Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I (Druga data)

Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I

Czy zdarzyło Ci się czuć kiedyś silny stres, który blokował Cię przed wypowiedzeniem na głos Twoich myśli?

Czy miałeś w życiu chwile, kiedy musiałeś podjąć ważną dla Ciebie decyzję, a kompletnie nie potrafiłeś tego zrobić?

Czy chciałeś wprowadzić w życie zmianę, na której bardzo Ci zależało, jednak mimo wielkich chęci i starań nieustannie odkładałeś ją na później?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś TAK, to szkolenie jest najlepszą odpowiedzią na Twoje problemy!

Jeśli chcesz:

 • Zaakceptować siebie takim, jakim jesteś po to, by każdą zmianę wprowadzać bez zbędnego stresu i nerwów.
 • Przestać wchodzić w rolę ofiary w różnych życiowych sytuacjach.
 • Przestać zamartwiać się i ograniczać tym, co myślą o Tobie inni.
 • Nauczyć się docierać do głębokiej, nieuświadomionej przyczyny trudnych emocji, które towarzyszą Ci w życiu.
 • Poznać sposoby, dzięki którym samodzielnie uporasz się z tymi uczuciami

Koniecznie przeczytaj tę ofertę do końca. 

Zyskasz większą świadomość siebie

To, co nieuświadomione zawsze jest trudne i skomplikowane. Zapewne do tej pory poświęciłeś masę czasu, by uczyć się różnych teorii. Na ile były one użyteczne w codziennym życiu? Paradoks polega na tym, że stanowczo za mało energii przeznaczasz na to, by poznać i zrozumieć samego siebie. Bez tego nie ma mowy o zaakceptowaniu tego, kim jesteś naprawdę.

Poznaj swój potencjał, zdejmij maski, pod którymi często nieświadomie się ukrywasz i zacznij żyć pełnią życia.

Ujarzmisz ograniczające emocje

Wstyd, poczucie winy, żal, zranienie, zazdrość, strach, złość, agresja - te wszystkie odczucia infekują Twój organizm, zatruwając Ci życie. Każda uraza, którą czujesz w czyimś kierunku, dotyka przecież w pierwszej kolejności Ciebie. Aby móc czerpać z życia pełnymi garściami, należy nauczyć się poskramiać te odczucia w zdrowy sposób.

Uwalniając emocjonalny bagaż, który dźwigasz w sobie, zyskasz większą swobodę i dostęp do naturalnej pewności siebie. 

Poprawisz jakość relacji, które tworzysz

Od ich jakości zależy jakość Twojego życia. W pędzie dnia codziennego, zapominasz aby zadbać o nie w odpowiedni sposób, choć często zdajesz sobie z tego sprawę, nadal nie wiesz jak to właściwie zrobić.

Zrozumienie kluczowych i nigdzie dotąd niepublikowanych mechanizmów komunikacji sprawi, że lepiej zrozumiesz innych, a także pogłębisz relację z każdym człowiekiem.

Odkąd tylko pamiętam, fascynowała mnie ludzka psychika i wszystko, co z nią związane. Od wielu lat poznawałem, testowałem i udoskonalałem różne metodologie pracy z psychiką i emocjami po to, by potrafić pomóc tym, którzy tą wiedzą nie dysponują.

Niektóre poznawane przeze mnie metody okazywały się niezbyt skuteczne. Z kolei te najskuteczniejsze były zazwyczaj przedstawiane w bardzo trudny i skomplikowany sposób.

Moim celem było stworzenie takiej technologii, by każdy kto po nią sięgnie zrozumiał, na czym się ona opiera i by wiedział, jak korzystać z niej samodzielnie. Tak powstała Dynamika Relacji™, czyli jedna z najgłębszych i najbardziej praktycznych technologii do pracy ze sobą i z ograniczającymi emocjami.

Przez lata pracy z ludźmi zauważyłem, że jedynie niewielki procent korzysta z poznanych na różnych szkoleniach narzędzi. Wychodząc temu problemowi naprzeciw, cały warsztat zaprojektowałem tak, by położyć jak największy nacisk na praktykę. Podczas tych trzech dni wielokrotnie doświadczysz skuteczności wiedzy i technik jakie poznasz.

Opinie uczestników

Inwestycja

2987 zł

Kiedy?

