Core Feelings

Bilety dostępne do:

Jest to najbardziej emocjonalne wydarzenie on-line, w jakim weźmiesz udział!

Dowiedz się w jaki sposób przestać się nadmiernie krytykować i pokonać rutynę w swoim życiu. Poznaj narzędzia, które nauczą Cię radzić sobie z trudnymi emocjami i pozwolą Ci uwierzyć w swoje możliwości.

Ciągłe powtarzanie tych samych czynności potrafi przytłoczyć, prawda?

Jednak co można zrobić w sytuacji, gdy z większości z tych uciążliwych i nudnych obowiązków nie możemy zrezygnować, a ciągle czujemy, że z radości życia pozostało nam co najwyżej wieczorne łypnięcie na Netflixa czy dzień, w którym możemy sobie w końcu choć trochę odespać?

Niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie:

Czy to… już wszystko? Czy to tak miało wyglądać moje życie? I gdzieś w głębi doskonale wiemy, że nie. Że nie tak miało być.

Do tego dochodzą jeszcze te wszystkie momenty...

Kiedy dopadnie nas gorszy nastrój (o co jesienią nietrudno, umówmy się…). I kiedy dopuszczamy w swojej głowie do głosu tego krytyka, który dopytuje się kiedy ostatnio byliśmy na siłowni, ile to zadań mamy opóźnionych w pracy, kiedy przygotowaliśmy jakiś wartościowy posiłek zamiast zapychania siebie i rodziny fastfoodem i kiedy był ostatni czas, gdy tak naprawdę z serca poświęciliśmy czas na prawdziwe dbanie o naszych najbliższych.

W ten sposób sami wplątujemy w wyrzuty sumienia, od których nie ma łatwej ucieczki.

Dlatego

też zastanów się przez chwilę i odpowiedz szczerze przed sobą czy Ty także:

 • 1
  Czujesz, że tkwisz w martwym punkcie i nie wiesz w jakim kierunku prowadzić swoje życie?
 • 2
  Nadmiernie krytykujesz swoje błędy? Wstydzisz się być sobą? Boisz się podjąć działanie?
 • 3
  Odnosisz wrażenie, że krytyka innych dotyka Cię zbyt mocno i masz ochotę się odgryźć, choć w głębi serca wiesz, że mają rację?
 • 4
  Masz wrażenie, że jesteś ofiarą różnych okoliczności, które nieustannie blokują Cię przed działaniem? Czy unikasz odpowiedzialności za swoje decyzje?
 • 5
  Znasz to uczucie, kiedy ponoszą Cię nerwy, a po chwili tego żałujesz?
 • 6
  Dziwisz się, że drobne rzeczy są w stanie kompletnie wyprowadzić Cię z równowagi?
 • 7
  Czujesz, że targają Tobą silne, sprzeczne i nieprzyjemne emocje, które Cię paraliżują, mącą w głowie i uniemożliwiają podjęcie ważnych decyzji?

Jeśli...

..odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak” - mam dla Ciebie dobrą wiadomość. A nawet kilka.

1

Po pierwsze, choć pewnie myślisz inaczej, nie jesteś jedyną osobą, którą targają podobne wątpliwości i która doświadcza takich trudności. Te problemy są bardziej powszechne niż przypuszczasz. Bardzo trudno jest nam się przyznać do błędów. Obawiamy się oceny – że ktoś o nas pomyśli, że nie jesteśmy dobrym partnerem, rodzicem, przyjaciółką, że nie wspieramy wystarczająco swoich rodziców. Nie chcemy rozmawiać o tym, z czym się zmagamy, zapominając o tym, że wsparcie ludzi podobnych do nas jest dźwignią, która jest w stanie przywrócić nas na właściwy tor.

2

Po drugie, doskonale znam te trudności, ponieważ od lat przewijają się one w rozmowach z osobami, z którymi miałem przyjemność pracować – zarówno podczas sesji indywidualnych, jak i warsztatów grupowych. Mam świadomość tego, że czasami może być trudno zmienić swoje przekonania. Być może z lęku przed nieznanym. Być może z niechęci do zajmowania się kolejną rzeczą. A być może z powodu zwykłego ludzkiego zmęczenia. Ale wiem też, że żadna z tych osób nie pożałowała zrobienia tego kroku, przy którym chętnie Cię wesprę całą swoją wiedzą, empatią i doświadczeniem.

