Język Świadomości – jak rozmawiać o tym, co najważniejsze

Język Świadomości

jak rozmawiać o tym, co najważniejsze

Poznaj swoje potrzeby oraz naucz się rozpoznawać potrzeby innych.

Produkt on-line | Cena: 489 zł

Kup produkt

Decydując się na ten produkt, otrzymasz dożywotni dostęp do niemal 9 godzin materiałów, na które składają się nagrania z pierwszej i drugiej części szkolenia Język Świadomości.

Co więcej, otrzymasz także dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, które ułatwią Ci wdrożenie w życie nowej wiedzy oraz prezentacje z obu warsztatów.

Każde zachowanie jest sposobem zaspokojenia pewnych żywych w nas w danym momencie potrzeb. Nie jesteśmy jednak nauczeni tego, by te potrzeby rozpoznawać. I to stanowi ogromny problem. A co za tym idzie, nie jesteśmy także w stanie świadomie ich zaspokajać. Nie pozostaje nam nic innego jak tolerować ten fakt lub liczyć na to, że jakoś kiedyś same się zaspokoją. Lub ktoś je dla nas zaspokoi.

Co więcej, nie potrafimy mówić o tym, czego nam potrzeba. Zamiast tego nieświadomie zakładamy, że inni domyślą się, w jaki sposób uzupełnić nasze braki. Gdy jednak tak się nie dzieje, obwiniamy ich za to, że zachowali się inaczej niż to sobie wymarzyliśmy.

Jeśli nie jesteśmy w stanie zidentyfikować swoich potrzeb, możemy tylko pomarzyć o tym, że uda nam się  rozpoznać pragnienia innych. A każde ich zachowanie jest bardzo konkretnym komunikatem mówiącym nam o tym, czy dana potrzeba jest zaspokojona. Brak tej świadomości i kompetencji powoduje liczne konflikty i wszelkie nieporozumienia w relacjach. Niestety, głównie w tych, na których najbardziej nam zależy. Zastanów się zatem przez chwilę, w jaki sposób, bez tych fundamentalnych umiejętności, mamy tworzyć głębokie, pełne, szczęśliwe relacje? Odpowiedź jest prosta - to niemożliwe!

Na całe szczęście, tego można i zdecydowanie warto się nauczyć. Posługując się czymś, co nazywam Językiem Świadomości, znacząco polepszysz jakość relacji, które tworzysz z innymi, a także z samym/samą sobą.

Niezależnie od tego, z kim pracuję: z mężczyznami czy kobietami, ludźmi, którzyaktualnie są w związkach czy z singlami, z rodzicami czy bezdzietnymi, wcześniej czy później zawsze dotykamy tematu potrzeb. Dlaczego? Dlatego, że zostaliśmy wychowani w kulturze, w której kompletnie nie zwraca się na nie uwagi. Tak samo jak na uczucia. Nie rozmawiamy o tym w domu rodzinnym, a już tym bardziej w szkole. Konsekwencje takiego sposobu funkcjonowania są przerażające. Nie czujemy satysfakcji z własnego życia, a jeśli się pojawi, to tylko chwilowa. Nie wspominając już o takiej energii, jaką jest np. beztroska radość.

Setki razy widziałem sytuacje, w których jedna osoba przez kilka albo i kilkanaście lat pielęgnowała w sobie żal do kogoś o to, że druga strona nie zaspokajała jej pewnych potrzeb. Często chodziło o bliskość, wsparcie, zaufanie, uwagę czy empatię. Pojawiało się także wiele innych pominiętych pragnień. Jednak, gdy przyjrzeliśmy się temu dokładniej, „dziwnym trafem” okazywało się, że dana osoba nigdy nie powiedziała tej drugiej, czego tak naprawdę potrzebowała. Trudno jest przecież mówić o czymś, czego sami nie potrafimy dostrzec.

Natomiast czasami, gdy już zaczynamy o swoich potrzebach mówić, dzieje się to głównie przez to, że emocjonalnie już nie dajemy rady dłużej się z tym mierzyć. Wszelkie kłótnie, wrzaski, wypominanie, strzelanie focha czy inne formy takich komunikatów szkodzą naszym relacjom. Dosłownie je niszczą.

Podobnie, nie byliśmy uczeni tego, by dostrzegać uczucia i potrzeby drugiego człowieka. Dlatego relacje, które tworzymy, często nie są tak głębokie, jak byśmy chcieli, a zamiast tego, pełno w nich nieporozumień i kłótni.

Z myślą o każdym, kto chce lepiej zrozumieć motywy swoich działań oraz nauczyć się komunikować znacznie bardziej precyzyjnie, stworzyłem ten wyjątkowy, niemal 9-godzinny trening on-line.