01-03 marca 2024, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

Ten warsztat jest dla ludzi, którzy:

 • czują, że stoją w miejscu i nie wiedzą jak ruszyć do przodu w swoim życiu
 • czasami czują się jak ofiara i mają tego dosyć
 • chcą czuć naturalną pewność siebie, niezależnie od okoliczności w jakich się znajdują
 • chcą przestać ograniczać się opinią innych na ich temat
 • pragną poznać skuteczne techniki do samodzielnej pracy z ograniczającymi emocjami
 • mają dość różnych stresów w życiu codziennym i chcą nauczyć się je osłabiać
 • są zafascynowanie tym, jak działa człowiek i chcą lepiej zrozumieć mechanizmy, jakimi się kieruje
 • pragną komunikować się na głębszym poziomie niż kiedykolwiek

Podczas warsztatu:

 • Uwolnisz się od ciążącego bagażu emocjonalnego, który ciągniesz za sobą nawet od wczesnych lat dzieciństwa.
 • Nauczysz się lokalizować przyczynę problemu czy blokady - jego prawdziwe źródło, a nie jedynie symptomy.
 • Poznasz prawdopodobnie najsilniejszą i najskuteczniejszą metodę do pracy z emocjami i konfliktami wewnętrznymi, dzięki czemu nie będą one tak intensywnie oddziaływać na Twoje życie. Zrozumiesz jak samodzielnie posługiwać się tą techniką po warsztacie, by emocje, które Cię do tej pory hamowały, przestały być dla Ciebie ograniczeniem. Dzięki regularnemu stosowaniu tej techniki przekonasz się, jak zaskakująco skuteczna może być praca nad sobą!
 • Sięgniesz wgłąb siebie, co pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego w różnych sytuacjach swojego życia zachowałeś się w taki, a nie inny sposób. Zrozumiesz schematy swoich działań i nauczysz się nimi zarządzać tak, by wyeliminować szkodzące na rzecz tych, które Ci służą.
 • Poznasz kluczowe zasady pracy nad sobą, dzięki czemu wprowadzenie jakiejkolwiek zmiany będzie o wiele prostsze niż kiedykolwiek przedtem.  Dowiesz się, dlaczego tak często wchodzisz w pułapkę posiadania ogromnej ilości wiedzy, z której później nie korzystasz. Zrozumiesz jak unikać tego błędu i nauczysz się selekcjonować najbardziej przydatne dla Ciebie informacje.
 • Zrozumiesz, w jaki sposób uporać się z konfliktami wewnętrznymi, odczuwaniem rozdarcia w wielu sytuacjach, w których trudno Ci szybko podjąć właściwą decyzję. W sytuacjach, w których decydujesz się na coś, by potem żałować. Nauczysz się żyć i postępować w pełnej zgodzie ze sobą.
 • Nauczysz się docierać do własnych, nieuświadomionych do tej pory potrzeb oraz odpowiednio o nie dbać. Pomyśl, jak to wpłynie na jakość Twojego życia.
 • Poznasz 7 założeń Dynamiki Relacji™. Jest to zbiór metafor, filtrów i strategii myślenia, które będą dla Ciebie zestawem cennych informacji w kontekście lepszego rozumienia siebie, innych, metod komunikacji i zasad, jakimi kieruje się Twoja psychika. O skuteczności każdego z nich przekonasz się dzięki specjalnie skonstruowanym ćwiczeniom i technikom.
 • Będziesz pracować z emocjami, które leżą u podstaw wszystkich naszych problemów i zmartwień. Zrozumiesz, w jaki sposób działają takie emocje jak: wstyd, poczucie winy, nienawiść, żal, przygnębienie, strach, odrzucenie czy złość. Dzięki autorskiej technice Ewolucji Osobowości™ nauczysz się radzić sobie z tymi emocjami, niezależnie od tego jak silne by nie były. Doświadczysz wielu oczyszczających momentów, dzięki czemu przestaniesz żywić skrywaną urazę, staniesz się bardziej otwartą osobą, a w sytuacjach w których blokował Cię stres, będziesz o wiele pewniejszy w działaniu.
 • Nauczysz się, w jaki sposób dotrzeć do samego źródła trudnych emocji, z których często nie zdajesz sobie sprawy, a których doświadczasz na co dzień – w związku, w pracy, w rodzinie. Dowiesz się, jak sprawić, by działały na Twoją korzyść, zamiast sabotować Twoje działania.
 • Nareszcie zrozumiesz motywy działań osób, które Cię otaczają, co wpłynie na poprawę Twoich relacji z bliskimi. Zyskasz głębszą wiedzę na temat ich odczuć i motywacji. Wzrośnie Twoja akceptacja i zrozumienie względem nich.
 • Poznasz prawdziwe powody Twoich działań i motywacji, których do tej pory nie byłeś świadomy. Zrozumiesz także jakimi intencjami warto jest się kierować, by nie odkładać na później nawet najtrudniejszych zadań.
 • Otrzymasz bogaty skrypt szkoleniowy, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie pracować z Dynamiką Relacji™ po zakończeniu warsztatu oraz dodatkowe materiały video.

