Czy nam się to podoba czy nie, wszelakie Social Media stały się już tak popularne, że dla wielu ludzi są dosłownie częścią życia. Nawet jeśli nie jesteś twórcą internetowym, to i tak w jakiś sposób konsumujesz treści, które są publikowane na różnych platformach. Świetnie, w końcu trzeba iść z biegiem czasu i nie ma sensu walczyć z czymś tak powszechnym i czymś, co koniec końców daje nam wszystkim niespotykane dotąd możliwości.

Jak to w życiu bywa, tam gdzie zady, są i walety. 

Social Media dają każdemu możliwość pokazania tego, co chce pokazać. A co za tym idzie, również ukrycia tego, czego się wstydzi, boi, wypiera lub po prostu nie chce pokazywać. Między innymi przez to dość łatwo jest ulec iluzji, że to co widzimy jest prawdą absolutną.

Cóż, często nie jest. O tym właśnie traktuje dzisiejszy materiał. Razem z moim serdecznym przyjacielem Vasquezem z podcastu Each One Teach One rozmawiamy o autentyczności w sieci. Temat ważny i ponadczasowy. 

Co z filmu wyciągasz dla siebie? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu!

Jeśli jeszcze tego nie robisz, polecam Ci śledzić Michała na wszystkich jego kanałach. Jak się zresztą przekonałeś, jest to absolutnie autentyczna postać. A o to dzisiaj trudniej niż mogłoby się wydawać. 

Blog Each One Teach One
Kanał YouTube
Fanpage
Instagram