Step to Change

logo
Promocja kończy się za:

Step to Change

Nie wiesz od czego zacząć, by wprowadzić trwałe zmiany do swojego życia? Ten kurs online poprowadzi Cię krok po kroku ku celom, które już dawno sobie wyznaczyłeś, ale to tej pory brakowało Ci odwagi lub motywacji, by zacząć je osiągać.

Co nabędziesz w ramach szkolenia:

  • Wiedzę jak zwiększyć swoją wytrwałość
  • Konkretny plan zmian spójny z Tobą i Twoimi wartościami
  • Świadomość przyczyn trudności
  • Wiedzę jak być pewnym siebie w nawet najbardziej stresujących sytuacjach

Tomek chciał studiować w Londynie, zdobył tytuł licencjata na jednej z wyższych szkół w Polsce. Agata planowała zmienić dietę i zadbać o swoją sylwetkę, w konsekwencji jej waga zwiększyła się, a jej codziennymi przysmakami wciąż są pizza i słodkości. Przemek marzył o własnej firmie, pracuje jednak na hali produkcyjnej.

„Chciał”, „planowała”, „marzył”… naszym bohaterom nie udało się urzeczywistnić planów, marzeń oraz chęci. Czy brakło im motywacji? Obawiali się ryzyka i zmian? Nie wierzyli w siebie, a może uznali, że jest to dla nich za duże wyzwanie? Czy byłeś kiedykolwiek lub znajdujesz się w podobnej sytuacji?

Zmiany (nie) są trudne

Każdy z nas boi się zmian, taka jest natura ludzka i nawet najodważniejsi herosi na pewnym etapie swojego życia odcinają się od tego, co nowe, szukają bezpiecznego miejsca na ziemi. Ty jednak zmian boisz się z innych powodów, niż zmęczeni herosi. Ty jesteś jak Tomek, Agata i Przemek, czyli ludzie, który „strach przed działaniem wykluczył z gry”. Pamiętaj, że do gry zawsze możesz wrócić, zacząć raz jeszcze, najlepiej od początku, od tego pierwszego kroku. Zmiany nie są trudne, to decyzja o nich jest największym problemem.

Nie czujesz się dobrze w obecnej sytuacji, coś Ci przeszkadza, CHCESZ zmian, ale nie wiesz, od czego zacząć? Z jednej strony jesteś przekonany, że utrzymanie podjętej decyzji zmieni Twoje życie na lepsze, jednak z drugiej, kolejne próby wprowadzenia trwałej zmiany kończą się fiaskiem, co często prowadzi do niezadowolenia z siebie, a w efekcie do frustracji.

Mozolna wspinaczka

Wyznaczyć cel i go osiągnąć… to początek i koniec mozolnej wspinaczki, która jest dążeniem do celu, misją, realizacją planów i pracą nad sobą. Na tym etapie nietrudno się potchnąć. Jeżeli już jesteś w drodze do celu, możesz być z siebie dumny, postawiłeś pierwszy krok – wyznaczyłeś cel. Nie mam racji? Wciąż tkwisz w tym, co wygodne i łatwe, jest Ci tu dobrze, jednocześnie jednak coś pcha Cię do przodu, ale Ty się  nie ruszasz, ponieważ zmiany mogłyby Cię pozbawić tej wygody. Masz świadomość, że zmiana to trud i wysiłek, na który nie jesteś przygotowany lub nie chcesz być przygotowanym.

W takich sytuacjach często pojawia się lęk przed nieznanym – bo przecież nigdy jeszcze nie robiliśmy czegoś podobnego. Może się okazać, że zamiast zyskać, stracimy, nie mamy pewność, że się uda; obawa przed oceną innych – zwłaszcza, jeśli decydujemy się na krok, który nie jest akceptowany przez ludzi, którzy nas otaczają lub obawa przed porażką.

Wyjść ze swojej strefy komfortu

Ludzie narzekają, że nie osiągają celów, które sobie wyznaczają lub narzekają, jak bardzo jest im źle w obecnej sytuacji. Ci pierwsi nie wyciągają wniosków z niepowodzeń, serwują sobie niepochlebne epitety, próbując w ten sposób „wymierzyć sobie karę”. Drudzy z kolei nie dają sobie szans na zmianę, są pasywni, stoją w miejscu i czekają… Niestety, bez skutków.

A Ty do której grupy należysz? Obie chcą tego samego, znowu pojawia się „chęć”, a brak działania. Trudno porywać się na wprowadzenie zmian w swoim życiu, skoro mamy pewność, że w przypadku porażki przynajmniej jedna osoba nas z tego błędu solidnie rozliczy – MY SAMI. Jednak to również MY SAMI będziemy żałować, że nie podjęliśmy prób walki o siebie, o swoje plany i marzenia.

Powyższe przykłady brzmią znajomo?

