Wcześniej, wspólnie z Justyną mówiliśmy o potrzebach mężczyzn, których często nie komunikują swoim partnerkom, zatem dzisiaj materiał dla mężczyzn o tym, czego nie komunikują kobiety. 

Pisałem o tym dwa tygodnie temu, jednak zdecydowanie jest to warte powtórzenia. Ludzie nie są jasnowidzami i choćbyś nie wiadomo jak chciał, nie przeczytają Twoich myśli, nie zawsze zrozumieją subtelne sygnały i niestety, ale dość rzadko domyślą się sami z siebie. Dlatego o wiele prościej, zamiast nieustannie czekać, jest po prostu zakomunikować. Uświadomić. To naprawdę ułatwia życie.

Dzisiejszy materiał także ma w tym pomóc i głęboko wierzę, że tak się stanie. Dlatego też, nie odbijaj piłeczki, co jest absolutną klasyką przy tego typu materiałach. Gdy nagrywam jakiś materiał dla kobiet, zawsze w komentarzach pojawiają się głosy „dlaczego to my mamy…”, podczas gdy dla mężczyzn „ale dlaczego to od nas się wymaga…”, itd.  Zamiast biadolić, zrzucać na innych, posłuchaj. Postaraj się zrozumieć. Odnieś do swojego życia. Wyciągnij wnioski. Zmodyfikuj delikatnie pewne zachowania, a być może, jeśli uznasz za stosowne, z pewnych zrezygnuj kompletnie, a inne dodaj.

Podobnie jak wcześniejszy, dzisiejszy materiał nagrałem razem z Justyną. Macie zatem, Panowie,  możliwość po raz kolejny posłuchać zarówno męskiego, jak i kobiecego punktu widzenia.

Mam dla Was coś jeszcze. Po 8 latach pracy z mężczyznami, słuchaniu i czytaniu tysięcy historii o tym, jak ktoś został zostawiony, jak bardzo przez to cierpiał, no i przede wszystkim, po szukaniu konkretnych przyczyn, postanowiłem zrobić darmowy minikurs o najczęstszych przyczynach tego dlaczego od mężczyzn odchodzą ich partnerki. Kurs jest w wersji mailowej. Jak zawsze, pełen konkretów, bez zbędnego lania wody. Zapisz się, zobacz który z tych kardynalnych błędów popełniasz, wyciągnij wnioski (masz ich sporo w kursie) i zacznij tworzyć bardziej świadome relacje.

5 powodów, przez które zostawiła Cię kobieta

Zapisz się na kurs

Przez to, że w tygodniu kilkukrotnie słyszę od mężczyzn, których zostawiły partnerki, historie przesiąknięte prawdziwym bólem i niezrozumieniem, mam jeszcze większą motywację, by tego typu treści trafiały do jak największego grona odbiorców. Sam w życiu uniknąłbym wielu rozczarowań, nieporozumień i niejasności, gdybym wiedział to znacznie wcześniej. To samo zresztą mówią zawsze ludzie, z którymi pracuję indywidualnie lub warsztatowo. Skoro masz teraz okazję, nie czekaj. Życie jest zbyt ważne, by stale cierpieć z tych samych powodów. W szczególności, gdy wartościowa wiedza jest podana na tacy.

Enjoy!