Relacja, na jaką zasługujesz 2

logo
Promocja kończy się za:

Czujesz, że druga strona nie zawsze rozumie Ciebie i Twoje potrzeby?

Pozwól, że zgadniemy.

Twoje relacje, mimo prób i wysiłków, wyglądają zupełnie inaczej niż potrzebujesz?

Kobieto, przecież prosisz o zrozumienie, czułość, bliskość i głębię. Czy to naprawdę tak wiele?!

Mężczyzno, przecież pragniesz szacunku, wsparcia, docenienia i przestrzeni. Czy to naprawdę tak wiele?!

Na tyle, na ile to możliwe w świecie online, bazując na ponad 13-letnim doświadczeniu zawodowym - ROZUMIEMY CIĘ.

Sami przechodziliśmy przez rozstania, kłótnie. Sami mieliśmy wokół siebie ludzi toksycznych. Sami byliśmy w sytuacjach bez wyjścia.

Byliśmy.

Widzisz, świat relacji jest bardzo złożony. Nikt nas nie uczy "Relacjologii" w szkole. Dlatego każdy z nas - my także - zaczyna doświadczać problemów dotyczących RELACJI.

Rzecz w tym, że część osób sięga po odpowiednią wiedzę i zaczyna rozwijać w sobie kompetencje komunikacyjne, dzięki czemu ich relacje wyglądają naprawdę świetnie!

Natomiast, inni zwyczajnie akceptują, że tak to już musi wyglądać i "wszyscy faceci są tacy sami", a "kobiet nie da się zrozumieć".

A gdzie obecnie jesteś Ty?

Jesteś tu z nami, więc pewnie coś Cię zainteresowało, ale zróbmy szybki test!

Którymi z poniższych zdań
możesz opisać siebie?!

Często rezygnuję z własnych potrzeb na rzecz innych. Potrafię wyjść na spotkanie ze znajomymi, na które nie mam ochoty. Odbierać telefony od bliskich, którzy często opowiadają mi o swoich problemach i słuchać tego wbrew sobie. Czuję, że nauczono mnie, że tak trzeba, a ten rodzaj empatii świadczy o mnie jak o “dobrym człowieku”. Kiedy jestem tylko dla innych, a nie dla siebie wiem, że inni mnie polubią.

Mam trudność z mówieniem wprost tego, co dla mnie ważne. Często otacza mnie poczucie winy. Nie mam pewności, że zasługuję na to, co dla mnie wartościowe. Boję się, że kiedy o to poproszę albo wyrażę, najbliższe otoczenie wniesienie sprzeciw, zostawi mnie, odrzuci, opuści albo oceni.

Często się kłócę. W swoim życiu mam szereg sytuacji, w których spinam się z innymi ludźmi na wielu płaszczyznach o rzeczy różnej skali. Od tych małych do dużych. Czuję, że długoterminowo ma to fatalny wpływ na najważniejsze dla mnie związki, relacje. I mimo ciągle podejmowanych prób, zawsze ląduję w tym samym miejscu.

Ludzie mnie nie słuchają. Mam wrażenie, że mówię do ściany. Bez względu na to, co i kiedy powiem, czuję jakby moja słowa przemykały obok innych, ale w żaden sposób nie zachęcały ich do jakiejkolwiek zmiany. Ciągle to samo.

Nie panuję nad swoimi emocjami. Wybucham, złoszczę się, unoszę. Często towarzyszy mi zgorzknienie albo rozdrażnienie. I mimo że bardzo chcę nad tym zapanować - nie umiem. Emocje zalewają mnie w różnych sytuacjach, a potem czuję, że bardzo tego żałuję.

Nie umiem rozwiązywać problemów. Mam wrażenie, że nawet najmniejsza błahostka rośnie do rangi dużego, przytłaczającego problemu. Czuję zagubienie, niepewność. Mimo że chcę, żeby było lepiej, spokojniej, swobodniej, zawsze zrobię coś, co to zepsuje.

Nie umiem mówić “nie”. Czuję wewnętrzny zgrzyt, kiedy muszę odmówić komuś, kto jest mi bliski. Odpowiadam na prośby i wymagania mojego otoczenia, mimo że silnie czuję, że chcę postąpić zupełnie inaczej. Nie umiem.

Nie robię tego, co chcę. Boję się oceniających spojrzeń innych ludzi. Boję się, że ktoś mnie wyśmieje, odrzuci. Pomyśli, że jestem dziwny, inny, nienormalny, zły, głupi. Boję się, że stracę bliskie mi osoby. Boję się samotności. Czasem mam wrażenie, że strach jest moją codziennością.

Z iloma z 8 zdań Ty się utożsamiasz?

Jeśli zaznaczyłeś choć jedno z nich - dyskomfort i nieprzyjemne uczucie w jakimś stopniu muszą dotykać Twojego życia. I wiesz co? Nie jesteś w tym sam. Każdy z nas mierzy się z tym na co dzień, a jedyne, co nas różni to dostęp do strategii i narzędzi, które pomagają sobie z tym radzić.

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj teraz!

Być może to jest ten moment, w którym zadecydujesz, że jednak chcesz w swoim życiu relacji, które są:

 • zdrowe
 • oparte na szczerości i zaufaniu
 • nieskrępowane
 • prawdziwe
 • i przede wszystkim - takie, w których znacie i rozumiecie wzajemnie swoje potrzeby!

Ponieważ na takie relacje zasługujesz!

Czas najwyższy zdać sobie z tego sprawę i zacząć takie tworzyć!

Nasza codzienność to głęboka i intensywna praca z ludźmi nad poprawą jakości ich związków i relacji. Zawodowo szkolimy, prowadzimy warsztaty, sesje, konsultacje, webinary, edukujemy, nagrywamy filmy, live’y, projektujemy procesy i modele ułatwiające zrozumienie tych skomplikowanych zagadnień. Prywatnie, jesteśmy wielkimi pasjonatami zawiłego i głębokiego świata relacji.

RAZEM STWORZYLIŚMY JUŻ:

prywatnie relację trwającą 9 lat

2 rozbudowane programy szkoleniowe online, które pomagają ludziom w całej Europie tworzyć szczęśliwe relacje - “The Flame” i “Relacja, na jaką zasługujesz” o łącznym czasie trwania ponad 50 godzin!

3S - wspólne wartości wokół których pracujemy razem z ludźmi - szczerość, skuteczność, swoboda.

W ciągu roku dotarliśmy do ponad 2 milionów osób. Nasze treści były wyświetlone tylko na Facebooku ponad 7 milionów razy!

