Jak naturalnie dbać o relacje

Jak naturalnie dbać o relacje

Zdobądź łatwą do wprowadzenia w życie wiedzę odnośnie tworzenia relacji, tak by nigdy więcej nie mieć poczucia, że za mało dbasz o bliskich lub nie wiesz, jak wyrażać swoje uczucia i troskę o nich. Odmień swoje relacje raz na zawsze.

Czy jesteś zadowolony z relacji, jakie tworzysz?

Gdzie byś nie był i co byś nie robił wszędzie dookoła Ciebie są ludzie. Zapewne część z nich znasz, a część to zupełnie obce Ci osoby. Jednak to z nimi tworzysz relacje, czasem lepsze, a czasem gorsze. Najciekawsze jednak jest to, że nie uczono nas tego, jak sprawić, by od samego początku były one jak najbardziej szczere, prawdziwe i udane. To pewnie dlatego w naszym kraju z roku na rok wzrasta ilość rozwodów, a ludzie zamiast inwestować w relacje, znacznie częściej inwestują swoją energię w świat wirtualny, tworząc tym samym iluzje znajomości.

Zastanów się przez moment nad poziomem relacji, jakie tworzysz w swoim życiu. Czy są one dla Ciebie odpowiednie? Czy zazwyczaj masz koło siebie ludzi, przy których czujesz się fantastycznie i absolutnie niczego przed nimi nie udajesz? Czy może jakość tych znajomości nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca i czujesz wewnętrznie, że chcesz w końcu coś z tym zrobić?

Nagranie pochodzi ze szkolenia on-line które odbyło się 13 stycznia 2015 r.

Dzięki temu nagraniu:

  • Poznasz bardzo praktyczne narzędzie, dzięki któremu świadomie przyjrzysz się relacjom obecnym w Twoim życiu.
  • Dowiesz się, jak poprawić jakość tych, na których Ci zależy.
  • Poznasz kilka gestów i zachowań, dzięki którym ludzie będą Cię zapamiętywać z łatwością.
  • Dowiesz się, jak nie udając nikogo, wywrzeć na drugiej osobie pioronujące pierwsze wrażenie.
  • Zrozumiesz też, dlaczego przyciągasz do siebie takich, a nie innych ludzi.
  • Usłyszysz ogromną ilość konkretnych wskazówek, dzięki którym jakość Twoich relacji może szybko wzrosnąć.

Inwestycja

49 zł

Czas trwania:

1h 33min

Format

Video

facebookgroup

Decydując się na ten produkt

Otrzymasz także dostęp do wyjątkowej społeczności na Facebooku - Progressive Group. W tej przestrzeni organizuję zamknięte, przewidziane tylko dla jej odbiorców miniszkolenia on-line.
Co więcej, grupa ta służy do wymiany doświadczeń, przemyśleń czy wątpliwości, które mogą się pojawić w trakcie przerabiania produktów lub po uczestnictwie w szkoleniach.

Gorąco Cię zachęcam do tworzenia tej przestrzeni razem z nami!

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań.

gwarancja