6 Cech Faceta Idealnego

6 Cech Faceta Idealnego

Dowiedz się co tak naprawdę pociąga współczesne kobiety i przekonaj się, że wypracowanie w sobie tych cech nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Odkryj drzemiący w Tobie potencjał i zacznij poznawać kobiety, o których do tej pory nawet nie ośmieliłeś się marzyć.

Zapewne nie raz spotkałeś się z rozmaitymi stereotypami odnośnie tego, co najbardziej pociąga kobiety w mężczyznach. Prawdopodobnie na tych listach znajdowała się masa rzeczy materialnych lub czynników, które w niedalekiej przyszłości pomogą zdobyć owe materialne rzeczy.

Możesz mi jeszcze nie wierzyć, że dla prawdziwych, wartościowych kobiet (czyli, jak zakładam dla tych, które chcesz mieć w swoim życiu) są rzeczy ważniejsze niż grubość Twojego portfela czy wygląd. A mianowicie to, w jaki sposób ją traktujesz, a w efekcie - jak się przy Tobie czuje.

Dowiedz się, jakie cechy warto w sobie wykształcić, by stać się ideałem niemal każdej kobiety. Wartościowej kobiety.

Dzięki temu nagraniu:

  • Dowiesz się, w jaki sposób prowadzić relacje tak, by wyglądały DOKŁADNIE tak, jak tego chcesz.
  • Zrozumiesz, przed jaką cechą uciekają współcześni mężczyźni, KOMPLETNIE nie zdając sobie z tego sprawy, a która jest szalenie atrakcyjna dla kobiet.
  • Dowiesz się, jak sprawić, by to kobiety same zabiegały o Twoją uwagę i chciały spędzać czas właśnie z Tobą.
  • Otrzymasz liczbę konkretnych informacji na temat tego, jak samodzielnie pracować nad każdą z 6 cech atrakcyjnego mężczyzny.

Nagranie pochodzi z webinaru, który odbył się 30 lipca 2015 roku.

Inwestycja

49 zł

Czas trwania:

1 h 22 min.

Format

Video

Gwarancja satysfakcji

Będąc absolutnie pewnym przekazywanej wiedzy otrzymujesz Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Bez zadawania żadnych pytań.

gwarancja