Choć już od kilku lat prowadzę swój biznes, nie czuję się jeszcze na tyle kompetentny, by jakkolwiek o tym uczyć. Jednak, w przypadku posiadania własnej działalności myślę, że każdy wcześniej czy później zwraca uwagę na niesamowicie ważny aspekt pracy – produktywność.

Oczywiście, temat ten jest równie przydatny, jeśli się pracuje dla kogoś. W końcu, podnosząc swoją produktywność, możemy zwiększyć także efektywność. Gdy tak się stanie mamy większą szansę na podwyżkę, awans lub uzyskanie większego dochodu. Zresztą, tu nie chodzi o same pieniądze. Nie wiem jak Ty, ja po prostu czuję się bardziej spełniony, gdy widzę, że dokonałem czegoś ważnego i zrobiłem to jak należy albo lepiej niż przypuszczałem. 

Nagranie, które masz przed sobą, to nie są suche teorie z kolejnej książeczki, które ładnie brzmią i wprawiają w zachwyt. Bazuję na swoim doświadczeniu, patrząc zarówno jako człowiek, który zatrudnia i zleca innym do wykonania masę różnych zadań, jak i ktoś, kto pracował podczas wielu sesji z ludźmi właśnie w kontekście podniesienia efektywności. 

Jeżeli ten film przypadł Ci do gustu, koniecznie zapoznaj się z ofertą mojego nowego kursu on-line. To prawie 6-godzinny zbiór konkretów, który zawiera w sobie 21 ćwiczeń i 130 stron prezentacji. Oczywiście, kurs nic za Ciebie nie zmieni, jednak przerabiając go krok po kroku, będziesz obserwować zmiany, które zajdą w Twoim podejściu – wzrost efektywności oraz holistyczny rozwój w innych sferach życia.

Obecnie, z racji premiery, do 13 maja obowiązuje promocyjna cena. Skorzystaj, zanim ją podniesiemy!

Odbierz dostęp do kursu “Odkryj swój potencjał w 3 krokach”

Odbierz dostęp