Akademia Dynamiki Relacji

Pozostało tylko 10 miejsc

logo-big

Przejdź Przez Specjalnie Zaprojektowany Cykl Szkoleń

Składający się z 14 pełnych praktyki dni, aby lepiej zrozumieć siebie i wprowadzić korzystne zmiany do swojego życia i nauczyć się lepiej komunikować się z ludźmi, bez względu na to czy to Twoi bliscy, współpracownicy, pracownicy czy klienci.

Niezależnie od tego co robisz na co dzień, Twoja psychika ma ogromny wpływ na działania, decyzje i osiągnięcia. Przechodząc cały cykl Akademii Dynamiki Relacji™, nie tylko lepiej poznasz i zrozumiesz samego siebie, ale także nauczysz się z większą empatią i zrozumieniem podchodzić do drugiego człowieka.

W jakich obszarach ten zestaw kompetencji sprawdzi się w Twoim życiu:

Dla Przyszłych lub Aktywnych Terapeutów i Coachów

Naucz się pracy z ludźmi od podstaw. Dowiedz się, w jaki sposób odkryć ich trudności, obawy i pragnienia. Zyskaj doświadczenie i narzędzia, które pozwolą Ci na rozpoczęcie Twojej własnej działalności bazującej na specjalistycznym pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu ich problemów oraz odkrywaniu ich potencjału.

Dla Przedsiębiorców

Zdobądź narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania Twoim biznesem i pracownikami. Naucz się bazować w pracy na silnych stronach – zarówno swoich, jak i Twoich pracowników, by wszystko funkcjonowało po Twojej myśli. Dzięki temu nareszcie znajdziesz czas na odpoczynek, poświęcisz więcej uwagi swojej rodzinie i pasjom.

Dla Rodziców

Zyskaj podstawy do tego, by wiedzieć w jaki sposób komunikować się ze swoim dzieckiem na każdym poziomie jego rozwoju, poznaj narzędzia do tego, by umiejętnie radzić sobie z trudnymi emocjami, które przeżywa, zyskaj dystans niezbędny do empatycznego podejścia, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Akademia to składający się z 4 etapów bardzo przemyślany i specjalnie skonstruowany proces.

pawel

Jak widzisz, to niesamowicie kompleksowy cykl szkoleń, który wyposaży Cię w dużą liczbę narzędzi, które realnie wpłyną na jakość całego Twojego życia.

podpis
1

Jego pierwszym etapem jest poznanie oraz lepsze zrozumienie samego siebie, wszystkich tych mechanizmów, które kierują Twoim działaniem, mimo że nie jesteś ich świadomy.

Zarówno tych, które aż chce się poznać, jak i tych, które często powodują wewnętrzne konflikty i wiele ograniczających emocji.

Przechodząc przez ten etap drastycznie zwiększysz samoświadomość oraz nauczysz się uwalniać te blokujące części Twojej psychiki, które są oparte na nieprzepracowanym cierpieniu pochodzącym z przeszłości.

Te umiejętności pomagają w zaakceptowaniu siebie oraz zrzuceniu ogromnego bagażu emocjonalnego, który niesie każdy z nas.

2

Podczas drugiego etapu, skupisz się na swoich naturalnych predyspozycjach i najsilniejszych stronach, z których do tej pory pewnie nie zdawałeś sobie sprawy.

Ogromną część tych procesów oprzemy na badanych Instytutu Gallupa wkomponowanych w koncept Dynamiki Relacji™. Nauczysz się zarządzać swoim talentem, tworzyć takie środowisko, które naturalnie będzie stymulować Twój wzrost.

Dowiesz się, jak zarządzać częściami Twojej psychiki, które do tej pory poznałeś.

3

Trzeci etap integruje dwa wcześniejsze oraz dostarcza Ci niezbędnego podejścia, wiedzy i nowych narzędzi, by jak najskuteczniej pomagać innym ludziom.

Nauczysz się prawdziwie słuchać Twojego rozmówcy i w pełni słyszeć to, co do Ciebie mówi. A mówi znacznie więcej niż tylko słowa, które wypowiada. Dzięki Poziomom Świadomości Gravesa nauczysz się bardzo szybko poznawać cały system wartości osoby, z którą rozmawiasz, przez co nie tylko będziesz ją lepiej rozumieć, ale i będziesz lepiej rozumiany.

Znając ten koncept, na samą myśl o jakiejkolwiek kłótni czy konflikcie serdecznie się uśmiechniesz, bo będzie to jedynie bardzo odległym wspomnieniem.

