8 sfer męskości

8 Sfer Męskości

Stań Się Mężczyzną, Którego Pragną Kobiety.

Jesteś gotów podnieść jakość swojego życia?

Poznaj koncept #8sfermęskości. Odbierz specjalny kurs, podczas którego poznasz wskazówki, dzięki którym zaczniesz poznawać kobiety oraz staniesz się bardziej pewny siebie. A to wszystko w ciągu zaledwie 30 dni.

1 minuta dziennie

Codziennie o 9:00

Konkretne rezultaty

prawski

Paweł Rawski

Trener z wieloletnim doświadczeniem. Ekspert w temacie budowania naturalnej pewności siebie i relacji, z największym naciskiem na aspekt relacji damsko-męskich. Twórca Dynamiki Relacji, 8 Sfer Męskości, Filarów Atrakcyjności oraz dwóch autorskich modelów coachingowych "4-Etapowy Proces Poprawy Relacji" oraz "6 Kroków Skutecznej Zmiany". Znany z tego, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Szczery, bezpośredni, a przede wszystkim – skuteczny.

 

Sfery, nad którymi będziemy pracować:

1

Zdrowe poczucie własnej wartości

2

Inteligencja emocjonalna

3

Komunikacja

4

Inteligencja socjalna

5

Wygląd i zdrowie

6

Bogactwo - wewnętrzne i zewnętrze

7

Inteligencja seksualna

8

Lifestyle

Paweł to wyjątkowy człowiek. Jego szkolenia , oprócz sporej dawki czystej wiedzy , dają możliwości ćwiczenia nowo poznanych zagadnień w praktyce. Na szkoleniach daje z siebie wszystko, a sam zakres poruszanych tematów dostosowuje do wymagań grupy.

Piotr Kępa

Jestem teraz o kilkaset procent bardziej świadomy tego, jak należy postępować z kobietami. Efekty są widoczne w postaci nowych, interesujących znajomości. Teraz tam, gdzie inni widzą problem, ja dostrzegam szansę i rozwiązanie.

Łukasz Podwysocki

Wpisz poniżej swój adres email oraz imię, aby otrzymać dostęp do kursu

Jesteś gotowy na zmianę, której pragnąłeś?