Jak świadomie kształtować swoje życie

Jak świadomie kształtować swoje życie

Jesteś na rozdrożu, a zatem czas wybrać odpowiednią ścieżkę. Dzięki temu kursowi odnajdziesz kierunek w życiu i zyskasz motywację do wprowadzenia trwałych zmian. Bez stresu, krok po kroku, w Twoim indywidualnym tempie.

Zmiana - samo to słowo budzi skrajne emocje. U niektórych niepokój przed nieznanym, u innych obawę przed tym, jak wiele wysiłku i czasu muszą w nią włożyć, u jeszcze innych - ekscytację, płynącą ze świadomości, że idą w wyznaczonym przez siebie, a nie innych kierunku. Jak jest u Ciebie? Jesteś jedną z tych osób, którym różne zmiany się nieustannie przytrafiają, czy należysz do tych szczęśliwców, którzy te zmiany wprowadzają w życie dlatego, że tak postanowili?

W dzisiejszych czasach mało kto świadomie kształtuje swoje życie. Znaczna większość ludzi zazwyczaj ślepo podąża za innymi, wybierając studia, zawód, czy upodobanie co do partnera. Jednak, skoro czytasz ten tekst, zapewne chcesz od życia czegoś więcej i na Twoje szczęście dostajesz właśnie ku temu okazję.

Produkt "Jak świadomie kształtować swoje życie" powstał na podstawie webinaru, który odbył się 26.03.2015

Z nagrania dowiesz się m.in:

  • Dlaczego tak często nie udawało Ci się wprowadzić zmiany, mimo wielkich chęci i starań. Dzięki tej świadomości i poznaniu konkretnej techniki, będzie Ci o wiele łatwiej w przyszłości.
  • Skąd czerpać siłę i energię, która jest przecież niezbędna - w szczególności, gdy mówimy o tych wielkich zmianach.
  • Jak konkretnie działać w sytuacjach, których nie przewidziałeś, a które na pewno wystąpią.
  • Jak w bardzo praktyczny sposób zadbać o swoje środowisko, by nieustanie stymulowało Twój rozwój, zamiast go blokować.
  • W jaki sposób, za pomocą skutecznych pytań zupełnie inaczej spojrzeć na przeszłe, często bardzo niewygodne doświadczenia, po to, by przestały być dla Ciebie ciężarem, a stały się konkretnymi lekcjami, które wręcz musisz zrozumieć.

Inwestycja

49 zł

Czas trwania:

1h 21min.

Format

Video

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Kupując ten produkt otrzymasz:

Untitled-1
  • Natychmiastowy dostęp do szkolenia w Panelu Klienta
  • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku - Progressive Group
  • Nieograniczony czasowo dostęp - rzadkość na polskim rynku!
  • Gwarancję satysfakcji - 30 dni na przetestowanie nowej wiedzy
  • Bonus-niespodziankę, którego zawartość stale rośnie!

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań.

gwarancja