To niesamowicie intensywny etap, po którym wiele spraw nabierze znacznie głębszego wymiaru, a Twoje podejście do różnego rodzaju trudności zmieni się bezpowrotnie.

4

Czwartym etapem jest trwający 6 miesięcy okres certyfikacyjny zakończony egzaminem. Jego ideą jest to, byś po jego ukończeniu był absolutnie pewny swoich umiejętności.

Podczas jego trwania będziesz mógł zweryfikować swoje umiejętności, rozszerzyć zasoby, których potrzebujesz najbardziej oraz uczyć się na podstawie własnych doświadczeń, a także doświadczeń całej grupy.

Zrób pierwszy krok i zarezerwuj rozmowę swoją rozmowę kwalifikacyjną.

Akademia Dynamiki Relacji™ to ekskluzywny, intensywny kurs treningowy przeznaczony tylko dla najbardziej zmotywowanych osób. Jako że liczba miejsc na każdej edycji jest ograniczona do 12, stworzyliśmy proces precyzyjnej selekcji pozwalającej nam na skompletowanie grupy, w której każdy będzie czuł się bezpiecznie i w której będzie się Wam dobrze współpracowało.

Aby zarezerwować termin rozmowy, kliknij TUTAJ.

Cenimy sobie zarówno Twój, jak i nasz czas, dlatego rezerwacja terminu rozmowy kosztuje 500 zł. Jeżeli zostaniesz przyjęty/-a do programu kwota ta zostaje wliczona w cenę szkolenia. Jeśli nie - zwracamy Ci pieniądze.

Pozostało jeszcze tylko 10 wolnych miejsc!

Co otrzymasz?

Zredukujesz stres

Otrzymasz skuteczne narzędzia do redukcji stresu oraz samodzielnego radzenia sobie z trudnymi emocjami, które pojawiają się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Naturalna pewność siebie

Wypracujesz naturalną pewność siebie opartą o Twoje atuty, dzięki czemu łatwiej będzie Ci tworzyć markę osobistą oraz porozumieć się z bliskimi, pracownikami, klientami.

Radzenie sobie z trudnościami

Nauczysz się radzić sobie z trudnościami – przestaniesz identyfikować się ze swoimi porażkami, które są nieuniknione w życiu. Zrozumiesz jak oddzielać życie zawodowe od prywatnego.

4

etapy procesu

14

dni szkoleniowe

120

ćwiczenia/techniki

288

stron skryptów szkoleniowych

Odnośnie ludzi, którzy dobrze radzą sobie w życiu – tym, którzy z sukcesem prowadzą swój biznes lub posiadają udane życie rodzinne, często mówi się, że są szczęściarzami.

Niestety, mamy tendencję do oddawania odpowiedzialności na zewnątrz, zwłaszcza za swoje sukcesy, dlatego też wypatrujemy jakichś magicznych czynników zewnętrznych, które niby to przyczyniły się do czyjegoś sukcesu. Największe nadzieje pokładamy w wygranej w loterii, bo „gdyby mnie to spotkało, rozwiązałoby to wszystkie moje problemy”.

Kierując się takim myśleniem, rzadko upatrujemy źródła naszego życiowego niepowodzenia w naszym działaniu. Jeżeli biznes nam się wali, to musi być wina niekompetentnych pracowników lub nieodpowiednich klientów. Jeżeli w związku coś nie działa, najwyraźniej trafiliśmy na nieodpowiednią osobę.

Dopiero w momencie, w którym zdamy sobie sprawę z tego, że w dużej mierze odpowiadamy za to, co nas spotyka w życiu, mamy szansę podnieść jego jakość.

Jeśli zastanowisz się tak na spokojnie, ile z rzeczy, które przekazano Ci w szkole czy w domu, ma faktycznie zastosowanie w Twoim życiu?

Z mojej wieloletniej pracy z ludźmi – zarówno poprzez sesje indywidualne, jak i warsztaty wynika, że z tych środowisk wynieśliśmy najwięcej ograniczających nas przekonań – lęk przed wystąpieniami publicznymi, brak wiary w siebie i swoje umiejętności, poczucie, że we wszystkim musimy być najlepsi, przyzwolenie na przeżywanie tylko niektórych emocji (jeśli w ogóle).

