Język Świadomości 2

Zapisy zamykamy za:

Szkolenie wyprzedane

Część druga

Język Świadomości

Poznaj swoje potrzeby oraz naucz się rozpoznawać potrzeby innych.

Szkolenie on-line | 13 czerwca 16:00 - 20:00

Zarezerwuj miejsce

Po bardzo entuzjastycznym odbiorze pierwszej części szkolenia (do którego otrzymasz dostęp po zapisie na to wydarzenie), zdecydowałem się przygotować jego drugą część, w trakcie której jeszcze bardziej zagłębimy się w koncept 4 kroków.

Zatem - decydując się na udział w tym wydarzeniu, zyskujesz natychmiastowy i dożywotni dostęp do nagrania z pierwszej części, wejściówkę na drugą część, która odbędzie się na żywo już 13 czerwca, a następnie także nagranie z drugiej części. Co więcej, do obu szkoleń otrzymasz dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, które ułatwią Ci wdrożenie w życie nowej wiedzy.

Każde zachowanie jest sposobem zaspokojenia pewnych żywych w nas w danym momencie potrzeb. Nie jesteśmy jednak nauczeni tego, by te potrzeby rozpoznawać. I to stanowi ogromny problem. A co za tym idzie, nie jesteśmy także w stanie świadomie ich zaspokajać. Nie pozostaje nam nic innego jak tolerować ten fakt lub liczyć na to, że jakoś kiedyś same się zaspokoją. Lub ktoś je dla nas zaspokoi.

Co więcej, nie potrafimy mówić o tym, czego nam potrzeba. Zamiast tego nieświadomie zakładamy, że inni domyślą się, w jaki sposób uzupełnić nasze braki. Gdy jednak tak się nie dzieje, obwiniamy ich za to, że zachowali się inaczej niż to sobie wymarzyliśmy.

Jeśli nie jesteśmy w stanie zidentyfikować swoich potrzeb, możemy tylko pomarzyć o tym, że uda nam się  rozpoznać pragnienia innych. A każde ich zachowanie jest bardzo konkretnym komunikatem mówiącym nam o tym, czy dana potrzeba jest zaspokojona. Brak tej świadomości i kompetencji powoduje liczne konflikty i wszelkie nieporozumienia w relacjach. Niestety, głównie w tych, na których najbardziej nam zależy. Zastanów się zatem przez chwilę, w jaki sposób, bez tych fundamentalnych umiejętności, mamy tworzyć głębokie, pełne, szczęśliwe relacje? Odpowiedź jest prosta - to niemożliwe!

Na całe szczęście, tego można i zdecydowanie warto się nauczyć. Posługując się czymś, co nazywam Językiem Świadomości, znacząco polepszysz jakość relacji, które tworzysz z innymi, a także z samym/samą sobą.

Niezależnie od tego, z kim pracuję: z mężczyznami czy kobietami, ludźmi, którzyaktualnie są w związkach czy z singlami, z rodzicami czy bezdzietnymi, wcześniej czy później zawsze dotykamy tematu potrzeb. Dlaczego? Dlatego, że zostaliśmy wychowani w kulturze, w której kompletnie nie zwraca się na nie uwagi. Tak samo jak na uczucia. Nie rozmawiamy o tym w domu rodzinnym, a już tym bardziej w szkole. Konsekwencje takiego sposobu funkcjonowania są przerażające. Nie czujemy satysfakcji z własnego życia, a jeśli się pojawi, to tylko chwilowa. Nie wspominając już o takiej energii, jaką jest np. beztroska radość.

Setki razy widziałem sytuacje, w których jedna osoba przez kilka albo i kilkanaście lat pielęgnowała w sobie żal do kogoś o to, że druga strona nie zaspokajała jej pewnych potrzeb. Często chodziło o bliskość, wsparcie, zaufanie, uwagę czy empatię. Pojawiało się także wiele innych pominiętych pragnień. Jednak, gdy przyjrzeliśmy się temu dokładniej, „dziwnym trafem” okazywało się, że dana osoba nigdy nie powiedziała tej drugiej, czego tak naprawdę potrzebowała. Trudno jest przecież mówić o czymś, czego sami nie potrafimy dostrzec.

Natomiast czasami, gdy już zaczynamy o swoich potrzebach mówić, dzieje się to głównie przez to, że emocjonalnie już nie dajemy rady dłużej się z tym mierzyć. Wszelkie kłótnie, wrzaski, wypominanie, strzelanie focha czy inne formy takich komunikatów szkodzą naszym relacjom. Dosłownie je niszczą.