Inwestycja

2987 zł

Kiedy?

01-03 marca 2024, 10:00 - 18:00

Gdzie?

Warszawa

Kup pakiet 2 szkoleń: Dynamika Relacji I + Dynamika Relacji II

Inwestycja: 1790 zł

Poszukując odpowiedzi na pytania, którymi zasypana była moja głowa, trafiłem na wiele materiałów w sieci, zarówno polskojęzycznych, jak i z racji mojego miejsca zamieszkania, niemieckojęzycznych. Materiały autorstwa Pawła zaciekawiły mnie formą w jakiej są prezentowane. Z jednej strony znajdujemy w nich fachowe informacje, często ozdobione niemałą dawka humoru, a z drugiej strony znajdujemy w nich filmy nagrane w czasie zajęć i warsztatów z udziałem zwykłych ludzi. Wiele informacji od Pawła podpartych jest, poza jego doświadczeniem, konkretnymi przykładami lub starannie dobranymi metaforami, które są w stanie dotrzeć do każdego. Przeglądając materiały dostępne na rynkach polskim i niemieckim, nie spotkałem się z podejściem do tematu relacji od strony „JA”. Wielu „trenerów” często próbuje nam wmawiać: „zrób to czy zrób tamto”, albo „nie rób takich albo innych rzeczy, a będzie ci lepiej”. Podejście Pawła jest diametralnie inne. Proponuje on najpierw zajrzeć do wnętrza samego siebie, aby później lepiej zrozumieć przyczyny naszych intencji oraz reakcji, które mają bezpośredni wpływ na nasze zachowanie, a tym samym na nasze relacje z innymi osobami. Podczas samych warsztatów zauważyłem jeszcze jedna fajną rzecz. Dynamika Relacji nie ogranicza się do konkretnej grupy wiekowej czy konkretnej płci, co na przykład zaobserwowałem w niektórych materiałach z rynku niemieckiego. Z Dynamiką Relacji mogą zarówno pracować kobiety jak i mężczyźni, przy czym końcowa granica wieku dla Dynamiki chyba nie istnieje.

Waldemar Bednarczyk

Dłuższy czas już zajmuję się pracą nad sobą w różnych obszarach i oczywiście postępy są, ale dopiero teraz dojrzałem do prawdziwej przemiany. Samodzielnie jest zdecydowanie trudniej - masa mechanizmów własnego umysłu powstrzymuje w ogóle możliwość zmiany. To samo dotyczy pracy z innymi osobami, z którymi już miałem możliwość pracować. Mimo najszczerszych chęci i zaangażowania z ich strony, a także bogatego warsztatu (teraz widzę to wyraźniej), ja sam się blokowałem. Tym razem nastawiłem się na zmiany (bez blokad) i pod kierunkiem Pawła POSZŁO. Atmosfera pełnej akceptacji, otwartości i życzliwości spowodowała, że nawet w grupie czułem się lepiej niż w pracy indywidualnej. Prawie żadnych blokad czy trudności, a jeśli były to słabiutkie i tylko chwilkę. Intensywna praca własna przy odpowiednim prowadzeniu i efekty są niesamowite. Już w trakcie zajęć zauważyłem, że łatwiej niż kiedykolwiek mogę (i działa) swobodnie mówić i pracować nad najtrudniejszymi dla mnie tematami, co wcześniej było trudne nawet gdy głęboko (tak mi się wydawało) pracowałem sam lub z innym prowadzącym. Muszę się powstrzymywać, żeby nie zajmować się tymi tematami cały czas, tak jest to fascynujące - a przecież jest jeszcze reszta życia. Dlatego ograniczam, ale tylko trochę 😉

Dariusz Świetlik

Warsztat Dynamika Relacji, tak... te kila dni zmieni Twój sposób postrzegania świata. Od tej chwili, widząc jakieś reklamy wyzwań na kolejne dni, noworocznych postanowień, szkoleń czy programów motywacyjnych skwitujesz je jedynie uśmiechem i będziesz robić swoje. Dzięki temu warsztatowi dostaniesz konkretne narzędzia do lepszej organizacji czasu, motywacji i realizacji swoich celów życiowych. Nie ma jednak nic za darmo. Sam warsztat to niestety początek długiej, ale skutecznej drogi, którą zaczynasz od... zrobienia porządku z samym sobą 🙂

Tomasz Badura

Dynamika Relacji pozwoliła mi zrozumieć czym jest ego i na jakich emocjach jest oparte. Zrozumiałem rolę intencji oraz głębiej poczułem rolę i znaczenie energii. Dzięki szkoleniu większą rolą zwracam na mentalną ekologię w życiu i relacjami z ludźmi. Niesamowita dawka wiedzy. Wiedzy, która pozwala spojrzeć na życie zupełnie z innej perspektywy. Gotowe narzędzia do pracy nad sobą, które przynoszą efekty niemal natychmiastowe.