Potem, w dorosłym życiu, chcemy założyć swój biznes, a nie mamy doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i w radzeniu sobie z tymi wszystkimi trudnościami, które niesie za sobą zatrudnianie żywych istot, wraz z emocjami, trudnościami, które wnoszą ze sobą każdego dnia do pracy.

Problem polega na tym, że przyjmujemy to wszystko takie, jakie jest, często nie próbując poszerzyć swojej wiedzy, odrzucić tego, co nam się wydaje słuszne i poszukać innej drogi radzenia sobie z trudnościami.

Dlatego też stworzyłem kompleksowy cykl szkoleniowy, który odpowiada na te potrzeby.

Jestem przedsiębiorcą, od 8 lat pracuję z ludźmi pomagając im rozwiązywać trudności z różnych spektrów, nie jestem rodzicem – jednak pracuję z rodzicami nad tym, by byli w stanie realizować się w tej roli w sposób, którego od siebie oczekują.

Z czego składa się Akademia?

Poznaj Siebie: Dynamika Relacji™ I (3 dni szkoleniowe)

1. Prawdziwe źródło problemu

W trakcie tego warsztatu skupimy się na docieraniu do prawdziwego źródła problemu. Zapewne niejednokrotnie miałeś styczność z trudnymi sytuacjami, w których okazywało się, że sedno konfliktu leży zupełnie gdzie indziej niż by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Teraz zajmiemy się docieraniem do jądra trudności.

2. Praca z ograniczającymi przekonaniami

Co więcej, nauczysz się pracować z ograniczającymi emocjami. Dowiesz się z czego wynikają i jakie pełnią funkcje w naszym życiu. Zaakceptujesz ich obecność w swoim życiu, nauczysz się odczytywać sygnały, które Ci dają, a także staniesz się bardziej empatyczny, wyrozumiały i czuły na potrzeby ludzi, którzy Cię otaczają. Oczywiście, przełoży się to na jakość relacji, które tworzysz – w życiu prywatnym i zawodowym.

3. Jak działa psychika?

Pierwszy poziom jest także przeznaczony dla pasjonatów psychiki człowieka – zdobędziesz tu dużą wiedzę na temat tego, jakimi mechanizmami się kierujemy. Tym samym zyskasz wgląd w motywacje i lęki ludzi. Dzięki temu łatwiej Ci będzie z nimi pracować.

Uwolnij Swój Potencjał: Dynamika Relacji™ II (3 dni szkoleniowe)

1. Uwolnisz swój potencjał

Podczas tych 3 dni nauczysz się pracować z potencjałem – zarówno swoim, jak i ludzi w Twoim otoczeniu. Dowiesz się w jaki sposób określić silne i słabe strony, jak je rozwijać lub wyciszać oraz jak nimi kierować w życiu prywatnym i zawodowym, by sprzyjały podejmowanym działaniom.

2. Poznasz swoje potrzeby

Znajomość silnych i słabych stron pomoże Ci łatwiej nakreślić Twoje potrzeby i najbardziej wspierające dla rozwoju i dobrostanu środowisko. Zrozumiesz mechanizmy, które powstrzymują ludzi przed działaniem i nauczysz się nad nimi pracować, by zniwelować ich zły wpływ.

3. Nie wiesz od czego zacząć?

Drugi poziom skierowany jest od ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą od czego zacząć. Nie potrafią obrać najbardziej optymalnego kierunku. Oferowana w trakcie tych 3 dni wiedza jest też bardzo użyteczna przy wspieraniu innych w procesie zmiany.

Zarządzanie Zmianą: Dynamika Relacji™ III (8 dni szkoleniowych)

1. Dla osób, które widzą siebie w roli przedsiębiorcy

Jest to kompleksowe i wymagające szkolenie zaprojektowane specjalnie dla osób, które widzą siebie w roli przedsiębiorcy prowadzącego efektywny zespół lub coacha wspierającego innych w nakreślaniu i realizowaniu swoich celów.

2. Najbardziej skuteczne techniki

Poznasz najbardziej skuteczne techniki sposoby pracy z drugim człowiekiem: od klasycznego coachingu przez konsultacje do wymagającej interwencji pracy z emocjami. Niezależnie od formy pracy, największy nacisk położymy na etyczne i ekologiczne podejście do każdej osoby. Poprzez lepsze poznanie siebie i zdobycie doświadczenia nauczysz się, z jakimi problemami jesteś w stanie pracować, a jakie jeszcze nie są na Twoje siły. Nauczysz się o tym odpowiednio komunikować, by każdy, kto do Ciebie przyjdzie czuł od samego początku, że jesteś osobą kompetentną i godną zaufania.