W ciągu roku dotarliśmy do ponad 2 milionów osób!
Zobacz, jak dobrze są oceniane nasze materiały:

social1
social3
social5
social2
social4

Dzisiaj oddajemy w Twoje ręce unikalną możliwość uczestniczenia z nami w jedynym takim WARSZTACIE ONLINE pod hasłem “Relacja, na jaką zasługujesz” ponieważ mocno wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na tworzenie relacji, które go wspierają, inspirują oraz sprawiają, że wzrasta.

Wspólnie przeprowadzimy Cię przez specjalnie skonstruowany proces szkoleniowy opierający się na 3 kluczowych filarach każdej z relacji! Po latach skondensowaliśmy dla Ciebie wiedzę, chcąc podać Ci ją w absolutnej pigułce tak, abyś dostał:

 • najwięcej
 • w możliwie najkrótszym czasie
 • poczuł rezultat w swoim życiu od ręki

CO NAS CZEKA?

Przed Tobą specjalny proces szkoleniowy zawierający 22 dni wspólnej pracy online na zamkniętej grupie, bonusowe materiały, z którymi możesz pracować długo po zakończeniu programu, ale przede wszystkim 4 szkolenia online w czasie rzeczywistym.

1
Szkolenie
Granice w relacjach - jak nie zatracić siebie
Szkolenie już się odbyło, dostęp do nagrań otrzymasz po zakupie tego produktu.

Większość osób w relacjach funkcjonuje na dwóch ekstremach.

 1. 1 Uwieszasz się na innych ludziach. Twoje lęki wewnętrznie każą Ci być tak mocno scalonym w relacji, że każdy dystans paraliżuje Cię od środka. Sprawdzasz, dociekasz, naciskasz, kontrolujesz. Daje Ci to poczucie bezpieczeństwa. Złudne, chwilowe, znikające, ale daje. I czasem może i wiesz, że lepiej byłoby się odsunąć, wpuścić powietrze, ale kompletnie nie wiesz, jak to zrobić. Boisz się, że stracisz coś, co jest dla Ciebie tak ważne i piękne.
 2. 2 Tworzysz dystans. Emocjonalną blokadę. Czujesz, że nie mówisz tego, co ważne, potrzebne, wartościowe. Nie wyrażasz wprost swoich potrzeb. Nie umiesz odmówić, poprosić. Unikasz konfrontacji, rozmów, rozwiązywania problemów. Jesteś dalej niż bliżej. Czasami obserwujesz wszystko wokół. I choć wiesz, że warto byłoby się zbliżyć, otworzyć, to boisz się odrzucenia, braku akceptacji, bycia niewystarczająco dobrym.

To niezdrowe. Każde ekstremum - nawet jeśli nie teraz - to długoterminowo Cię wykończy. Ile można żyć w lęku przed stratą drugiej osoby? W codziennym stresie? Strachu?

Jak długo można ukrywać prawdziwego siebie? Oddalać się, oddzielać od najbliższych Ci osób? Silić się na sztuczne i niespójne gesty tylko po to, żeby być w czyichś oczach złudnie dobry?

Pokażemy Ci zdrową bliskość. Komfortową dla obu stron w relacji, zawierającą potrzebny oddech i dystans, ale jednocześnie łączącą i intymną.

Podczas tej części:

 • Rozpoznasz i nauczysz się rozróżniać kluczowe sabotaże, które na co dzień bronią Cię przed życiem, którego pragniesz - mówieniem głośno i wprost o swoich potrzebach oraz ich naturalnym przestrzeganiem. Ich puszczenie odda Ci ulgę, spokój i poczucie prawa do artykułowania tego, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Zbadasz swoje prywatne i unikalne wskaźniki, które w prosty sposób wskażą Ci Twoje granice. Nie będziesz już musieć powtarzać sobie w głowie pytań “ile jeszcze?!”. Będziesz wiedzieć dokładnie i pewnie - ile.
 • Poznasz najczęstsze mity dotyczące egoizmu, oparte na błędnych i szkodliwych założeniach. Otrzymasz unikalną perspektywę, która ze świeżością pozwoli Ci patrzeć na świat relacyjnych oczekiwań i pozwoli dbać o swoje potrzeby z jednoczesną troską, szacunkiem i oddaniem dla drugiej strony.
2
Szkolenie
Emocje w relacjach - jak zapobiegać sytuacjom kryzysowym i jak z nich wychodzić
Szkolenie już się odbyło, dostęp do nagrań otrzymasz po zakupie tego produktu.

Spójrz na grafikę. Ile z tych emocji jesteś w stanie świadomie dostrzec w swoim życiu i nie dać im przejąć nad sobą kontroli?

Żyjesz w świecie, w którym emocje sterują Tobą, a nie Ty emocjami. A jeśli sterują one Tobą, to będą definiować bieg każdej Twojej obecnej relacji w życiu. Spiętrzone frustracje kiedyś wybuchną, nawet jeśli teraz jeszcze skrupulatnie próbujesz je ukrywać. Pochowany smutek i żal, który trzymasz tak głęboko, kiedyś wyjdzie na wierzch. Złość roznieci pożar.

A może już to robi? I systematycznie, codziennie pomaga Twojemu związkowi być coraz słabszym?

Konsekwencje emocji zmieniają Twoje życie. Jesteś pewien, że masz wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci się zmierzyć z nimi w sposób, która pozwoli Twojej relacji przetrwać silną, zdrową i wartościową?

Podczas tej części:

 • Zidentyfikujesz swój nieświadomy styl reagowania w sytuacjach kryzysowych, dzięki czemu w szybki i klarowny sposób zauważysz, nad którą przestrzenią w relacjach popracować najszybciej tak, żeby zacząć rozwiązywać większość problemów. Zgodnie z zasadą pareto - dbając o 20% najczęstszych sytuacji, wyeliminujesz 80% tych konfliktowych.
 • Poznasz podstawowe i praktyczne założenia inteligencji emocjonalnej. Zyskasz dostęp do jej założeń, rozumiejąc największe pułapki i błędy myślenia o emocjach, które są ciężarem skali kuli u nogi, odłączając się od błędnych przekonań poczujesz większy spokój i ład wewnętrzny.
 • Nauczysz się dobierać adekwatne strategie zarządzania emocjami w zależności od sytuacji, kontekstu. Wyczucie to przełoży się na Twój większy poziom komfortu, ale zapewni również poczucie spokoju, stabilizacji, bezpieczeństwa dla Twojego najbliższego otoczenia!
3
Szkolenie
Asertywna komunikacja - jak ze sobą rozmawiać, by się naprawdę dogadać
Szkolenie już się odbyło, dostęp do nagrań otrzymasz po zakupie tego produktu.

Zróbmy to w końcu! I zdefiniujmy największą sabotującą relacyjną przypadłość:

“Powiem nie to, co ja chcę, ale to, co ktoś potrzebuje usłyszeć, żeby…

 1. nie stracić w cudzych oczach
 2. wyjść na dobrą, miłą, przyjemną, wartościową
 3. dostać uwagę, pochwałę, docenienie
 4. nie sprawić komuś przykrości
 5. nie urazić kogoś, nie zranić.

