Mężczyzna XXI wieku – część pierwsza i druga (komplet)

Mężczyzna XXI wieku - część pierwsza i druga (komplet)

Dzięki temu kursowi dowiesz się, jak odnaleźć się w XXI wieku, który stawia wobec mężczyzn bardzo dużo wymagań. Naucz się żyć bez presji i bez poddawania się naciskom ze strony Twojego otoczenia. Zyskaj spokój i pewność siebie.

Zastanów się, czy Ty masz lub choć miałeś obok siebie faceta, który byłby dla Ciebie przykładem w kwestii tego, jak należy tworzyć relacje, poznawać i traktować kobiety, którymi się otaczasz? Czy miałeś konkretny wzorzec, który pokazał Ci, jak prawdziwy mężczyzna radzi sobie z problemami?

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie cechy mężczyzny są uważane przez współczesne kobiety za atrakcyjne, masz ku temu niesamowitą okazję.

Dzięki temu nagraniu:

  • Dowiesz się, na co naprawdę zwracają uwagę kobiety. Raz na zawsze rozwiejemy kilka mitów odnośnie wyglądu i wielu innych blokad, które wbito Ci do głowy.
  • Zrozumiesz, na czym polega magnetyczna atrakcyjność, jak ją wytwarzać oraz dlaczego do tej pory miałeś w tym temacie tak wiele problemów.
  • Poznasz składający się z 8 części, autorski koncept dotyczący tego, czym jest męskość.
  • Usłyszysz także ogromną liczbę konkretnych wskazówek dotyczących poprawy komunikacji z kobietami, które będziesz mógł wykorzystać niemalże natychmiast po obejrzeniu tego szkolenia. O ich skuteczności przekonasz się sam.

Nagrania pochodzą z 2 webinarów, które odbyły się w czerwcu 2015 roku.

Inwestycja

79 zł

Czas trwania:

3h

Format

Video

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
  • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
  • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
  • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
  • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań.

gwarancja