3

Po trzecie, choć to może się wydać zaskakujące, powyższe sytuacje to nie są Twoje prawdziwe trudności, a jedynie ich wynikowa. Często przyczyna naszych zmagań leży zupełnie gdzie indziej niż jej szukamy. Cała sztuka polega na tym, by dostać się do tego źródła i przestać marnować swój czas i energię na pracę nad samymi symptomami. Takie błędne koło może się toczyć latami.

Tylko po co?

To Ty decydujesz kiedy zaczniesz się skupiać na prawdziwej przyczynie. I w tym właśnie chcę Cię wesprzeć. Jeśli jesteś gotowy to zrobić, mam dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie:

logo-core-offer
Jedną z największych zalet tego typu szkoleń jest to, że samodzielnie decydujesz o tym, jak głęboko wejdziesz w intensywne procesy, które na pewno pojawią się w jego trakcie. Nikt nie będzie na Ciebie patrzył, nikt nie będzie Cię oceniać. Możesz się skupić wyłącznie na tym, co dzieje się w Tobie.

Jest jedna osoba, z którą spędzisz resztę życia. Z tym kimś spędzasz 24 godziny 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Na sposób myślenia tej osoby masz największy wpływ. A mimo to nic z tym nie robisz.

Być może wciąż wierzysz w to, że jesteś w stanie kontrolować zachowania innych. Być może ciągle złościsz się lub irytujesz gdy ktoś żyje inaczej niż Ci się podoba.

Może już czas najwyższy zmienić sposób działania. Zamiast zmieniania innych na siłę i pokazywania, że Ty wiesz lepiej, zacznij od osoby, na którą masz realny wpływ – od siebie.

Bez gruntownej zmiany sposobu myślenia o sobie, nie zaczniesz lepiej radzić sobie z trudnościami, nie zyskasz pewności siebie i energii do działania na co dzień.

Bez tej zmiany będziesz stale odgrywać te same scenariusze bez końca narzekając na to jak źle traktuje Cię życie.

Zamiast tego:

 • Zrozumiesz tkwiącą głęboko w Tobie przyczynę wielu różnych zachowań i sytuacji, które Cię przerastają.
 • Przestaniesz się nadmiernie krytykować czy obwiniać oraz zaczniesz patrzeć na siebie bardziej życzliwym okiem – w końcu masz ku temu powody!
 • Nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami. Nigdy nie uda Ci się ich wyeliminować ze swojego życia, dlatego im szybciej zrozumiesz jak z nimi postępować, tym lepiej dla Twojego samopoczucia.
 • Zyskasz narzędzia do głębszego poznania siebie, swoich potrzeb i wartości, którymi się kierujesz - dzięki temu będziesz w stanie zrozumieć co naprawdę motywuje Cię w życiu i czego potrzebujesz, by się realizować.
 • Rozwiniesz w sobie inteligencję emocjonalną, dzięki której będziesz lepiej komunikować swoje potrzeby oraz znacznie lepiej dogadywać się z rodziną, partnerem i przyjaciółmi. Życie jest za krótkie na trwanie w konfliktach!

"Mam taki zwyczaj, który właściwie stał się już tradycją, że w dniu swoich urodzin, zamiast otrzymywać, wolę dawać coś od siebie. Tym razem, zamiast robić kolejny webinar, postanowiłem zorganizować wydarzenie stacjonarne, bo tylko w ten sposób mogę dać Ci coś, co zostanie z Tobą na długo - konkretne doświadczenie.

W ciągu ostatnich 8 lat, miałem okazję i niewątpliwy zaszczyt pracować z kilkoma tysiącami osób. Zagadnienia dotyczące ludzkiej psychiki, emocji oraz złożoność mechanizmów, które sprawiają, że każdy z nas jest inny to kwestie, które są moją największą życiową pasją.

Przez te wszystkie lata, zauważyłem, że znaczna większość z nas zaczyna zwracać uwagę na swoje emocje wtedy, gdy pojawiają się już naprawdę uciążliwe problemy i trudności. Taki „bodziec do zmiany” jest dobry na starcie, ale na pewno nie długoterminowo, dlatego znaczna większość osób szybko wraca do swoich starych sposobów funkcjonowania, a co za tym idzie, problem, który był dla nich utrapieniem, wraca ze zwielokrotnioną siłą.