Jak Ci z tym? Nie masz wrażenia, że zamiast żyć, wegetujesz w strachu i codziennej niepewności?

Nie czujesz, że Twoje potrzeby nie są zaspokojone? Że codziennie wstajesz i czujesz, że codziennie musisz o coś walczysz, a dalej jakby w środku Ciebie siedziała ogromna dziura, której niczym i nikim nie możesz wypełnić? Jakbyś już nigdy nie miał poczuć spokoju i spełnienia.

Bo o wolności i przyjemności zapomniałeś już szalenie dawno…

Czekamy na Twój wybuch frustracji za 3.. 2.. 1..

Podczas tej części:

 • Poznasz kompletny i dopracowany model, który ujmuje wszystkie aspekty składające się na efektywny komunikat. Przestrzegając mądrego wdrożenia poszczególnych punktów zyskasz klarowność, łatwo zidentyfikujesz swoje błędy, ale co najważniejsze - nauczysz budować się komunikat, który trafi do każdego!
 • Dostaniesz konkretne i przetestowane narzędzia komunikacyjne, które możesz wdrożyć do swoich rozmów od razu po zakończeniu szkolenia, tym samym widząc większe zrozumienie w relacjach, które są dla Ciebie ważne.
 • Dowiesz się, jak dokładnie komunikować rzeczy niewygodne i nieprzyjemne - w skrócie, jak krytykować z klasą i smakiem tak, aby partner nie reagował atakiem, negacją albo ucieczką, ale wyrażał otwartość i ochotę, aby wysłuchać to, co potrzebujesz wyrazić.
4
Szkolenie
Nasza seksualność - jak czerpać z niej jeszcze więcej?
- szkolenie poprowadzi
seksuolożka, Marlena Jaszczak.
1.07 (czwartek) 18:00 - 22:00

Jeśli nie możesz być w czasie rzeczywistym otrzymasz dostęp do nagrania.

Seks często bywa tematem tabu. Dorastamy w kulturze, w której z jednej strony wciąż otrzymujemy sygnały, że należy się z nią kryć, że o tej kwestii się nie mówi, a z drugiej - wszędzie wokół jesteśmy bombardowani/e sygnałami, że wygląd i sprawczość seksualna świadczą o naszej wartości.

Podczas tej części:

 • Dowiesz się, w jaki sposób funkcjonuje seksualność - czym możemy się różnić i jak o tych różnicach rozmawiać, by stanowiły one mocną stronę Waszej relacji, nie pole konfliktów.
 • Raz na zawsze uporasz się z brakiem informacji na temat fizycznych aspektów seksu - wspólnie obalimy mity, znormalizujemy zachowania, które mogą wydawać się wstydliwe i zaufamy swojemu ciału.
 • Znajdziesz się w bezpiecznej przestrzeni do zadania pytań w temacie seksualności. Otrzymasz odpowiedzi zgodne z aktualną wiedzą w temacie seksuologii. Bez wstydu, skrępowania i oceny.

dodatkowo zyskujesz:

dostęp do ZAMKNIĘTEJ
GRUPY ONLINE

Zapraszamy Cię do bycia częścią wyjątkowej, zamkniętej społeczności, gdzie:

 • Poznasz osoby, które jak Ty pragną się rozwijać, szkolić i zmieniać. Kto wie, czym zaowocują w przyszłości tak wartościowe znajomości?
 • Dostaniesz wyjątkowe wsparcie - od nas, trenerów będących częścią tej grupy, jak i od uczestników szkolenia, co pozwoli poczuć Ci się bardziej komfortowo i bezpiecznie.
 • Otrzymasz dodatkowe wyzwania i zadania do wykonania pomiędzy szkoleniami, tak aby proces Twojej zmiany był maksymalnie skuteczny i efektywny.

ponad22

dni intensywnego procesu!

4

pdfy zawierające szereg ćwiczeń do samodzielnego wdrożenia!

16

godzin szkoleniowych z TROJGIEM trenerów

Weź udział w wydarzeniu decydując się na najlepszą dla Ciebie opcję - możesz wybrać bilet na serię warsztatów online w czasie rzeczywistym lub zdecydować się na opcję rozszerzoną o 26 godzin wartościowej wiedzy w formie video z zeszłorocznej edycji tego Programu.

Pakiet gold

 • Szkolenie - Granice w relacjach - jak nie zatracić siebie
 • Szkolenie - Emocje w relacjach - jak zapobiegać sytuacjom kryzysowym i jak z nich wychodzić
 • Szkolenie - Asertywna komunikacja - jak ze sobą rozmawiać, by się naprawdę dogadać
 • Szkolenie - Nasza seksualność - jak czerpać z niej jeszcze więcej?
 • 3 bonusy
 • dostęp do zamkniętej grupy dla uczestników Programu
 • 26 godzin materiałów video z zeszłorocznej edycji Programu.
Najlepsza oferta!

teraz tylko

797 zł

Kup pakiet

Jeżeli nie dasz rady uczestniczyć w którymkolwiek ze szkoleń w czasie rzeczywistym, nie przejmuj się!

Każdy pakiet obejmuje także dożywotni dostęp do nagrań z warsztatów z tego Programu.

Kto prowadzi?

pawel

Paweł Rawski

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 9 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.

Jego największym dziełem jest własna metodyka Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

justyna

Justyna Bartnik

Certyfikowany coach, doradca, edukator. Od blisko 5 lat zawodowo pracująca z klientami 1:1 w tematyce związków, relacji. Przeszła szereg specjalistycznych szkoleń z zakresu psychologii społecznej i relacji. Współautor dwóch rozbudowanych programów szkoleniowych pomagających tworzyć szczęśliwe związki ludziom w całej Europie: "The Flame" oraz "Relacja, na jaką zasługujesz". Specjalizuje się w pracy z: uzależnieniami od ludzi, stabilizacją po rozstaniu, konceptem atrakcyjności w praktyce, mechanice relacji na początkowych i końcowych etapach.

Bardziej szczera niż miła. Żywo zakochana w wiedzy niż nudna. Skupiona na rozwiązaniach, nie problemach. Prywatnie - szczęśliwa.

marlena

Marlena Jaszczak

Dyplomowana psycholożka i seksuolożka, prowadząca konsultacje i warsztaty w nurcie pozytywnej seksualności, czyli takiej, która afirmuje rozwijanie się w tym temacie w najbardziej odpowiednim dla danej osoby kierunku.

Autorka gry "Zbliżenia", która pomaga w rozwinięciu intymności w relacji.

