Poznaj sekrety kobiecej psychiki, by lepiej zrozumieć sposób, w jaki myślą, działają, komunikuje się z nami płeć piękna. Dzięki tej wiedzy zyskasz pewność siebie w relacjach.

Kobieca psychika, czyli jeden wielki sekret. Widząc takie słowa, można by pomyśleć „ale po co go poznawać”? Cóż, między innymi po to by:

  • nie lądować po raz setny w tej znienawidzonej szufladce “przyjaciel”
  • w końcu rozumieć, co naprawdę pociąga kobiety, a wokół czego narasta dużo bzdurnych mitów
  • komunikować się z nimi tak, by każde spotkanie dostarczało Ci fajnych przeżyć, a nie jedynie kolejnych stresów związanych z tym, jak wypadniesz albo o czym masz z nią rozmawiać. 

Dzisiejsze nagranie pochodzi ze szkolenia on-line, na którym mówiłem o 5 niesamowicie ważnych aspektach kobiecej psychiki. 

Dzięki temu nagraniu dowiesz się m.in:

  • Dlaczego tak często kobieta mówi jedno, a robi coś zupełnie innego?
  • Co jest atrakcyjne dla kobiet, a co jest jedynie socjalnie powtarzanym frazesem, w który zapewne nadal wierzysz?
  • Co jest szalenie NIEatrakcyjne?
  • Poznasz filtr do natychmiastowej poprawy dosłownie każdej interakcji z kobietą. Wprowadzenie tego w życie zajmuje chwilę, jednak życie później staje się o niebo łatwiejsze i przyjemniejsze. 
  • Zrozumiesz, co jest niezbędne w Twoim życiu, byś czuł się w nim wspaniałym facetem. Zapewne już wiesz, że udane relacje z kobietami są efektem tego, jak wygląda Twoje życie, a nie cel sam w sobie. Tutaj dowiesz się, o co warto jest zadbać już dzisiaj. 

Dla jasności, to nagranie jest mocne. Często bardzo dobitne, dosadne i szalenie szczere. Mówiłem na nim w taki sposób, by potrząsnąć wewnętrznym światem osób, które na nim były. Bo widzisz, sam kiedyś chciałem, żeby ktoś tak potrząsnął moim, opartym na wielu iluzjach i błędnych przekonaniach. Niestety, nikt tego nie zrobił, musiałem zrobić to sam. Ty możesz to zrobić znacznie szybciej i przede wszystkim, skuteczniej niż ja kiedyś. 

Odbierz swój dostęp do kursu The Wolf

Odbierz dostęp

Podczas tego szkolenia miała też miejsce wyjątkowa premiera. Właśnie wtedy, wystartował kurs The Wolf, którego niedługo później jego posiadacze nazwali Encyklopedią Świadomej Męskości. Fakt, rozbudowałem go do granic możliwości i z tego co wiem, jest on jedynym tak obszernym kursem przeznaczonym dla mężczyzn w Polskim Internecie. 

W ciągu tych trzech lat, do Watahy Wilków dołączyło już ponad 800 ludzi! Oto kilka wybranych opinii o kursie:


Jeśli zainteresował Cię ten materiał i masz ochotę na więcej materiałów z The Wolf, poniżej możesz wybrać pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.

Odbierz swój dostęp do kursu The Wolf

Odbierz dostęp