Wyobraź sobie, jakby wyglądało Twoje życie bez trudności, które powstrzymują Cię przed realizacją planów. Gdybyś od dzisiaj mógł zacząć podążać w wybranym przez Ciebie kierunku – bez obaw przed swoimi ograniczeniami, porażką czy opinią innych osób. Możesz to zrobić! Uwierz w siebie i daj sobie szanse!

Step to Change – postaw krok, który zmieni Twoje życie

Oto rozwiązanie Twoich problemów z motywacją i trudności z wprowadzaniem trwałych zmian.

 

4

nagrania, dzięki którym wprowadzisz trwałe zmiany w swoim życiu

13

ćwiczeń z instrukcją krok po kroku, które pokażą Ci jak się uporać z problemami na drodze do wyznaczonych przez Ciebie celów

9

technik do samodzielnej pracy z emocjami, które na co dzień powstrzymują Cię przed działaniem

50

ponad 50 pytań, które pomogą Ci zlokalizować źródło trudności, wyznaczyć cele w oparciu o Twoje aktualne potrzeby oraz znacząco podnieść efektywność

2

modele coachingowe do samodzielnej pracy z ograniczającymi emocjami

Dostęp do nich otrzymujesz natychmiast po podjęciu decyzji o przyjęciu naszego wsparcia. Jest to produkt online, możesz z niego korzystać w dowolnym czasie i z każdego miejsca na świecie.

Musisz tylko postawić pierwszy bardzo ważny krok. Powiedzieć TAK kursowi Step to Change.

Co zyskasz dzięki Step to Change?

Wytrwałość

Nie będziesz odkładać ważnych rzeczy na później, zrozumiesz, w jaki sposób krok po kroku wprowadzać do swojego życia nowe nawyki, by Cię nie przytłoczyły. Pokonasz przeszkody, które Cię hamują przy realizacji swoich planów oraz wprowadzeniu w życie zmian. Dowiesz się, jak biec do przodu, lepiej zrozumiesz siebie, poznasz swoje prawdziwe intencje, które kierują Twoimi działaniami. Jest to absolutnie niezbędne, by móc wprowadzać w życiu skuteczne i trwałe zmiany.

Gotowy plan

A właściwie schemat, na podstawie którego nakreślisz plan zmian, by pozostawał on całkowicie spójny z Tobą i wartościami, które wyznajesz. Dowiesz się, jak najpierw zrobić porządek w sobie, zanim zabierzesz się za wprowadzanie drastycznych zmian w swoim życiu. Otrzymasz cenne wskazówki i 2 konkretne modele coachingowe, które w prosty sposób krok po kroku przeprowadzą Cię przez zmianę, którą pragniesz wprowadzić w swoim życiu.

Świadomość przyczyn trudności

Nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko ma swoją przyczynę, bez niej nie byłoby rezultatu. Poznaj, zrozum oraz wyeliminuj przyczynę swoich trudności, docieraj do tego, co nieświadomie blokuje Twoje działania, w związku z czym przestaniesz się hamować i stale posługiwać wymówkami typu „nie mogę”, „nie potrafię”, „zrobię to jutro”, itd. Podczas kursu poznasz największe ludzkie ograniczenia, które leżą u fundamentów większości problemów i trudności, z jakimi borykasz się w życiu, takie jak: niska samoocena, zaniżone poczucie własnej wartości, lęk przed krytyką, lęk przed porażką czy nadmierne krytykowanie siebie za najmniejszy nawet błąd.

Pewność siebie

W tym nagraniu przedstawiłem 6 największych lęków: przed oceną, odrzuceniem, porażką, sukcesem, zaangażowaniem i bliskością. Zrozumiesz, na czym są oparte oraz w jaki sposób działają, dzięki czemu będzie Ci o wiele łatwiej nad nimi pracować. Dowiesz się także, jak czuć się pewniej, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach – poznasz konkretny model, dzięki któremu zrozumiesz, co dokładnie zrobić, krok po kroku, by mieć znacznie więcej odwagi do działania.

Inwestycja

199 zł

Dzięki przerobieniu produktu Step to Change czuję, że jestem uwolniony od negatywnych przekonań, emocji. Jestem o wiele bardziej pewny siebie, mam swoje zdanie i co najważniejsze, mam taki spokój w sobie. Aż trudno uwierzyć jak moje życie zmieniło się na lepsze. Paweł, dziękuje Ci za tę wiedzę! Jestem żywym przykładem na to, że można się uwolnić od tego wszystkiego, co nas blokuje i żyć pełnią życia. Nie ukrywam, że jest to proces. Efekty przyszły z czasem dzięki codziennym ćwiczeniom i regularnej pracy nad sobą.

Dariusz Ciążyński

Paweł przekazuję wiedzę w niezwykle praktyczny i konkretny sposób. Potrafi zawrzeć mądrość z “ciężkich” naukowych pozycji oraz szkoleń i zaprezentować ją w swoim stylu i wersji możliwej do szybkiego przyjęcia i natychmiastowego wdrożenia w życie. Dziękuję!