Podobnie, nie byliśmy uczeni tego, by dostrzegać uczucia i potrzeby drugiego człowieka. Dlatego relacje, które tworzymy, często nie są tak głębokie, jak byśmy chcieli, a zamiast tego, pełno w nich nieporozumień i kłótni.

Z myślą o każdym, kto chce lepiej zrozumieć motywy swoich działań oraz nauczyć się komunikować znacznie bardziej precyzyjnie, stworzyłem ten wyjątkowy 4- godzinny trening on-line.

Gwarantuję, że po jego przejściu zaczniesz zupełnie inaczej patrzeć na każdą relację w swoim życiu. Zarówno na te przyjacielskie, rodzinne, intymne jak i biznesowe.

podpis

Szkolenie składa się z autorskiego modelu opartego na 4 krokach:

1

Poznaj swoje potrzeby

Uzyskasz znacznie leszy kontakt z samym sobą. Dowiesz się, które z Twoich potrzeb często pozostają niezaspokojone, a które jeszcze jakoś sobie radzą. Nauczysz się także dbać o siebie tak, by zaspokajać je w najbardziej zasobny sposób.

Poznasz założenia, które pomagają tworzyć satysfakcjonujące relacje i dowiesz się, jak szybko wdrożyć je w życie.

3

Poznaj potrzeby drugiej strony

Nauczysz się odczytywania potrzeb drugiego człowieka, mimo że nie zawsze będzie mówił Ci o nich wprost. To wymagająca umiejętność, jednak dzięki niej jakość relacji wkracza na zupełnie inny poziom.

Zrozumiesz, dlaczego tak często mimo najszczerszych intencji, w wielu sytuacjach pojawiały się nieporozumienia prowadzące do kłótni, a nie raz do końca relacji. Mając tę wiedzę, niemal zapomnisz o tym, czym są konflikty.

2

Naucz się o nich komunikować

Dowiesz się, jak czuć swobodę otwierając się emocjonalnie przed drugim człowiekiem. Nie chodzi tu o żadne przełamywanie się, robienie czegokolwiek na pokaz czy zabawę w ofiarę lub inne formy emocjonalnych teatrzyków. Zrozumiesz, jak robić to naturalnie, mimo że nie zawsze jest to łatwe.

Nauczysz się mówić tak, by druga strona naprawdę usłyszała Twój komunikat. Zrozumiesz, jakie czynniki wręcz muszą zaistnieć, by taka forma głębokiego kontaktu miała miejsce.

4

Naucz się je zaspokajać

Oczywiście, nie każdą potrzebę drugiego człowieka będziesz w stanie zaspokoić. Jednak, jeśli nie nauczysz się odpowiednio o tym rozmawiać, wcześniej czy później dana relacja się rozpadnie.

Zrozumiesz także, że odpowiadanie na potrzeby innych to nie jest Twój obowiązek. Nauczysz się asertywnie odmawiać, okazując szacunek osobie, która się do Ciebie zwróciła.

Gdyby tego wszystkiego było mało:

 • Decydując się na udział w wydarzeniu, otrzymasz także dostęp do nagrania z całego szkolenia. Jeśli nie możesz uczestniczyć w nim na żywo, będziesz mieć możliwość obejrzeć je później, mając nieograniczony dostęp do zapisu. Ważne, cena samego nagrania po 10 czerwca będzie wynosić 297 zł!
 • Dostaniesz gotowy autorski model, dzięki któremu będziesz w stanie o wiele lepiej zrozumieć samego siebie w relacjach z innymi, jak i innych w relacjach z Tobą. To bardzo konkretna wiedza, oparta na działaniu mechanizmów ludzkiej psychiki, przedstawiona w formie zrozumiałej absolutnie dla każdego.
 • Otrzymasz dodatkowe materiały poszkoleniowe w postaci plików pdf oraz szereg ćwiczeń do samodzielnego stosowania, by wiedza, którą otrzymasz, była dla Ciebie jak najłatwiejsza w odbiorze.

Dodatkowo:

 • 1Otrzymasz dostęp do nagrań z obu szkoleń - nie musisz się obawiać, jeśli nie było Cię na pierwszej części. Będziesz mieć szansę uzupełnić tę wiedzę w domowym zaciszu
 • 2Otrzymasz prezentacje z obu szkoleń - dzięki temu łatwo przyswoisz i utrwalisz materiały!

