • Po to, by zamiast żyć w cieniu, móc powie dzieć to, co naprawdę czujesz w danym momencie.
 • Po to, by w świecie w którym konflikt jest normą, być żywym dowodem, że można żyć inaczej.

DLA KOGO JEST THE WAY?

Dla osób, które odczuwają przygnębienie, smutek i poczucie wypalenia w codzienności.

Dla kobiet, które chciałyby lepiej komunikować się z mężczyznami, zrozumieć swoje potrzeby i przestać je pomijać na co dzień.

Dla mężczyzn, którzy chcieliby lepiej zrozumieć kobiety i nauczyć się swoich własnych emocji.

Dla ludzi, którzy chcą poznać znaczenie swoich dotychczasowych doświadczeń i przeżyć, a także wyciągnąć z nich potrzebne lekcje.

Dla osób, które chcą wyjść z cienia i realizować swoje ambicje bez zawahania.

Dla każdego, kto kiedykolwiek był niezadowolony z przebiegu konfliktu. Może to był konflikt z inną osobą, a może z Tobą samym?

Dla wszystkich, którzy po prostu oczekują od życia czegoś WIĘCEJ!

odpawla

Tworząc to unikalne wydarzenie, moim głównym zamysłem było zaoferowanie każdemu uczestnikowi możliwości doświadczenia tego, co jest głęboko w nim, a z czego nie zdaje sobie sprawy. Zebrałem w całość najbardziej przydatne narzędzia, techniki i sposoby myślenia, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat poznawałem (i nadal poznaję), a których skuteczność jest bardzo wysoka.

Zależy mi na tym, by te narzędzia poznało jak najwięcej osób, bo dzięki temu świat będzie znacznie lepszym miejscem. Oczywiście, nie cały świat, a ten wewnętrzny - każdego z uczestników.

Przez ostatnie lata pracowałem z tysiącami osób nie tylko podczas szkoleń czy warsztatów stacjonarnych, ale także przez Internet. W związku z ogromnymi zmianami, wynikającymi z sytuacji, w jakiej której znaleźliśmy się w 2020 roku, postanowiliśmy pójść o krok dalej w realizacji szkoleń internetowych. Właściwie, podnieśliśmy standard na tyle, na ile to było możliwe, by przenieść doświadczenia z sali szkoleniowej prosto do Twojego domu. Tak powstała Wirtualna Sala Szkoleniowa, dzięki której poczujesz się jak na prawdziwej sali szkoleniowej - z pełnym zaangażowaniem, wszelkimi emocjami, które są obecne w trakcie odkrywania siebie, z przyjemnym powarsztatowym zmęczeniem, które towarzyszy Ci po dobrze wykonanej pracy.

Oczywiście, nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz, jednak to pierwsza przestrzeń, dzięki której możesz uczestniczyć w tak głębokich wydarzeniach ze swojego ulubionego domowego fotela!

26-28 marca

Cena za
2,5 dnia szkolenia: 347 zł

Zapewne myślisz, że takie wydarzenie powinno kosztować fortunę - i masz absolutną rację.

W końcu, jak wycenić kompetencje, dzięki którym możesz kształtować swoje życie na miarę własnych potrzeb? Tu nie chodzi nawet o same narzędzia, ale także o prosty i zrozumiały sposób, w jaki zostaną Ci one przekazane.

Otrzymasz:

2,5 dnia wypełnionego po brzegi praktycznymi informacjami, użytecznymi technikami i głębokimi procesami, których doświadczysz w bezpiecznej przestrzeni swojego mieszkania.

Najwyższą jakość szkolenia internetowego, dzięki czemu jeszcze łatwiej przyswoisz cały materiał i sprawnie wcielisz go w życie.

Możliwość poznania ludzi podobnych do Ciebie - takich, którzy chcą być bardziej świadomi, spełnieni i mieć większy wpływ na swoje życie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, tak, cena mogłaby spokojnie przekraczać tysiąc złotych.

Jednak misją naszej firmy jest sprawianie, by tego typu wiedza i umiejętności były dostępne dla wszystkich, którzy chcą z niej korzystać. Dlatego, jednorazowo postanowiliśmy, by cena tego wydarzenia wynosiła jedynie 347 zł

Korzystaj, póki są jeszcze miejsca!

Czas trwania:

godzina

17-21

piątek

26 marca

godzina

11-20

sobota

27 marca

godzina

11-18

niedziela

28 marca

Dostosowaliśmy godziny szkolenia tak, by mieć jak najwięcej czasu na wiedzę i praktykę, jednak bez konieczności zwalniania się wcześniej z pracy!

Gdyby tego wszystkiego było mało...

Moduł dodatkowy

Jako, że jednym ze sposobów na budowanie intymności w wybranych relacjach jest bliskość fizyczna, zadbaliśmy i o ten aspekt!

W sobotę w godzinach 18:00-20:00 odbędzie się dodatkowy moduł na temat seksualności, który poprowadzi Marlena Jaszczak - psycholożka i seksuolożka. Będzie on w całości poświęcony polepszaniu życia seksualnego.

