Skuteczna Zmiana: Świadomie kreuj własne życie

Skuteczna Zmiana: Świadomie kreuj własne życie

Przestań w zagubieniu płynąć z prądem i zacznij świadomie kierować swoim życiem. Ten kurs wesprze Cię w wyznaczeniu precyzyjnego planu, aby odnaleźć cele i spełnienie w życiu.

Kiedy zrozumiesz kluczowe kwestie dotyczące wprowadzania do życia każdej, najdrobniejszej nawet zmiany, będziesz w końcu w stanie zacząć żyć na miarę własnych oczekiwań. Zaczniesz budować swój własny styl życia. To w końcu Twoje życie i to od Ciebie zależy, jak ono wygląda. Do Video dołączony jest 20 stronicowy skrypt, w którym jest 6 bardzo konkretnymi krokówi i ponad 10 skutecznych ćwiczeń.

I Ty czasem chcesz wprowadzić konkretne zmiany w swoim życiu. Wiesz nawet doskonale, czego pożądasz, a swoje największe marzenia przekuwasz w najlepiej postawione cele. Wiesz, co jest niezbędne, by dany cel uzyskać. Masz rewelacyjny plan, w którym ustaliłeś, co krok po kroku zamierzasz zrobić. Nie wiedzieć jednak czemu, coś w ten dziwny i nie wytłumaczalny sposób Cię zatrzymuje. I dzieje się tak często. Zbyt często.

Słomiany zapał, strach przed zmianą, krytyką czy sukcesem, lęk przed odrzuceniem, stanowią przykładowe problemy, jakie zazwyczaj towarzyszą drodze służącej poprawie jakości życia. Które z nich dotyczą Ciebie? Których z nich masz już serdecznie dosyć? I co najważniejsze, co zamierzasz z nimi w końcu zrobić? Sam przez ostatni rok swojego życia, wprowadziłem w nim istną rewolucję. Odnosząc zarówno więcej sukcesów jak i porażek niż kiedykolwiek przedtem. Ze wszystkich tych wydarzeń wyciągnąłem jednak konkretne wnioski i stworzyłem pewien model, nazywając go "6 krokami Skutecznej Zmiany". Zestaw konkretnych strategii, mechanizmów i narzędzi, które wręcz MUSZĄ zaistnieć na drodze do każdej zmiany. Chcę oddać Ci w posiadanie wiedzę o nich.

Kiedy zrozumiesz kluczowe kwestie dotyczące wprowadzania do życia każdej, najdrobniejszej nawet zmiany, będziesz w końcu w stanie zacząć żyć na miarę własnych oczekiwań. Zaczniesz budować swój własny styl życia. Odważnie. Stając się tym samym aktywny kreatorem rzeczywistości, a nie jedynie jej biernym obserwatorem. To w końcu Twoje życie i to od Ciebie zależy, jak ono wygląda.

 

Fragment szkolenia 

 

Korzyści: 

 • Poznasz najczęstsze pułapki, jakie występują na drodze do jakiejkolwiek zmiany, dzięki czemu przestaniesz popełnić wciąż te same błędy.
 • Przyjrzysz się bliżej swoim własnym słabościom jak i silnym stronom, których mogłeś nie widzieć.

 • Poznasz zupełnie nowy sposób patrzenia na własne wady, dzięki czemu dowiesz się jak w bardzo praktyczny sposób pracować nad ich akceptacją.

 • Dowiesz się o DWÓCH FUNDAMENTALNYCH sposobach motywacji, przez co odkładanie rzeczy na później może stać się dla Ciebie czymś zupełnie obcym.

 • Zapoznasz się z konkretnym modelem, dzięki któremu będzie Ci o wiele łatwiej wprowadzić TRWAŁE i ŚWIADOME zmiany w życiu.

 • Dowiesz się, co jest niezbędnym czynnikiem, który MUSI zaistnieć, by jakakolwiek zmiana miała rację bytu.

 • Zrozumiesz też, dlaczego tak często tak wiele osób poddaje się już przy pierwszej porażce.

 • Dostaniesz ilość motywacji i inspiracji do działania w ilości, w jakiej potrzebujesz.

 • Dostaniesz gotowy ponad 20 stronicowy skrypt, w którym jest 6 bardzo konkretnych kroków i ponad 10 SKUTECZNYCH ćwiczeń.

 • Usłyszysz wiele historii, czego efektem ubocznym będzie spora ilość motywacji i inspiracji do działania. Głównym jednak celem, będzie zobrazowanie Ci każdego z 6 omawianych kroków, na konkretnych przykładach z życia

Inwestycja

199 zł

Czas trwania:

2h 24 min.

Format

Video + skrypt

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
 • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
 • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
 • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
 • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań.

gwarancja
02:52:21
18:07:57