Granice w Relacjach

Kolejny raz poszło nie po Twojej myśli.

Przecież tak bardzo chciałaś, żeby potraktował Cię z szacunkiem. Okazał miłość i uznanie, zrozumiał co jest dla Ciebie ważne. Włożyłaś tyle energii i czasu w ten proces i co? Nic. Kompletnie nic. Kolejny raz masz wrażenie, że walisz głową w mur, bo jest dokładnie odwrotnie niż oczekujesz.

A Ty, Mężczyzno? Przecież tak bardzo chciałeś, żeby była blisko, zainteresowała się, a ona fuknęła coś pod nosem. I teraz siedzisz zdezorientowany i nie wiesz, dlaczego Wasza intymność spada. Dzień po dniu.

Wszyscy wiedzą, że żyjemy w świecie komunikacji. Tylko co z tego, skoro kompletnie nie umiemy się jej uczyć? Robimy wszystko trochę na opak, trochę z przypadku, trochę z intuicji, a finalnie... rezultatów brak. Partner/ka kompletnie nie reaguje na to, co chcesz przekazać. Ty czujesz frustrację, bo nie dostajesz tego, czego potrzebujesz. Zaczynacie się kłócić, a oddalenie i dystans są tylko kwestią czasu.

A co, gdyby

pokazano Ci zdrowe i efektywne metody zaznaczania granic w relacjach? Gdyby nauczono Cię komunikacji opartej o potrzeby, a nie atak? Komunikacji zbudowanej świadomie, w oparciu o Twoje preferencje i o uszanowanie potrzeb drugiej strony?

Jeśli masz ochotę je poznać, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Już 25 czerwca poprowadzimy specjalne, darmowe szkolenie on-line!
Tak, zgadza się, pierwszy raz od dawna poprowadzimy je wspólnie! Masz zatem niepowtarzalną możliwość poznania dwóch punktów widzenia, męskiego i kobiecego, dzięki czemu każde zagadnienie zrozumiesz jeszcze lepiej!

Co zyskasz dzięki udziałowi?

3

Nauczysz się w zdrowy i otwarty sposób komunikować to, co dla Ciebie ważne, bez obaw o urażenie albo zranienie drugiej strony.

4

Zrozumiesz zasadę terytorium, która ułatwi Ci zauważenie, gdzie kończy się Twoja odpowiedzialność, a gdzie zaczyna odpowiedzialność drugiej strony.

5

Zrozumiesz schematy komunikacyjne i ich realne działanie na drugą płeć, dzięki czemu poziom frustracji, niepewności i bezsilności znacznie spadnie.

9

Zobaczysz, czym różni się świadoma komunikacja od tej, która była Ci znana do tej pory i zrozumiesz, co warto zmienić, żeby lepiej osiągać to, czego potrzebujesz.

7

Poznasz dokładny schemat krok po kroku na temat tego, jak mówić o swoich potrzebach, żeby druga strona miała ochotę rozmawiać i Cię słuchać, a nie zamykać się w sobie.

6

Dowiesz się, dlaczego same słowa to za mało i o co więcej warto zadbać w komunikacji, aby była wartościowa i efektywna, co wpłynie na tworzenie relacji opartych o większą intymność.

8

Zrozumiesz rolę otwartego stawiania granic w procesie okazywania atrakcyjności, dzięki czemu będzie Ci łatwiej budować relacje z płcią przeciwną.

Kim jesteśmy?

pawel

Paweł Rawski

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 9 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.
Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

Justyna Bartnik

Od 9 lat aktywna pasjonatka aspektów związanych z relacjami i atrakcyjnością. Od blisko 3 lat zawodowo konsultuje i doradza w tematyce atrakcyjności, nauce świadomej komunikacji, inteligencji płci i świadomej kobiecości. Tłumaczy zawiły świat relacji. Przekłada język kobiet na zrozumiały dla mężczyzn, opisuje zachowania mężczyzn kobietom. Pozwala się znaleźć w komunikacyjnym środku i pokazuje, jak uczyć się adekwatnych zachowań w relacji.

Przekonana, że świat relacji to ten pełen ciepła i przyjemności a nie cierpienia. A poprzez wiedzę i jej świadome wdrażanie można tworzyć dokładnie takie relacje, o jakich się marzy. Prywatnie świadoma i szczęśliwa kobieta.

justyna

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Cena: 149 zł

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.