Jerzy Rojkowski

Za parę dni będą dwa lata od pierwszego szkolenia “Wyjątkowy Mężczyzna”, na którym Paweł Rawski – mentor, mężczyzna ze swoim bagażem doświadczeń oraz facet, który ma wizję samego siebie, wskazał drogę do odnalezienia samego siebie. Z pełną świadomością powiem, że to był jeden z bardziej intensywnych rozwojowych okresów w moim życiu. Najważniejsze aspekty, które wdrożyłem w swoje życie to: posiadanie swoich zasad i ich respektowanie, posiadanie standardów i wymagań, szczerość, działanie mimo lęku, feedback (kartka i długopis), nieprzewidywalność, autentyczność, transfer emocji, poziomy Gravesa, zrozumienie wpływu dzieciństwa, dynamika relacji, akceptacja swoich emocji, rytuał wybaczania. To są tylko punkty/moduły, o których wspomina Paweł, ale co to oznacza dla mnie? Dla mnie jest to nowy poziom życia, w którym wiem kim jestem, wiem czego chcę oraz mam wiedzę, umiejętności, aby po to iść, a jeśli ich nie mam to i tak to robię, pomimo że strach zagląda w oczy. Od jakiegoś czasu odczuwam po prostu spokój oraz wewnętrzną siłę i radochę z tego kim jestem.

Krzysztof Bernadzki

Główne argumenty świadczące o wysokiej wartości tego, czego uczy Paweł, to nie tylko jasny i zrozumiały sposób przekazu, ale i dawanie dodatkowej wartości wybiegającej poza zakres przerabianego materiału. Do tego praktyczne przerabianie case-ów uczestników – tzw. praca na żywym organizmie. Potrafi także umiejętnie zastosować optymalną metodę Pareto przy rozwiązywaniu problemów uczestników. Pomimo często poważnej tematyki, jego luz rozładowuje atmosferę. I na koniec! Posługiwanie się metaforami i żywymi przykładami ułatwia przyswojenie materiału szkoleniowego.

Paulina Witaszczyk

Paweł Rawski i jego szkolenia to coś więcej niż prowadzący i wiedza, którą przekazuje. Jego podejście i zaangażowanie jest ogromne. Byłem na wielu jego warsztatach i nigdy się nie zawiodłem. Za każdym razem widać, że podchodzi bardzo poważnie do tego co robi i cały czas się rozwija. Wiedza i sposób w jaki ją przekazuje jest przedstawiana w tak, aby zrozumiał ją każdy. Nie zdarzyło się, aby nie znał odpowiedzi na pytanie, które zadał uczestnik. Zawsze widać, że to aby uczestnicy wyszli zadowolenie jest dla niego bardzo ważne. Warsztaty to nie tylko wiedza, ale i praktyczne ćwiczenia, dzięki którym człowiek może się dowiedzieć o sobie więcej niż przez całe życie. Polecam całym sobą szkolenia Pawła, jeśli czujesz, że coś w twoim życiu jest nie tak jakbyś chciał/chciała to jest to osoba, która na pewno pokaże Ci jak możesz to zmienić. Nie da Ci na to magicznej receptury jednak na pewno pokaże Ci jak sam możesz taką stworzyć.

Maciej Zagawa

Pawła znam osobiście od lat. Odkąd pamiętam zawsze był konsekwentny, słowny oraz nie brakowało mu przy tym dobrego humoru. Niekiedy widywaliśmy się 2 razy do roku, przy okazji Mistrzostw Polski Tańca Break Dance. Jednak wystarczyło kilka godzin spędzonych z nim, aby poczuć swobodną i szczerą relację. Taką samą, jaką miałem z przyjaciółmi, których widywałem na co dzień. Bariera czasowa to coś, na co Paweł nie zwraca uwagi. W rozmowach na różne tematy związane nie tylko z rozwojem, czas to zwykła iluzja. Po prostu go nie ma. Siadamy i przenosimy się w inną przestrzeń. Wiem również, że pomoc jaką niesie ludziom Paweł, to dokładnie coś ponadczasowego. Tak jak nasze wspólne rozmowy. Dlatego jest on jednym z nielicznych ludzi w moim życiu, którzy są tak świadomie nastawieni na niesienie wsparcia, nie kreując przy tym siebie jako wszystkowiedzącego guru. Dla mnie osobiście niekiedy jest to wsparcie motywacyjne, innym razem to po prostu spotkanie w kawiarni lub w parku trampolin, gdzie potrafimy zostawić hektolitry potu. Paweł w kwestiach relacji z drugim człowiekiem, jest jedną z najbardziej ekologicznych osób jakie znam!

Michal Vasquez Plewniak

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
  • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
  • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
  • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
  • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

Gwarancja satysfakcji

Twoje zadowolenie z kursu jest dla mnie priorytetem. Dlatego daję Ci gwarancję, że jeśli w ciągu 30 dni od zakupu “Step to Change” stwierdzisz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań, otrzymasz 100%-owy zwrot pieniędzy. Bez żadnych pytań z mojej strony.

gwarancja
04:11:33
13:30:55