Gwarantuję, że po jego przejściu zaczniesz zupełnie inaczej patrzeć na każdą relację w swoim życiu. Zarówno na te przyjacielskie, rodzinne, intymne jak i biznesowe.

podpis

Produkt składa się z autorskiego modelu opartego na 4 krokach:

1

Poznaj swoje potrzeby

Uzyskasz znacznie leszy kontakt z samym sobą. Dowiesz się, które z Twoich potrzeb często pozostają niezaspokojone, a które jeszcze jakoś sobie radzą. Nauczysz się także dbać o siebie tak, by zaspokajać je w najbardziej zasobny sposób.

Poznasz założenia, które pomagają tworzyć satysfakcjonujące relacje i dowiesz się, jak szybko wdrożyć je w życie.

3

Poznaj potrzeby drugiej strony

Nauczysz się odczytywania potrzeb drugiego człowieka, mimo że nie zawsze będzie mówił Ci o nich wprost. To wymagająca umiejętność, jednak dzięki niej jakość relacji wkracza na zupełnie inny poziom.

Zrozumiesz, dlaczego tak często mimo najszczerszych intencji, w wielu sytuacjach pojawiały się nieporozumienia prowadzące do kłótni, a nie raz do końca relacji. Mając tę wiedzę, niemal zapomnisz o tym, czym są konflikty.

2

Naucz się o nich komunikować

Dowiesz się, jak czuć swobodę otwierając się emocjonalnie przed drugim człowiekiem. Nie chodzi tu o żadne przełamywanie się, robienie czegokolwiek na pokaz czy zabawę w ofiarę lub inne formy emocjonalnych teatrzyków. Zrozumiesz, jak robić to naturalnie, mimo że nie zawsze jest to łatwe.

Nauczysz się mówić tak, by druga strona naprawdę usłyszała Twój komunikat. Zrozumiesz, jakie czynniki wręcz muszą zaistnieć, by taka forma głębokiego kontaktu miała miejsce.

4

Naucz się je zaspokajać

Oczywiście, nie każdą potrzebę drugiego człowieka będziesz w stanie zaspokoić. Jednak, jeśli nie nauczysz się odpowiednio o tym rozmawiać, wcześniej czy później dana relacja się rozpadnie.

Zrozumiesz także, że odpowiadanie na potrzeby innych to nie jest Twój obowiązek. Nauczysz się asertywnie odmawiać, okazując szacunek osobie, która się do Ciebie zwróciła.

Gdyby tego wszystkiego było mało:

 • Decydując się na ten produkt, otrzymasz dostęp do niemal 9 godzin materiałów, na które składają się nagrania z pierwszej i drugiej części szkolenia Język Świadomości.
 • Dostaniesz gotowy autorski model, dzięki któremu będziesz w stanie o wiele lepiej zrozumieć samego siebie w relacjach z innymi, jak i innych w relacjach z Tobą. To bardzo konkretna wiedza, oparta na działaniu mechanizmów ludzkiej psychiki, przedstawiona w formie zrozumiałej absolutnie dla każdego.
 • Otrzymasz dodatkowe materiały poszkoleniowe w postaci plików pdf oraz szereg ćwiczeń do samodzielnego stosowania, by wiedza, którą otrzymasz, była dla Ciebie jak najłatwiejsza w odbiorze.
37

liczba ćwiczeń

176

liczba stron pdfów

9

liczba godzin

Co zyskasz:

 • Zagłębimy się w każdy krok procesu. Otrzymasz także zaawansowany zbiór bardzo praktycznych narzędzi do tego, by lepiej rozumieć samego siebie, skutecznie się komunikować oraz odczytywać stany i emocje drugiego człowieka.
 • Przyjrzysz się źródłom Twojego gniewu i frustracji. Nauczysz się je wyrażać, zamiast nieustannie tłamsić w sobie. Dzięki temu zyskasz większy spokój, co bezpośrednio przełoży się na jakość Twoich relacji.
 • Dowiesz się jak radzić sobie z krytyką czy przemocą słowną i emocjonalną w Twoim kierunku.
 • Nauczysz się okazywać oraz przyjmować wdzięczność. Zdecydowanie za rzadko praktykujemy wyrażanie uznania - opowiem o tym, dlaczego tak jest i jakie wiążą się z tym skutki.
 • Otrzymasz konkretne podpowiedzi odnośnie tego, w jaki sposób praktykować i wdrażać ten nowy sposób komunikacji w relacjach z innymi, a także z samym sobą.
 • Przyjrzysz się różnym konfliktom, które powstają przez niezaspokojone potrzeby - zarówno tym wewnętrznym, które dotykają różnych części Twojej osobowości, jak i tym, które pojawiają się w kontaktach z innymi ludźmi.

Ile warta jest dla Ciebie wiedza, która wpłynie dosłownie na każdą relację, którą tworzysz oraz na Twoje samopoczucie w niemalże każdej sytuacji?

Otrzymasz:

 • 1) Gotowy model i zestaw strategii do natychmiastowego wdrożenia
 • 2) Pigułkę wiedzy stworzoną na podstawie mojego 8-letniego doświadczenia w pracy z ludźmi w kontekście docierania do niezaspokojonych potrzeb
 • 3) Dożywotni dostęp do produktu

Biorąc to wszystko pod uwagę, pewnie myślisz, że dostęp do tego produktu jest bardzo drogi.