Jarosław Orlikowski

Uczestnikom szkoleń nie trzeba przedstawiać Pawła - ale czym właściwie jest Dynamika Relacji? Niekonwencjonalnym spojrzeniem na psychikę? Narzędziem rozwoju osobistego, kładącym nacisk na świadomość siebie? Psychologią na miarę XXI wieku? Bez względu na definicję, jedno jest niezaprzeczalne - Paweł Rawski stworzył kompletny system do zarządzania sobą. Dynamika Relacji, podana w przystępnej formie, jest jednocześnie potężnym narzędziem skutecznej zmiany i zastosowana właściwie daje niesamowite rezultaty w bardzo krótkim czasie. Za sam koncept uwalniania emocji jestem Pawłowi osobiście wdzięczny i wartość tylko tego jednego narzędzia znacznie przewyższa cenę kursu. Rzadko kiedy piszę rekomendacje, niemniej tu zrobię wyjątek - DR to bez dwóch zdań jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem w życiu, absolutnie warte każdej złotówki.

Krzysztof Barcicki

Bardzo polecam Wszystkim uczestnictwo w warsztacie Dynamiki Relacji. Można na nim poznać różne nieuświadomione części siebie oraz nauczyć się transformować energię za nimi stojącą. Dlaczego warto zagłębić się w ten temat? Bo jak powiedział Carl Gustav Jung: „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”. Z całego serca polecam.

Adam Witkowski

Dynamika Relacji™ to jedna z najgłębszych i najbardziej praktycznych technologii do pracy ze sobą i z ograniczającymi emocjami stworzona w taki sposób, by po warsztacie każdy mógł z niej samodzielnie korzystać.

Sam udział w warsztacie nic za Ciebie nie zmieni, ale otrzymasz podczas niego zestaw narzędzi i technik, które umożliwią Ci wprowadzenie zmian w życiu, na które do tej pory nie byłeś gotowy lub nie wiedziałeś jak zrobić pierwszy krok.

Warsztat jest nastawiony na praktykę, zatem czeka Cię bardzo dużo ćwiczeń. Kameralna grupa sprawia, że jest dużo czasu na omawianie kolejnych aktywności, dawanie i wysłuchiwanie informacji zwrotnych – zarówno od innych uczestników, jak i ode mnie.

Każdy z poziomów prezentuje inne, coraz głębsze zastosowanie tej technologii. Jeżeli po pierwszym warsztacie poczujesz, że wiedza, którą zdobyłeś jest dla Ciebie wystarczająca do pracy nad bieżącymi trudnościami, wspaniale. Z kolei jeśli zależy Ci na bardziej holistycznym rozwoju, a docelowo także pomaganiu innym, warto wziąć udział we wszystkich poziomach szkolenia.

Dynamika Relacji™ to jedna z najgłębszych i najbardziej praktycznych technologii do pracy ze sobą i z ograniczającymi emocjami stworzona w taki sposób, by po warsztacie każdy mógł z niej samodzielnie korzystać.

Sam udział w warsztacie nic za Ciebie nie zmieni, ale otrzymasz podczas niego zestaw narzędzi i technik, które umożliwią Ci wprowadzenie zmian w życiu, na które do tej pory nie byłeś gotowy lub nie wiedziałeś jak zrobić pierwszy krok.

Warsztat jest nastawiony na praktykę, zatem czeka Cię bardzo dużo ćwiczeń. Kameralna grupa sprawia, że jest dużo czasu na omawianie kolejnych aktywności, dawanie i wysłuchiwanie informacji zwrotnych – zarówno od innych uczestników, jak i ode mnie.

Każdy z poziomów prezentuje inne, coraz głębsze zastosowanie tej technologii. Jeżeli po pierwszym warsztacie poczujesz, że wiedza, którą zdobyłeś jest dla Ciebie wystarczająca do pracy nad bieżącymi trudnościami, wspaniale. Z kolei jeśli zależy Ci na bardziej holistycznym rozwoju, a docelowo także pomaganiu innym, warto wziąć udział we wszystkich poziomach szkolenia.

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy, otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

gwarancja
13:34:16
09:52:13

Privacy Preference Center