Każdy facet w swoim zetknął się z tekstami, których nigdy nie chciał usłyszeć. „zmężniej”, „dorośnij”, „coś między nami wygasło”, „byłeś dla mnie za dobry”, „zostańmy przyjaciółmi”, itp.

Bolały. Nawet bardzo. Ale czy wnosiły coś do życia? Czy dawały instrukcję co zrobić, by w przyszłości nie popełniać tych samych błędów? Czy sam byłeś na tyle zmotywowany, by wyciągnąć wnioski, przyjrzeć się własnym zachowaniom i coś w końcu zmienić? Czy bardziej pogrążałeś się w rozpaczy, użalając się nad sobą i całym światem?

W dzisiejszym materiale, który uważam za szalenie istotny, przyjrzymy się kilku czynnikom, które dosłownie zabijają Twoją męskość. Wiem, to nie jest wygodne. W szczególności, gdy któryś z tych punktów dotyczy Ciebie, a dotyczy na pewno. Jednak bez zrozumienia tych głębszych przyczyn, trwała zmiana nie jest możliwa.

Sprawdź zatem ten film. Szczerze popatrz w głąb siebie i daj sobie chociaż kilka minut na refleksję. Możesz też podesłać ten wpis kilku kolegom, bo niestety wielu z nas nie tylko nie wie gdzie szukać odpowiedzi, ale nawet nie wie jakie pytania sobie zadać. 

P.S. Panowie! Jeszcze nie zdradzę szczegółów, ale zarezerwujcie sobie czas wieczorem 9 czerwca. Something BIG is coming!