3. Rozwiniesz w sobie niezbędne cechy

Rozwiniesz w sobie cechy niezbędne do efektownego wspierania ludzi w procesie zmiany: uważność, umiejętność słuchania i analizowania tego co starają się wyrazić, empatyczne podejście oraz zdolność wyciągania stosownych wniosków nie tylko na podstawie tego, co usłyszysz, ale i tego co niedopowiedziane, zawarte między wersami lub widoczne w zachowaniu, tonie głosu, etc.

4. Specjalnie zaprojektowany program

Specjalnie zaprojektowany program warsztatu przeprowadzi Cię przez dużo ćwiczeń i doświadczeń, dzięki czemu lepiej przyswoisz niezbędną wiedzę oraz nauczysz się radzić sobie z wyzwaniami, które są nieodłącznym elementem pracy z innymi ludźmi.

5. Poziomy Świadomości Gravesa

Poznasz unikatowy koncept Poziomów Świadomości Gravesa, którego liczne zastosowania są przydatne podczas każdej sesji. Dzięki niemu nauczysz się rozpoznawać system wartości Twojego rozmówcy oraz sposób, w jaki patrzy na świat, docierać do całych systemów przekonań - zarówno tych wspierających, jak i ograniczających. Ponadto, będziesz w stanie
o wiele precyzyjniej określić niezbędne obszary do pracy oraz dokładniej lokalizować źródła problemów i wewnętrznych blokad. Tych materiałów nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce!

6. Rozwiązywanie problemów

Zaczniesz zupełnie inaczej patrzeć na zagadnienia „problemu” trudności lub wyzwania. Nie tylko będziesz w stanie rozłożyć je na czynniki pierwsze, aby lepiej zrozumieć jego strukturę, ale także zrozumiesz, że bardzo często (a właściwie zawsze) ich przyczyna leży zupełnie gdzie indziej.

7. Prowadzenie sesji

Nauczysz się, jak prowadzić sesje związane z rozwiązaniem jakiegoś problemu oraz oparte na rozwoju potencjału i zasobów drugiej strony. Opanujesz też sposób prowadzenia pojedynczych sesji i całego dłuższego procesu, rozłożonego w czasie. Dostaniesz narzędzia do pracy z emocjami, przekonaniami i wartościami drugiej osoby. Wszystko po to, by prowadzone przez Ciebie sesje były jak najskuteczniejsze.

8. Jak zadawać skuteczne pytania

Zrozumiesz, jak kreować własne pytania: otwarte (pozwalające lepiej poznać dane zagadnienie i punkt widzenia Twojego rozmówcy), punktowe (pozwalające wyciągnąć jak najwięcej informacji) i naprowadzające (pozwalające uzyskać rozwiązanie problemu). Dowiesz się, jak korzystać ze znanych Ci już technik Dynamiki Relacji™ w pracy z drugim człowiekiem. O ich skuteczności przekonałeś się wielokrotnie podczas wcześniejszych warsztatów oraz w życiu codziennym. Wiesz zatem doskonale, jak ich zastosowanie może pomóc w wielu obszarach życia. Poznasz także szereg kolejnych technik, procesów i ćwiczeń.

9. Jak rozpoznawać mechanizmy obronne

Nauczysz się rozpoznawać mechanizmy obronne oraz nieświadome sabotaże, aby nie tylko im zapobiegać, ale i znacząco ułatwić proces wprowadzania trwałych i skutecznych zmian. Dowiesz się, jak przygotowywać się przed sesją, jakie informacje warto jest uzyskać od
drugiej strony, co komunikować, a także co robić po sesji. Nauczysz się tworzyć odpowiednie zadania po to, by po zakończeniu sesji wprowadzać w życie ustalone zmiany, a następnie odpowiednio je weryfikować. Będziesz potrafił zadbać o odpowiednią logistykę, aby wasza praca odbywała się w najkorzystniejszych warunkach i przyjemnej atmosferze.

10. Unikatowy, skuteczny model

Nauczysz się pomagać w efektywnym tworzeniu i udoskonalaniu istniejących już celów. Poznasz unikatowy, skuteczny model, dzięki któremu nie tylko zapobiegniesz wielu możliwym trudnościom, problemom z brakiem motywacji czy innym wewnętrznym sabotażom, ale także znacząco ułatwisz sposób patrzenia na cel oraz wszelkie konsekwencje jego osiągnięcia.

