logo
Promocja kończy się za:

Skuteczna
komunikacja
Intensive

Słuchaj, poczuj i zostań zrozumianym!

Zastanów się przez chwilę:

Powyższe trudności tak naprawdę dotyczą nas wszystkich, choć nie każdy chce się do tego przyznać. A tylko nieliczni coś z tym robią. Kiedy decydują się coś zmienić? Wtedy, gdy rzeczywistość brutalnie pokazuje im, że komunikacja to obszar, którym WARTO i TRZEBA się zająć…

Zastanawianie się

Niestety, nikt z nas nie był uczony skutecznej komunikacji. "Przecież to proste, wystarczy tylko chwilkę pomyśleć o tym, co i do kogo będę mówić". Gdyby to było tak proste, Twoje życie byłoby pozbawione konfliktów, nieporozumień i błędnych założeń w stosunku do innych osób.

Brak tych kompetencji generuje więcej problemów niż można przypuszczać:

Dla jasności, komunikacja, o jakiej tutaj mowa, to znacznie więcej niż tylko wypowiadane słowa. Na sam przekaz składa się także chociażby Twój obecny stan emocjonalny, status, który w tej chwili masz w oczach swojego rozmówcy czy zbiór nieświadomych filtrów złożonych z wartości, którymi się kierujesz i Twoich przekonań.

Na odbiór tego, co komunikujesz, wpływa także wiele zmiennych, na które praktycznie nikt nie zwraca uwagi, ponieważ stanowcza większość koncentruje się na bardzo powierzchownym aspekcie komunikatu - co powiedzieć i jak ta osoba mnie oceni?

 • Może jesteś jedną z tych osób, które często gryzą się w język. Boją się wyrazić swoje myśli i uczucia. Zapewne już wiesz, że jeśli nie wypowiesz tego, co leży Ci na sercu, wcześniej czy później to i tak z Ciebie wyjdzie. Tyle, że zamiast jasnego i konkretnego komunikatu, wylewa się z Ciebie fala nierozładowanego wcześniej stresu czy frustracji. Tak niestety dają o sobie znać przekroczone granice. Po raz kolejny…
 • Może jesteś jedną z tych osób, która stara się lepiej zrozumieć innych, jednak mimo prób nadal czujesz, że nadajecie na innych falach. Niezależnie od tego, czy mowa tu o relacji damsko-męskiej, rodzic-dziecko. przyjacielskiej czy biznesowej… Mając odpowiednie narzędzia i podejście, będzie Ci o niebo łatwiej zrozumieć przyczynę tych niedomówień i w końcu im zaradzić!
 • A może po prostu chcesz się nauczyć jednej z najważniejszych kompetencji w życiu, czyli właśnie komunikacji. Bo ta wpływa na jakość relacji, które tworzysz, a te z kolei rzutują na jakość Twojego życia.

Podczas tego jednodniowego intensywnego warsztatu:

To nie wszystko

Szkolenie odbędzie się w trybie hybrydowym, a to oznacza, że:

5 marca (sobota) 2022, Warszawa

10:00 - 19:00

Cena biletu: 298 zł

Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najbardziej komfortowa, a my zajmiemy się resztą!

Zadbaliśmy o to, by uczestnicy szkolenia on-line doskonale słyszeli i widzieli co dzieje się na sali. Z kolei uczestnicy będący z nami na żywo będą mogli bez problemu usłyszeć wszystkie osoby szkolące się z nami on-line!

Ikonka

Model oparty na ogromnym doświadczeniu.

Minęło już 10 lat, odkąd poprowadziłem swoje pierwsze szkolenie dotyczące inteligencji emocjonalnej.

Wcześniej uczyłem tańczyć pracując z dziećmi i młodzieżą, a jeszcze wcześniej żyłem jako bardzo aktywny tancerz. Łącznie, daje to aż 24 lata doświadczenia w wystąpieniach publicznych. I sam, gdy widzę tę liczbę, jestem pod wrażeniem. Jednak to nie liczby są tu ważne, a ludzie, których miałem przyjemność przez ten czas spotkać. To właśnie praca z nimi nauczyła mnie najwięcej w kontekście skutecznej, świadomej i autentycznej komunikacji. Pracując z dziećmi nie można nic udawać, bo one natychmiast to wyczują i zareagują w swój niepowtarzalny sposób. Dorośli natomiast, zawsze zadadzą takie pytania, na które nie da się przygotować, a jedynie być otwartym i samemu w czasie rzeczywistym weryfikować swoją wiedzę. Pracując czy to warsztatowo czy indywidualnie, nie da się nie dostrzegać głębi komunikatów w tak intymnych i emocjonalnych procesach.

Te wszystkie doświadczenia zaowocowały modelem, który może pomóc Ci diametralnie poprawić jakość komunikacji dosłownie z każdą osobą. Jak zawsze, nie wierz mi na słowo. Doświadcz. Sprawdź. Przemyśl. Poczuj. Zweryfikuj!

Podpis

Ten warsztat nie bez powodu
nosi przydomek INTENSIVE.

Zdziwisz się, ile można nauczyć się w jeden dzień. O skuteczności prezentowanych narzędzi przekonasz się na sali szkoleniowej doświadczając ich działania na własnej skórze.

Gdyby tego wszystkiego było mało, szkolenie jest przygotowane tak, by stanowiło dla Ciebie początek przygody w świecie skutecznej komunikacji.

Otrzymasz bogaty skrypt, z którym będziesz pracować jeszcze długo po szkoleniu.

Ikonka

Kilka opinii osób, które miałem przyjemność szkolić:

 • opinia
 • opinia
 • opinia
 • opinia
 • opinia
 • opinia
 • opinia
 • opinia

Ten warsztat jest
dla osób, które:

Gwarancja satysfakcji

Jako że jestem pewny wiedzy i jakości, którą oferuję proponuję Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli po pierwszym module szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz od nas pełen zwrot zainwestowanej w nie kwoty. Wystarczy, że zgłosisz taką chęć na biuro@pawelrawski.pl

facet
Ikonka gwarancji

Podsumowując:

Cena regularna tego intensywnego szkolenia w 2022 wynosi zaledwie 600 zł.

Jednak zapisując się na nie do 30 listopada 2021, możesz ja kupić w jeszcze niższej cenie:

298 zł!

Kobieta

Dla porównania, 90-minutowa sesja ze mną to aktualnie 615 zł - znacznie drożej niż cały dzień tego szkolenia. Ponadto, zapisując się na to wydarzenie, otrzymasz ode mnie skrypt i nieograniczoną dostępność do wiedzy oraz odpowiedzi na wszelkie zadane pytania.

Nie znam Cię osobiście, ale jestem przekonany, że tak zainwestowane pieniądze pozwolą Ci zyskać cały szereg korzyści w dosłownie każdym kontekście, w jakim się znajdziesz - komunikacja to znaczna część Twojego życia.

Cenę ustanowiliśmy w taki sposób, by była dostępna dla każdego. Otrzymujesz dawkę sprawdzonej wiedzy i użytecznych narzędzi w cenie wyjścia do restauracji we dwoje. Pytanie - co wolisz?

Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najbardziej komfortowa, a my zajmiemy się resztą!

5 marca (sobota) 2022, Warszawa

10:00 - 19:00

Cena biletu: 298 zł