Korzyści z udziału w tej części:

 • Jeszcze bardziej zagłębimy się w każdy krok procesu. Otrzymasz także zaawansowany zbiór bardzo praktycznych narzędzi do tego, by lepiej rozumieć samego siebie, skutecznie się komunikować oraz odczytywać stany i emocje drugiego człowieka.
 • Przyjrzysz się źródłom Twojego gniewu i frustracji. Nauczysz się je wyrażać, zamiast nieustannie tłamsić w sobie. Dzięki temu zyskasz większy spokój, co bezpośrednio przełoży się na jakość Twoich relacji.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z krytyką czy przemocą słowną i emocjonalną w Twoim kierunku.
 • Nauczysz się okazywać oraz przyjmować wdzięczność. Zdecydowanie za rzadko praktykujemy wyrażanie uznania - opowiem o tym, dlaczego tak jest i jakie wiążą się z tym skutki.
 • Otrzymasz konkretne podpowiedzi odnośnie tego, w jaki sposób praktykować i wdrażać ten nowy sposób komunikacji w relacjach z innymi, a także z samym sobą.
 • Przyjrzysz się różnym konfliktom, które powstają przez niezaspokojone potrzeby - zarówno tym wewnętrznym, które dotykają różnych części Twojej osobowości, jak i tym, które pojawiają się w kontaktach z innymi ludźmi.

Ile warta jest dla Ciebie wiedza, która wpłynie dosłownie na każdą relację, którą tworzysz oraz na Twoje samopoczucie w niemalże każdej sytuacji?

Otrzymasz:

 • 1) Gotowy model i zestaw strategii do natychmiastowego wdrożenia
 • 2) Pigułkę wiedzy stworzoną na podstawie mojego 8-letniego doświadczenia w pracy z ludźmi w kontekście docierania do niezaspokojonych potrzeb
 • 3) Dożywotni dostęp do nagrania całego szkolenia

Biorąc to wszystko pod uwagę, pewnie myślisz, że dostęp do tego szkolenia jest bardzo drogi.

Może wyda Ci się to dziwne, jednak naprawdę zależy mi na tym, by na tak istotną wiedzę i umiejętności mógł pozwolić sobie każdy, kto jej potrzebuje. Wartość rynkowa tego typu usługi to 597 zł. Myślę, że zgodzisz się ze mną, że cena 179 złotych za dostęp do szkolenia jest uczciwa i bardzo przystępna.

Jeżeli podoba Ci się taki plan na jedną czerwcową sobotę,
zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu.

 • Inwestycja: 597 zł 179 zł
 • Data: 13 czerwca
 • Godzina: 16:00 - 20:00
 • Miejsce: Online
 • Zarezerwuj miejsce

Szkolenie poprowadzi Paweł Rawski

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 8 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.

Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

Referencje:

Szkolenie było rzeczowe, idealne dla osób, które lubią konkretną pracę nad sobą bez żadnych pseudosloganów : "Jak w 122 krokach rozpoznać potrzeby". Praca nad sobą oczywiście niesie za sobą dużą falę błędów, na których będę się uczył. Jednak teraz wiem, że emocje to komunikaty, a potrzeby to zestaw zachowań, o których te komunikaty informują. Potrafię rozpoznać i przede wszystkim obserwować swoje odczucia. Dzięki odpowiednim pytaniom z ćwiczeń mogę dotrzeć do niezaspokojonych potrzeb bez obwiniania innych o mój stan emocjonalny i bez szukania lub wylewania na nich fali goryczy. Nauczyłem się brać odpowiedzialność za swoje zachowanie, emocje ale także za to jak reaguje kiedy ktoś zachowania się w jakiś sposób wobec mnie - bo na to mam wpływ.

Dawid Góra

Po szkoleniach Pawła bardzo często słyszę pozytywne opinie, że się zmieniłem, że jestem w stanie gdzieś natchnąć kogoś do działania, do poprawy samego siebie, do walki. Walki, żeby się rozwijać. To jest chyba dla mnie najfajniejsze co udało mi się z tego wyciągnąć - właśnie to, że moi przyjaciele idą za mną.

Dawid Wilk

Na pewno Paweł jako jedyny mówi o tym, że można mieć problemy z emocjami. Mówi także jak sobie z tymi emocjami radzić, że się będą pojawiać, bo jest to normalne, żeby się nie martwić tym. Daje też konkretne narzędzia, metody. Mówi, jakie uczucia mogą się pojawiać w trakcie pracy nad sobą. Przygotuje nas na to.

Dawid Kupis

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli produkt lub szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty.

gwarancja

W razie jakichkolwiek pytań kontaktuj się z nami na:

biuro@pawelrawski.pl

19:32:28
11:57:12