11. Narzędzia do tworzenia historii i metafor

Poszerzysz swój wachlarz umiejętności o narzędzia tworzenia i opowiadania metafor oraz historii, które w pracy indywidualnej są wręcz niezastąpione. Będziesz jeszcze lepiej rozumiał sposób przekazu Twojego rozmówcy oraz nauczysz się tak konstruować swoje wypowiedzi, by były w pełni zrozumiałe dla drugiej strony.

12. Twoje sesje

Swoje sesje będziesz prowadził tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał drugiej strony oraz Twoją wiedzę, umiejętności i doświadczenia. Przy każdym ćwiczeniu podczas warsztatu będziesz dostawał konkretne informacje zwrotne, byś lepiej poznał własne zasoby oraz obszary, nad którymi warto popracować.

13. Nieprzewidziane sytuacje

Dowiesz się, jakie specyficzne sytuacje mogą Ci się przydarzyć podczas sesji, jak sobie z nimi radzić oraz, przede wszystkim, jak im zapobiegać.

14. Lepiej poznasz siebie

Zarówno podczas samego warsztatu, jak i w czasie trwania okresu certyfikacyjnego jeszcze lepiej poznasz siebie, swoje silne strony oraz preferowany styl i sposób pracy. Zrozumiesz, na czym opierać formę przekazu marketingowego, by trafiały do Ciebie osoby, z którymi trudnościami i zasobami jesteś w stanie najefektywniej pracować.

Najbliższa Akademia Dynamiki Relacji rozpocznie się za:

Weź życie w swoje ręce i zarezerwuj swoje miejsce w ADR!

Zarezerwuj rozmowę

Harmonogram Akademii

Poziom I

Dzień I

Moduł I

Czym jest i z czego składa się Dynamika Relacji™?

Moduł II

Jakie są najważniejsze i najmniej znane zasady pracy nad sobą?

Moduł III

Z czego dokładnie składa się Twoja osobowość?

Moduł IV

Jak działa Twoja psychika - 7 założeń Dynamiki Relacji™

Dzień II

Moduł I

Jak komunikować się na każdej płaszczyźnie - 7 założeń Dynamiki Relacji™

Moduł II

W jaki sposób środowisko wpływa na Ciebie i jak świadomie tym zarządzać - 7 założeń Dynamiki Relacji™

Moduł III

Dlaczego ludzie są Twoim lustrem oraz jak się w nim świadomie przyglądać - 7
założeń Dynamiki Relacji™

Moduł IV

Jak zacząć akceptować siebie - 7 założeń Dynamiki Relacji™

Dzień III

Moduł I

Jak docierać do samego źródła problemów i trudności?

Moduł II

Jak pracować z ograniczającymi emocjami?

Moduł III

Jak pracować z ograniczającymi emocjami?

Moduł IV

Jak wdrażać całą tę wiedzę i wszystkie narzędzia w codzienne obowiązki?

Po szkoleniu

Praca poszkoleniowa z dodatkowymi materiałami video

Czas na opanowanie technik i wdrożenie umiejętności w życie pracując ze
specjalnie przygotowanym do tego skryptem

Zapoznanie się z zalecaną literaturą uzupełniającą

Wykonanie specjalistycznego testu przed 2 poziomiem warsztatów

Poziom II

Dzień I

Moduł I

Czym jest i jak działa Twój talent?

Moduł II

W jaki sposób biologią wspiera nasz indywidualny rozwój?

Moduł III

Jakie są Twoje naturalne predyspozycje i jak świadomie z nich korzystać?

Moduł IV

Jakie są Twoje słabe strony oraz jak nad nimi zapanować?

Dzień II

Moduł I

Co jest największą siłą napędową w Twoim życiu - poznaj system wartości.

Moduł II

Jak dbać o różne obszary Twojego życia?

Moduł III

Jak docierać do nieodkrytych obszarów podświadomości - technika Inkarnacji.

Moduł IV

Jakie są najczęstsze przyczyny braku upragnionych zmian w życiu - jak im skutecznie zapobiegać?

Dzień III

Moduł I

Jak zarządzać częściami własnej psychiki?

Moduł II

Jak zarządzać częściami własnej psychiki - ciąg dalszy

Moduł III

Jak integrować wewnętrzne konflikty?

Moduł IV

Jak wdrażać całą tę wiedzę i wszystkie narzędzia w codzienne obowiązki?

