Szkodliwe Wzorce

Szkodliwe wzorce

Jak wpłynęło na Ciebie dzieciństwo.

Niemal każdy z nas boryka się z nawracającymi myślami typu:

  • Nie jestem wystarczająco dobry
  • Nie zasługuję
  • Jestem beznadziejny
  • itd.

Same te przekonania, mimo że są ograniczające, stanowią jedynie wierzchołek góry lodowej. Pod spodem kryją się nieuświadomione wzorce, które aktywują się w różnych sytuacjach, wpływając na nasze zachowanie. Dlatego czasami możesz mieć wrażenie, że reagujesz nieadekwatnie do sytuacji lub że dana sytuacja jest Ci już jakoś znajoma, że odtwarzasz pewien stały cykl w kolejnych relacjach.

gora-lodowa

To m.in dlatego często najpierw wybuchniesz złością i nawrzeszczysz na najbliższą Ci osobę, a dopiero później pomyślisz o tym, co właściwie zrobiłeś.

To dlatego reagujemy bardzo emocjonalnie na czyjeś jedno zdanie. Trafia ono w nieuświadomione i nieprzepracowane cierpienie z przeszłości, które daje o sobie mznać właśnie w tych silnych emocjach.

To dlatego blokujemy dostęp do swoich emocji. W naszym ciele jest nagromadzone zbyt wiele cierpienia, przed którym nieświadomie nieustannie uciekamy. Przez to niestety często sabotujemy te relacje, które są dla nas ważne.

Widzisz, każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, które nie raz zostało bolesne zranione. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale ten nagromadzony ból nosisz w sobie często już od wczesnych lat dzieciństwa.

W tym czasie powstało wiele wzorców, którymi później kierujemy się w życiu. Często są one szkodliwe, jednak zamiast się im przyjrzeć, uświadomić i zacząć modyfikować, skupiamy swoją uwagę na innych osobach.

To w innych dostrzegamy wady, to ich osądzamy, krytykujemy, wskazujemy to, powinny w sobie zmienić. Bolesna prawda jest jednak taka, że te konfliktowe sytuacje często są NASZYM odbiciem, nie innych ludzi, których próbujemy zmieniać.

Jeśli chcesz przyjrzeć się własnym wzorcom,

koniecznie odbierz dostęp do nagrania na temat wzorców,

które Cię ukształtowały!

Dzięki temu nagraniu szkoleniowemu:

1

Zrozumiesz jak duży wpływ mają, na pierwszy rzut oka nic nie znaczące, doświadczenia z przeszłości na to: jak myślisz o sobie, z jakimi ludźmi próbujesz tworzyć związki, kim się otaczasz i co robisz w życiu. Dotrzesz do tego, czy to naprawdę są Twoje wybory czy może jednak schematy narzucone Ci przez innych ludzi czy dawno minione wydarzenia.

2

Dowiesz się w jaki sposób docierać do momentów z życia, które pozostawiły ból w Twoim ciele czy Twojej psychice. Zrozumiesz je i dasz im szansę wybrzmieć po to, by móc je w końcu odpuścić i żyć dalej bez ich ciężaru.

3

Nauczysz się pracować na konkretnych wydarzeniach z przeszłości, w trakcie których powstały schematy myślenia, przekonania, które Cię blokują w dorosłym życiu. Dowiesz się jak je przekształcać w takie, które będą Ci służyć.

4

Zaczniesz dostrzegać różne nieświadome do tej pory wzorce, które sterowały całym Twoim życiem.

5

Zmienisz postrzeganie części siebie, którą do tej pory mogłeś nazywać krytykiem wewnętrznym, przez co zamiast się nieustannie karcić, zaczniesz lepiej wsłuchiwać się we własne potrzeby.

WAŻNE

Dostęp do nagrania jest ograniczony w czasie, zatem nie zwlekaj z obejrzeniem go!

Kim jestem?

pawel

Paweł Rawski

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 8 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.

Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

Jeżeli podoba Ci się taki plan na jeden październikowy wieczór, koniecznie odbierz swój dostęp do video!