Medytacja jest rodzajem praktyki dostępnej dosłownie dla każdego z nas. Nie trzeba mieć do tego nie wiadomo jak wiele czasu, nie są potrzebne żadne skomplikowane urządzenia, płatne aplikacje czy cokolwiek innego. Potrzebne jest właściwie jedno – działanie!

O medytacji i nie tylko w dzisiejszym filmie. Pochodzi on ze szkolenia Core Feelings, które poprowadziłem w swoje urodziny w 2019 roku. Chciałem tym filmem chociaż delikatnie przybliżyć klimat, jaki panuje na tego typu wydarzeniach. Niestety, kamera to kamera, a doświadczenie pewnych emocjonalnych procesów jest zawsze czymś, czego nie da się tak dobrze uchwycić ani opisać słowami. Zawsze o wiele lepiej jest to po prostu przeżyć. 

Koniecznie zobacz nagranie do końca, szczególnie, jeśli nigdy nie medytowałeś. Jak zawsze, trwa chwilę. Wiem, że krótkie treści są bardziej chwytliwe i przyswajalne. Jednak jeśli ktoś nie ma 30 minut dla siebie, by zastanowić się nad własnym życiem, to małe jest prawdopodobieństwo, że cokolwiek z tych materiałów zastosuje. A akurat do medytacji potrzebna jest jeszcze chociażby regularność.

Dobra. Wierzę, że odrobinę bardziej zmotywowałem Cię do konkretnego podejścia do tego filmu. Pamiętaj, żeby zostawić jakiś komentarz, kliknąć tę łapkę w górę i inne takie, które pomagają wartościowym treściom przebić się przez algorytmy wszechobecnego internetowego badziewia. 

Jak już wiesz, powyższe nagranie pochodzi z zeszłorocznej edycji szkolenia Core Feelings.

Tym razem nie możemy się spotkać na żywo, ale serdecznie zapraszam Cię na to wydarzenie w formie online!

Odbędzie się ono już 28 listopada w godz. 11-18. 

Ze swojej strony gwarantuję dużą dawkę praktycznej wiedzy i głębokie procesy. 

Zarezerwuj swój bilet lub wybierz pakiet (bilet + dostęp do produktu online “Poznaj swoje wewnętrzne dziecko”) i do zobaczenia już wkrótce!

Zobacz ofertę