Prywatnie pasjonatka podróży i nauki języków obcych. Prowadzi konto na Instagramie, na którym można znaleźć dużo darmowej wiedzy z tej tematyki - @Intymistka.

Co zyskasz decydując się
na zakup Pakietu Gold?

1

Nagranie Poczucie własnej wartości - jak budować stabilną samoocenę?

Wartość: 597 złotych

Jeśli kiedykolwiek miałeś dowolną styczność z rozwojem, wiesz na pewno, jak często używanym hasłem jest "pokochaj siebie - od tego zaczyna się szczęście".

To truizm, który poza pięknym chwilowym odczuciem, daje Ci kompletnie nic. Żyjemy w świecie, w którym krytyka jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji, a lęk przed oceną towarzyszy każdemu Twojemu wyborowi oraz decyzjom - jesteś rozliczany z efektów swojej pracy, z tego, co powiesz, jak wyglądasz, jak gdzie i z kim żyjesz, a co ciekawe - najchętniej robi to Twoje najbliższe otoczenie.

Nie dziwi zatem fakt, że tak często zamiast żyć tak, jak chcesz i potrzebujesz, hamujesz swoje prawdziwe "ja".

Miłość do siebie jest fundamentem tworzenia każdej zdrowej relacji i związku.

To ona pozwala budować to, co najpiękniejsze, na zasadzie wzajemnej troski, zrozumienia i dopełnienia, a nie braku i wzajemnych przepychanek pomiędzy tym, kto ma dać więcej.

To ona pozwala poczuć to, o czym marzy każdy z nas - stabilność i spokój wewnętrzny.

Dzięki temu nagraniu:

 • Zobaczysz, jakie doświadczenia z Twojej przeszłości kształtowały stabilność Twojej samooceny. Pozwoli Ci to znaleźć przyczynę, tym samym pokazując Ci obszar do pracy, od którego warto zacząć budowanie Twojego poczucia wartości.
 • Zrozumiesz, jak w selektywny, a jednocześnie spójny z Tobą sposób, podejmować decyzje w oparciu o to, co obecnie dzieje się w Twoim otoczeniu, tak aby tworzyć warunki wspierające Twoje poczucie własnej wartości i jej rozwój, a nie regres. Dzięki temu zyskasz więcej okazji do radosnego cieszenia się tym, co dzieje się w Twoim życiu.
 • Poznasz skuteczne metody radzenia sobie z krytyką zewnętrzną - pochodzącą z Twojego otoczenia - oraz wewnętrzną, dzięki czemu w najbardziej stresujących sytuacjach będziesz wiedzieć, co zrobić, dbając tym samym o swój unikalny system wartości.
 • Poznasz konkretne, subtelne i praktycznie ułożone metody do pracy nad sobą do wprowadzenia od zaraz - bez męczących ćwiczeń. Będą one skupione wokół przyjemnych rytuałów, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie pracować nad budowaniem swojego poczucia wartości długo po zakończeniu szkolenia, tym samym zyskując lepsze zrozumienie i wgląd w siebie.

2

nagranie Samotność - jak sobie z nią radzić?

Wartość: 597 złotych

Samotność to nie brak ludzi wokół. Samotność to wewnętrzne uczucie pustki, które potrafi zabijać od środka.

Dzień po dniu. I pewnie myślisz, że jedynym lekarstwem może być szczęśliwy, wspierający związek, który zarazi energią i siłą. Dlatego tak bardzo go szukasz, dlatego inwestujesz tyle energii w to, żeby poznać TĘ OSOBĘ. Tworzy się presja, a jej nadmiar prowadzi do braku rezultatów. Błędne koło - wracasz do punktu wyjścia.

A nóż, może nawet Ci się udało! I masz tę drugą połowę! Gratulacje! I jak jest teraz - spokojniej, bo ktoś jest czy bardziej nerwowo, bo znowu może jej zabraknąć?

Wiesz, że istnieją sposoby do aktywnego radzenia sobie z samotnością tak, żeby stała się cennym doświadczeniem, a nie cierpieniem?

Dzięki temu nagraniu:

 • Zrozumiesz najczęstsze przyczyny powstawania frustrującego uczucia samotności, które występuję często również wtedy, kiedy otacza Cię grono bliskich osób. Zyskasz dostęp do skuteczniejszych metod radzenia sobie z uczuciem pustki i zamieniania go na przyjemne poczucie spełnienia.
 • Przejdziesz przez specjalnie skonstruowany proces wyciszenia i wsłuchania się w siebie, przez co zyskasz o wiele jaśniejszy wgląd w swoje wnętrze i odczucia.
 • Zrozumiesz siłę ograniczania przez normy społeczne i kulturowe i dowiesz się, co robić, żeby Twoje życie nie było kształtowane według zewnętrznych ograniczeń, a w oparciu o Twoje wewnętrzne, głębokie potrzeby.
 • Dowiesz się, jak w efektywny sposób korzystać z momentów w swoim życiu, kiedy nie jesteś w związku, tak aby w pełni i całości cieszyć się życiem, bez skupiania się na braku partnera.
 • Poznasz konkretne metody pracy nad sobą, których regularne wdrażanie pozwoli Ci zauważyć rezultaty podnoszące Twoje poczucie wartości.

3

nagranie Kłótnie i konflikty - jak sobie z nimi radzić?

Wartość: 597 złotych

Widzisz te słowa i czujesz nieprzyjemny ucisk w żołądku. Za każdym razem, kiedy się pojawiają, masz wrażenie, że zamiast zyskiwać, ciągle coś tracisz.

Uwagę, spokój, opanowanie, bliskość. Zaczyna się tak niewinnie - najpierw o jedno słowo za dużo, potem nieprzyjemny ton, obelgi, wyzwiska, przerzucanie się winą, ciągły niepokój i ten głos w głowie "jak on/a tak mógł/mogła?!"

Wiesz, że istnieją konkretne metody, które pozwalają rozmawiać na tematy trudne z dużo mniejszą presją?

Dzięki temu nagraniu:

 • Poznasz najczęstsze, często nieświadome przyczyny powstawania kłótni oraz nauczysz się prostych metod ich eliminowania, tak aby nie sabotowały środowiska, w którym przebywasz, zarówno w relacjach prywatnych i rodzinnych, jak i zawodowych.
 • Przyjrzysz się swoim często nieświadomym mechanizmom reagowania na konflikty i kłótnie, dzięki czemu będzie Ci o wiele prościej uczyć się jak im zapobiegać, zamiast je gasić.
 • Poznasz strategie rozmawiania o kwestiach spornych, które nie sabotują Twoich relacji, ale pozwalają troszczyć się o większą bliskość i porozumienie, dzięki czemu będziesz w stanie doświadczać znacznie więcej pozytywnych emocji.
 • Dowiesz się, jakie niezbędne składniki powinna zawierać efektywna komunikacja, żeby osiągać zamierzone rezultaty, dzięki czemu będziesz w stanie wyrażać się w sposób jasny, klarowny i dbający o potrzeby obu stron relacji.