Po szkoleniu

Praca poszkoleniowa z dodatkowymi materiałami video

Zapoznanie się z modelami prowadzenia sesji indywidualnych

Przeprowadzenie kilku sesji, jako osoba prowadząca

Odbycie kilku sesji, jako osoba prowadzona

Dostarczenie podsumowań sesji na specjalnych kartach pracy

Zapoznanie się z zalecaną literaturą uzupełniającą

Poziom III

Dzień I

Moduł I

Jak tworzyć relację oraz przestrzeń, która naturalnie wspomaga zmianę?

Moduł II

Co składa się na wewnętrzny świat Twojego rozmówcy - jak go odczytywać?

Moduł III

Jak poruszać się etycznie po wewnętrznym świecie innych?

Moduł IV

Co stymuluje a co hamuje zmianę?

Dzień II

Moduł I

Jak prowadzić sesję - poznaj różne modele.

Moduł II

Jak prowadzić sesję - poznaj różne modele.

Moduł III

Jak i kiedy pracować w retrospektywie?

Moduł IV

Jakie pytania zadawać w którym momencie i jak tworzyć własne?

Dzień III

Moduł I

Jak rozłożyć każdy komunikat na części składowe - matryce komunikacji.

Moduł II

Jak rozłożyć każdy komunikat na części składowe - matryce komunikacji.

Moduł III

Jak odczytywać niewerbalne sygnały?

Moduł IV

Jak odczytywać niewerbalne sygnały - ukryte komunikaty podświadomości i ciała.

Dzień IV

Moduł I

Jak rozłożyć każdy problem na części pierwsze?

Moduł II

Gdzie leży przyczyna i dlaczego jest zawsze głębiej i znacznie wcześniej niż każdy przypuszcza?

Moduł III

Dlaczego rozwiązanie leży zupełnie gdzie indziej?

Moduł IV

Które trudności wracają cyklicznie i dlaczego? Jak im zapobiegać i wyjść z błędnego koła.

Dzień V

Moduł I

Jak konstruować swój komunikat, by został odpowiednio zrozumiany przez odbiorcę?

Moduł II

Jak usłyszeć to, czego nie słychać na powierzchni komunikatu?

Moduł III

Jak odczytywać i tworzyć metafory?

Moduł IV

Jakimi symbolami posługuje i nieustannie otacza się nasza psychika?

Dzień VI

Moduł I

Jak pracować narzędziami Dynamiki Relacji™ z ludźmi, którzy nie znają tego konceptu?

Moduł II

Jak pracować narzędziami Dynamiki Relacji™ z ludźmi, którzy nie znają tego konceptu?

Moduł III

Jak pracować narzędziami Dynamiki Relacji™ z ludźmi, którzy nie znają tego konceptu?

Moduł IV

Jak pracować narzędziami Dynamiki Relacji™ z ludźmi, którzy nie znają tego konceptu?

Dzień VII

Moduł I

Czym są poziomy Świadomości Gravesa - wprowadzenie

Moduł II

Poziomy Świadomości Gravesa - po czym poznać i jak odczytywać?

Moduł III

Poziomy Świadomości Gravesa - jak rozwijać każdy z osobna?

Moduł IV

Poziomy Świadomości Gravesa - w pracy indywidualnej

Dzień VIII

Moduł I

Jak przygotowywać się do sesji?

Moduł II

Jakie trudności mogą pojawić się podczas sesji i jak im zapobiegać?

Moduł III

Co robić po zakończonej sesji?

Moduł IV

Jak sprawić by ludzie korzystali z Twoich usług?

Okres certyfikacyjny

  • 1. Poprowadzenie określonej liczby sesji indywidualnych
  • 2. Uzyskanie pisemnych informacji zwrotnych
  • 3. Przygotowanie pracy zaliczeniowej
  • 4. Czas na poznanie swoich silnych stron w pracy indywidualnej oraz słabości, nad którymi warto popracować
  • 5. Przygotowanie się do 2 dniowego egzaminu praktycznego
  • 6. Egzamin praktyczny

Najbliższa Akademia Dynamiki Relacji rozpocznie się za:

Weź życie w swoje ręce i zarezerwuj swoje miejsce w ADR!

Cena za całą Akademię Dynamiki Relacji:11000 zł (w tym 23% VAT)

LUB

Dynamika Relacji™ I

27-29 stycznia 2023, 10:00 - 18:00

Dynamika Relacji™ II

27-29 października 2023, 10:00 - 18:00

Dynamika Relacji™ III

8-15 grudnia 2023, 10:00 - 18:00

Co zyskasz dzięki Akademii Dynamiki Relacji™?