Dlaczego warto wziąć udział w tej części?

bg
 • Dowiesz się czym się różni pożądanie spontanicznie od reaktywnego i na uczysz się z tego korzystać na co dzień.
 • Zrozumiesz co może Cię ograniczać w seksie i jak możesz się z tym uporać posługując się modelem podwójnej kontroli.
 • Otrzymasz inspirację do próbowania nowych rzeczy w swojej sypialni.
 • Poznasz koncepty koła zgody i windy, które znacznie ułatwią komunikację z Twoim partnerem lub Twoją partnerką.
 • Otrzymasz wiedzę w temacie seksualności, która jest oparta na faktach, nie przeczuciach czy domysłach.

Uwaga!

Żaden moduł ze szkolenia nie będzie nagrywany - nie będziemy możliwości otrzymania video z tego wydarzenia, dlatego koniecznie zadbaj o to, by zarezerwować sobie czas od piątku o godz. 17:00 do niedzieli do godz. 18:00.

mockup

Spędziliśmy wiele dni na przygotowywaniu Wirtualnej Sali Szkoleniowej w taki sposób, by każdy uczestnik mógł poczuć prawdziwe emocje towarzyszące szkoleniu. Kładziemy ogromny nacisk na to, byś przeżył naprawdę niesamowitą podróż w głąb siebie, dlatego też zależy nam na Twojej prawdziwej obecności i zaangażowaniu w cały proces.

Na szkolenie Pawła zgłosiłam się w ostatniej chwili i... to była jedna z lepszych decyzji! Choć byłam na wielu warsztatach, żaden nie był dla mnie tak wartościowy jak ten. Dziękuję!

Monika Balcer

Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi. Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”. Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami. Podczas samych warsztatów zauważyłem jeszcze jedna fajną rzecz. Dynamika Relacji nie ogranicza się do konkretnej grupy wiekowej czy konkretnej płci, co na przykład zaobserwowałem w niektórych materiałach z rynku niemieckiego. Z Dynamiką Relacji mogą zarówno pracować kobiety jak i mężczyźni, przy czym końcowa granica wieku dla Dynamiki chyba nie istnieje.

Waldemar Bednarczyk

Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany. Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO. Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę. Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym. Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę 😉

Dariusz Świetlik

Warsztat Dynamika Relacji, tak... te kila dni zmieni Twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili, widząc jakieś reklamy wyzwań na kolejne dni, noworocznych postanowień, szkoleń czy programów motywacyjnych skwitujesz je jedynie uśmiechem i będziesz robić swoje. Dzięki temu warsztatowi dostaniesz konkretne narzędzia do lepszej organizacji czasu, motywacji i realizacji swoich celów życiowych. Nie ma jednak nic za darmo. Sam warsztat to niestety początek długiej, ale skutecznej drogi, którą zaczynasz od... zrobienia porządku z samym sobą 🙂

Tomasz Badura

Dynamika Relacji pozwoliła mi zrozumieć czym jest ego i na jakich emocjach jest oparte. Zrozumiałem rolę intencji oraz głębiej poczułem rolę i znaczenie energii. Dzięki szkoleniu większą rolą zwracam na mentalną ekologię w życiu i relacjami z ludźmi. Niesamowita dawka wiedzy. Wiedzy, która pozwala spojrzeć na życie zupełnie z innej perspektywy. Gotowe narzędzia do pracy nad sobą, które przynoszą efekty niemal natychmiastowe.

Jarosław Orlikowski

Uczestnikom szkoleń nie trzeba przedstawiać Pawła - ale czym właściwie jest Dynamika Relacji? Niekonwencjonalnym spojrzeniem na psychikę? Narzędziem rozwoju osobistego, kładącym nacisk na świadomość siebie? Psychologią na miarę XXI wieku? Bez względu na definicję, jedno jest niezaprzeczalne - Paweł Rawski stworzył kompletny system do zarządzania sobą. Dynamika Relacji, podana w przystępnej formie, jest jednocześnie potężnym narzędziem skutecznej zmiany i zastosowana właściwie daje niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie. Za sam koncept uwalniania emocji jestem Pawłowi osobiście wdzięczny i wartość tylko tego jednego narzędzia znacznie przewyższa cenę kursu. Rzadko kiedy piszę rekomendacje, niemniej tu zrobię wyjątek - DR to bez dwóch zdań jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem w życiu, absolutnie warte każdej złotówki.

Krzysztof Barcicki

Bardzo polecam Wszystkim uczestnictwo w warsztacie Dynamiki Relacji. Można na nim poznać różne nieuświadomione części siebie oraz nauczyć się transformować energię za nimi stojącą. Dlaczego warto zagłębić się w ten temat? Bo jak powiedział Carl Gustav Jung: „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”. Z całego serca polecam.

Adam Witkowski

26-28 marca

Cena za
2,5 dnia szkolenia: 347 zł

Gwarancja satysfakcji

Jako że jestem pewny wiedzy i jakości, którą oferuję proponuję Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli po pierwszym dniu szkolenia (piątek) uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz od nas pełen zwrot zainwestowanej w nie kwoty. Wystarczy, że zgłosisz taką chęć na biuro@pawelrawski.pl

gwarancja