4

nagranie Jak skutecznie się komunikować?

Wartość: 597 złotych

Żyjemy w komunikacyjnym paradoksie. Z jednej strony nie ma żadnej innej czynności na świecie, którą wykonujemy dłużej.

Z drugiej - do dzisiaj, po tysiącach lat ewolucji, kompletnie nie wiemy, co robić, żeby rozmowa była w pełni efektywna i skuteczna. Do tego stopnia, że wypowiadane słowa zamiast wspierać budowanie naszej intymności i zaangażowania - burzą, kruszą i łamią to, co budowaliście z taką wytrwałością. Ona mówi jedno, Ty słyszysz drugie.

Ty chcesz coś konkretnego, ona kompletnie nie wie, o co Ci chodzi. Niby się kochacie, ale co z tego, skoro tej miłości nie potrafisz wyrażać w sposób, który rozumie i czuje druga osoba? Zaczynają powstawać szumy komunikacyjne i zgrzyty. Rodzi się coraz więcej trudnych emocji.

Wzajemne przerzucanie się winą. Powstaje napięcie, którego nie potraficie rozładować. A jeśli trwa długo - zamiast czuć coraz większą bliskość, z dnia na dzień zaczynacie się od siebie oddalać.

Wiesz, że istnieją konkretne wytyczne i instrukcje, które pozwalają mówić o swoich potrzebach w sposób spójny i spokojny, bez wywierania presji na partnerze?

Dzięki temu nagraniu:

 • Poznasz największe różnice pomiędzy językiem cierpienia a językiem świadomości, dzięki czemu będziesz w stanie poznać sposób na świadome i otwarte mówienie o swoich potrzebach bez lęku o zranienie swojego partnera bądź poczucia odrzucenia i niezrozumienia.
 • Poznasz model składający się z 4 kroków, który w jasny sposób pokaże Ci powody, dla których efekt interakcji nie był taki, jak spodziewany. Dzięki niemu będziesz w stanie komunikować się w sposób, który dba równocześnie o potrzeby Was obojga.
 • Usłyszysz o największych różnicach komunikacyjnych pomiędzy kobietami i mężczyznami. Dzięki temu będziesz w stanie zrozumieć intencje drugiej strony i uzyskasz odpowiedź na odwiecznie nurtujące Cię pytanie "o co jej/jemu chodzi?"
 • Dowiesz się o sile i znaczeniu komunikowania granic w relacjach jako jednym z fundamentów do budowania świadomej, rozwijającej relacji, co pozwoli dbać o zdrową przestrzeń dla Ciebie i Twojego partnera.

5 i 6

nagranie Atrakcyjność - co pociąga kobiety i mężczyzn?

Wartość: 597 złotych

Poradniki. Techniki. Skrypty. Tipy. Wytyczne. Rób to, tamtego nie. Tego więcej, tego mniej. To mów, tamtego absolutnie nie. Dystansuj się, odzywaj, inicjuj, przerywaj, odpuszczaj, angażuj, zmieniaj, wywołuj. Już? Jesteś zmęczony?

A gdzie w tym wszystkim miejsce na Ciebie - autentyczność, spójność i prawdę? Droga do budowania własnej atrakcyjności, to droga pełna wyzwań, lecz równocześnie piękna, jeśli ma się odpowiednią mapę.

Wiesz, że taka istnieje?

Co jeszcze zyskujesz?

Dostaniesz niesamowitą możliwość omówienia kwestii w relacjach z DWÓCH PUNKTÓW WIDZENIA - kobiecego i męskiego. Pokażemy Ci sytuacje konfliktowe, które drenują Cię z energii i wytłumaczymy, co robić, żeby występowały możliwie jak najrzadziej. Na Twoich oczach przedstawimy dwa, teoretycznie inne, punkty widzenia i pokażemy, co tak naprawdę myśli druga strona. Damy Ci możliwość empatycznego spojrzenia na potrzeby swoje oraz drugiej strony i podejmowania decyzji w oparciu o szerszy kontekst.

Dzięki temu nagraniu:

 • Poznasz koncept Filarów Atrakcyjności, który w prosty, przejrzysty i szybki sposób pozwala zrozumieć, co tak naprawdę przyciąga płeć przeciwną. Dostaniesz konkretne narzędzie do analizowania Twojej atrakcyjności i weryfikowania indywidualnych obszarów do pracy.
 • Nauczysz się częściej być w tu i teraz, zamiast wybiegać myślami w przyszłość, tworząc fałszywe iluzje lub zbyt często rozpamiętywać przeszłość, dzięki czemu w naturalny sposób będziesz mieć dostęp do swoich najsilniejszych zasobów.
 • Zrozumiesz jedną z najczęściej powtarzających się przyczyn rozpadu długoletnich związków i zobaczysz, jakie zmiany możesz wprowadzić w życie, tak aby nie dotknęła ona Twojej relacji, dzięki czemu stworzysz sobie przestrzeń do pełniejszego cieszenie się obecnością drugiej osoby.
 • Zrozumiesz, czym jest spójność i jak wdrażać ją w życie tak, aby pokazywać siebie, czując naturalność i spokój, a nie odtwórczo powtarzać rutynowe i sztucznie wyuczone schematy. Przestaniesz udawać kogoś, kim nie jesteś, a zaczniesz pracować nad prawdziwym/ą sobą.
 • Zrozumiesz jeden kluczowy czynnik atrakcyjności, który przyciąga każdego niczym magnes.
 • Zrozumiesz, co składa się na poczucie radości i satysfakcji w życiu. Będziesz w stanie korygować swoje obecne wybory tak, aby dawały Ci silniejsze poczucie bycia w odpowiednim miejscu i czasie.
 • Dowiesz się, jak powstaje uzależnienie emocjonalne od drugiej strony, a dzięki odpowiednio dobranym metodom do pracy, nauczysz się mu zapobiegać. Zyskasz poczucie większej niezależności w swoim życiu.
 • Otrzymasz jeszcze lepszy wgląd w siebie oraz zauważysz swoje naturalnie silne strony i obszary do pracy.

Jeżeli wiesz już, który pakiet odpowiada Twoim potrzebom, zarezerwuj swoje miejsce na tym wydarzeniu.

Zarezerwuj teraz!

Decydując się na Relacja, na jakąś zasługujesz w tym momencie,
otrzymasz także:

3 bonusy!

randka-z-samym-soba
1

Randka z samym sobą

Wartość: 197 złotych

"Randka z samym sobą" to specjalnie przygotowany zeszyt 36 ćwiczeń przeznaczonych do samodzielnej pracy nad sobą.

