W życiu codziennym doświadczamy wielu różnych stresów. Niektóre z nich są związane z naszym życiem zawodowym, inne z prywatnym, a jeszcze inne są po prostu wpisane w codzienną rutynę. Nie będzie niczym odkrywczym, jeśli napiszę, że rok 2020 jest jednym z bardziej stresujących w naszym życiu. Z mojego punktu widzenia dotyczy to absolutnie każdego, niezależnie od tego, w jakim wieku jesteś. Jasne, być może Ty radzisz sobie ze swoimi stresami, jednak jestem absolutnie pewny, że ostatnio nie raz stresowałeś się patrząc i słuchając swoich bliskich.

Stres sam w sobie jednak nie jest problemem. On był, jest i będzie naturalną częścią naszego życia. Do pewnego stopnia jest on nawet czynnikiem stymulującym nasz naturalny wzrost. Problemem jest jednak wtedy, gdy jest go zbyt wiele lub jest zbyt intensywny, a my nie potrafimy go zredukować.

Co niestety ale dzieje się nagminnie.

W dzisiejszym wpisie mam dla Ciebie nagranie z Live’a, który dotyczy właśnie tego tematu. Poznasz w nim 6 przyczyn stresu, które w tym roku przyprawiały i często nadal przyprawiają o ból głowy. Oczywiście, jak zawsze, poznasz także sposoby, którymi niesamowicie skutecznie możesz samodzielnie ten stres redukować, a czasem nawet i niwelować. Jak wiesz, samo się nic nie zrobi, dlatego pamiętaj, by oprócz zobaczenia tego materiału od deski do deski, wprowadzić, nawet dla testu, choćby kilka z sugestii, o których mówię.

Jak widzisz i słyszysz na załączonym filmie, podnieśliśmy jakość materiałów o kilka poziomów. Za każdym razem jak na to patrzę, odnoszę wrażenie, że oglądam materiał z Netflixa. W ostatnich wykonaliśmy tytaniczną pracę, by materiały nie tylko były merytoryczne, treściwe i użyteczne, ale także, by prezentowały jak najwyższy poziom. Fakt, że kosztowało to tyle energii, że chwilowo był przestój na kanale, jednak wszystko to po to, by lada moment móc produkować z większą płynnością i regularnością. Spokojnie, to, co tutaj zobaczyłeś, to nie wszystko. Dopinamy jeszcze testy na ostatni guzik i mamy w zanadrzu kilka perełek. Stay tuned!