Granice w Relacjach

Kolejny raz poszło nie po Twojej myśli.

Przecież tak bardzo chciałaś, żeby potraktował Cię z szacunkiem. Okazał miłość i uznanie, zrozumiał co jest dla Ciebie ważne. Włożyłaś tyle energii i czasu w ten proces i co? Nic. Kompletnie nic. Kolejny raz masz wrażenie, że walisz głową w mur, bo jest dokładnie odwrotnie niż oczekujesz.

A Ty, Mężczyzno? Przecież tak bardzo chciałeś, żeby była blisko, zainteresowała się, a ona fuknęła coś pod nosem. I teraz siedzisz zdezorientowany i nie wiesz, dlaczego Wasza intymność spada. Dzień po dniu.

Wszyscy wiedzą, że żyjemy w świecie komunikacji. Tylko co z tego, skoro kompletnie nie umiemy się jej uczyć? Robimy wszystko trochę na opak, trochę z przypadku, trochę z intuicji, a finalnie... rezultatów brak. Partner/ka kompletnie nie reaguje na to, co chcesz przekazać. Ty czujesz frustrację, bo nie dostajesz tego, czego potrzebujesz. Zaczynacie się kłócić, a oddalenie i dystans są tylko kwestią czasu.

A co, gdyby

pokazano Ci zdrowe i efektywne metody zaznaczania granic w relacjach? Gdyby nauczono Cię komunikacji opartej o potrzeby, a nie atak? Komunikacji zbudowanej świadomie, w oparciu o Twoje preferencje i o uszanowanie potrzeb drugiej strony?

Jeśli masz ochotę je poznać, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Już 25 czerwca poprowadzimy specjalne, darmowe szkolenie on-line!
Tak, zgadza się, pierwszy raz od dawna poprowadzimy je wspólnie! Masz zatem niepowtarzalną możliwość poznania dwóch punktów widzenia, męskiego i kobiecego, dzięki czemu każde zagadnienie zrozumiesz jeszcze lepiej!

Co zyskasz dzięki udziałowi?

3

Nauczysz się w zdrowy i otwarty sposób komunikować to, co dla Ciebie ważne, bez obaw o urażenie albo zranienie drugiej strony.

4

Zrozumiesz zasadę terytorium, która ułatwi Ci zauważenie, gdzie kończy się Twoja odpowiedzialność, a gdzie zaczyna odpowiedzialność drugiej strony.

5

Zrozumiesz schematy komunikacyjne i ich realne działanie na drugą płeć, dzięki czemu poziom frustracji, niepewności i bezsilności znacznie spadnie.

9

Zobaczysz, czym różni się świadoma komunikacja od tej, która była Ci znana do tej pory i zrozumiesz, co warto zmienić, żeby lepiej osiągać to, czego potrzebujesz.

7

Poznasz dokładny schemat krok po kroku na temat tego, jak mówić o swoich potrzebach, żeby druga strona miała ochotę rozmawiać i Cię słuchać, a nie zamykać się w sobie.

6

Dowiesz się, dlaczego same słowa to za mało i o co więcej warto zadbać w komunikacji, aby była wartościowa i efektywna, co wpłynie na tworzenie relacji opartych o większą intymność.

8

Zrozumiesz rolę otwartego stawiania granic w procesie okazywania atrakcyjności, dzięki czemu będzie Ci łatwiej budować relacje z płcią przeciwną.

Kim jesteśmy?

pawel

Paweł Rawski

Nauczyciel świadomego stylu życia, doradca, twórca, a prywatnie oddany przyjaciel. Od ponad 9 lat specjalizuje się w głębokiej pracy z ograniczającymi emocjami, budowie naturalnej pewności siebie oraz w temacie relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich.
Jego największym dziełem jest własna metodologia Dynamika Relacji™, która pomaga podnieść poziom samoświadomości oraz zaakceptować siebie. Twórca największego w Polsce kursu online dla mężczyzn THE WOLF, który pomógł już niemal ponad tys. osobom odnaleźć się w dżungli relacji damsko-męskich. Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

Justyna Bartnik

Od 9 lat aktywna pasjonatka aspektów związanych z relacjami i atrakcyjnością. Od blisko 3 lat zawodowo konsultuje i doradza w tematyce atrakcyjności, nauce świadomej komunikacji, inteligencji płci i świadomej kobiecości. Tłumaczy zawiły świat relacji. Przekłada język kobiet na zrozumiały dla mężczyzn, opisuje zachowania mężczyzn kobietom. Pozwala się znaleźć w komunikacyjnym środku i pokazuje, jak uczyć się adekwatnych zachowań w relacji.

Przekonana, że świat relacji to ten pełen ciepła i przyjemności a nie cierpienia. A poprzez wiedzę i jej świadome wdrażanie można tworzyć dokładnie takie relacje, o jakich się marzy. Prywatnie świadoma i szczęśliwa kobieta.

justyna

Otrzymaj natychmiastowy dostęp do kursu

Cena: 97 zł

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.