Został skonstruowany, aby nauczyć Cię rytuału przyjemnego i zdrowego spędzania czasu z samym sobą.

Zasada jest prosta - wyzwanie trwa 18 dni. Na każde z nich przewidziane są 2 zadania - jedno w formie pytania, drugie w formie ćwiczenia, do którego będziesz potrzebować kartki, długopisu bądź innych dodatkowych narzędzi.

To ćwiczenia, które mogą robić zarówno osoby, które nigdy nie miały styczności z rozwojem osobistym, jak i te, które znają go od podszewki.

Zadania nie są wymagające, statystycznie zajmują kilka minut każdego dnia, ale jeśli wejdą Ci w nawyk pozwolą uczyć się samego siebie, a to z automatu pozwoli Ci tworzyć przyjemniejszej i prostsze relacje z drugim człowiekiem.

Dzięki regularnemu wykonywaniu ćwiczeń:

 • Zyskasz lepszy wgląd w samego siebie, swoje silne strony i zasoby, dzięki czemu prościej będzie Ci zrozumieć swoje zachowania w określonych sytuacjach
 • Wprowadzisz rytuał przyjemnego spędzania czasu z samym sobą, bez uczucia specyficznego zmęczenia, pustki lub rozdrażnienia
 • Przejdziesz pierwszy krok w procesie budowania miłości do samego siebie - poznanie siebie
 • Zyskasz większy spokój wewnętrzny, dzięki lepszemu zrozumieniu siebie i akceptacji swoich nieuświadomionych zachowań
live14h
2

Nagrania Progressive Live - czas trwania ponad 15 godzin

Wartość: 5 049 złotych

Jest to zbiór 7 nagrań z zamkniętych szkoleń online, które zostały poprowadzone dla naszej społeczności.

Co zyskasz, dzięki zapoznaniu się z tymi materiałami:

 • Dowiesz się czym jest wypalenie - zarówno zawodowe, jak i emocjonalne. Poznasz techniki, które pomogą Ci uniknąć lub szybko zareagować, gdy już się pojawi.
 • Zrozumiesz jakie aspekty, doświadczenia z Twojej przyszłości wpłynęły na Ciebie. Poznasz narzędzia do pracy nad tymi przekonaniami, które Ci nie służą oraz nauczysz się czerpać ze swojego dziedzictwa to, co najlepsze.
 • Poznasz sposób działania najbardziej powszechnych mechanizmów obronnych, dzięki czemu lepiej zrozumiesz motywy swoich działań oraz zachowania najbliższych. Otrzymasz także techniki do pracy nad tymi, które Ci nie służą.
 • Otrzymasz metody pracy ze strachem, który powstrzymuje Cię przed działaniem. Zrozumiesz skąd się bierze i w jaki sposób Cię chroni na co dzień. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się z nim zaprzyjaźnić i zastopować w momentach, w których jego działanie jest niepożądane.
 • Dostaniesz pigułkę wiedzy na temat tego, czym jest pozytywna seksualność i jak można ją zaprosić do swojego życia. Dowiesz się, w jaki sposób pracować nad tą sferą, by wycisnąć z niej cały potencjał.
granice
3

Nagranie z webinaru “Jak mówić, żeby partner Cię usłyszał?”

Wartość: 397 złotych

Dzięki temu nagraniu:

 • Poznasz 3 główne obszary, które ułatwiają funkcjonowanie w każdej relacji. Brak odpowiedniego zadbania o którykolwiek z nich jest gwarancją stresu, niepowodzenia i rozpadu danej relacji. Dlatego tak ważne jest umieć je odpowiednio pielęgnować! Usystematyzujesz swoje wiedzę, układając ją w proste kroki, bez dodatkowego chaosu i zagubienia.
 • Usłyszysz realne case study ze wspólnej 13-letniej pracy zawodowej, ukazujące najczęstsze i najbardziej szkodliwe mechanizmy zachowań w parach. Na ich przykładzie dokładnie pokażemy, jak unikać powtarzających się błędów oraz co robić, żeby budować efektywne komunikaty, które rozwiązują męczące Cię konflikty. Będziesz szybciej i skuteczniej wychodzić z sytuacji kryzysowych, wielu z nich zapobiegniesz.
 • Poznasz podstawowe komunikacyjne różnice w parach, zwrócimy uwagę na najczęstsze przyczyny spięć i konfliktów, wytłumaczymy język kobiet mężczyznom, język mężczyzn kobietom. Będziesz łatwiej i sprawniej rozmawiać o tym, co dla Ciebie ważne, bez niepotrzebnych kłótni i sytuacji spornych.
 • Otrzymasz sprawdzone ćwiczenia, dzięki którym poprawisz jakość swojej komunikacji z partnerem lub partnerką. Niezależnie od tego, jak wygląda Wasza relacja i czy w ogóle już jesteś z kimś w relacji. Nauczysz się lepiej komunikować nie tylko z innymi, ale także ze sobą, poznając swoje potrzeby w relacjach!

Wybierz swój pakiet!

Masz teraz przed sobą 2 możliwości.

1

Zostać w miejscu, w którym jesteś obecnie i uczyć się jedynie ze swojego często bardzo bolesnego doświadczenia.

2

Skorzystać z naszego doświadczenia oraz wsparcia i wejść na zupełnie inny poziom tworzenia relacji. Takiego, w którym nie ma niedomówień, niejasności, zgrzytów i dramatów, a zamiast tego jest wzajemne zrozumienie, szacunek i prawdziwa swoboda.

Pakiet silver

 • Szkolenie - Granice w relacjach - jak nie zatracić siebie
 • Szkolenie - Emocje w relacjach - jak zapobiegać sytuacjom kryzysowym i jak z nich wychodzić
 • Szkolenie - Asertywna komunikacja - jak ze sobą rozmawiać, by się naprawdę dogadać
 • Szkolenie - Nasza seksualność - jak czerpać z niej jeszcze więcej?
 • 3 bonusy
 • dostęp do zamkniętej grupy dla uczestników Programu
 • 26 godzin materiałów video z zeszłorocznej edycji Programu.

teraz tylko

497 zł

Kup pakiet

Pakiet gold

 • Szkolenie - Granice w relacjach - jak nie zatracić siebie
 • Szkolenie - Emocje w relacjach - jak zapobiegać sytuacjom kryzysowym i jak z nich wychodzić
 • Szkolenie - Asertywna komunikacja - jak ze sobą rozmawiać, by się naprawdę dogadać
 • Szkolenie - Nasza seksualność - jak czerpać z niej jeszcze więcej?
 • 3 bonusy
 • dostęp do zamkniętej grupy dla uczestników Programu
 • 26 godzin materiałów video z zeszłorocznej edycji Programu.
Najlepsza oferta!

teraz tylko

797 zł

Kup pakiet

Wybór oczywiście należy do Ciebie.