Może wyda Ci się to dziwne, jednak naprawdę zależy mi na tym, by na tak istotną wiedzę i umiejętności mógł pozwolić sobie każdy, kto jej potrzebuje. Wartość rynkowa tego typu usługi to 1970 zł.  Myślę, że zgodzisz się ze mną, że cena 347 złotych za dostęp do szkolenia jest uczciwa i bardzo przystępna.

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do niemal 9 godzin materiałów,
aby zacząć komunikować się świadomie i konstruktywnie

Paweł Rawski

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 9 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.

Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

Referencje:

Wyjątkowy styl Pawła daje od razu konkret, łączy wiele różnych dziedzin, nurtów, narzędzi, tworząc konkretne wzorce i schematy do zastosowania od razu. A ponadto zwraca też uwagę na ewentualne pułapki. Wiedza solidnie uporządkowana, poparta przykładami i gotowa do wdrożenia natychmiast. W zasadzie już w trakcie szkolenia widać, że informacje i metodologia, a także narzędzia są skuteczne, ponieważ bazują na prostych przykładach z życia i porównaniu dotychczasowych zachowań oraz zmienionych w wyniku zastosowania podawanych informacji i sposobów. Zastosowanie w praktyce podpowiedzi ze szkolenia pozwala uniknąć konkretnych problemów w komunikacji zarówno w kontaktach prywatnych, zawodowych, jak i społecznych. W połączeniu z wiedzą i kompetencjami z pozostałych szkoleń Pawła, daje poczucie, że rozwijam się we właściwym kierunku, co potwierdza jakość relacji, w jakich funkcjonuję oraz spokojniejsze i szczęśliwsze życie jako całość.

Dariusz Świetlik

Podczas tego szkolenia odniosłem wrażenie, że było w nim coś nowego... Coś, co powodowało, że moje zainteresowanie zawartym w nim materiałem rosło w miarę upływu czasu. Przez cały czas ciekawiło mnie, co będzie dalej. Do dzisiaj nie jestem w stanie zinterpretować co to było, pomimo tego, że moje notatki przejrzałem już parę razy. Z całą pewnością mogę jednak powiedzieć, że również i Ty się rozwijasz, a Twoje szkolenia osiągają coraz to nowszy wymiar, który powoduje, że generalnie chce się wiedzieć jeszcze więcej.... A mówi się, że perpetuum mobile nie istnieje... Jeszcze raz dziękuje, za świetne szkolenie i z niecierpliwością czekam na więcej!

Waldemar Bednarczyk

Szkolenie było rzeczowe, idealne dla osób, które lubią konkretną pracę nad sobą bez żadnych pseudosloganów : "Jak w 122 krokach rozpoznać potrzeby". Praca nad sobą oczywiście niesie za sobą dużą falę błędów, na których będę się uczył. Jednak teraz wiem, że emocje to komunikaty, a potrzeby to zestaw zachowań, o których te komunikaty informują. Potrafię rozpoznać i przede wszystkim obserwować swoje odczucia. Dzięki odpowiednim pytaniom z ćwiczeń mogę dotrzeć do niezaspokojonych potrzeb bez obwiniania innych o mój stan emocjonalny i bez szukania lub wylewania na nich fali goryczy. Nauczyłem się brać odpowiedzialność za swoje zachowanie, emocje ale także za to jak reaguje kiedy ktoś zachowania się w jakiś sposób wobec mnie - bo na to mam wpływ.

Dawid Góra

Po szkoleniach Pawła bardzo często słyszę pozytywne opinie, że się zmieniłem, że jestem w stanie gdzieś natchnąć kogoś do działania, do poprawy samego siebie, do walki. Walki, żeby się rozwijać. To jest chyba dla mnie najfajniejsze co udało mi się z tego wyciągnąć - właśnie to, że moi przyjaciele idą za mną.

Dawid Wilk

Na pewno Paweł jako jedyny mówi o tym, że można mieć problemy z emocjami. Mówi także jak sobie z tymi emocjami radzić, że się będą pojawiać, bo jest to normalne, żeby się nie martwić tym. Daje też konkretne narzędzia, metody. Mówi, jakie uczucia mogą się pojawiać w trakcie pracy nad sobą. Przygotuje nas na to.

Dawid Kupis

Szkolenie zawiera mnóstwo konkretnych, praktycznych narzędzi. Przedstawia jasny plan tego jak zmienić coś od zaraz, w tej sytuacji jaka jest nie od „za tydzień”, „jak schudnę”, „jak będzie spokojniej”. Obiecuje dużo, ale daje wszystko co obiecał i o wiele więcej.

Anna Kamińska

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty.

gwarancja

W razie jakichkolwiek pytań kontaktuj się z nami na:

biuro@pawelrawski.pl

07:49:46
13:42:02