6 Czynników Które Zabijają Twoją Atrakcyjność

6 Czynników Które ZabijająTwoją Atrakcyjność

  • 1.Usłyszysz o 6 czynnikach, które zostaną rozłożone na części pierwsze, a które bezpośrednio wpływają na Twoją atrakcyjność w oczach kobiet. Dowiesz się jak pracować nad każdym z nich.
  • 2.Dowiesz się na co zawsze nieświadomie zwracają uwagę kobiety. Żadna z nich nie powie Ci o tym wprost, jednak każda z nich chce te cechy widzieć w Tobie!
  • 3.Poznasz bardzo praktyczny sposób myślenia, który diametralnie zmieni to, jak patrzysz na siebie i otaczający Cię świat, dzięki czemu będziesz czuł się znacznie pewniej w towarzystwie nawet najbardziej atrakcyjnych kobiet.
  • 4.Zrozumiesz jak eliminując niektóre ze swoich zachowań możesz błyskawicznie poprawić jakość relacji jakie tworzysz! Zdziwisz się jak czasami niewiele trzeba.
  • 5.Zrozumiesz też, dlaczego wiele z relacji, które tworzyłeś nie potoczyło się tak jak tego chciałeś, mimo że nie zrobiłeś niczego złego.
  • 6.Podczas tego wydarzenia odbędzie się premiera nowego produktu dla mężczyzn. Tego jeszcze nie widzieliście!

ZAPISZ SIĘNA KURS

email:

Zastanów się ile razy zdarzyło Ci się widzieć atrakcyjną kobietę - na imprezie, na ulicy, w klubie... i złapać na myśli, że fajnie byłoby ją poznać, ale zawsze kończyło się tylko na tej myśli.

Pomyśl o tym, ile razy odpuszczałeś bo uznawałeś, że dzisiaj nie jesteś w formie lub kompletnie nie wiesz jak zagadać. Ile razy powstrzymałeś się przed podejściem do obcej kobiety w obawie przed reakcją jej lub otoczenia.

Jak często łapiesz się na myśli, że kompletnie nie rozumiesz płci przeciwnej i tego, czego właściwie oczekuje od mężczyzn? Ten trening online pomoże Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

Zapisując się na kurs wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Progressive Revolution LTD. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.

Regulamin i Polityka Prywatności