Pamiętaj jednak, że po 28 czerwca nie będzie możliwości wzięcia udziału w szkoleniach, ani otrzymania nagrań.

Decyduj się czym prędzej i dołącz do grona ponad 200 osób, które zaufały nam podczas wcześniejszej edycji.

Jeżeli nie dasz rady uczestniczyć w którymkolwiek ze szkoleń w czasie rzeczywistym, nie przejmuj się!

Każdy pakiet obejmuje także dożywotni dostęp do nagrań z warsztatów z tego Programu.

Jeżeli wiesz już, który pakiet odpowiada Twoim potrzebom, zarezerwuj swoje miejsce na tym wydarzeniu.

Zarezerwuj teraz!

Referencje

Dla mnie Justyna i Paweł byli światełkiem w trudnych chwilach, takim motorkiem, który daje kopa do działania, zamiast się nad sobą użalać i powtarzać, jakie to życie jest ciężkie. Z Wami, z Waszą pomocą wybrałam kierunek, jakim chcę podążać w życiu. I teraz widzę, że problemy w życiu zawsze będą, ale do mnie należy decyzja, co z tymi problemami zrobię i jak sobie z nimi poradzę i jakie wnioski wyciągnę na przyszłość. Jestem mega wdzięczna za Waszą pracę i za to, co reprezentujecie.

Kinga Guszcza

Jeszcze raz bardzo dziękuję, Ty i Paweł Rawski jesteście takim napędem do działania. Pracę ze sobą zaczęłam gdzieś wrzesień/ październik 2020, a jest połowa marca, a ja tyle osiągnęłam. - Pokochałam siebie. - Stałam się bardziej konsekwentna w działaniu. - Nauczyłam się opanowywać stres, kiedyś tego nie umiałam i skończyło się tym, że muszę brać leki do końca życia. - Stałam się bardziej pewna siebie. - Nauczyłam się przyjmować krytykę od innych. Najtrudniejsza krytyka do przyjęcia to od bliskich. Ale się udaje. - A co najważniejsze przestałam się przejmować, co powiedzą inni i nie spełniam ich oczekiwań, tylko swoje własne. I mimo że jeszcze dużo pracy przede mną, to czuję się szczęśliwa ze swoich dokonań. Dziękuję wam jeszcze bardziej dlatego, że robicie dużo rzeczy za darmo, co w moim przypadku jest dużym ułatwieniem. To co robicie naprawdę daje kosmiczne efekty. I naprawd jeśli ktoś chce coś zmienić, to jest to mo|liwe nawet w tak krótkim czasie, wystarczy tylko samo dyscyplina. Wasze szkolenia, live’y są tak dobrze dopracowane. Wy tak precyzyjnie wszystko tłumaczycie, to po prostu nie miało prawa się nie uda. Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję. Dwoje wspaniałych ludzi na odpowiednim miejscu. Jak nie dużo potrzeba do szczęścia i zmiany. Wystarczy wpadać do Justyny oraz Pawłą i efekty gwarantowane.

Ania Mamala

Miałem przyjemność konsultować relacje z Justyną. To świetny coach jeśli mogę tak określić. Szybko złapaliśmy dobry kontakt i zrozumienie. Z resztą bardzo łatwo było ten kontakt nawiązać i utrzymywać mimo natłoku zajęć. Dla mnie to duża zaleta. Ciekawe i logiczne wypowiedzi oraz aktywne słuchanie klienta to ogromny plus. Justyna przy całej swojej wiedzy i doświadczeniu idealnie odnosiła się do konkretnych indywidualnych sytuacji i moich potrzeb. Pełny profesjonalizm i używane metafory, czy obrazowe przedstawienie ze strony Justyny spowodowały, że przez cały przebieg konsultacji miałem uczucie pełnego zaopiekowania tematu. Dzięki rozmowie z Justyną relacja stała się zrozumiała, a ja czuję satysfakcję. Pełna profeska - szacun!

Maciej

Dzięki Justynie i Pawłowi zaczynam odróżniać stany, kiedy to co robię jest w zgodzie ze mną oraz kiedy robię coś na siłę - wtedy znowu wraca napięcie. Aż chce powiedzieć: wstyd, że przez tyle lat swojego życia nie zrozumiałam tak prostych prawd. Ale wstydu nie czuję tylko radość, że w końcu znalazłam odpowiedzi.

Małgorzata

Mnie te szkolenia dały przede wszystkim motywację i siłę do zmienienia siebie, do pracy nad sobą. Zobaczyłem w sobie wiele cech, których wcześniej nie widziałem, a odrzucały mnie od innych osób.

Mateusz

Paweł to wyjątkowy człowiek. Jego szkolenia, oprócz sporej dawki czystej wiedzy, dają możliwości ćwiczenia nowo poznanych zagadnień w praktyce.

Piotr

Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi. Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”. Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami.

Waldemar Bednarczyk

Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany. Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO. Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę. Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym. Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę 😉

Darek Świetlik

Po odbyciu szkolenia jestem zdecydowanie bardziej świadomym facetem. Nie tylko w obszarze relacji damsko-męskich. Samo szkolenie daje dużo więcej niż tylko wiedzę na temat relacji z kobietami. Z mojej perspektywy jest częścią szeroko pojętego rozwoju osobistego. Dzięki szkoleniu wreszcie stworzyłem listę swoich zasad życiowych, którą trzymam w widocznym miejscu. Przestrzegam ich. Dzięki temu stałem się bardziej wyrazisty w oczach otoczenia. Na pewne niewłaściwe zachowania ze strony innych już sobie nie pozwalam. Wzrosła moja pewność siebie oraz skuteczność w realizacji celów, które sobie wyznaczam. Wyniesiona ze szkolenia wiedza dotycząca braku przywiązywania się do rezultatu, koncentracji na obecnej chwili, wejścia w odczuwane emocje spowodowała, że moje codzienne funkcjonowanie zmieniło się niebagatelnie. Teraz mam w sobie więcej radości, więcej świadomości i przede wszystkim więcej skuteczności w realizacji planów oraz kontaktach z innymi ludźmi.

Łukasz Podwysocki

Justynie chciałem po prostu podziękować. Tak z głębi serca! Po lekturze, jaką serwuje na swoim profilu, zaszły w moim życiu diametralne zmiany. Zacząłem znowu pisać, takie tam powiastki, ruszyłem tyłek co przełożyło się na utratę zbędnego tłuszczu. Robię tygodniowo koło 35 - 40 km. Zacząłem zdrowiej się odżywiać i wszystko, co robię znowu sprawia mi niesamowitą radość. Wyznaczyłem sobie cele, jestem znowu uśmiechnięty i bardziej otwarty na ludzi, a przede wszystkim poprawiłem relacje z moją Żoną i coraz lepiej komunikuję się z Dziećmi. Miałem z tym wcześniej problem. Nie wiem Kim ona jest, ale niech sklonuje się w kilku egzemplarzach, by mogła jeszcze bardziej wpływać na Nas. To pozytywny jakże wpływ. Dziękuję, że jest i przypomniała mi, Kim ja jestem.

