W swoim życiu zaliczyłem kilka takich epizodów, kiedy to dosłownie nie miałem ani ochoty, ani energii, by chociażby wstać z łóżka. Dla osób, które śledzą mnie od dawna to pewnie wydaje się dość dziwne, bo na co dzień jestem chodzącym wulkanem energii. 

Skoro jednak niektórych to dziwi, możesz sobie wyobrazić jak bardzo dziwiło to mnie. 

Co ma jednak brak energii do kierunku w życiu? Więcej niż możesz przypuszczać. Gdy sam to zrozumiałem, ucząc się tego, jak nasza psychika i emocje bezpośrednio wpływają na życie, czułem się jakbym odkrył Amerykę. No, albo chociaż powód tego chronicznego zmęczenia. Powód, na który nigdy bym nie patrzył, a już na pewno nie łączył go świadomie ze stanem, w jakim się znajdowałem. 

O co tu chodzi, czym jest to chroniczne zmęczenie i, przede wszystkim, z czego się bierze, wyjaśniam pokrótce w dzisiejszym filmie. 

Jak się zapewne domyślasz, temat nie jest wyczerpany. Na tych krótkich 4-godzinnych spotkaniach zawsze staram się mówić tyle, ile trzeba, ale też nie mam przestrzeni, by wytłumaczyć te dość skomplikowane mechanizmy od A do Z. Poza tym, podczas Rozmów z Wilkiem zawsze pada wiele ciekawych pytań. To, co widziałeś na filmie, to jedynie drobny fragment.

Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć to, jak wielki wpływ Twoja psychika ma na obecny i przyszły stan zdrowia, przyjdź na najbliższą edycję Dekodowania Choroby. Podczas tych trzech dni nie tylko przekonasz się jak wielką moc sprawczą masz w sobie, ale także dowiesz się, dlaczego w przeszłości zapadałeś na takie, a nie inne choroby no i przede wszystkim dowiesz się jak zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości. 

Najbliższa edycja szkolenia >>

Do tej pory mało o tym mówiłem, ale przez ostatnie dwa lata certyfikowałem się z metodologii Recall Healing. Jednym z jej głównych założeń jest to, że fundamentem każdej choroby w naszym życiu jest nieprzepracowane traumatyczne wydarzenie. Mimo, że i dla mnie jest to już czymś absolutnie zrozumiałem przyznaję, że nie przestaje mnie to zadziwiać i fascynować. Zdaję sobie sprawę, że samo to stwierdzenie wielu może wydać się co najmniej dziwne. W szczególności, że sporo osób zajmujących się tymi tematami idzie w kierunku mocno oddalonym od biologi, psychiki i emocji. Mnie, jak zawsze, interesuje tylko to, co działa i daje konkretne rezultaty.

Jednak w związku z tym, że temat dotyczy naszego zdrowia, tym bardziej zależy mi na tym, by jak najwięcej osób poznało te narzędzia i wcieliło je w życie. 

Mam nadzieję, że widzimy się w moim ukochanym miejscu na świecie – sali szkoleniowej!