Podczas tych kilku godzin nie zmienię Twojego życia za Ciebie. Do tego jesteś zdolny jedynie Ty sam, jednak na pewno pokażę Ci narzędzia, które ułatwią Ci wprowadzanie tych zmian, a także, o ile będziesz z nich regularnie korzystał, pomogą Ci w tym, by w każdym Twoim dniu było znacznie więcej spokoju, swobody i radości."

 

Zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu ONLINE w czasie rzeczywistym

Inwestycja: 199zł
Data:28 listopada,
11:00 - 18:00
Miejsce:Online

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Zapisy trwają do wyczerpania puli biletów lub do końca 26.11.

Kupuję bilet na Core Feelings

Kup pakiet Core Feelings + Wewnętrzne Dziecko

Inwestycja: 249 zł

Jeżeli zdecydujesz się na uczestnictwo, otrzymasz także dostęp do nagrania ze szkolenia. Po 28.11 nie będzie możliwości zakupu video.

Dlaczego warto wybrać szkolenie online?

 • Bierzesz udział w szkoleniu w przestrzeni, w której czujesz się komfortowo. Możesz siedzieć w swoim ulubionym fotelu, pod miękkim kocem i popijać swoją ukochaną herbatę.
 • Możesz w spokoju, w samotności przeżywać swoje emocje, bez obaw o to, czy ktoś to widzi czy nie.
 • Nie ponosisz kosztów dojazdu i wyżywienia w trakcie szkolenia. Oszczędzasz także czas.
 • Jeśli masz ochotę, możesz zaprosić do współudziału w szkoleniu bliską Ci osobę - w ramach jednej wejściówki.
 • Taka forma prowadzenia warsztatów nie jest dla mnie żadną nowością, pracuję w ten sposób od 6 lat. Nie będziesz moim królikiem doświadczalnym
 • Dysponuję profesjonalnym sprzętem do przeprowadzania szkoleń online - dzięki temu masz pewność, że forma przekazu będzie wysokiej jakości.
 • Od 23 lat występuje publicznie - z czego 8 także wirtualnie. Wiem jak przeprowadzić Cię przez proces szkoleniowy krok po kroku po to, by każde zagadnienie było dla Ciebie jasne.
 • Mam za sobą kilkadziesiąt poprowadzonych webinarów, wystąpień live i sesji online, jestem autorem największego w Europie kursu dla mężczyzn.
 • Decydując się na warsztat, masz pewność uzyskania skutecznych efektów.
wstawka-2
dawid-wilk

Po szkoleniach Pawła bardzo często słyszę pozytywne opinie, że się zmieniłem, że jestem w stanie gdzieś natchnąć kogoś do działania, do poprawy samego siebie, do walki. Walki, żeby się rozwijać. To jest chyba dla mnie najfajniejsze co udało mi się z tego wyciągnąć - właśnie to, że moi przyjaciele idą za mną.

- Dawid Wilk

dawid-kupis

Na pewno Paweł jako jedyny mówi o tym, że można mieć problemy z emocjami. Mówi także jak sobie z tymi emocjami radzić, że się będą pojawiać, bo jest to normalne, żeby się nie martwić tym. Daje też konkretne narzędzia,  metody. Mówi, jakie uczucia mogą się pojawiać w trakcie pracy nad sobą. Przygotuje nas na to.

- Dawid Kupis

Opinie uczestników wcześniejszej edycji tego szkolenia

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Ten warsztat jest przeznaczony dla każdej osoby, która czuje potrzebę zmienienia czegoś w swoim życiu, ale może jeszcze nie być pewna, co to właściwie jest, od czego zacząć wprowadzanie zmian lub obawia się zrobić pierwszy krok. To wydarzenie jest odpowiednie zarówno dla tych, dla których będzie to pierwsze spotkanie z rozwojem osobistym, jak i dla bardziej zaprawionych bywalców naszych szkoleń.

Szkolenie odbędzie się poprzez platformę online.

W przypadku, jeśli podczas trwania szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, zakomunikuj to podczas przerwy.

Zostaniesz poproszony o wysłanie maila w tej sprawie na adres biuro@pawelrawski.pl Zwrot 100% kwoty, którą zainwestowałeś w warsztat otrzymasz na podany przez Ciebie numer konta w ciągu 7 dni roboczych. Nie zdajemy żadnych pytań odnośnie tego, dlaczego rezygnujesz z udziału w szkoleniu.

Zarezerwuj miejsce