Rozmowy z wilkiem

Dołącz do Rozmów z Wilkiem, poznaj najbardziej skuteczne narzędzia do pracy nad trudnościami, z którymi się zmagasz jako mężczyzna. Wyjdź z gotowym rozwiązaniem.

1. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że...

mężczyźni w dzisiejszych czasach nie mają łatwo. Każdy z nas ma za sobą relację, która zakończyła się z przyczyn, których do tej pory nie rozumiemy.

2. Nikt nam nie powiedział...

co to dokładnie jest. Słyszmy, że facet musi być męski, ale nie rozumiemy co to dokładnie znaczy. Nie mamy żadnej prostej instrukcji, by przełamać, w jakim znaleźliśmy się w życiu.

3. Jest takie miejsce...

do którego możesz przyjść, poczuć się komfortowo i w męskim gronie, bez oceniania, porozmawiać o tym, czego nie rozumiesz, co chciałbyś zmienić, co Cię martwi lub frustruje. W tym miejscu możesz też posłuchać jak inni poradzili sobie z podobnymi trudnościami, a także podzielić się swoim doświadczeniem z osobami, przed którymi stoją wyzwania, z którymi Ty już dawno się uporałeś.

4. Rozmowy z Wilkiem to pierwszy w Polsce...

cykl spotkań dla mężczyzn, który pomaga lepiej odnaleźć się w dżungli relacji z kobietami (i nie tylko!), a jednocześnie stanowi przestrzeń do zadawania pytań na temat męskości, na które od dawna chcesz uzyskać odpowiedzi, ale nie wiedziałeś komu je zadać.

Przyjdź na Rozmowy z Wilkiem

Jako że już od dawna nie jestem w stanie pracować 1:1 z każdym, kto się do mnie zgłasza, zdecydowałem się stworzyć ten projekt, a tym samym dać przestrzeń mężczyznom w każdym wieku do opowiedzenia o swoich wątpliwościach i doświadczeniach, a także do stworzenia najbardziej zasobnych rozwiązań tych problemów pod moją superwizją.

Dzięki 8-letniemu doświadczeniu i tysiącach mężczyzn, z którymi miałem szczęście pracować, mogę śmiało powiedzieć, że rozumiem trudności, z jakimi borykają się współcześni faceci. Co więcej, jestem w stanie szybko dostrzec ich przyczynę i zaoferować kilka możliwych rozwiązań. Od Ciebie, którą drogę wybierzesz.

Co zyskasz dzięki udziałowi w Rozmowach z Wilkiem?

1Unikniesz popełniania błędów, które mogą Ci mocno zaszkodzić w przyszłości. Każdemu z nas zdarzy się zareagować zbyt impulsywnie, bezmyślnie a później żałować. Przyjdź na spotkanie zanim zrobisz coś, czego będziesz później żałować. Podzielimy się z Tobą naszym punktem widzenia, byś dostrzegł wszystkie godne rozważenia aspekty sytuacji, w której się znajdujesz.

2Otrzymasz solidną dawkę inspiracji do działania. Często zdarza się tak, że uczestnicy przychodzą na spotkanie z kilkoma błahymi pytaniami, a wychodzą z odpowiedziami także na te, o których by nawet nie pomyśleli, by je zadać, a które tak naprawdę stanowią sedno problemu. Każdy z nas jest inny, dlatego też podczas Rozmów z Wilkiem tworzymy takie warunki, by maksymalnie sprzyjały Waszej wzajemnej inspiracji i motywacji.

3Zrozumiesz, że nie jesteś osamotniony ze swoją trudnością. Często wydaje nam się, że nikt z naszego otoczenia nie jest w stanie zrozumieć tego, co aktualnie przeżywamy. Tutaj będziesz mieć okazję usłyszeć od kilku osób o tym, jak zmagali się z tym samym problemem i jak sobie z nim poradzili. Być może pokaże Ci to rozwiązanie, którego jeszcze nie rozważałeś? Obecność i wsparcie ludzi, którzy przechodzili podobną ścieżkę pomoże Ci zrzucić ten ciężar.

4Będziesz mieć okazję pracować na prawdziwych, z życia wziętych przykładach. Nic nie jest w stanie pobić życia jeśli chodzi o pisanie najbardziej pokrętnych scenariuszy, ale taka jest rzeczywistość, w której chcemy się odnaleźć. Dlatego też skupiamy się na tym, z czym przychodzisz i omawiamy rozwiązania trudności, które są dla Ciebie aktualne, najbardziej palące.

Przyjdź na Rozmowy z Wilkiem z problemem, z którym aktualnie się zmagasz. Wyjdź z uszytym na miarę rozwiązaniem.

Uwaga! Ze względu na Twój komfort, liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona do 18.

Cena : 129 zł
Data:21 marca 2020
15:00 - 19:00
Miejsce: Warszawa

Na zamknięte spotkanie z Pawłem jechałem trochę w ciemno. Nie wiedziałem czego się spodziewać na miejscu. Spotkanie grupy ludzi, którzy wiedzą czego chcą, z człowiekiem, który ma wiedzę i umiejętności niezbędne do budowania fantastycznych relacji z kobietami i porządkowania życiowego bagna - to było niesamowite. Dyskusja, która powstała była nieporównywalna z żadnym innym warsztatem czy szkoleniem, zarówno ze względu na osobę Pawła, jak i zebranej grupy. To trzeba po prostu przeżyć.

- Krzysztof Krężel

Paweł to bardzo mądry człowiek, który wiele zmienił w moim życiu. Rozmowy z Wilkiem to zajebista sprawa. Przyszedłem tutaj, pogadałem z innymi facetami o tym z czym się zmagają i zrozumiałem, że ja mam te same trudności. Tutaj mamy okazję się spotkać, wymienić się doświadczeniami, bo często wydaje nam się, że jesteśmy z nimi sami, że inni faceci mają lepiej, a my jesteśmy problematyczni. Dla mnie największą wartością jest to, że możemy się tutaj zjednoczyć w męskim gronie i dostać kopa do dalszego działania.

- Damian Wójcik