Jak poprawić relacje w 4 krokach

Jak poprawić relacje w 4 krokach

Dzięki metodzie krok-po-kroku dowiesz się, jakie drobne zmiany wprowadzić w swoim życiu, by odrzucić relacje, które Ci nie służą i zacząć tworzyć prawdziwe, głębokie i wartościowe więzi z innymi ludźmi.

Wszyscy mamy potrzeby w relacjach, które tworzymy. Zazwyczaj jednak, znaczna większość z nich jest nieuświadomiona. Przykładowo, w relacji z przyjacielem może być istotne to, by okazywał Ci wsparcie, ze wspólnikiem natomiast, najważniejsza może być absolutna szczerość, w szczególności w tematach finansowych.

W praktyce rzadko zastanawiamy się nad tym, czego pragniemy i w jaki sposób o tym komunikujemy. Paradoksalnie oczekując, że to druga strona w jakiś magiczny sposób pozna nasze potrzeby i jeszcze zacznie je zaspokajać. Dzięki takiemu podejściu, wchodzimy w sporą liczbę kłótni i konfliktów, tracąc tym samym relacje z bliskimi. Lub, co gorsza, uzależniamy się od tych, którzy zaspokajają nasze najmniej uświadomione potrzeby.

Autorski model, który poznasz dzięki temu nagraniu, powstał na bazie wielu godzin pracy z ludźmi. Jest on wynikową najczęstszych problemów dotykających niemalże każdą relację. Najważniejsze jest jednak to, że stosując się do tych czterech konkretnych kroków już dziś, możesz w znaczący sposób poprawić jakość swoich kontaktów z innymi.

Głównym celem tego modelu jest poszerzenie świadomości własnych potrzeb oraz analiza tego, jak je komunikujesz. A to wszystko po to, by twoje relacje mogły stać się lepsze, a Twoje potrzeby zaspokojone.

Czego się nauczysz?

  • Dowiesz się, jak właściwie docierać do własnych potrzeb, co da Ci znacznie większą samoświadomość, ale także pozwoli lepiej komunikować o tych potrzebach innym.
  • Usłyszysz o ogromnej liczbie różnic w sposobach komunikacji między kobietą a mężczyzną. Dowiesz się m.in, dlaczego ona mówi to sławne "o nic!", gdy pytasz "o co chodzi?" oraz dlaczego on tak często wyłącza się, gdy ona w swój wielowątkowy sposób opowiada mu, jak minął jej dzień.
  • Zrozumiesz, dlaczego tak często nieświadomie uzależniamy się od innych. Poznasz też bardzo proste, ale niesłychanie skuteczne sposoby na to, by nigdy więcej tego nie robić.
  • Dostaniesz gotowy autorski model, dzięki któremu będziesz w stanie o wiele lepiej zrozumieć samego siebie w relacjach z innymi, jak i innych w relacjach z Tobą. To bardzo konkretna wiedza, oparta na ogromnej ilości mechanizmów ludzkiej psychiki, przedstawiona w formie zrozumiałej absolutnie dla każdego.

Oto kilka opinii osób, które były obecne na szkoleniu z którego pochodzi to nagranie:

Inwestycja

49 zł do 31 marca 2020, potem 99 zł

Czas trwania:

1h 12min.

Format

Video

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań.

gwarancja