Życie prywatne

Staniesz się bardziej pewny siebie i uważny w relacjach z bliskimi. Przestaniesz wiecznie stawiać cudze dobro nad swoim i stawiać ludzi na piedestale. Wyznaczysz sobie wartości, którymi kierujesz się w życiu. Przestaniesz przejmować się opinią ludzi, którzy nie zasługują na Twoją uwagę. Nauczysz się wykorzystywać swój potencjał i obierzesz ścieżkę, która da Ci radość i spełnienie w życiu.

Życie zawodowe

Dowiesz się jak zbudować skuteczną i spójną markę osobistą. Pozbędziesz się wątpliwości odnośnie tego czy jesteś już gotowy, by spróbować swoich sił w działaniach, które od zawsze Cię pociągają. Przestaniesz identyfikować się z porażkami, nauczysz się z nich wyciągać najbardziej wartościowe lekcje. Nauczysz się dbać o balans między życiem prywatnym i zawodowym.

Opinie uczestników Akademii Dynamiki Relacji™

Absolwenci Akademii

agnieszka-szczepanska

Agnieszka Szczepańska

Absolwentka Akademii

Bardzo polecam Agnieszkę, ponieważ według mnie jest bardzo zaangażowana w to, co robi. Przede wszystkim bardzo to kocha, a pomaganie innym sprawia jej niesamowitą przyjemność. Jest bardzo ambitną osobą, ciągle poszerza swoją wiedzę, daje wartość. Z jednej strony jest bardzo miła, delikatna i ciepła, więc łatwo mogłem się przed nią otworzyć, a z drugiej - bardzo konkretna i bez owijania w bawełnę prowadzi terapię tak, by to sam pacjent, pod jej czujnym okiem, mógł dojść do konkretnych wniosków i wprowadzić je później w życie. Odczucie po sesji jest takie, jakby kamień spadł z serca. Czułem się wtedy „taki leciutki” i znajdowałem w sobie energię i zapał do dalszej pracy nad sobą oraz chęć do pozytywnej zmiany w życiu prywatnym.

Marek Ozięblewski

Energia i uśmiech Agnieszki pozytywnie nastraja do podejmowania wyzwań i działania. Profesjonalne i indywidualne podejście tworzy bardzo dużą strefę komfortu podczas sesji. Dzięki różnym zaprezentowanym technikom jestem bardziej odporna na wpływy zewnętrzne. Właśnie dzięki spotkaniom z Agnieszką zaczęłam budować swoją wewnętrzna siłę.

Anna Puchta

maciej-zagawa

Maciej Zagawa

Absolwent Akademii

Trudno jest opisać słowami to, co czuję po sesjach odbytych z Maciejem. Pomógł mi dotrzeć do takich części mnie, z jakich nawet nie zdawałem sobie sprawy. Z jego pomocą odkryłem najgłębsze przekonania, jakimi się kierowałem. Pomógł mi spojrzeć na dany problem z zupełnie innej strony. Wiem, że droga, jaką obrałem nie należy do łatwych, jednak czuję, że jest ona jedyną słuszną do przebycia. Maciej dał mi narzędzia do tego, by była ona znacznie przyjemniejsza, konkretniejsza i bardziej sprecyzowana niż ogólne "chcę lepiej w życiu". Jeśli nie potrafisz sobie poradzić z emocjami, jakie w środku Ciebie buzują, gdy nie znasz siebie lub wręcz boisz się siebie poznać, bo nie wiesz czy będziesz w stanie udźwignąć to, co znajdziesz. Maciej z profesjonalnym podejściem, humorem, dystansem i sprecyzowanymi idealnie pod Ciebie i Twoje wyzwanie pytaniami i technikami pomoże Ci zajrzeć w głąb siebie.

