Kobiecość i Męskość. Dwa terminy, które występują w naszym życiu dość często, a którym tak naprawdę rzadko kiedy przyglądamy się bardziej wnikliwie. Jakie są tego konsekwencje, nie trudno się domyślić. Nie wiemy co jest czym i, przede wszystkim, jak możemy te pierwiastki w sobie skutecznie rozwijać. 

Jako, że ostatnio był Dzień Kobiet, razem z Justyną postanowiliśmy poprowadzić Live’a właśnie o tym, jak definiować ten termin samodzielnie.

Poniżej znajduje się nagranie całej transmisji. Polecam Ci zobaczyć całość. Tak, nawet jeśli jesteś mężczyzną. Z wielu powodów. 

Dowiesz się m.in:

  • czym jest język dominacji i jak często kompletnie nieświadomie się nim posługujesz -zarówno w kierunku innych, jak i swoim. 
  • Jakie są jedyne dwie możliwe metody reagowania na ten sposób komunikacji oraz dlaczego warto jest uczyć się innego sposobu wyrażania siebie.
  • Poznasz dwa możliwe rodzaje intencji, na których opieramy się w relacji z drugim człowiekiem. Zrozumiesz, dlaczego tylko jeden z nich jest odpowiedni i praktyczny.
  • Mówiliśmy także o trzech konkretnych krokach, dzięki którym będzie Ci łatwiej rozwijać w sobie kobiecy pierwiastek. Rozłożyliśmy każdy z nich na części pierwsze, by były dla Ciebie jak najbardziej przyswajalny. 

I znacznie znacznie więcej!