Artur Jan Bartoszewicz

Justyna jest bardzo wrażliwą i ciepłą osobą, która wkłada w swoją pracę całe serce, a co za tym idzie podczas konsultacji można liczyć na 100% wsparcie i zrozumienie. Jestem również pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy oraz narzędzi dających przestrzeń do pracy nad sobą i odnalezienia swoich własnych ścieżek. Dzięki współpracy z Justyną uzyskałam przede wszystkim poczucie wewnętrznego spokoju, co dla mnie jest wartością bezcenną 🙂

Alisa

Sesje z Justyną dodają mi wielkiego zrozumienia mężczyzn, ale przede wszystkim moich potrzeb. Często “czekałam i usprawiedliwiałam Panów”. Uświadomiła mi, że czas, który innym poświęcam jest cenny. Wyjaśniła mi różne sytuacje z realistycznej perspektywy. Dużo rzeczy po prostu nie zauważyłam. Na sesjach nauczyłam się patrzenia na swoje potrzeby i przede wszystkim empatii do samej siebie. Kiedyś akceptowałam dziwne zachowanie mężczyzn. Teraz z uśmiechem mówię “Fajnie było, ale NIE dziękuję…” Co piękne jest u Justyny to, że jest bardzo empatyczna i nie ocenia.

Bożena Dudek

Justyna inspiruje, napędza, dodaje wiary, nadziei, siły, kiedy człowiek ma wrażenie, że zaraz upadnie ona jest, trwa, kopie w tyłek i z uśmiechem na ustach mówi “rusz dupę, dasz radę, będzie dobrze”... Jestem jej głęboko wdzięczny i doceniam bardzo to, że jest. Nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich. Za jej przykładem wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, które mam i rozmawiam z ludźmi, bo sporo się przede mną otwiera, robią to sami z siebie bez proszenia, a potem dziękują, a człowiek czuje się w środku szczęśliwy… Justyna pomaga, ja też będę”.

August

W ciężkiej sytuacji człowiek potrzebuje wsparcia. Justyna nie dała mi tego, czego chciałam w tamtym momencie. Pokazała o wiele ważniejszą rzecz. Że wsparcie jest we mnie samej, tylko trzeba się do tego dokopać. A to najlepszy z prezentów, jakie możemy w sobie odkryć. Jestem wdzięczna, że nie pojechała ze mną windą na 10 piętro, bym później z tego piętra spadła. Otworzyła mi oczy na zupełnie inny kierunek: siebie. A to klucz do wszystkiego.

Daria

Konsultacje z Justyną pomogły wiele mi zrozumieć o sobie, relacjach międzyludzkich, a przede wszystkim damsko - męskich. To dalej doprowadziło do kolejnych inspiracji. Doceniam również zrozumienie mojego problemu i pokazania mi nowych narzędzi i perspektyw. Doceniam dokładność i pełen profesjonalizm. Każda rozmowa uświadamiała mi, że zmiany w nas samych są możliwe!

Ola

Justyna daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa i akceptacji bez oceniania tego, co się mówi. Zwraca uwagę na rzeczy istotne, których się nie dostrzega albo udaje, że są mniej ważne. Potrafi samą rozmową ukierunkować tak, abyśmy sami znaleźli wyjście z trudnej dla nas sytuacji. Oprócz fachowej wiedzy daje się wyczuć ogromne doświadczenie życiowe (mimo młodego wieku), które bez wątpienia w tej pracy jest bezcenne. Z całego serca i z czystym sumieniem mogę polecić Justynę każdemu, kto znalazł się w trudnej sytuacji życiowej….

Marcin Bugajski

Najczęściej zadawane pytania

Zdajemy sobie sprawę, że wstrzelenie się z terminem, który będzie odpowiadać wszystkim jest zwyczajnie niemożliwe. Dlatego decydując się na każdą część szkolenia, dostaniesz do niej nagranie. Otrzymujesz wszystko – tak, jak każdy z uczestników – jedyna różnica polega na tym, że oglądasz nagranie, a nie szkolenie na żywo.

Będzie nam bardzo miło Cię zobaczyć, ale jeśli nie posiadasz takiego sprzętu – bez obaw. W trakcie szkoleń będziemy także udostępniać czat, za pomocą którego się z nami skomunikujesz.

To może odwróćmy pytanie – kogo dotyczą relacje? Praktycznie wszystkich kobiet i mężczyzn – zarówno tych, którzy są w związkach, szukają, są małżeństwem już wiele lat oraz tych, którzy na tę chwilę jeszcze nikogo nie mają lub robią sobie przerwę. Niezależnie od tego, w jakim położeniu teraz jesteś, dostaniesz od nas sprawdzoną i naprawdę uniwersalną wiedzę! Nawet, jeśli jesteś w udanej relacji, to z pewnością warto dalej poszerzać swoją wiedzę i samoświadomość – zawsze!

W Twoim ulubionym fotelu, krześle, na kanapie lub gdziekolwiek chcesz i jest to dla Ciebie komfortowe. To właśnie ogromna zaleta wydarzeń prowadzonych online. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem do prowadzenia szkoleń online, które nie tylko mają użyteczną wiedzę, ale także fantastyczną jakość obrazu i dźwięku!

Jeśli zdecydujesz się na udział, to nagrania są do Twojej dyspozycji bezterminowo! Jeśli w chwili, w której to czytasz, odbyły się już jakieś szkolenia, to otrzymasz dostęp do wszystkich nagrań i zapraszamy Cię serdecznie na najbliższe szkolenie, jako uczestnika online!

Pakiet silver

teraz tylko

497 zł

Kup pakiet

Pakiet gold

Najlepsza oferta!

teraz tylko

797 zł

Kup pakiet

Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy tak pewni wiedzy, którą przekazujemy w tym Programie, że nie obawiamy się dać Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji.

Jeśli w ciągu tych 30 dni uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie – zwrócimy Ci pieniądze. Bez pytań i oporów.

Z naszej strony GWARANTUJEMY CI sam konkret i narzędzia do NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia w życie.

Z Twojej strony jednak…

…jeśli chcesz prawdziwej zmiany, potrzebujesz także złożyć pewną OBIETNICĘ przed samym/samą sobą.

Obietnicę, że niezależnie od Tego, jak będzie Ci trudno, zrobisz ABSOLUTNIE WSZYSTKO, co w Twojej mocy, by przekuć tę wiedzę w praktykę.

gwarancja