Tomasz Okas

Choć nie należę do osób, które w błyskawiczny sposób się otwierają, to przez umiejętnie postawione przez Macieja pytania już w pierwszych sesjach doszliśmy do meritum - zaczynałem zdawać sobie sprawę z tego, co mnie ogranicza, blokuje i z czym mam problem. Jak mało kto potrafi wysłuchać i nie oceniać, z pytaniem trafić w punkt. Już po pierwszych spotkaniach zdobył moje zaufanie i dzięki temu mogliśmy ruszyć do przodu w naszej pracy. Od początku widać, że umiejętności, którymi dysponuje, nie opierają się na suchej wiedzy książkowej. To co robi Maciej jest jego pasją i w przypadku sesji wyraźnie widać, iż prowadzi je, by pomóc. Dzięki pracy z Maciejem przełamałem zmowę milczenia, jeśli chodzi o emocje i uczucia. Zrobiłem milowy krok w relacjach z rodzicami, z najbliższymi, a przede wszystkim ze samym sobą. Po każdej sesji dostawałem kopa motywacyjnego. Macieja na pewno wyróżnia zaangażowania i ogromna wiedza.

Michał Młynarczyk

Moim największym problemem było to, że nie rozumiałem i nie akceptowałem swoich emocji, a co za tym idzie, nie akceptowałem samego siebie. Przed rozpoczęciem pracy z Maciejem, właściwie nie radziłem sobie z samym sobą i z tym, co wokół mnie. Maciej krok po kroku dotarł do mnie. Na początku pomógł mi w uświadomieniu sobie tego, co we mnie jest i jaki wpływ maja na mnie zakorzenione we mnie uczucia i emocje z przeszłości. W trakcie naszej współpracy zmieniało się moje podejście do życia i do siebie oraz spojrzenie na wiele rzeczy. Myślę, że Maciej ma powołanie do tego, co robi. Polecam współpracę z nim każdemu, kto chce zmiany i czegoś więcej od życia.

Piotrek Krasuski

Z Maciejem pracuję indywidualnie już blisko rok. Zaczęło się w sumie od błahego problemu, a przerodziło w długą i wytrwałą pracę nad różnymi sferami mojego życia. Przez ten czas, dzięki jego pomocy, dużo w sobie poukładałem, odpuściłem sporo emocji, pogodziłem się z wieloma wydarzeniami z mojej przeszłości. Maciej jest dla mnie osobą, która całkowicie angażuje się w proces, w sesję. Jest autentyczny, skuteczny w tym co robi, zaangażowany. Jedną z najmilszych rzeczy, która mnie spotkała jest wsparcie po sesji, takie od serca. Nie było maila na którego nie dostałbym odpowiedzi, porady, motywacji i wsparcia w kryzysowych chwilach . Oprócz tych wszystkich rzeczy, zostało mi zapewnione terapeutyczne podejście oraz mentalne bezpieczeństwo, którego potrzebowałem najbardziej. Jestem wdzięczny Maciejowi za jego pracę, w którą wkłada mnóstwo serca.

Szymon

Weź życie w swoje ręce i zarezerwuj swoje miejsce w ADR!

Zarezerwuj rozmowę

Gwarancja Satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli pierwszego dnia szkolenia stwierdzisz, że nie spełnia ono Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot całej kwoty, którą zapłaciłeś za warsztat.

gwarancja

Najczęściej zadawane pytania

W tym celu przejdź proszę do oferty III poziomu TUTAJ i dodaj do koszyka tylko ten warsztat, a następnie sfinalizuj zamówienie.

Oczywiście! W celu uzgodnienia terminów i wysokości rat skontaktuj się z nami na biuro@pawelrawski.pl

Jeśli w trakcie pierwszego dnia szkolenia uznasz, że nie spełnia ono Twoich wymagań – powiedz nam to! Otrzymasz zwrot bez żadnych dodatkowych pytań z naszej strony.

Oczywiście! Co więcej, wygląd tego certyfikatu Cię zachwyci. Jednak jest on przeznaczony tylko dla osób, które ukończoną okres certyfikacyjny i zdadzą egzamin końcowy.

Udział w Akademii Dynamiki Relacji™ wymaga zaangażowania – jak przystało na ambitny warsztat treningowy, zatem warto się przygotować na intensywną pracę i dużą dawkę praktycznej wiedzy do przyswojenia.

W trakcie Akademii Dynamiki Relacji™ nie pracuje się tylko na sali szkoleniowej. Pomiędzy kolejnymi poziomami szkolenia otrzymasz zadania wdrożeniowe, nad którymi należy pracować, by się odpowiednio przygotować do wyzwań stawianych przez kolejny warsztat. Aby pomyślnie ukończyć ADR™ należy przejść przez półroczny okres certyfikacyjny i zdać praktyczny egzamin pod okiem Pawła.

Masz jakieś pytania?

biuro@pawelrawski.pl

+48 504 011 599

12:13:14
10:59:44