Medytacja jest rodzajem praktyki dostępnej dosłownie dla każdego z nas. Nie trzeba mieć do tego nie wiadomo jak wiele czasu, nie są potrzebne żadne skomplikowane urządzenia, płatne aplikacje czy cokolwiek innego. Potrzebne jest właściwie jedno – działanie!

O medytacji i nie tylko w dzisiejszym filmie. Pochodzi on ze szkolenia Core Feelings, które poprowadziłem w swoje urodziny. Chciałem tym filmem chociaż delikatnie przybliżyć klimat, jaki panuje na tego typu wydarzeniach. Niestety, kamera to kamera, a doświadczenie pewnych emocjonalnych procesów jest zawsze czymś, czego nie da się tak dobrze uchwycić ani opisać słowami. Zawsze o wiele lepiej jest to po prostu przeżyć. 

Koniecznie zobacz nagranie do końca, szczególnie, jeśli nigdy nie medytowałeś. Jak zawsze, trwa chwilę. Wiem, że krótkie treści są bardziej chwytliwe i przyswajalne. Jednak jeśli ktoś nie ma 30 minut dla siebie, by zastanowić się nad własnym życiem, to małe jest prawdopodobieństwo, że cokolwiek z tych materiałów zastosuje. A akurat do medytacji potrzebna jest jeszcze chociażby regularność.

Dobra. Wierzę, że odrobinę bardziej zmotywowałem Cię do konkretnego podejścia do tego filmu. Pamiętaj, żeby zostawić jakiś komentarz, kliknąć tę łapkę w górę i inne takie, które pomagają wartościowym treściom przebić się przez algorytmy wszechobecnego internetowego badziewia. 

To nie wszystko!

Mam dla Ciebie naprawdę niezłą bombę! Zazwyczaj nie organizujemy takich wydarzeń ze względu chociażby na to, że mój kalendarz tęskni coraz bardziej za pustą przestrzenią. Potęskni chwilę dłużej, bo przekazywanie wartościowych rzeczy było jest i będzie absolutnym priorytetem.

Tym razem, zamiast 4-godzinnego wydarzenia, robimy całodniowe szkolenie w cenie dostępnej absolutnie dla każdego. Zajmiemy się pracą z Wewnętrznym Dzieckiem, czyli częścią w każdym z nas, która najczęściej jest bardzo zaniedbana. 

Czy masz już dosyć monotonii?

Zapisuję się!

Odpowiadając na prawdopodobne pytania. Nie, nie przewidujemy kolejnej edycji. Wspomniałem już przecież, że mój kalendarz tęskni, a ja nie chcę z nim wdawać w niepotrzebne konflikty. Dlatego polecam Ci zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej. Weź znajomych, bliskich, bo na tym wydarzeniu im nas więcej, tym jakość procesów będzie głębsza.

Gwarantuję, że będzie się działo!

Do zobaczenia!